Bazoer zie ik bij een topclub spelen hoor. Naast PSV.quote:Op maandag 30 november 2015 02:02 schreef TweeGrolsch het volgende:
[..]![]()
![]()
Bazoer is een prima speler hoor. Maar dat speciale zie ik toch echt niet. Goeie werker en balafpakker. Zal vast wel ergens in de PL bij newcastle ofzo eindigen.
quote:Op zondag 29 november 2015 22:49 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Alleen Bazoer heeft dat talent in de Eredivisie eerlijk gezegd.
Naast Clasie bedoel je? Of naast Eriksen? Of naast Wijnaldum?quote:Op maandag 30 november 2015 02:03 schreef Dj_Day-V het volgende:
[..]
Bazoer zie ik bij een topclub spelen hoor. Naast PSV.
Als hij er niet bij hoort, aan wie denk je dan? Ik vind het sowieso moeilijk om het te bepalen omdat het niveau in NL nu dermate laag is dat uitblinken ook weinig zegt.quote:Op maandag 30 november 2015 08:40 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Naast Clasie bedoel je? Of naast Eriksen? Of naast Wijnaldum?
Dat niveau is het namelijk. En daar hoeft hij zich niet voor te schamen. Kun je een prima boterham mee verdienen in de subtop of middenmoot van de PL.
Overigens zie ik best dat hij zich tot een hoger niveau kan ontwikkelen. Het is alleen zeker niet de eerste speler waar ik aan denk bij 'toptalenten' in de Eredivisie.
Dat staat eerder in de discussie.quote:Op maandag 30 november 2015 08:43 schreef Tarado het volgende:
[..]
Als hij er niet bij hoort, aan wie denk je dan? Ik vind het sowieso moeilijk om het te bepalen omdat het niveau in NL nu dermate laag is dat uitblinken ook weinig zegt.
Voorheen kon je mits geselecteerd die speler nog in het NL elftal beoordelen maar dat is inmiddels ook naar niveau Luxemburg gezakt.
Pereiro?quote:Op maandag 30 november 2015 08:49 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Dat staat eerder in de discussie.
Zit nogal een verschil tussen de clubs en het niveau van die drie spelers. Als je in je eerste jaar beste speler van Tottenham wil worden moet je echt wel het grootste talent van de Eredivisie zijn. Meedraaien bij Newcastle is een ander verhaal.quote:Op maandag 30 november 2015 08:40 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Naast Clasie bedoel je? Of naast Eriksen? Of naast Wijnaldum?
Dat niveau is het namelijk. En daar hoeft hij zich niet voor te schamen. Kun je een prima boterham mee verdienen in de subtop of middenmoot van de PL.
Overigens zie ik best dat hij zich tot een hoger niveau kan ontwikkelen. Het is alleen zeker niet de eerste speler waar ik aan denk bij 'toptalenten' in de Eredivisie.
Tottenham kent evengoed hoge pieken en diepe dalen. Daarnaast steunt dat team echt niet op eriksen maar meer op spelers als loris, kane en dembele.quote:Op maandag 30 november 2015 09:09 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Zit nogal een verschil tussen de clubs en het niveau van die drie spelers. Als je in je eerste jaar beste speler van Tottenham wil worden moet je echt wel het grootste talent van de Eredivisie zijn. Meedraaien bij Newcastle is een ander verhaal.
Dat valt wel mee, juist heel constant. 4e, 5e, 4e, 5e, 6e, 5e de afgelopen jaren. Newcastle 12e, 5e, 16e, 10e, 15e. Je moet wel heel subjectief zijn om dat vergelijkbaar te willen noemen. En Eriksen was volgens Squawka derde en eerste qua prestaties van Tottenham in de afgelopen twee seizoenen, dus ook je beoordeling van spelers is helaas ook niet gespeend van enige subjectiviteit.quote:Op maandag 30 november 2015 09:20 schreef nickhguitar het volgende:
[..]
