De groenteburger van de McDonalds vind ik niet meer lekkerquote:
En ik maar denken dat het kreeft en oesters warenquote:Op dinsdag 24 november 2015 18:35 schreef Fripsel het volgende:
[..]
Oh gosh. Weet je wat stiekem mijn guilty pleasure iseen frikandellenbroodje met een blikje energiedrink
!!!
* geeft Samzz een paar wortels en een komkommerquote:Op dinsdag 24 november 2015 18:36 schreef Samzz het volgende:
[..]
Ga weg, ik eet geen vlees. En McDonalds is absoluut niet mijn guilty pleasure.
Enkel degenen die het zelf willen.quote:Op dinsdag 24 november 2015 18:36 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Wil je nu alle vrouwen zich dikkerdjes laten vreten
Ik heb heel veel groenteburgers als lunch op, gewoon omdat ik ze lekker vond. Te lekker, als ik er nu aan denk word ik misselijk zoveel heb ik er op.quote:Op dinsdag 24 november 2015 18:37 schreef Samzz het volgende:
[..]
De groenteburger van de McDonalds vind ik niet meer lekker.
Ik lust geen wortelsquote:Op dinsdag 24 november 2015 18:37 schreef Faxie het volgende:
[..]
* geeft Samzz een paar wortels en een komkommer
Wat doe je met die drukke lui?quote:Op dinsdag 24 november 2015 18:11 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Ik ben jaloers.
Ik eet onregelmatig, vaak ongezond ontbijten met een Red Bull en wat koekjes, avondeten een bak ijs. Dat soort dingen. En nooit bewegen.
[..]
Ik hoor dat wel van veel leerlingen. Vooral van de meisjes, hehe.
Er zitten helaas ook een fiks stel drukke jongens in mijn klassen. Die hebben dan weer een hele slechte aan me.
Dat is niet het principe van leven en laten leven.quote:Op dinsdag 24 november 2015 18:36 schreef Faxie het volgende:
[..]
Zou je denken? Als iedereen gewoon lekker deed waar die zin in had? ...
Serieus? Bahquote:Op dinsdag 24 november 2015 18:38 schreef Fripsel het volgende:
[..]
Ik heb heel veel groenteburgers als lunch op, gewoon omdat ik ze lekker vond. Te lekker, als ik er nu aan denk word ik misselijk zoveel heb ik er op.
Heb beide sowieso nog nooit opquote:Op dinsdag 24 november 2015 18:37 schreef UitStraling het volgende:
[..]
En ik maar denken dat het kreeft en oesters waren
Men wil helaas geen dikkiesquote:
Mwaquote:Op dinsdag 24 november 2015 18:38 schreef AirwiN het volgende:
[..]
Dat is niet het principe van leven en laten leven.
Ik zal jou eens volstoppenquote:Op dinsdag 24 november 2015 18:39 schreef Faxie het volgende:
[..]
Doe niet zo moeilijk mens![]()
* Faxie stopt Samzz vol met allerlei lekkere dingen
Nee, dank jequote:
Smakelijkquote:Op dinsdag 24 november 2015 18:41 schreef Samzz het volgende:
[..]
Nee, dank je. Ik ga eten. Broccoli en bloemkool met een roereitje
.
Je probeert ze te richten. Sommigen zijn druk omdat ze naast iemand zitten, of omdat ze stoer willen doen voor iemand, of omdat ze aan medicijnen zitten etc.quote:
Maar dan hoef je de kilootjes er niet af te trainenquote:Op dinsdag 24 november 2015 18:42 schreef FrauMilena het volgende:
Ik at net ook o.a. broccoli. Vandaar dit strakke lijf.
Vind je dat leuk om te doen dan?quote:Op dinsdag 24 november 2015 18:44 schreef Faxie het volgende:
[..]
Maar dan hoef je de kilootjes er niet af te trainen
Groepsdynamiek is wel altijd lastig. Is dat onderdeel van lesgeven wel iets waar je tegen kunt? of misschien zelfs juist een uitdaging in ziet?quote:Op dinsdag 24 november 2015 18:43 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Je probeert ze te richten. Sommigen zijn druk omdat ze naast iemand zitten, of omdat ze stoer willen doen voor iemand, of omdat ze aan medicijnen zitten etc.
Een aantal heb ik laten nakomen, waarin ze zelf mochten bepalen hoe ze zich beter gingen gedragen. En wat de consequenties zouden kunnen zijn als ze zich toch misdragen.
Er is echter een klas die zich stelselmatig misdraagt en waar dat moeizaam gaat. Maar dat is bij iedere docent zo. Daar hebben we nog geen oplossing voor.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |