Dat is een veronderstelling. Het is niet voor niets dat bijvoorbeeld moskeeën al duidelijk aangeven dat dat soort figuren niet bij hen binnenkomen. Ze opereren in een aparte, vrij afgezonderde wereld. Tuurlijk zullen er contacten zijn met buitenstaanders, maar die contacten zullen meestal of op de werkvloer of op school zijn. Hoeveel radicalen zijn er die open en bloot hun radicale ideeën in het openbaar of met hun collega's delen? Dat aantal is zeer beperkt - en dan praten we voornamelijk over die Haagse figuren. Die mensen zijn over het algemeen best voorzichtig, omdat ze weten dat hun ideeën niet gedeeld worden binnen de maatschappij.quote:Op donderdag 19 november 2015 13:25 schreef SpecialK het volgende:
[..]
Individualisme is niet hetzelfde als eenzaamheid. Deze mensen hebben zat contact met hun omgeving voor en tijdens radicalisatie. Na radicalisatie is het te laat, dat ben ik met je eens.
Kom op ik zal het wat nuanceren dan. Ze demonstreren te weinig. En als ik al een demonstratie zie is het vrijwel nooit tegen de IS in elk geval.quote:Op donderdag 19 november 2015 13:26 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Inderdaad, want moslims demonstreren nooit tegen radicalisering, terreur en geweld. Wat een slecht antwoord weer Megumi. Verder blijkt dat je niet echt op de hoogte bent van de betekenis van de term invloedssfeer.
Sorry, maar dan kan ik alleen maar constateren wat ik al eerder zei - het is nooit voldoende voor je. Nooit goed.quote:Op donderdag 19 november 2015 13:30 schreef Megumi het volgende:
[..]
Kom op ik zal het wat nuanceren dan. Ze demonstreren te weinig. En als ik al een demonstratie zie is het vrijwel nooit tegen de IS in elk geval.
Jouw hele verdediging lijkt te rusten op de aanname dat radicalisatie een aan/uit knop is ipv een gradueel proces. Kap daar eens mee en ga in op wat ik echt zeg: Dat tijdens het proces van radicalisatie er kansen zijn die de moslimgemeenschap nu collectief laat liggen. teachable moments die genegeerd worden door ouders, ooms, tantes, vrienden. Om de interne vrede maar te behouden.quote:Op donderdag 19 november 2015 13:29 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Dat is een veronderstelling. Het is niet voor niets dat bijvoorbeeld moskeeën al duidelijk aangeven dat dat soort figuren niet bij hen binnenkomen. Ze opereren in een aparte, vrij afgezonderde wereld. Tuurlijk zullen er contacten zijn met buitenstaanders, maar die contacten zullen meestal of op de werkvloer of op school zijn. Hoeveel radicalen zijn er die open en bloot hun radicale ideeën in het openbaar of met hun collega's delen? Dat aantal is zeer beperkt - en dan praten we voornamelijk over die Haagse figuren. Die mensen zijn over het algemeen best voorzichtig, omdat ze weten dat hun ideeën niet gedeeld worden binnen de maatschappij.
Maak even een simpele vergelijking met mensen die zich niet comfortabel voelen om zich over hun geaardheid te uitten.
Weer hetzelfde liedje het ligt nu weer aan mij. Morgen aan een ander. Waar zeg ik trouwens dat het nooit voldoende is? Nooit goed dat zeg jij nu?quote:Op donderdag 19 november 2015 13:32 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Sorry, maar dan kan ik alleen maar constateren wat ik al eerder zei - het is nooit voldoende voor je. Nooit goed.
Simpelweg omdat dit blijkt uit de reacties die jij geeft op mijn weerwoord.quote:Op donderdag 19 november 2015 13:37 schreef Megumi het volgende:
[..]
Weer hetzelfde liedje het ligt nu weer aan mij. Morgen aan een ander. Waar zeg ik trouwens dat het nooit voldoende is? Nooit goed dat zeg jij nu?
Dat is denk ik een wat negatieve conclusie. In de essentie zeg ik dat de moslim gemeenschap wat meer betrokken moet zijn en verantwoordelijkheid moet nemen. En dat geld natuurlijk ook voor de individuen binnen die gemeenschap. En ben van mening dat dit wat te weinig gebeurd. En tja met termen als geen flikker mee te maken. Niet verantwoordelijk zijn. Ik kan daar niet zo goed tegen. My bad.quote:Op donderdag 19 november 2015 13:42 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Simpelweg omdat dit blijkt uit de reacties die jij geeft op mijn weerwoord.
Het is geen aanname, er zijn zoals ik al zei voldoende voorbeelden waarbij het voor de 'omgeving' als een proces van aan/uit is verlopen. Dat lijk je niet in te willen zien. Radicalisatie zal in bepaalde individuele gevallen inderdaad een gradueel proces zijn, dat sluit ik niet uit. Dat neemt niet weg dat het in veel gevallen toch echt wel als een shock wordt ervaren. Een klap.quote:Op donderdag 19 november 2015 13:34 schreef SpecialK het volgende:
Jouw hele verdediging lijkt te rusten op de aanname dat radicalisatie een aan/uit knop is ipv een gradueel proces. Kap daar eens mee en ga in op wat ik echt zeg: Dat tijdens het proces van radicalisatie er kansen zijn die de moslimgemeenschap nu collectief laat liggen. teachable moments die genegeerd worden door ouders, ooms, tantes, vrienden. Om de interne vrede maar te behouden.
Dat doen ze aan de lopende band, het is jammer dat je al die verschillende initiatieven in binnen en buitenland gewoonweg aan het negeren bent, puur en alleen om te kunnen zeggen dat die verdomde moslims toch echt te weinig doen. Het feit dat ze protesteren, demonstreren, oorlog voeren tegen radicalen negeer je volledig. Dat is in mijn ogen gewoon weer een duw die de gemiddelde moslim niet verdient.quote:Op donderdag 19 november 2015 13:45 schreef Megumi het volgende:
Dat is denk ik een wat negatieve conclusie. In de essentie zeg ik dat de moslim gemeenschap wat meer betrokken moet zijn en verantwoordelijkheid moet nemen.
Dat gaat denk ik voorbij dit topic. Dat moslims ook zeker slachtoffers zijn van de IS ontken ik nergens. Duizenden worden er gedood door de IS. Maar wat is bijvoorbeeld dan de gemiddelde moslim. Is dat die jongen die ik met vuurwerk zijn hand er af zie blazen waarop dan pas Pa in zijn moskee outfit zich pas geroepen voelt om in te grijpen? En van achter het raam vandaan te komen. Ik zie dat echt te vaak.quote:Op donderdag 19 november 2015 13:48 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Dat doen ze aan de lopende band, het is jammer dat je al die verschillende initiatieven in binnen en buitenland gewoonweg aan het negeren bent, puur en alleen om te kunnen zeggen dat die verdomde moslims toch echt te weinig doen. Het feit dat ze protesteren, demonstreren, oorlog voeren tegen radicalen negeer je volledig. Dat is in mijn ogen gewoon weer een duw die de gemiddelde moslim niet verdient.
Maar dat ziet men als niet-Christelijke handelingen van een Christelijk-land. Bij moslims zijn het altijd moslim handelingen van een moslim-land.quote:Op donderdag 19 november 2015 14:04 schreef Linkse_Boomknuffelaar het volgende:
De meeste oorlogen ter wereld zijn aangevangen door de V.S.
Die lijst is heel erg lang.
V.S. is geen islamitisch land, maar radicaal grrristelijk.
De oorlogen die de VS zijn gestart zijn ettelijke malen meer en hebben duizendvoudig meer slachtoffers gekend en kent deze vandaag nog altijd, dan welke tak van de islam dan ook.
Je weet dat het lang niet altijd moslims tegen anderen is, maar ook andersom? Ik noem een Birma?quote:Op donderdag 19 november 2015 09:59 schreef Braindead2000 het volgende:
[..]
Aanhang:
Islam: Ruim 2,08 miljard
Christendom: 2,01 miljard
Hindoeïsme 900 miljoen
Boeddhisme: 376 miljoen
Islam is (net) de grootste religie maar dat verklaart nog steeds niet waarom die lijstjes alleen gevuld zijn met islamitisch terrorisme.
Wat zien we in de top15: moslims tegen moslims, moslims tegen hindoes, moslims tegen christenen, moslims tegen boeddhisten. Begin je een patroon te herkennen?
Moslims voeren al 1400 jaar oorlogen onderling en tegen anderen. Al lang voor dat er sprake was van de moderne VS dat we nu kennen. Niet overal maar de VS de schuld geven. Die versleten LP wordt denk ik wat te vaak afgedraaid.quote:Op donderdag 19 november 2015 14:04 schreef Linkse_Boomknuffelaar het volgende:
De meeste oorlogen ter wereld zijn aangevangen door de V.S.
Die lijst is heel erg lang.
V.S. is geen islamitisch land, maar radicaal grrristelijk.
De oorlogen die de VS zijn gestart zijn ettelijke malen meer en hebben duizendvoudig meer slachtoffers gekend en kent deze vandaag nog altijd, dan welke tak van de islam dan ook.
Aardig artikel wat al eerder in dit topic is gepost.quote:Op donderdag 19 november 2015 14:27 schreef jamesdeen het volgende:
Hoe radicaliseren moslimjongeren in de westerse wereld doorgaans? En wat zijn de belangrijkste factoren die daaraan ten grondslag liggen?
Ze vinden in de islam een uitweg om te rebelleren. Vervolgens kan die uitleg nog gebruikt worden in de meest afschuwelijke vorm zoals afgelopen vrijdag.quote:Op donderdag 19 november 2015 14:27 schreef jamesdeen het volgende:
Hoe radicaliseren moslimjongeren in de westerse wereld doorgaans? En wat zijn de belangrijkste factoren die daaraan ten grondslag liggen?
Weer een loze statement Megumi. Al sinds het bestaan van mensen voeren mensen oorlogen onderling.quote:Op donderdag 19 november 2015 14:12 schreef Megumi het volgende:
Moslims voeren al 1400 jaar oorlogen onderling en tegen anderen.
Je leest eventjes niet waar hij op reageert?quote:Op donderdag 19 november 2015 15:11 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Weer een loze statement Megumi. Al sinds het bestaan van mensen voeren mensen oorlogen onderling.
Tja, ik heb dan ook nog geen VS militairen gezien die bij ieder salvo dat ze afvuren 'God is groot' lopen te blaten, een uitspraak van Bush 'May God be with us' of zo is het enige wat ik me kan herinneren. En ze verspreidden ook geen fancy magazine waarin de oorlogshandelingen religieus onderbouwd werden. Het zou voor de VS ook onmogelijk zijn om steun te vinden voor het starten van een oorlog op religieuze basis.quote:Op donderdag 19 november 2015 14:06 schreef stbabylon het volgende:
Maar dat ziet men als niet-Christelijke handelingen van een Christelijk-land. Bij moslims zijn het altijd moslim handelingen van een moslim-land.
Vreemd hoe dat bij de één wel en de ander niet apart kan worden gezien.
http://www.militaryreligi(...)t-paid-missionaries/quote:Op donderdag 19 november 2015 16:11 schreef highender het volgende:
[..]
Tja, ik heb dan ook nog geen VS militairen gezien die bij ieder salvo dat ze afvuren 'God is groot' lopen te blaten, een uitspraak van Bush 'May God be with us' of zo is het enige wat ik me kan herinneren. En ze verspreidden ook geen fancy magazine waarin de oorlogshandelingen religieus onderbouwd werden. Het zou voor de VS ook onmogelijk zijn om steun te vinden voor het starten van een oorlog op religieuze basis.
En dan stuur je een linkje van een site waarin hier juist tegenin gegaan wordt. Dus het land wat je wil beschuldigen geeft zelf aan dat ze dat niet willen.quote:Op donderdag 19 november 2015 20:35 schreef erodome het volgende:
[..]
http://www.militaryreligi(...)t-paid-missionaries/
U zei?
Een groepje mensen in dat land geeft aan dat ze dat niet willen. Het filmpje laat zien dat wat er gebeurd en dat je niet moet onderschatten in hoeverre amerika en actief uitdragen van het christendom samen gaat. Hoe dat verweven is daar.quote:Op donderdag 19 november 2015 20:51 schreef truthortruth het volgende:
[..]
En dan stuur je een linkje van een site waarin hier juist tegenin gegaan wordt. Dus het land wat je wil beschuldigen geeft zelf aan dat ze dat niet willen.
Ik kom er zelf regelmatig en vind dat wel meevallen. Alleen is er tijd geweest (die is gelukkig voorbij) dat iedere ongelovige een communist was, dus noemde iedereen zich maar christen.quote:Op donderdag 19 november 2015 20:53 schreef erodome het volgende:
[..]
Een groepje mensen in dat land geeft aan dat ze dat niet willen. Het filmpje laat zien dat wat er gebeurd en dat je niet moet onderschatten in hoeverre amerika en actief uitdragen van het christendom samen gaat. Hoe dat verweven is daar.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |