Het is jouw ontgaan dat Jindra andere deelnemers regelmatig vastpakt?quote:Op zaterdag 31 oktober 2015 07:58 schreef Lorelay het volgende:
Jindra zingt heel goed, maar ik vind haar stem zo enorm musical klinken, dat past naar mijn mening totaal niet binnen K3. Ik begrijp niet dat de jury daar niets over zegt.
En met ambitie is niets mis, maar het gaat wel om het vormen van een groep, waarbij je de andere twee net zoveel moet gunnen als jezelf. Ik vind het overigens echt bizar dat hier in de afgelopen weken geen zichtbare aandacht aan is besteed. Goed kunnen zingen is heel belangrijk, maar als de meiden binnen no time ruzie hebben, dan heeft het ook geen zin.
Is ze ookquote:Op zaterdag 31 oktober 2015 14:20 schreef Sunshine1982 het volgende:
[..]
Dit. Ik dacht van Kristel dat ze zo'n lieve, schattige vrouw was. Kwam ik even bedrogen uit
Bingo! Je slaat de spijker op zijn kopquote:Op zaterdag 31 oktober 2015 13:08 schreef UltraR het volgende:
Lauren: Tja, weer nauwelijks aan bod geweest. Kan eigenlijk niet heel goed meer een mening over haar hebben op deze manier. Ik geef haar het voordeel van de twijfel/onwetendheid.
Klaasje: pff, ik ben hier inmiddels zo op uitgekeken. Saai mens en (te?) breekbare stem.
Nora: lol, ik begin hier gewoon bij te complotdenken. Ze moest eruit, maar ja, hoe raak je in de wereld van vandaag van een Marokkaanse moslima af zonder voor racist en islamofoob uitgemaakt te worden? Simpel: laat haar in haar oortjes een andere toonhoogte horen dan in de zaal en op tv te horen is. Daardoor zingt ze zonder het zelf door te hebben werkelijk ongekend vals (nog erger dan normaal) en kan niemand je erop aankijken dat je haar wegstuurt. Probleem opgelost, politieke correctheid niet geschaad.![]()
Lisa: weer prima, maar maakt mijns inziens geen kans op een plekje in K3. Enige die er volgende week echt voor de opvulling bijloopt.
Marthe: Poeh, die is zich ff aan het profileren. Vorige week was ik nog niet zo onder de indruk als veel anderen, vond haar toen gewoon goed, maar deze week vond ik haar echt erg sterk. Maakt een goede kans, al vind ik het dan toch echt jammer dat ik haar de minste knappe kandidate vind.
Hanne: Hehe, een solo! Ik blijf haar het meest een K3 uitstraling vinden hebben van alle kandidaten. Heel plezierig om naar te kijken op het podium. Maar zodra ze begint te zingen heb ik het gevoel dat het een bonte avond is en bovendien de neiging het volume van m'n tv wat hoger te zetten omdat haar stem zo iel is. Ze zou wat mij betreft in K3 mogen, maar dan moet dat wel met twee sterke zangeressen en heb je weer het risico dat ze daarbij wegvalt.
Demi: Echt zo onterecht dat ze weg is! Ik snap de redenatie, maar ben het er niet mee eens. Wat is er nou toch mis met een alternatief sterk karakter in K3? Waarom moet het alleen maar lief, schattig en aaibaar?
Jindra: Zelfde visie als vorige week. Ze is de beste, maar ze speelt sinds de haat op haar een rol van giechelig onzeker meisje. En dat doet haar wat mij betreft nu juist weer geen goed. Al snap ik het wel, door het gehaat weet ze zichzelf geen houding meer te geven. Logisch. Maar toch gewoon jezelf zijn! Haters gonna hate anyway. Dat blijkt wel.
Over die Jindra-haters moet me echt even wat van het hart. Ik vind het oprecht misselijkmakend. Dit is gewoon cyberpesten. En als ik zo rondkijk op social media dan zijn het voornamelijk volwassen vrouwen, moeders, die zich hier schuldig aan maken. Echt walgelijk gedrag. Lekker voorbeeld voor je kinderen. En daarover gesproken, wat is er toch in vredesnaam mis met een zelfverzekerde meid die haar dromen na durft te jagen? Dat lijkt me nou juist een prachtig rolmodel voor jonge meisjes.
Is het nou echt pure diepe frustratie en jaloezie doordat al deze haters zelf geen talenten hebben en geen dromen om na te jagen?
Deze boosaardige haatcampagne gaat nergens over. Kijk, dat een politicus zoiets over zich heen kan krijgen, oké. Dat gaat vaak in ieder geval nog over inhoudelijk verschil van mening met iemand over belangrijke maatschappelijke issues.
Maar bij Jindra is het puur op basis van 'een gevoel dat mensen bij haar hebben.' En dan is iemand met de grond gelijk maken, pesten als volwassenen, blijkbaar opeens in orde. Sommigen moeten echt even lang in de spiegel kijken.
Ook hier op het forum maken een paar zich er schuldig aan. Tekenend voorbeeld van simpelweg te ver gaan:
[..]
Dit soort teksten, en meneer voelt blijkbaar de behoefte dat berichtje van zichzelf ook nog twee keer te quoten. Begrijpelijke trots, want het berichtje getuigt natuurlijk wel van inhoudelijk hoogstaande klasse.
Je zou denken dat een modje hier wel even zou mogen ingrijpen. Maar ja, dat is iBenny en die zit zelf in het actieve haterskamp. 4 posts in 6 minuten met haar als onderwerp:
[..]
[..]
[..]
[..]
Een mod mag uiteraard ook gewoon z'n (niet onderbouwde) mening geven, zelfs wanneer hij daarbij in grote mate van herhaling vervalt, maar het geeft wel te denken dat hij dan niet ingrijpt bij posts zoals die van meneertje Mehmed.
Same, stiekem hoop ik dat ze nog een auto wissel er tussen flikkeren. Of misschien rijd Demi wel zelf een auto t podium op.quote:Op zaterdag 31 oktober 2015 15:18 schreef UltraR het volgende:
k zou eigenlijk met elke andere groepssamenstelling beter kunnen leven dan bovenstaande die het wel zal gaan worden...
-Marthe, Lauren, Klaasje ( )
-Marthe, Hanne, Jindra ( )
-Marthe, Lauren, Jindra ( kwalitatief beste groep )
-Lauren, Hanne, Klaasje ( )
-Lauren, Hanne, Jindra ( mijn favoriete groep )
En Lisa zou je er hier en daar ook nog tussen kunnen plaatsen, alles om het maar geen Marthe, Hanne, Klaasje te laten worden.
Ik blijf erbij dat die haarkleur opmerking dan grotendeels overbodig geweest zou zijn. Ze hadden ook kunnen zeggen 'we gaan voor de 3 besten (of onze favorieten) en we zorgen na afloop wel dat alle 3 kleurtjes aanwezig zijn'.quote:Op zaterdag 31 oktober 2015 15:18 schreef UltraR het volgende:
Ik vermoed en vrees dat de nieuwe K3 zal worden: Marthe, Hanne, Klaasje ()
Dat is puur op populariteit en dat zal wel het zwaarste wegen. Maar ja, dan heb je wel een duf, braaf groepje met ook nog eens de twee matigste zangeressen die nog over zijn (Klaasje, Hanne).
Ze willen het publiek alvast laten wennen aan de uiteindelijke K3. Daar draait dit hele programma om.quote:Op zaterdag 31 oktober 2015 15:38 schreef showtimer het volgende:
[..]
Ik blijf erbij dat die haarkleur opmerking dan grotendeels overbodig geweest zou zijn. Ze hadden ook kunnen zeggen 'we gaan voor de 3 besten (of onze favorieten) en we zorgen na afloop wel dat alle 3 kleurtjes aanwezig zijn'.
Kan best zijn, maar als zij anders tegen het veelvuldig genoemde trio aankijken zorgen ze er wel voor dat die 3 geen onderscheidende kleurtjes hebben.quote:Op zaterdag 31 oktober 2015 16:07 schreef Banaanhangwagen het volgende:
[..]
Ze willen het publiek alvast laten wennen aan de uiteindelijke K3. Daar draait dit hele programma om.
En dat ze dan Lisa en Jindra meeneemt om hun eigen meidengroep te beginnenquote:Op zaterdag 31 oktober 2015 15:26 schreef Poedelpoes het volgende:
[..]
Same, stiekem hoop ik dat ze nog een auto wissel er tussen flikkeren. Of misschien rijd Demi wel zelf een auto t podium op.
Ik ben pro.quote:Op zaterdag 31 oktober 2015 16:19 schreef Banaanhangwagen het volgende:
[..]
En dat ze dan Lisa en Jindra meeneemt om hun eigen meidengroep te beginnen
Juist. Snap alleen niet hoe dit kan. Zij bepalen toch wie er uiteindelijk afvalt? Ze lezen toch niet degene op met de minste stemmen van het publiek? Gert was gegeneerd, Karen zéér teleurgesteld (gaf ze ook aan in de aflevering) en Kristel leek het hartstikke zonde te vinden. Waarom dan niet Lisa wegsturen?quote:Ik denk trouwens dat er een heleboel minder sippe gezichtjes waren geweest bij de jury als ze Lisa naar huis hadden gestuurd in plaats van Demi. Heel verwarrend, die reacties.
Mogelijk heeft het publiek komende week toch nog het nodige te zeggen en kreeg Demi te veel stemmen. Dat Lisa er puur in is gehouden om een andere brunette/rossige een kans van winnen te geven.quote:Op zaterdag 31 oktober 2015 17:34 schreef Japepk het volgende:
[..]
Juist. Snap alleen niet hoe dit kan. Zij bepalen toch wie er uiteindelijk afvalt? Ze lezen toch niet degene op met de minste stemmen van het publiek? Gert was gegeneerd, Karen zéér teleurgesteld (gaf ze ook aan in de aflevering) en Kristel leek het hartstikke zonde te vinden. Waarom dan niet Lisa wegsturen?
Als ze haar serieus in de groep zagen niet.quote:Op zaterdag 31 oktober 2015 17:38 schreef Japepk het volgende:
Maar zo ver zou Gert het toch niet laten komen? Zij (en ik ook) zagen een K3 met een Demi-touch duidelijk wel zitten. Dan ga je dat toch niet in de kiem smoren als het publiek met je mee stemt?
Dat ze de kindjes gaat missen of richting studio100?quote:Op zaterdag 31 oktober 2015 17:34 schreef Japepk het volgende:
Josje zat raar bitcherig te kijken, die had duidelijk niet haar aflevering/dag. Ze droeg die beren duidelijk als statement, niet omdat ze zich er zo prettig in voelde.
Ja dat, iemand die het weet?quote:Op zaterdag 31 oktober 2015 16:53 schreef berko13 het volgende:
Wie gaat trouwens de K3 beslissen volgende week, de jury of de kijkers?? Of een combinatie??
Het werd al eerder geopperd, ook zoiets kan gewoon subtiele sturing van het script geweest zijn. Als men zich daar intern echt zorgen over had gemaakt, hadden ze het format wel aangepast.quote:Op zaterdag 31 oktober 2015 18:09 schreef nick333 het volgende:
Lauren beseft het duidelijk ook dat we haar te weinig zien. Dit moet echt het slechtste wedstrijdformat ooit zijn. De populairste en één van de sterkste stemmen wordt opzij geschoven.
Als ze gisteren haar solo had mogen doen had het net zoals voor Marthe vorige week een grote boost kunnen zijn voor haar. Stel je voor dat Marthe enkel groepsopdrachten had gedaan, dan was ze nu geen topfavoriet.
Mijn favorieten zijn Jindra, Lauren en Marthe. Waarbij als vervanging voor Lauren nog Hanne een kans maakt. Met JIndra en Lauren haalt Gert Verhulst alvast een bak ervaring binnenquote:Op zaterdag 31 oktober 2015 15:18 schreef UltraR het volgende:
Even over de mogelijke winnende K3 combinaties na zitten denken.
Ik vermoed dat Lisa en Jindra sowieso gaan afvallen. Lisa omdat ze te grijs is en er toch niet echt tussen lijkt te passen. Jindra lijkt ook niet echt te passen, al vond ik het gisteren met Marthe wel natuurlijk overkomen. Maar Gert/Studio 100 zullen waarschijnlijk zowel zichzelf als Jindra de haat niet aan willen doen als ze een K3'tje wordt. Al zou ik wel dik respect voor ze hebben als ze zich daar niets van aantrekken. Maar het blijft natuurlijk commercieel dus de haters zullen hun zin wel krijgen.
Ik vermoed en vrees dat de nieuwe K3 zal worden: Marthe, Hanne, Klaasje ()
Dat is puur op populariteit en dat zal wel het zwaarste wegen. Maar ja, dan heb je wel een duf, braaf groepje met ook nog eens de twee matigste zangeressen die nog over zijn (Klaasje, Hanne).
Mijn K3-periode zou zich dan mooi uitstrekken van het begin van K3 zoekt K3 tot het eind. Daarvoor nooit er iets mee gehad, en als dit groepje het wordt houdt het volgende week ook weer op voor me.![]()
De grote verliezer bij bovenstaande K3 keuze zou natuurlijk Lauren zijn. Maar dat past wel in de afgelopen weken waarin zij flink onzichtbaar is gemaakt. Zou een tactiek kunnen zijn om haar aan de kant te kunnen schuiven straks omdat haar fanbase in slaap is gesust
Ik zou eigenlijk met elke andere groepssamenstelling beter kunnen leven dan bovenstaande die het wel zal gaan worden...
-Marthe, Lauren, Klaasje ()
-Marthe, Hanne, Jindra ()
-Marthe, Lauren, Jindra (kwalitatief beste groep )
-Lauren, Hanne, Klaasje ()
-Lauren, Hanne, Jindra (mijn favoriete groep )
En Lisa zou je er hier en daar ook nog tussen kunnen plaatsen, alles om het maar geen Marthe, Hanne, Klaasje te laten worden.
Wel leuk om te merken dat Hanne in de laatste week toch nog enigszins uit de favorietenrol lijkt te worden gedrukt. Ik vond Gert ook vrij gematigd in zijn commentaar over Hanne, had ik niet verwacht. Het is blijkbaar toch nog niet helemaal zeker dat Hanne erin komt. (en terecht)quote:Op zaterdag 31 oktober 2015 18:50 schreef WhiteBeard het volgende:
[..]
Mijn favorieten zijn Jindra, Lauren en Marthe. Waarbij als vervanging voor Lauren nog Hanne een kans maakt. Met JIndra en Lauren haalt Gert Verhulst alvast een bak ervaring binnen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |