Omdat je de verkeerde programma's kijkt.quote:Op vrijdag 27 november 2015 22:03 schreef RipCity het volgende:
Gadver waarom is spijkerman weer overal op tv
Ja en als ze sensi nou achter de bar zetten ipv die acterende vriendin van Veraquote:Op zaterdag 28 november 2015 08:40 schreef Ambrosius het volgende:
[..]
Kunnen ze beter helemaal achterwege laten.
allemachtigquote:Op zaterdag 28 november 2015 10:37 schreef redcable het volgende:
[..]
Ja en als ze sensi nou achter de bar zetten ipv die acterende vriendin van Vera![]()
#teamsensi![]()
[ afbeelding ]
Toen straalde die tenminste nog een beetje rock 'n roll uit, had alleen nog maar de gitaar en bril van Danny hoeven lenen :quote:Op zaterdag 28 november 2015 19:32 schreef wimderon het volgende:
Hoogtepunt van gisteren:
[ afbeelding ]
je bedoelt uggsquote:Op zaterdag 28 november 2015 04:00 schreef Dj_Day-V het volgende:
[..]
Gijp is wel een mode expert. Met zijn sjaaltjes.
Die loopt erbij als een ouwe nicht.quote:Op zaterdag 28 november 2015 23:17 schreef AlexanderPechtiet het volgende:
[..]
je bedoelt uggs
[ afbeelding ]
Ja wtfquote:Op zondag 29 november 2015 21:39 schreef Evertjan het volgende:
Wim Kieft heeft Foppe genomineerd als speler van de week
Wilfred heeft er wel kijk opquote:Op zondag 29 november 2015 21:39 schreef Evertjan het volgende:
Wim Kieft heeft Foppe genomineerd als speler van de week
Nu al weer wegquote:Tom van Hulsen vertrekt als hoofdredacteur van VI
Omdat met de uitgever en de directie geen overeenstemming gevonden kon worden over de te volgen weg, is in onderling overleg besloten dat Tom van Hulsen een andere wending zal geven aan zijn professionele leven. Van Hulsen: 'VI is een prachtig bedrijf en ik wens iedereen het allerbeste toe.'
Tom van Hulsen trad op 1 augustus 1992 in dienst van Voetbal International en was gedurende ruim 23 jaar in verschillende functies werkzaam voor het bedrijf.
Bron: VI.nl
TOETERTJESquote:Op maandag 30 november 2015 11:35 schreef silverhill het volgende:
[..]
Nu al weer weg
Johan zal wel spontaan klaargekomen zijn.
En dat ze Dirk even aanpakkenquote:Op maandag 30 november 2015 14:51 schreef DrDentz het volgende:
Ik verwacht een Foppe filmpje vanavond.
HAHAHHAHA
Sinterklaas komt elk jaar met de stoomboot uit Oudewater.quote:Op maandag 30 november 2015 12:56 schreef WethouderHekking het volgende:
Zou die goede Sint wel komen, nu hij 't weer zo lelijk vindt?
Toen ik VoetbalOliver rechtsboven in beeld zag, pinkte ik een traantje weg.quote:Op maandag 30 november 2015 12:56 schreef WethouderHekking het volgende:
Zou die goede Sint wel komen, nu hij 't weer zo lelijk vindt?
Ach ja, Ouwe Reus. Zo zie je maar dat het een gerichte aanval was van RTL om mijn kanaaltje te doen verwijderen ... ... Andere accounts die mijn fragmentjes kopieerde en plaatste kunnen gewoon blijven bestaanquote:Op maandag 30 november 2015 19:10 schreef Pascalus het volgende:
[..]
Toen ik VoetbalOliver rechtsboven in beeld zag, pinkte ik een traantje weg.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Nadeel is wel dat je (tijdelijk) een limiet hebt om te uploaden per dag. Voordeel is dat je compilaties van ruim een uur kunt maken, dus niet compilaties in 10 delen.
quote:Op maandag 30 november 2015 19:23 schreef Oliver23 het volgende:
[..]
Ach ja, Ouwe Reus. Zo zie je maar dat het een gerichte aanval was van RTL om mijn kanaaltje te doen verwijderen ... ... Andere accounts die mijn fragmentjes kopieerde en plaatste kunnen gewoon blijven bestaan
Maar we zijn met iets nieuws bezig. Ten eerste om de beroemde compilaties op terug te krijgen, en nieuwe compilaties op te zetten. Om van iedere aflevering weer alle fragmentjes te uploaden, ga ik (voorlopig) nog niet doen, want voordat je het weet zit RTL me weer op de hielen.
Het nieuwe kanaaltje voor de compilaties is te vinden op:jaaaaaaaSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Nadeel is wel dat je (tijdelijk) een limiet hebt om te uploaden per dag. Voordeel is dat je compilaties van ruim een uur kunt maken, dus niet compilaties in 10 delen.
toetertjes, toetertjes!
quote:Op maandag 30 november 2015 19:23 schreef Oliver23 het volgende:
[..]
Ach ja, Ouwe Reus. Zo zie je maar dat het een gerichte aanval was van RTL om mijn kanaaltje te doen verwijderen ... ... Andere accounts die mijn fragmentjes kopieerde en plaatste kunnen gewoon blijven bestaan
Maar we zijn met iets nieuws bezig. Ten eerste om de beroemde compilaties op terug te krijgen, en nieuwe compilaties op te zetten. Om van iedere aflevering weer alle fragmentjes te uploaden, ga ik (voorlopig) nog niet doen, want voordat je het weet zit RTL me weer op de hielen.
Het nieuwe kanaaltje voor de compilaties is te vinden op:SuccesSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Nadeel is wel dat je (tijdelijk) een limiet hebt om te uploaden per dag. Voordeel is dat je compilaties van ruim een uur kunt maken, dus niet compilaties in 10 delen.I just had to get that stress off my chest like breast reduction.
Engeland Internationalquote:Op maandag 30 november 2015 19:44 schreef Evertjan het volgende:
Gaat Derksen nog even uithalen naar Tom van Hulsen vanavond??
Kan niet uitblijven.quote:Op maandag 30 november 2015 19:44 schreef Evertjan het volgende:
Gaat Derksen nog even uithalen naar Tom van Hulsen vanavond??
Is tegen de lamme en de blinden.quote:Op maandag 30 november 2015 19:47 schreef Dr.Mikey het volgende:
Kramer maakt er drie maar is niet genomineerd.
Ik heb ook gestemd op Foppe.quote:Op maandag 30 november 2015 19:55 schreef DeTolk het volgende:
Foppe staat nog gewoon 1e ook bij SvdW
All Hail King Foppe
Cavaliers en ik stemmen op Pereiroquote:Op maandag 30 november 2015 20:00 schreef KingRoland het volgende:
http://www.voetbalinside.nl/#!/spelerweek
Dat respecteer ikquote:Op maandag 30 november 2015 20:02 schreef opperkleurder het volgende:
[..]
Cavaliers en ik stemmen op Pereiro
Het is je geraden!!1quote:Op maandag 30 november 2015 20:02 schreef Karina het volgende:
Ouwe spammert dat je bent![]()
FF mes op tafel kijken, daarna ben ik hier te vinden.
Van demagoog Kuijt bij Studio Voetbalquote:Op maandag 30 november 2015 20:14 schreef ikweethetookniet het volgende:
En waar wordt Wimpie vandaag moe van
Broekie uit voor Kuijtbashquote:Op maandag 30 november 2015 20:15 schreef Evertjan het volgende:
[..]
Van demagoog Kuijt bij Studio Voetbal
Oh they mad.quote:Op maandag 30 november 2015 20:17 schreef Dj_Day-V het volgende:
[..]
Feyenoorders roepen op om voor Foppe te stemmenOmdat Kramer er niet bij staat
Wat is dat toch met die eigen goals de laatste tijdquote:Op maandag 30 november 2015 20:28 schreef Ajacied422 het volgende:
Ondertussen maakt Ricardo van Rhijn een eigen goal.
Ze herkennen een legende niet eens als die recht voor hun staat.quote:Op maandag 30 november 2015 20:29 schreef Cavaliers het volgende:
Mensen die niet op Pereiro stemmen moeten preventief het land worden uitgezet.
Ja maar ze ronden af met de Daniel Craig films. afgelopen weekend was Casino Royale.quote:
Ik heb al gestemd op Pereiro.quote:Op maandag 30 november 2015 20:29 schreef Cavaliers het volgende:
Mensen die niet op Pereiro stemmen moeten preventief het land worden uitgezet.
Goed zoquote:Op maandag 30 november 2015 20:30 schreef opperkleurder het volgende:
[..]
Ik heb al gestemd op Pereiro.
twitter:MikeVerweij twitterde op maandag 30-11-2015 om 20:27:28Jong #Ajax - Sparta 0-1 eigen doelpunt Van Rhijn #jajspa reageer retweet
Jij mag blijven.quote:Op maandag 30 november 2015 20:30 schreef opperkleurder het volgende:
[..]
Ik heb al gestemd op Pereiro.
Over PSV gesproken, die Guardado is ook maar matig. Zelfs Serero is beterquote:
Jammer dat je Pereiro zo moet beledigen.quote:Op maandag 30 november 2015 20:32 schreef PowerLoungen het volgende:
Pereiro speelt volgend jaar bij Villarreal
Lijkt mij sterk dat die 50 miljoen kunnen uitgeven voor 1 speler.quote:Op maandag 30 november 2015 20:32 schreef PowerLoungen het volgende:
Pereiro speelt volgend jaar bij Villarreal
quote:Op maandag 30 november 2015 20:32 schreef Coco98 het volgende:
[..]
Daar mogen wel juichen.gifs voor komen.
Ja, even drie kanaaltjes verderquote:Op maandag 30 november 2015 20:32 schreef haags_kwartiertje het volgende:
Zit ik naar rtl boulevard te kijken of wat?
Dag Pascal.quote:Op maandag 30 november 2015 20:33 schreef Pascalus het volgende:
Welkom bij het voetbalpraatprogramma VI dames en heren.
quote:Op maandag 30 november 2015 20:32 schreef Dj_Day-V het volgende:
[..]
Lijkt mij sterk dat die 50 miljoen kunnen uitgeven voor 1 speler.
is soms ook genot hoorquote:Op maandag 30 november 2015 20:32 schreef haags_kwartiertje het volgende:
Zit ik naar rtl boulevard te kijken of wat?
Gezellig hequote:Op maandag 30 november 2015 20:33 schreef Joezi het volgende:
Hoi allen, leuk te treffen weer op de maandag
Zo leuk zijn we nou ook weer nietquote:Op maandag 30 november 2015 20:34 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Gezellig heje leeft er toch de hele maandag al naartoe
Niet voor Ajax en Feyenoord neequote:Op maandag 30 november 2015 20:35 schreef Ajacied422 het volgende:
Winnen van Roda, Cambuur en FC Twente is niet voor iedereen weggelegd!
hij heeft gesnovenquote:Op maandag 30 november 2015 20:35 schreef Joezi het volgende:
[..]
dit is geen act zei Kieft, luisteren
Pascalus is meestal in topvorm tijdens VI topics. Daar kijk ik idd naar uit jaquote:Op maandag 30 november 2015 20:34 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Gezellig heje leeft er toch de hele maandag al naartoe
quote:Op maandag 30 november 2015 20:34 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Gezellig heje leeft er toch de hele maandag al naartoe
Ik ben hier benieuwd naarquote:Op maandag 30 november 2015 20:36 schreef Coco98 het volgende:
Iemand heeft een politiek correct uitspraakturflijstje van Kuijt gemaakt gisteren.
goede postquote:Op maandag 30 november 2015 20:36 schreef opperkleurder het volgende:
Kuyt is een meester van de satire.
Ik vind van welquote:Op maandag 30 november 2015 20:35 schreef luckass het volgende:
[..]
Zo leuk zijn we nou ook weer niet
zijn tranenquote:Op maandag 30 november 2015 20:37 schreef Rickertman96 het volgende:
Glas is leeg, wat wil je drinken joh
stond nog cola voorquote:Op maandag 30 november 2015 20:37 schreef Rickertman96 het volgende:
Glas is leeg, wat wil je drinken joh
M'n nichtje zegt net: Zet 'm op RTL7 want ónze wiskundeleraar komt altijd in die showquote:
Pascalus is altijd in topvormquote:Op maandag 30 november 2015 20:35 schreef KingRoland het volgende:
[..]
Pascalus is meestal in topvorm tijdens VI topics. Daar kijk ik idd naar uit ja
Foppe is god dus hij heeft beschikking over een oneindige waterbron.quote:Op maandag 30 november 2015 20:37 schreef Rickertman96 het volgende:
Glas is leeg, wat wil je drinken joh
Wie is dat?quote:Op maandag 30 november 2015 20:38 schreef RipCity het volgende:
[..]
M'n nichtje zegt net: Zet 'm op RTL7 want ónze wiskundeleraar komt altijd in die show![]()
Gejat.quote:Op maandag 30 november 2015 20:38 schreef Joezi het volgende:
[..]
Mooi gemaakt, doe je dat in Excel van Microsoft?
picsquote:Op maandag 30 november 2015 20:38 schreef RipCity het volgende:
[..]
M'n nichtje zegt net: Zet 'm op RTL7 want ónze wiskundeleraar komt altijd in die show![]()
eng eng engquote:
Ben ik zo voorspelbaar?quote:Op maandag 30 november 2015 20:39 schreef Karina het volgende:
[..]
HahaEn ik wist dat jij zou reageren.
Dat zijn de Eaters.quote:Op maandag 30 november 2015 20:39 schreef opperkleurder het volgende:
[..]
Ik dacht altijd dat de vlaaiers uit Limburg kwamen.
Voorspelbaar is goedquote:Op maandag 30 november 2015 20:40 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
Ben ik zo voorspelbaar?
Ze kwam niet.quote:Op maandag 30 november 2015 20:40 schreef KingRoland het volgende:
[..]
Dat is de zwakte van onze corriewoordgrapjes
Correctquote:Op maandag 30 november 2015 20:41 schreef opperkleurder het volgende:
v/d Looi is een matige trainer.
Je bent coulant vandaag, merk ikquote:Op maandag 30 november 2015 20:41 schreef opperkleurder het volgende:
v/d Looi is een matige trainer.
Nee ik houd het netjes Roland. Hopelijk de heren van VI ook.quote:Op maandag 30 november 2015 20:41 schreef KingRoland het volgende:
[..]
als het maar geen ordinaire voorspellingen zijn
Uitslag 69-0.quote:Op maandag 30 november 2015 20:41 schreef KingRoland het volgende:
[..]
als het maar geen ordinaire voorspellingen zijn
Klopt, het is pas maandag.quote:Op maandag 30 november 2015 20:42 schreef Tagliano het volgende:
[..]
Je bent coulant vandaag, merk ik
Hier spreekt de jurist.quote:Op maandag 30 november 2015 20:43 schreef napoleonfour het volgende:
Zelf opstappen is geen recht op WW.
Fout. Henk de Jong is oprecht.quote:
Jouw Cambuur act is niet oprechtquote:Op maandag 30 november 2015 20:43 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Fout. Henk de Jong is oprecht.
Dit zullen we onthouden.quote:Op maandag 30 november 2015 20:43 schreef napoleonfour het volgende:
Zelf opstappen is geen recht op WW.
Karina heeft geen werk.quote:Op maandag 30 november 2015 20:44 schreef KingRoland het volgende:
[..]
Dit zullen we onthouden.
en met we bedoel ik o.a. Karina en ik.
Cambuurquote:Op maandag 30 november 2015 20:44 schreef opperkleurder het volgende:
[..]
Jouw Cambuur act is niet oprecht
Het is heel misselijkmakend.quote:Op maandag 30 november 2015 20:44 schreef opperkleurder het volgende:
[..]
Jouw Cambuur act is niet oprecht
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |