Zeker wel, IS handelt op een hele andere manier dan Al Qaida.quote:Op zaterdag 14 november 2015 21:54 schreef Sunri5e het volgende:
Ik geloof niet dat er op korte termijn weer aanslagen plaats zullen vinden.
Wat noem jij korte termijn, en waarom denk je dat?quote:Op zaterdag 14 november 2015 21:54 schreef Sunri5e het volgende:
Ik geloof niet dat er op korte termijn weer aanslagen plaats zullen vinden.
En verderquote:But the failed attack this Christmas by mechanical engineer Umar Farouk Abdulmutallab was a reminder that the combination has a long history of producing violent radicals.
The anecdotal evidence has always been strong. The mastermind of the 9/11 attacks, Mohamed Atta, was an architectural engineer. Khalid Sheikh Mohamed got his degree in mechanical engineering. Two of the three founders of Lashkar-e-Taibi, the group believed to be behind the Mumbai attacks, were professors at the University of Engineering and Technology in Lahore.
http://www.slate.com/arti(...)12/buildabomber.htmlquote:A paper (PDF) released this summer by two sociologists, Diego Gambetta and Steffen Hertog, adds empirical evidence to this observation. The pair looked at more than 400 radical Islamic terrorists from more than 30 nations in the Middle East and Africa born mostly between the 1950s and 1970s. Earlier studies had shown that terrorists tend to be wealthier and better-educated than their countrymen, but Gambetta and Hertog found that engineers, in particular, were three to four times more likely to become violent terrorists than their peers in finance, medicine or the sciences. The next most radicalizing graduate degree, in a distant second, was Islamic Studies.
twitter:Heather_Lacy1 twitterde op zaterdag 14-11-2015 om 21:36:48Pic from my window at #pullman hotel. Saw a group of 5 police enter, many more hunkering outside. #ParisAttacks https://t.co/UkLdet0vqn reageer retweet
Ergens, ben ik juist bang van wel.quote:Op zaterdag 14 november 2015 21:54 schreef Sunri5e het volgende:
Ik geloof niet dat er op korte termijn weer aanslagen plaats zullen vinden.
Het zijn allemaal ongelovige honden voor IS. Net zoals jij en ik.quote:Op zaterdag 14 november 2015 21:53 schreef Spanky78 het volgende:
[..]
Eerst waarschuwen. Er zitten trouwens niet zo veel kinderen in die bootjes. Vooral veel artsen, neurochirurgen, natuurkundigen en ingenieurs.
Het zijn vrijwel allemaal jonge mannen, in de leeftijd waarop ze gevoelig zijn voor radicaal gedachtengoed. Niet binnenlaten. Punt.
Hoeveel van die gasten niet gewoon een kans hebben gekregen op een westers leven, wil je niet weten. Ze leven in een westers land. Toch doen ze het niet.quote:Op zaterdag 14 november 2015 21:52 schreef Falco het volgende:
[..]
Nee, dit moet je juist niet doen! Behandel ze gewoon als hoe alle anderen behandeld worden. Niet achtergesteld, maar ook zeker niet met een voorkeursbehandeling. Geef die jongeren een normale eerlijke kans bij bijvoorbeeld werk. Wees vooral duidelijk en geef support/feedback wanneer nodig en geef waardering als ze dat verdienen. Zo zijn de meesten godzijdank vanaf 18 jaar opgegroeid in de grote-mensen-wereld.
Hopelijk gewoon verdachten die opgepakt gaan worden, niet weer een gijzeling ofzo...quote:Op zaterdag 14 november 2015 21:55 schreef Houtenbeen het volgende:
[ afbeelding ]twitter:Heather_Lacy1 twitterde op zaterdag 14-11-2015 om 21:36:48Pic from my window at #pullman hotel. Saw a group of 5 police enter, many more hunkering outside. #ParisAttacks https://t.co/UkLdet0vqn reageer retweet
Als het intelligente psychopaten zijn lijkt het me dan weer gek dat ze zichzelf opofferen door een aanslag te plegen. Die willen macht, aanzien. Aan de andere kant, als je overtuigd genoeg bent dat er iets moois op je staat te wachten, maakt dat misschien niet uit.quote:Op zaterdag 14 november 2015 21:53 schreef conservatief_liberaal het volgende:
[..]
Ik denk dat dat bij intelligente IS aanhangers per definitie zo is. Het is niet voor niets dat die altijd bij de "hoge heren" horen.
Zo zijn er ook al genoeg bronnen die aantonen dat de top van IS bestaat uit Baathisten.
Dat was alleen bij 9/11 omdat het zo'n complexe actie was.quote:Op zaterdag 14 november 2015 21:55 schreef LXIV het volgende:
Over de achtergrond van terroristen:
[..]
En verder
[..]
http://www.slate.com/arti(...)12/buildabomber.html
Het is dus echt niet zo dat ze een uitzichtloze situatie in een achterstandswijk hebben. Vaak zijn het juist relatief succesvolle jongemannen!
Wat valt je hier in op over de islam?quote:Op zaterdag 14 november 2015 21:45 schreef EggsTC het volgende:
[..]
Verder dacht ik aan de laatste 20 jaar, omdat het ervoor niet meer relevant is. Maar prima. Leg het maar naast elkaar... ik hoor volgende maand wel ergens als je alles bij elkaar hebt gesprokkeld, dat zal een paar terabyte aan islam ellende zijn.
twitter:FoxNews twitterde op zaterdag 14-11-2015 om 21:56:56Harrigan at Pullman Hotel: "Police are now going room to room. We don't know what's behind this move."#Paris @ANHQDC https://t.co/4lRqLw9oEV reageer retweet
Nee, want ze waren allemaal juist bekende van de inlichtingendiensten.quote:Op zaterdag 14 november 2015 21:52 schreef Buitendam het volgende:
[..]
De gemiddelde terrorist is voor iedereen een ontzettend onbekende.
Zucht. Zo werkt het nu eenmaal in de wereld vriend. Er is op dit moment nog geen bevestiging. Niet zo janken zeg. Als je het al voor waar wilt aannemen is dat je goed recht hoor maar de meeste wachten nog even op bevestiging van de feiten.quote:Op zaterdag 14 november 2015 21:54 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Sinds wanneer moet een feit officieel zijn? Wie bepaald dat? Wat maakt een feit officieel? Dat het gebeurd is lijkt me.. Feit is dat die gasten op bootjes tussen de rest van de 'vluchtelingen' zaten.
Dat doen ze dan ook niet. Dat is dus het stomme vee.quote:Op zaterdag 14 november 2015 21:57 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Als het intelligente psychopaten zijn lijkt het me dan weer gek dat ze zichzelf opofferen door een aanslag te plegen. Die willen macht, aanzien. Aan de andere kant, als je overtuigd genoeg bent dat er iets moois op je staat te wachten, maakt dat misschien niet uit.
Ja, dat ze uit achterstandswijken kwamen. Niet uit een gemiddeld goed milieu, waar is dat op gebaseerd?quote:Op zaterdag 14 november 2015 21:58 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Nee, want ze waren allemaal juist bekende van de inlichtingendiensten.
Boeiend. Zolang we ze de EU maar niet binnenlaten. Laat ze zelf IS maar bestrijden. Ik ben niet zo openminded. Veroordeel me er maar voor, wat mij betreft kunnen ze allemaal de tyfus krijgen.quote:Op zaterdag 14 november 2015 21:55 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Het zijn allemaal ongelovige honden voor IS. Net zoals jij en ik.
Bedankt voor de info, had ik oprecht niet gedacht.quote:Op zaterdag 14 november 2015 21:55 schreef LXIV het volgende:
Over de achtergrond van terroristen:
[..]
En verder
[..]
http://www.slate.com/arti(...)12/buildabomber.html
Het is dus echt niet zo dat ze een uitzichtloze situatie in een achterstandswijk hebben. Vaak zijn het juist relatief succesvolle jongemannen!
Het is dus in die paper wetenschappelijk onderzocht. (Zie artikel). Bovengemiddeld geschoold en uit een beter dan gemiddeld milieu.quote:Op zaterdag 14 november 2015 21:57 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Dat was alleen bij 9/11 omdat het zo'n complexe actie was.
Google nu de terroristen van Londen, Parijs, C. Hebdo eens.
En ondertussen rekruteert men de echte terroristen lekker door in Parijs en Marseille.quote:Op zaterdag 14 november 2015 21:58 schreef Spanky78 het volgende:
[..]
Boeiend. Zolang we ze de EU maar niet binnenlaten. Laat ze zelf IS maar bestrijden. Ik ben niet zo openminded. Veroordeel me er maar voor, wat mij betreft kunnen ze allemaal de tyfus krijgen.
Veelal wel ja. Je hebt kanonnenvoer en generaals.quote:Op zaterdag 14 november 2015 21:58 schreef conservatief_liberaal het volgende:
[..]
Dat doen ze dan ook niet. Dat is dus het stomme vee.
Exact.quote:Op zaterdag 14 november 2015 21:59 schreef Perrin het volgende:
[..]
Veelal wel ja. Je hebt kanonnenvoer en generaals.
dat zeggen de inlichtingendiensten altijdquote:Op zaterdag 14 november 2015 21:58 schreef Red_85 het volgende:
Nee, want ze waren allemaal juist bekende van de inlichtingendiensten.
Je wil zo'n gecoördineerde aanslag ook niet laten uitvoeren door een dom persoon, als ik er over nadenkt.quote:Op zaterdag 14 november 2015 21:59 schreef LXIV het volgende:
[..]
Het is dus in die paper wetenschappelijk onderzocht. (Zie artikel). Bovengemiddeld geschoold en uit een beter dan gemiddeld milieu.
Bewijs is vanmiddag geleverd. Zeker 2 van die mongolen stond geregistreerd als dobbermoslim op een Grieks eiland.quote:Op zaterdag 14 november 2015 21:58 schreef alpeko het volgende:
[..]
Zucht. Zo werkt het nu eenmaal in de wereld vriend. Er is op dit moment nog geen bevestiging. Niet zo janken zeg. Als je het al voor waar wilt aannemen is dat je goed recht hoor maar de meeste wachten nog even op bevestiging van de feiten.
Heb je dat filmpje gezien, daar verdwijnt deze lijst in het niets bij. Ik kan wel bronnen gaan zoeken als je dat wil, maar dan ben ik ff bezig he. Dat is gigantisch.quote:Op zaterdag 14 november 2015 21:57 schreef watisdezen het volgende:
[..]
Wat valt je hier in op over de islam?
[ afbeelding ]
en toch grijpen ze te laat in.. dat is natuurlijk niet echt geruststellend..quote:Op zaterdag 14 november 2015 21:58 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Nee, want ze waren allemaal juist bekende van de inlichtingendiensten.
De enigen die zich wél correct registreerden..quote:Op zaterdag 14 november 2015 22:01 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Bewijs is vanmiddag geleverd. Zeker 2 van die mongolen stond geregistreerd als dobbermoslim op een Grieks eiland.
twitter:spz_trader twitterde op zaterdag 14-11-2015 om 22:00:55CHAMPS DE MARS RER UNDERGROUND STATION IN CENTRAL PARIS CLOSED BY POLICE - STATION ANNOUNCER #ParisAttacks reageer retweet
Vertel je oplossing dan eens kerel..quote:Op zaterdag 14 november 2015 21:58 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Ja, dat ze uit achterstandswijken kwamen. Niet uit een gemiddeld goed milieu, waar is dat op gebaseerd?
Prima, maar dan zijn het geen zwaar getrainde en gehard IS strijders. Daarnaast kan een gehime dienst dat soort types beter in de gaten houden. De combinatie van praktische ervaring en lokale steun maakt dit soort types veel sterker.quote:Op zaterdag 14 november 2015 21:59 schreef Buitendam het volgende:
[..]
En ondertussen rekruteert men de echte terroristen lekker door in Parijs en Marseille.
Tja, iedereen staat strak..quote:Op zaterdag 14 november 2015 22:02 schreef Houtenbeen het volgende:
twitter:spz_trader twitterde op zaterdag 14-11-2015 om 22:00:55CHAMPS DE MARS RER UNDERGROUND STATION IN CENTRAL PARIS CLOSED BY POLICE - STATION ANNOUNCER #ParisAttacks reageer retweet
Het houdt niet op, niet vanzelf...quote:Op zaterdag 14 november 2015 22:02 schreef Houtenbeen het volgende:
twitter:spz_trader twitterde op zaterdag 14-11-2015 om 22:00:55CHAMPS DE MARS RER UNDERGROUND STATION IN CENTRAL PARIS CLOSED BY POLICE - STATION ANNOUNCER #ParisAttacks reageer retweet
Ben je het er wel mee eens dat het één voedingsbodem is?quote:Op zaterdag 14 november 2015 22:02 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Vertel je oplossing dan eens kerel..
Het is totaal niet waar dat alleen de omgeving en eventuele kansloosheid DE voedingsbodem is.
In datzelfde artikel geven ze de juiste essentie weer: het gebrek aan kansen.quote:Op zaterdag 14 november 2015 21:59 schreef LXIV het volgende:
[..]
Het is dus in die paper wetenschappelijk onderzocht. (Zie artikel). Bovengemiddeld geschoold en uit een beter dan gemiddeld milieu.
quote:Gambetta and Hertog propose that a lack of appropriate jobs in their home countries may have radicalized some engineers in Arab countries. The graduates they studied came of age at a time when a degree from a competitive technical program was supposed to provide a guarantee of high-status employment. But the promises of modernization and development were often stymied by repression and corruption, and many young engineers in the 1980s were left jobless and frustrated.
Veel kans op vals alarm natuurlijk, na gister.quote:Op zaterdag 14 november 2015 22:03 schreef Infection het volgende:
[..]
Het houdt niet op, niet vanzelf...
Ik vond de Kouachi's behoorlijk pittig grote kerels. En zwaar getraind toch zeker.quote:Op zaterdag 14 november 2015 22:02 schreef Spanky78 het volgende:
[..]
Prima, maar dan zijn het geen zwaar getrainde en gehard IS strijders. Daarnaast kan een gehime dienst dat soort types beter in de gaten houden. De combinatie van praktische ervaring en lokale steun maakt dit soort types veel sterker.
Overigens mogen ze van mij ook hier harder optreden, tegen homegrown extremisten. paspoort afpakken igv twee stuks lijkt me geen probleem. Persona non grata en uitzetten die hap.
quote:Op zaterdag 14 november 2015 22:01 schreef EggsTC het volgende:
[..]
Heb je dat filmpje gezien, daar verdwijnt deze lijst in het niets bij. Ik kan wel bronnen gaan zoeken als je dat wil, maar dan ben ik ff bezig he. Dat is gigantisch.
Aha.quote:Op zaterdag 14 november 2015 22:03 schreef Buitendam het volgende:
[..]
In datzelfde artikel geven ze de juiste essentie weer: het gebrek aan kansen.
[..]
Achterstandswijk is dus gewoon bullshit. Klaar. Het is het persoon zelf met zn complete waanzin.quote:Op zaterdag 14 november 2015 21:55 schreef LXIV het volgende:
Over de achtergrond van terroristen:
[..]
En verder
[..]
http://www.slate.com/arti(...)12/buildabomber.html
Het is dus echt niet zo dat ze een uitzichtloze situatie in een achterstandswijk hebben. Vaak zijn het juist relatief succesvolle jongemannen!
Nogmaals nee! Het gevonden paspoort, ja! Maar nogmaals dat kan vals zijn of hoeft niet eens toe te behoren aan een van de daders. Het zou heel goed kunnen ja maar nogmaals het is miet officieel. Wat snap je daar niet aan zeg?! Zo moeilijk is het niet.quote:Op zaterdag 14 november 2015 22:01 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Bewijs is vanmiddag geleverd. Zeker 2 van die mongolen stond geregistreerd als dobbermoslim op een Grieks eiland.
quote:Op zaterdag 14 november 2015 22:04 schreef Perrin het volgende:
[..]
Veel kans op vals alarm natuurlijk, na gister.
Denk helaas van niet...twitter:NOS twitterde op zaterdag 14-11-2015 om 22:04:52Er zou worden geschoten bij het Pullman Hotel in Parijs. Er is veel politie op de been. Liveblog: https://t.co/h4QQiX8KVa reageer retweet
Omdat joden doorgaans ook aan verlichting doen. De meeste joden hebben in het verleden nogal lang in Europa gewoond en ik denk dat dit ook wel invloed heeft gehad. Door de eeuwen heen waren de joden hier beslist niet gewelddadig. Ze waren niet populair onder de christenen dus dat hadden ze ook echt niet hoeven te proberenquote:Op zaterdag 14 november 2015 21:30 schreef watisdezen het volgende:
[..]
Ik bedoelde niet om te vragen waar Joden hun religieuze leer vandaan halen, maar in de trant van waarom Joden niet meer mensen stenigen die op de shabbat werken
Het kanonnenvoer komt meer uit achterstandswijken. De generaals uit gegoede milieus.quote:Op zaterdag 14 november 2015 22:05 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Achterstandswijk is dus gewoon bullshit. Klaar. Het is het persoon zelf met zn complete waanzin.
En waar haalt de NOS dan wel vandaan dat er wordt geschoten, geen enkele andere bron meldt dat?quote:Op zaterdag 14 november 2015 22:05 schreef Infection het volgende:
[..]Denk helaas van niet...twitter:NOS twitterde op zaterdag 14-11-2015 om 22:04:52Er zou worden geschoten bij het Pullman Hotel in Parijs. Er is veel politie op de been. Liveblog: https://t.co/h4QQiX8KVa reageer retweet
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |