abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_157598577
TT: er zijn toch al 129 bevestigde doden?
Acquisitie n.a.v. deze post wordt niet op prijs gesteld.
Don't you see going to heaven is just in the thought that you might?
As an on-line radio program grows longer, the probability of a German song approaches 1.
pi_157598578
quote:
0s.gif Op maandag 16 november 2015 14:16 schreef Janneke141 het volgende:

[..]

Prima. Zo lang je maar in gedachten houdt dat de godsdienst an sich niet waanzinnig is.
Over godsdienst ansich mag ik vinden wat ik wil.. Maar nee, doe ik ook niet. Ik scheer de islam niet over 1 kam. Want voorbeelden zijn er zat dat het wel goed kan samengaan met mensen die wat ontwikkelder zijn en een feitelijkere kennis van de wereld en deze ook toelaten in hun leven, of andere geloven..
Maar je kunt moeilijk ontkennen dat er op dit moment maar 1 is die zoveel moord en doodslag brengt als die waar we het nu over hebben.
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016
pi_157598579
quote:
0s.gif Op maandag 16 november 2015 14:13 schreef WhateverWhatever het volgende:

[..]

En gaan geen honderden mensen uitmoorden in naam van....
Is ook niet nodig, aangezien ze zonder al te veel frustraties kunnen meedraaien in onze maatschappij, wij hen ook accepteren en zeker niet hun mede-Christenen of thuisland op grote schaal belegeren? Ik kan zo wel wat omstandigheden noemen die anders zijn.

Ik promoot dergelijke gedachtes niet, het is wél belangrijk om er enig inzicht in te krijgen dat verder gaat dan 'het zijn gewoon moslims en dus kut'.
  maandag 16 november 2015 @ 14:21:17 #184
150517 SpecialK
No hesitation, no delay.
pi_157598580
quote:
7s.gif Op maandag 16 november 2015 14:16 schreef Xa1pt het volgende:

[..]

Ze spreken elkaar dan ook niet of nauwelijks. Mensen zoeken eensgezinden op, voor moslims is dat niet anders. Het is niet dat soennieten en sjiieten elkaar wekelijks in dezelfde moskee zien ofzo.
Kap er nou eens mee te doen alsof ik bedoel dat groepen onderling elkaar er op aan moeten spreken. Ik heb het over ouders die hun kinderen niet corrigeren, ooms dus hun neefjes en nichtjes niet vertellen hoe het wel zit. Vrienden die andere vrienden maar laten lullen.
Health In Harmony is een non-profitorganisatie die regenwoudgemeenschappen helpt met gezondheidszorg en duurzame inkomens in ruil voor bosbescherming, en zo tegelijk klimaatverandering en armoede aanpakt. - https://www.healthinharmony.org/
  maandag 16 november 2015 @ 14:21:50 #185
192592 SureD1
------------------------------
pi_157598587
quote:
2s.gif Op maandag 16 november 2015 14:16 schreef Dagonet het volgende:

[..]

Er is in Molenbeek niemand gearresteerd vandaag, de actie daar is ten einde.

Halsoverkop de auto in gedoken? Of gewoon vuurwerksmokkelaars of drugrunners?
Royale inzet wel dan... Methlabs zijn op het platteland min of meer aan de orde van de dag en zien eigenlijk nooit zo'n inzet... Motorbende-gedoe zoals eerder werd gesuggereerd zou ook nog kunnen...

Edit: twee aanhoudingen verricht iig...
pi_157598588
quote:
12s.gif Op maandag 16 november 2015 14:16 schreef PBateman1978 het volgende:

[..]

Nah, ik kies voor ''mafketels''
Blijf maar wegkijken dan.
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016
pi_157598590
quote:
7s.gif Op maandag 16 november 2015 13:39 schreef SpecialK het volgende:
Als ik nou eens stel dat..

Moslimsgemeenschappen, beiden in Europa alswel daarbuiten moeite hebben met het in toom houden van individuen onder hen die radicaliseren.
Hoe pakte men in het verleden de Mafia aan?, zo moet men de Jihadis en hun netwerk ook aanpakken.

Neem het kleinste deel van de moslims dat Salafist en Wahabist is, hiervan gaat een deel op Jihad. Een ander deel steunt het publiekelijk, een ander deel steunt het via de zijlijn en de rest vind het wel prima.

Het grootste deel van de moslims, de niet Salafisten roept 'Israel en de VS zitten erachter' of komen met spreuken uit de koran die dit afkeuren,dit zijn gematigde moslims (per definitie ongevaarlijk). En dit soort leuzen zijn het enige veilige dat ze kunnen roepen. Het trekt ze niet naar de kant van Salafisten en IS en niet naar de kant van Wilders. Kritiek kan iemand persoonlijk duur komen te staan, als er een Salafist in je buurt rondhangt, dan wil je niet opvallen en verlinkt worden. Als gewone Duitser of Nederlander die tegen de Nazi's was, moest je je mond ook houden met Nazi's in de buurt. Men deed stiekem weleens wat anti-acties binnen de deuren, maar je moest je stil houden op straat.

De Koran heeft veel pro-leven spreuken, maar de denkfout wordt vaak gemaakt dat Salafistische en Wahabistische sektes hun Jihad voeren met de Koran erbij. Ze zijn niet voor niets een sekte en sektes zijn alleen goed te begrijpen vanuit de gedachtegang van de sekte. Ze handelen niet volgens een bepaalde norm, maar creeeren een nieuwe. Ze hebben een nieuwe kalief, een nieuw plan en willen voor de eindtijden uitbreken een groot kalifaat. De goede spreuken uit de Koran doen er voor hen niet toe.

Een deel van de jeugd (en dan maakt het niet zoveel uit of je moslim bent) is gevoelig voor brainwashen door kleine groepen salafisten. Alle tieners zijn manipuleerbaar door gevaarlijke groepen. Dit is hoe IS jongeren voor het karretje spande om het kalifaat te gaan uitroepen in Irak en Syrie.

quote:
Misschien wel doordat er gewoon weinig kritiek is richting complotdenken of uitleggingen van de Koran waar de nadruk op geweld wordt gelegd... Niet omdat de gemeenschap daar op aanstuurt maar doordat men wellicht de discussie of het conflict niet aan wil met je eigen broeders/zusters omdat men zich slachtoffer voelt van de samenleving of de wereldpolitiek en je dus je mede-slachtoffers niet wil afvallen. Of soms zelfs omdat de cultuur in kwestie harde politieke discussies uit de weg willen gaan.

Is dat iets waar "linksige" of progressieve mensen in dit topic het wellicht mee eens zouden kunnen zijn?
IS haat Frankrijk omdat Frankrijk de uitbreidingsplannen van het kalifaat dwarszit en discussies zijn goed, maar gematigde moslims blijven gematigde moslims. Ze kunnen het verschil niet maken zoals een doorsnee Christen niets doet tegen mensen die ergens in een kamp gaan zitten omdat ze geloven dat Jezus terugkomt of zich bij de KKK aansluiten en discriminerend bezig zijn. Die luisteren niet naar gewone Christenen. Bijbelcitaten, discussies, afkeuringen.. het maakt dan allemaal niets meer uit.

Je moet de netwerken blootleggen. Weten wie met wie contact heeft en de sterkste schakels er eerst uitfilteren en daarna de rest. Allemaal achter slot en grendel tot het onderste uit de kan is en intussen blijven vernietigen, waar het kan.
pi_157598604
quote:
0s.gif Op maandag 16 november 2015 14:21 schreef Red_85 het volgende:

[..]

Blijf maar wegkijken dan.
Wat jij wil.
Let's drop some acid and go to a titty bar.
pi_157598657
quote:
15s.gif Op maandag 16 november 2015 14:19 schreef BansheeBoy het volgende:
Als dit soort gasten de Koran niet zouden misbruiken voor hun zieke acties hadden ze dezelfde interpretatie of uitleg wel uit de gedichtenbundel van Sinterklaas kunnen halen. :{

:{²
Of quotes uit de Donald Duck

pi_157598665
quote:
0s.gif Op maandag 16 november 2015 14:16 schreef kapiteintje het volgende:

[..]

Wanneer jij uit naam van de Doyenne du Comice stoofpeer aanslagen pleegt, is de Doyenne du Comice stoofpeer dan schuldig aan jouw aanslagen? (Vervang Doyenne du Comice stoofpeer door Islam) Antwoord: Nee, behalve wanneer jij als weldenkend persoon alle contact met de werkelijkheid kwijt bent en er dingen in gaat zien die er niet in staan. Oude geschriften spreken meestal in metaforen, dat vergt enige intelligentie en vaak ook geen letterlijke interpretatie.

Dan is er dus blijkbaar iets fout met de interpretatie, niet met het geschrift zelf? In die zin heeft de Islam er wel degelijk mee te maken, als in hoe mensen als Islamitische gemeenschap een bepaalde interpretatie aanhangen of promoten.
Exact. Maar ga me aub niet vertellen dat de islam er geen fuk mee te maken heeft. Zoals xa1pt na iedere aanslag, verkrachting, verslaving en moord aan het doen is. En ja het is de persoonlijke interpretatie, van een waanzinnige die uit naam van zijn ideologie wil moorden.
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016
  maandag 16 november 2015 @ 14:26:12 #191
434283 topdeck
graag op anoniem
pi_157598681
quote:
0s.gif Op maandag 16 november 2015 14:17 schreef WhateverWhatever het volgende:

[..]

90% weet nog geen eens wat er allemaal in de Koran staat, het is meer van het horen zeggen.. Hoe dom en hypocriet ben je dan.
Dan is 90% v alle moslims geen echte moslim
graag op anoniem
pi_157598691
quote:
14s.gif Op maandag 16 november 2015 14:22 schreef PBateman1978 het volgende:

[..]

Wat jij wil.
Moet je mij niet op aankijken, eerder jezelf denk ik.
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016
pi_157598698
quote:
0s.gif Op maandag 16 november 2015 14:26 schreef Red_85 het volgende:

[..]

Moet je mij niet op aankijken, eerder jezelf denk ik.
Ieder zijn mening ouwe.
Let's drop some acid and go to a titty bar.
  maandag 16 november 2015 @ 14:28:25 #194
52811 DustPuppy
The North Remembers
pi_157598721
quote:
1s.gif Op maandag 16 november 2015 14:26 schreef topdeck het volgende:

[..]

Dan is 90% v alle moslims geen echte moslim
90% van de christenen is dan ook geen echte christen.

Volgens mij geldt voor alle Abrahamistische geloven wel.
"The north remembers, Lord Davos. The north remembers, and the mummer’s farce is almost done.”
pi_157598723
quote:
1s.gif Op maandag 16 november 2015 14:26 schreef topdeck het volgende:

[..]

Dan is 90% v alle moslims geen echte moslim
Klopt, zijn meeloperlims
pi_157598732
quote:
1s.gif Op maandag 16 november 2015 14:19 schreef starla het volgende:
Ik weet niet of iemand in deze reeks al deze angst heeft geuit, maar huiver toch wel een beetje voor het EK volgend jaar in Frankrijk.

Ik denk dat er echt gigantisch veel beveiliging gaat zijn.

Hoop dat IS niet het toernooi gaat verkloten, want als er één kans is om toe te slaan m.b.t. de schade die ze kunnen aanrichten zowel in het aantal slachtoffers als de publiciteit die ze krijgen is het wel het EK volgend jaar...
Ze gaan waarschijnlijk toch geen aanslagen plegen op de momenten dat we het verwachten. Tuurlijk kunnen ze dan nog veel slachtoffers veroorzaken, maar er zijn per jaar nog duizenden andere evenementen waar grote groepen mensen bij elkaar komen, en honderden daarvan worden ook bezocht door staatshoofden, ministers en dergelijke. De beveiliging bij het EK zal extreem scherp zijn maar een willekeurig muziekfestival, bioscopen, winkelcentra etc. etc. zeker niet.
pi_157598759
Welkom in Ollandistan!


:)
  maandag 16 november 2015 @ 14:31:02 #198
346939 Janneke141
Green, green grass of home
pi_157598770
quote:
0s.gif Op maandag 16 november 2015 14:30 schreef WhateverWhatever het volgende:
Welkom in Ollandistan!
[ afbeelding ]

:)
Die is zo oud, die heeft al een baard.
Opinion is the medium between knowledge and ignorance (Plato)
pi_157598778
quote:
6s.gif Op maandag 16 november 2015 14:31 schreef Janneke141 het volgende:

[..]

Die is zo oud, die heeft al een baard.
Haha :)
pi_157598781
quote:
6s.gif Op maandag 16 november 2015 14:31 schreef Janneke141 het volgende:

[..]

Die is zo oud, die heeft al een baard.
Oh jee....
Let's drop some acid and go to a titty bar.
pi_157598810
quote:
1s.gif Op maandag 16 november 2015 14:19 schreef starla het volgende:
Ik weet niet of iemand in deze reeks al deze angst heeft geuit, maar huiver toch wel een beetje voor het EK volgend jaar in Frankrijk.

Ik denk dat er echt gigantisch veel beveiliging gaat zijn.

Hoop dat IS niet het toernooi gaat verkloten, want als er één kans is om toe te slaan m.b.t. de schade die ze kunnen aanrichten zowel in het aantal slachtoffers als de publiciteit die ze krijgen is het wel het EK volgend jaar...
Niet bang zijn starla :*
pi_157598815
quote:
6s.gif Op maandag 16 november 2015 14:31 schreef Janneke141 het volgende:

[..]

Die is zo oud, die heeft al een baard.
<O) ?
Acquisitie n.a.v. deze post wordt niet op prijs gesteld.
Don't you see going to heaven is just in the thought that you might?
As an on-line radio program grows longer, the probability of a German song approaches 1.
  maandag 16 november 2015 @ 14:33:34 #203
346939 Janneke141
Green, green grass of home
pi_157598821
quote:
0s.gif Op maandag 16 november 2015 14:33 schreef spijkerbroek het volgende:

[..]

<O) ?
:Y
Opinion is the medium between knowledge and ignorance (Plato)
pi_157598870
quote:
0s.gif Op maandag 16 november 2015 14:16 schreef Janneke141 het volgende:

[..]

Prima. Zo lang je maar in gedachten houdt dat de godsdienst an sich niet waanzinnig is.
Al moet men toegeven dat de profeet van de ene godsdienst wel een stuk gewelddadiger is dan die van de ander, dus als dat als grote voorbeeld dient...

En ergens is elke godsdienst waanzinnig, een waanzinnige leugen.
pi_157598878
quote:
0s.gif Op maandag 16 november 2015 14:29 schreef kilon het volgende:

[..]

Ze gaan waarschijnlijk toch geen aanslagen plegen op de momenten dat we het verwachten. Tuurlijk kunnen ze dan nog veel slachtoffers veroorzaken, maar er zijn per jaar nog duizenden andere evenementen waar grote groepen mensen bij elkaar komen, en honderden daarvan worden ook bezocht door staatshoofden, ministers en dergelijke. De beveiliging bij het EK zal extreem scherp zijn maar een willekeurig muziekfestival, bioscopen, winkelcentra etc. etc. zeker niet.
Het enigste en beste wat ze kunnen doen is gewoon die kutbuurten schoonvegen. Elke keer wanneer ze wat invallen doen in kutbuurten van Parijs/Marseille/Lyon en nu dus ook Molenbeek worden er de meest gore wapens gevonden (raketwerpers,AK's,explosieven). Dat las je al jaren terug.

Conclusies konden allang getrokken worden, ze moeten er eens werk van maken, want nu is het gewoon weer aftellen tot de volgende aanslag.
Why stay small, if you can grow big..
pi_157598905
quote:
0s.gif Op maandag 16 november 2015 14:25 schreef Red_85 het volgende:

[..]

Exact. Maar ga me aub niet vertellen dat de islam er geen fuk mee te maken heeft. Zoals xa1pt na iedere aanslag, verkrachting, verslaving en moord aan het doen is. En ja het is de persoonlijke interpretatie, van een waanzinnige die uit naam van zijn ideologie wil moorden.
Hier ben ik het wel mee eens. De fundamentalistische stroming is nou eenmaal wel onderdeel van de islam. Er kunnen tig van andere interpretaties zijn, maar dat maakt het niet minder een islamitische stroming.
pi_157598975
RT_com twitterde op maandag 16-11-2015 om 14:39:44 MORE: Belgium cops deploy in Arlon near Lxmbrg,looking for car with 3 armed men linked to #ParisAttacks https://t.co/Z8TWDHvLNV reageer retweet
pi_157599002
Niemand aangehouden bij die actie in Molenbeek? :') wat loopy VTM allemaal voor bullshit te verkondigen dan zeg..
pi_157599014
quote:
ma 16 nov 2015, 13:28
'Misschien gingen de explosieven door de stress af'
Moeder terreurbroers verbaasd


De moeder en familieleden van de drie terreurbroers hebben een opmerkelijke verklaring gegeven waarin ze zeggen verbaasd te zijn over de rol van de broers. ,,Misschien heeft hij de explosieven wel af laten gaan door de stress."

De broers Abdeslam uit Molenbeek speelden een grote rol in de gruwelijke terreuraanslagen van vrijdag in Parijs. Broer Ibrahim liet een bomvest afgaan, broer Mohamed werd opgepakt en broer Salah is nog steeds voortvluchtig.

Hun moeder heeft de gruwelijkheden van haar zoons niet zien aankomen, meldt The Telegraph. ,,We waren erg verrast dat Salah betrokken was. Ibrahim zagen we wél radicaliseren. Althans een beetje. Maar niet zodanig dat hij zoiets verschrikkelijks zou uitvoeren." Volgens de familie van de broers was het dan ook niet zijn plan om mensen te doden. ,,Het feit dat zijn bom is geëxplodeerd zonder dat daarbij anderen gedood zijn, zegt genoeg."

Een ander familielid vult haar aan en zegt dat Ibrahim geen moordenaar wilde zijn. ,,Misschien gingen de explosieven per ongeluk te vroeg af of kwam het door de stress", aldus de opmerkelijke verklaring van dit familielid.
Ja, al dat gegil en geschreeuw van die mensen, daarvan schiet je in de stress, moeten mensen gewoon niet doen...
Echt waar zeg, als dom zijn zeer deed liep ze de hele dag te gillen van de pijn.

Beste familieleden; neem verantwoordelijkheid, vervloek hem publiekelijk of in ieder geval degenen die hem ertoe hebben aangezet.
Racist
  Moderator maandag 16 november 2015 @ 14:43:07 #210
362868 crew  Slobeend
of all places
pi_157599025
quote:
0s.gif Op maandag 16 november 2015 14:16 schreef kapiteintje het volgende:

[..]

Wanneer jij uit naam van de Doyenne du Comice stoofpeer aanslagen pleegt, is de Doyenne du Comice stoofpeer dan schuldig aan jouw aanslagen? (Vervang Doyenne du Comice stoofpeer door Islam) Antwoord: Nee, behalve wanneer jij als weldenkend persoon alle contact met de werkelijkheid kwijt bent en er dingen in gaat zien die er niet in staan. Oude geschriften spreken meestal in metaforen, dat vergt enige intelligentie en vaak ook geen letterlijke interpretatie.

Dan is er dus blijkbaar iets fout met de interpretatie, niet met het geschrift zelf? In die zin heeft de Islam er wel degelijk mee te maken, als in hoe mensen als Islamitische gemeenschap een bepaalde interpretatie aanhangen of promoten.
Je kan het de Islam op zich zelf niet kwalijk nemen inderdaad. Maar er zijn redelijk wat moslims wereldwijd die zo'n radicale en foute (?) interpretatie van de Koran voorstaan. Dat maakt de Islam uiteindelijk wel tot een groot probleem, niet alleen de interpretatie er van. Zonder Islam geen verkeerde interpretatie, om maar even een open deur in te trappen.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')