Tottenham kent evengoed hoge pieken en diepe dalen. Daarnaast steunt dat team echt niet op eriksen maar meer op spelers als loris, kane en dembele.
Maar het verschil in niveau is toch duidelijk, Tottenham is subtop, Southampton middenmoot en Newcastle degradatiekandidaatquote:Op maandag 30 november 2015 09:20 schreef nickhguitar het volgende:
[..]
Tottenham kent evengoed hoge pieken en diepe dalen. Daarnaast steunt dat team echt niet op eriksen maar meer op spelers als loris, kane en dembele.
Twente ook, maar heel Nederland wil Ziyech hebben. Die hele ranglijst koppelen aan kwaliteiten van spelers is me een partij onzinning.quote:Op maandag 30 november 2015 09:37 schreef Tarado het volgende:
[..]
Maar het verschil in niveau is toch duidelijk, Tottenham is subtop, Southampton middenmoot en Newcastle degradatiekandidaat
Dat doe ik ook niet maar deze clubs op 1 hoop gooien klopt ook niet want er zit wel degelijk verschil in.quote:Op maandag 30 november 2015 09:46 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Twente ook, maar heel Nederland wil Ziyech hebben. Die hele ranglijst koppelen aan kwaliteiten van spelers is me een partij onzinning.
Eh, over het algemeen zijn de spelers van teams hoger op de ranglijst beter. Daarom staan ze hoger op de ranglijst.quote:Op maandag 30 november 2015 09:46 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Twente ook, maar heel Nederland wil Ziyech hebben. Die hele ranglijst koppelen aan kwaliteiten van spelers is me een partij onzinning.
En dan wat? Dan is Eriksen een betere speler dan Wijnaldum of Clasie? Ik denk dat vrijwel iedereen dat hier met je eens is. Dat is ook totaal niet relevant voor de discussie.quote:Op maandag 30 november 2015 09:59 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Eh, over het algemeen zijn de spelers van teams hoger op de ranglijst beter. Daarom staan ze hoger op de ranglijst.
Dat ontkrachten met een uitzondering is juist redelijk onzinnig
Bazoer komt natuurlijk niet uit de Ajax jeugd. Als je niet ziet dat die jongen onmiskenbaar talent heeft, denk ik dat je met een verkeerde bril kijkt. Dat hij erg veel potentie heeft is ook een feit. Waar je altijd over kunt redetwisten is of die potentie er ook uit gaat komen. Dat kun je op voorhand niet zeggen. Ik denk niet dat jij had verwacht dat Suarez ooit bij Barca terecht zou komen. Ik in ieder geval niet. Er wordt nu geroepen dat Ziyech naar de top 3 moet, maar het is helemaal geen voldongen feit dat hij daar dezelfde rol kan invullen dat hij nu bij Twente doet. Is gewoon onmogelijk te voorspellen omdat de situatie compleet anders is. Veel meer druk. 10 "goede" spelers om je heen in plaats waardoor niet alles meer om jou draait.quote:Op maandag 30 november 2015 10:10 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
En dan wat? Dan is Eriksen een betere speler dan Wijnaldum of Clasie? Ik denk dat vrijwel iedereen dat hier met je eens is. Dat is ook totaal niet relevant voor de discussie.
Mijn punt was dat Bazoer, als je kijkt naar wat er in de Europese (sub)top rondloopt gewoon dertien in dozijn is. En toch worden door de Ajax-supporters (en dat treurige Technisch Hartje) alle superlatieven weer uit de kast getrokken. Net als eerder bij Eriksen. En bij Boilesen. En bij Mads Rits. En bij Hoesen. En bij Andersen. En bij Zivkovic. En bij Meleg. En bij Ozbiliz. En bij Hose. En bij al die anderen waar we nooit meer iets van horen. Zeg eens, wat is het laatste Ajax-supertalent uit die fantastische opleiding (beste van de wereld en blahblah) die de Europese top heeft gehaald?
Juist, geen van allen halen ze de Europese top, dus waarom zou dat bij Bazoer anders zijn?
Voorspellen niet. Dat is onzinnig en dat geef ik eerder ook aan. Soms zijn spelers tot hun 22e ook niets bijzonders en ontwikkelen ze zich daarna ineens spectaculair en soms is het andersom.quote:Op maandag 30 november 2015 10:39 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Bazoer komt natuurlijk niet uit de Ajax jeugd. Als je niet ziet dat die jongen onmiskenbaar talent heeft, denk ik dat je met een verkeerde bril kijkt. Dat hij erg veel potentie heeft is ook een feit. Waar je altijd over kunt redetwisten is of die potentie er ook uit gaat komen. Dat kun je op voorhand niet zeggen. Ik denk niet dat jij had verwacht dat Suarez ooit bij Barca terecht zou komen. Ik in ieder geval niet. Er wordt nu geroepen dat Ziyech naar de top 3 moet, maar het is helemaal geen voldongen feit dat hij daar dezelfde rol kan invullen dat hij nu bij Twente doet. Is gewoon onmogelijk te voorspellen omdat de situatie compleet anders is. Veel meer druk. 10 "goede" spelers om je heen in plaats waardoor niet alles meer om jou draait.
Je kunt het niet voorspellen. Daarom is deze hele discussie kut.
Je bevestigt inderdaad gelukkig de totale onzinnigheid van deze discussie.quote:Op maandag 30 november 2015 10:48 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Voorspellen niet. Dat is onzinnig en dat geef ik eerder ook aan. Soms zijn spelers tot hun 22e ook niets bijzonders en ontwikkelen ze zich daarna ineens spectaculair en soms is het andersom.
Maar potentie kun je wel zien en je kunt dat ook koppelen aan wat een speler kan en hoe bijzonder dat is voor de positie waar hij speelt.
Natuurlijk is Bazoer maar voor een klein deel opgeleid bij Ajax, maar ze hebben daar wel zijn kwaliteiten anders ingeschat voor de positie die zij in hem zagen. En op door positie haakt hij snel aan op het niveau van Ajax en dat is knap.
Maar wat als hij zich wel had gericht op de rol van opbouwende CV? Had hij dan misschien een grotere kans gehad om op die positie zoiets bijzonders te kunnen dat hij maar de top kan? Wie zal het zeggen.
Mijn punt is dat om te presteren als Eriksen, je zeker een absoluut toptalent in de eredivisie moet zijn. Maar goed, ik zal jullie topic niet verder met deze discussie vervuilenquote:Op maandag 30 november 2015 10:10 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
En dan wat? Dan is Eriksen een betere speler dan Wijnaldum of Clasie? Ik denk dat vrijwel iedereen dat hier met je eens is. Dat is ook totaal niet relevant voor de discussie.
Mijn punt was dat Bazoer, als je kijkt naar wat er in de Europese (sub)top rondloopt gewoon dertien in dozijn is. En toch worden door de Ajax-supporters (en dat treurige Technisch Hartje) alle superlatieven weer uit de kast getrokken. Net als eerder bij Eriksen. En bij Boilesen. En bij Mads Rits. En bij Hoesen. En bij Andersen. En bij Zivkovic. En bij Meleg. En bij Ozbiliz. En bij Hose. En bij al die anderen waar we nooit meer iets van horen. Zeg eens, wat is het laatste Ajax-supertalent uit die fantastische opleiding (beste van de wereld en blahblah) die de Europese top heeft gehaald?
Juist, geen van allen halen ze de Europese top, dus waarom zou dat bij Bazoer anders zijn?
Ik hoop zo dat je niet serieus bent.quote:Op maandag 30 november 2015 09:59 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Eh, over het algemeen zijn de spelers van teams hoger op de ranglijst beter. Daarom staan ze hoger op de ranglijst.
Dat ontkrachten met een uitzondering is juist redelijk onzinnig
Statistiekjes, leuk. Als je dat niet even opzij kunt zetten en de conclusie niet kunt trekken dat er betere spelers bij Tottenham zijn (of in ieder geval belangrijkere) dan is dat niet mijn zaak natuurlijkquote:Op maandag 30 november 2015 09:36 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Dat valt wel mee, juist heel constant. 4e, 5e, 4e, 5e, 6e, 5e de afgelopen jaren. Newcastle 12e, 5e, 16e, 10e, 15e. Je moet wel heel subjectief zijn om dat vergelijkbaar te willen noemen. En Eriksen was volgens Squawka derde en eerste qua prestaties van Tottenham in de afgelopen twee seizoenen, dus ook je beoordeling van spelers is helaas ook niet gespeend van enige subjectiviteit.
wat dan? En die Bakali, want dat was t bij Valencia helemaal na 2 potjes?quote:Op maandag 30 november 2015 23:17 schreef leolinedance het volgende:
Heerlijk om te zien dat Labyad zijn carriere compleet aan het verprutsen is in Portugal![]()
Labyad is naar het tweede elftal gezet en speelt daar ook niets klaar. Nu willen ze hem in de winter dumpen.quote:Op dinsdag 1 december 2015 06:55 schreef BeamofLight het volgende:
[..]
wat dan? En die Bakali, want dat was t bij Valencia helemaal na 2 potjes?
Bakkali deed het best aardig als hij inviel, maar de trainer die zo veel vertrouwen in hem heeft is ontslagen. Afwachten dus.quote:Op dinsdag 1 december 2015 06:57 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Labyad is naar het tweede elftal gezet en speelt daar ook niets klaar. Nu willen ze hem in de winter dumpen.
Dat valt wel mee. Nuno was gewoon een marionet van Jorge Mendes, ook de zaakwaarnemer van Bakkali. Nuno werd opgedragen zoveel mogelijk spelers uit zijn stal op te stellen. Afgelopen zondag tegen Sevilla 9 van de 11, als ik het goed heb gehoord. Negredo, die voor 30 miljoen is gekocht en een andere zaakwaarnemer heeft, is gewoon verbannen uit het elftal, bijvoorbeeld.quote:Op dinsdag 1 december 2015 09:29 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Bakkali deed het best aardig als hij inviel, maar de trainer die zo veel vertrouwen in hem heeft is ontslagen. Afwachten dus.
Tja, maar dan blijft het toch afwachten wat de nieuwe trainer gaat doen?quote:Op dinsdag 1 december 2015 09:50 schreef Cavaliers het volgende:
[..]
Dat valt wel mee. Nuno was gewoon een marionet van Jorge Mendes, ook de zaakwaarnemer van Bakkali. Nuno werd opgedragen zoveel mogelijk spelers uit zijn stal op te stellen. Afgelopen zondag tegen Sevilla 9 van de 11, als ik het goed heb gehoord. Negredo, die voor 30 miljoen is gekocht en een andere zaakwaarnemer heeft, is gewoon verbannen uit het elftal, bijvoorbeeld.
Alsof hij over 2 jaar zijn carrière al gaat afsluiten ofzo.quote:Op dinsdag 1 december 2015 14:23 schreef BeamofLight het volgende:
PSV hoeft er niet op te rekenen dat Andrés Guardado lang bij de club zal spelen. De Mexicaanse middenvelder van de Eindhovenaren heeft aangegeven zijn carrière niet bij PSV af te willen sluiten, maar graag terug te willen keren naar Mexico.
"Je weet het natuurlijk nooit in het voetbal, maar ik denk niet dat PSV mijn eindstation is", aldus de Mexicaan in gesprek met ELF Voetbal Magazine. "Ik hoop ooit terug te keren naar Mexico voor mijn laatste stappen als voetballer en zal mijn carrière dus waarschijnlijk niet bij PSV afsluiten."
haha, die eerste regel...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |