Ware het niet dat het overgrote merendeel helemaal geen oorlogsvluchtelingen zijn.quote:Op zaterdag 14 november 2015 11:27 schreef maniack28 het volgende:
[..]
De harde reacties tegen oorlogsvluchtelingen in dit land zijn direct gevolg van de vicieuze cirkel waar we inzitten, dus ja...
Creatief bedacht, deze "weg met ons" opvattingen die je eropna houdt.quote:Op zaterdag 14 november 2015 11:27 schreef maniack28 het volgende:
[..]
De harde reacties tegen oorlogsvluchtelingen in dit land zijn direct gevolg van de vicieuze cirkel waar we inzitten, dus ja...
Angst, polarisatie, onvrede.quote:Op zaterdag 14 november 2015 11:27 schreef Molurus het volgende:
De polarisatie, die we deels ook terugzien in dit topic, was ongetwijfeld het beoogde doel van de daders.
Ik heb juist het idee dat er altijd meer mensen juist na zon aanslag inzien hoe belangrijk vrijheden, scheiding religie-staat etc zijn... en dat is juist niet wat ze willen lijkt me.quote:Op zaterdag 14 november 2015 11:27 schreef Slaro het volgende:
[..]
In de ogen van de Terrorist zeker, denk maar aan 9/11 dat heeft het hele Midden-Oosten en zelfs de Wereld veranderd, de hele situatie zoals die is, misschien zelfs wordt, is misschien wat Bin Laden al die tijd voor ogen heeft gehad.
Frankrijk kan radicale Imams het land uit schoppen. De ghetto's vol met kansloze moslims eens goed aanpakken. Smokkel ze maar naar Turkije. Veilig land, in Europa is het oorlog en Erdogan doet toch niets om mensensmokkel tegen te gaan.quote:Op zaterdag 14 november 2015 11:15 schreef Slaro het volgende:
[..]![]()
[..]
Vertel eens wat Frankrijk nog zou kunnen doen.
Dat zijn toch de domme mensen onder het volk.quote:Op zaterdag 14 november 2015 11:27 schreef maniack28 het volgende:
[..]
De harde reacties tegen oorlogsvluchtelingen in dit land zijn direct gevolg van de vicieuze cirkel waar we inzitten, dus ja...
Volgens mij is iedereen in deze discussie gekleurd. Letterlijk en figuurlijk.quote:Op zaterdag 14 november 2015 11:27 schreef Ceberut het volgende:
[..]
Je zou wel kunnen denken dat haar beeld gekleurd is.
Ja, en de Holy Bible is zo vredelievend... Love all over the place.quote:Op zaterdag 14 november 2015 11:24 schreef TerryStone het volgende:
[..]
Als je de delen die oproepen tot een heilige oorlog en hoe men dient op te treden tegen andersdenkenden en homosexuelen compleet negeert dan heb je gelijk inderdaad.
Ah, hij weet al welke landenquote:Op zaterdag 14 november 2015 11:27 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
Hollande zegt ook even te weten dat de aanslagen in het buitenland zijn voorbereid(op NPO1 net)
Ah, hij weet al welke landen aangevallen gaan worden dus.quote:Op zaterdag 14 november 2015 11:27 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
Hollande zegt ook even te weten dat de aanslagen in het buitenland zijn voorbereid(op NPO1 net)
Dat gaat buiten deze discussie. Als daar keiharde feiten voor zijn ben ik bereid ze te accepteren, maar ik zie nu alleen maar speculatie ingegeven door angst voor moslimterroristen en woede gevoed door het zwart maken van een bevolkingsgroep door de PVV.quote:Op zaterdag 14 november 2015 11:28 schreef TerryStone het volgende:
[..]
Ware het niet dat het overgrote merendeel helemaal geen oorlogsvluchtelingen zijn.
Wat zou er dan precies aangepast moeten worden?quote:Op zaterdag 14 november 2015 11:24 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Omdat ze oproept tot aanpassing van de islam in plaats van het ontkennen van de problemen die binnen de islam zich afspelen? Oké.
En dat 9/11 in het niet valt bij de jaarlijkse verkeersslachtoffers...quote:Op zaterdag 14 november 2015 11:29 schreef MrBanaan1 het volgende:
En dan moet je je eens beseffen dat dit in het niet valt bij 9/11...
Het ging over streng gelovig. Hoofddoek is streng gelovig. Normale mensen dragen zo'n ding niet in de tegenwoordige tijd. Noodzaak daartoe is middeleeuws niet waar ?quote:Op zaterdag 14 november 2015 11:23 schreef maniack28 het volgende:
[..]
Ah, dus een hoofddoek is al extreem religieus. Whatever vriend. Ga jij lekker moslims het land uitzetten. Dit soort zienswijze is niet anders dan die van een moslim die anti westers is. Maar als je dat zelf niet kan/wil inzien moet je lekker doorgaan
Mwah, gezien de reacties hier en op FB zijn er nogal wat mensen die juist minder vrijheid en meer haat willen zien.quote:Op zaterdag 14 november 2015 11:28 schreef Kamikazie het volgende:
[..]
Ik heb juist het idee dat er altijd meer mensen juist na zon aanslag inzien hoe belangrijk vrijheden, scheiding religie-staat etc zijn... en dat is juist niet wat ze willen lijkt me.
Verschil in berichtgeving. CNN had het vanmorgen over 153 bevestigde doden. Nu is dat bijgesteld naar 128.quote:Op zaterdag 14 november 2015 11:26 schreef Leandra het volgende:
Waarom is het aantal doden volgens de TT weer terug naar 120 terwijl het in het vorige topic 160 was?
Dit zijn allemaal van die loze kreten, weinig concreet, en nee het gaat niet werken. In Europa is het geen oorlog, de terroristen willen oorlog, waren geven wat ze willen.quote:Op zaterdag 14 november 2015 11:28 schreef Nintex het volgende:
[..]
Frankrijk kan radicale Imams het land uit schoppen. De ghetto's vol met kansloze moslims eens goed aanpakken. Smokkel ze maar naar Turkije. Veilig land, in Europa is het oorlog en Erdogan doet toch niets om mensensmokkel tegen te gaan.
Polarisatie is juist een van de zaken die een voedingsbodem vormt. Hoe denk je dat die lieden geronseld worden voor een dergelijke actie? Hoe kan iemand bereid zijn om onschuldigen te vermoorden? Dat begint met "wij vs. zij" en "zij zijn slecht".quote:Op zaterdag 14 november 2015 11:27 schreef eenjongen... het volgende:
[..]
Ik denk dat je het denkvermogen van de daders overschat.
Ben je nu serieus?quote:Op zaterdag 14 november 2015 11:28 schreef Nintex het volgende:
[..]
Frankrijk kan radicale Imams het land uit schoppen. De ghetto's vol met kansloze moslims eens goed aanpakken. Smokkel ze maar naar Turkije. Veilig land, in Europa is het oorlog en Erdogan doet toch niets om mensensmokkel tegen te gaan.
Aha dus het ene verkeerde maakt het andere verkeerde weer ok. Prachtige logica!quote:Op zaterdag 14 november 2015 11:28 schreef Messina het volgende:
[..]
Ja, en de Holy Bible is zo vredelievend... Love all over the place.
Of hij weet waar deze aanslagen zijn voorbereid?quote:Op zaterdag 14 november 2015 11:29 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Ah, hij weet al welke landen
[..]
Ah, hij weet al welke landen aangevallen gaan worden dus.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |