Ik denk dat tokkie inmiddels wel meer is als een achternaam alleen, het is een begrip geworden, dat sowieso blijkbaar al van toepassing is op iedereen die een bepaalde politieke voorkeur heeft.quote:Op zaterdag 17 oktober 2015 14:33 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Gewoon Tokkie, achternamen blijven hetzelfde
Je verheerlijkt het i.i.g. wel:quote:
Debiel.quote:Op zaterdag 17 oktober 2015 12:57 schreef Geralt het volgende:
Maar al die pro vluchtelingen politici met pek en veren overgieten en doro de straten van Den Haag jagen zie ik eigenlijk best wel zitten
De debielen zitten in Den Haag makker.quote:Op zaterdag 17 oktober 2015 14:35 schreef Guus_Geluk7 het volgende:
[..]
Je verheerlijkt het i.i.g. wel:
[..]
Debiel.
We gaan het alleen niet doen.quote:Op zaterdag 17 oktober 2015 14:35 schreef Geralt het volgende:
En dat plan is gewoon haalbaar. Geen halfbakken oplossing, maar gewoon een echt werkende oplossing om de eindeloze stroom te stuiten.
Er zijn dorpen met meer inwoners dan er vluchtelingen in Nederland zullen komen dit jaar, dus die vluchtelingen zullen vast wel veel invloed hebben op onze welvaart, veiligheid, cultuur, normen en waarden jaquote:Op zaterdag 17 oktober 2015 13:05 schreef Geralt het volgende:
Onze welvaart, veiligheid, cultuur en normen en waarden worden ten grabbel gegooid door een groot deel van onze politici.
Ja, het is ook redelijk los gezongen van de oorspronkelijke documentaires over de familie Tokkie. Vader Tokkie bijv. had gewoon een baan.quote:Op zaterdag 17 oktober 2015 14:35 schreef Hathor het volgende:
[..]
Ik denk dat tokkie inmiddels wel meer is als een achternaam alleen, het is een begrip geworden, dat sowieso blijkbaar al van toepassing is op iedereen die een bepaalde politieke voorkeur heeft.
Jij bent Hagenees?quote:Op zaterdag 17 oktober 2015 14:36 schreef Geralt het volgende:
[..]
De debielen zitten in Den Haag makker.
En weer zo'n dreigement. Doet de EU niet wat jij wil dan worden er politici neergestoken.quote:Op zaterdag 17 oktober 2015 14:34 schreef Geralt het volgende:
[..]
De EU hoeft mijn plan ook niet te delen. Er werd mij gevraagd naar oplossingen. Dus ik geef een oplossing.
En verder zou ik kunnen zeggen dat dat er vanzelf wel van gaat komen vroeg of laat als men dit soort shit door de burgers hun strot blijft douwen tegen hun wil in, maar klaarblijkelijk ben ik dan dreigementen aan het uiten
Volgens mij, maar ik kan er natuurlijk naastzitten, gaat het om de controle over grondstoffen. De schuldencrisis zal valuta steeds instabieler maken. Controle over het midden-oosten en beperken van de invloed van Rusland zijn hier de speerpunten. Een spelletje Risk van de superrijken.quote:Op zaterdag 17 oktober 2015 14:26 schreef MPC60 het volgende:
[..]
Nou ben ik in één keer heel benieuwd wat volgens jou de oorzaken van deze ellende zijn.
Nee dat gaan we klaarblijkelijk niet doen nee. Mij is het een raadsel waarom niet. Grenzen zijn er niet om wagenwijd open te zetten.quote:
Lees maar wat er op forums en op andere social media staat. Alleen al in deze pagina lees ik in de reacties termen als Tokkies, PVV-tuig en gelijksoortige benamingen. Beetje flauw dit te blijven ontkennen.quote:Op zaterdag 17 oktober 2015 14:20 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Waar gebeurt dat dan precies? Toon mij reacties en/of artikelen die jouw bewering ondersteunen.
Vandaar dat die in de jaren '90 niet kwam, toen er meer vluchtelingen in Nederland waren dan nu.quote:Op zaterdag 17 oktober 2015 13:10 schreef Geralt het volgende:
[..]
Die rekening komt nog. Maak je daar vooral maar niet te druk over.
Er komt elke week een compleet dorp aan vluchtelingen bij!quote:Op zaterdag 17 oktober 2015 14:38 schreef Guus_Geluk7 het volgende:
[..]
Er zijn dorpen met meer inwoners dan er vluchtelingen in Nederland zullen komen dit jaar, dus die vluchtelingen zullen vast wel veel invloed hebben op onze welvaart, veiligheid, cultuur, normen en waarden ja!!
Dat het gros van NWS behoorlijk hypocriet is was al langer bekend.quote:Op zaterdag 17 oktober 2015 14:41 schreef johnson555 het volgende:
Lol nu is t een incidentje
Als t moslim was gelijk stille tochten
Nu loop je het risico dat een bepaald persoon aangifte tegen je gaat doen wegens het aanzetten tot dierenmishandeling.quote:Op zaterdag 17 oktober 2015 13:09 schreef Re het volgende:
[..]
ja, ik keur het niet goed, maar...
ik snap wel dat pek en veren wat metaforisch is maar waarom de kat op het spek binden?
Kan, maar dat is geen reden om het roer om te gooien. Je moet niet zwichten voor geweld. En als dit vaker gebeurt, dan is het zaak om (potentiële) daders op te sporen en bestraffen en politici misschien beter te beveiligen.quote:Op zaterdag 17 oktober 2015 14:41 schreef Geralt het volgende:
[..]
Nee dat gaan we klaarblijkelijk niet doen nee. Mij is het een raadsel waarom niet. Grenzen zijn er niet om wagenwijd open te zetten.
Maargoed, hoe meer "vluchtelingen" (bewust tussen aanhalingstekens, want het overgrote deel is gewoon gelukzoeker!) we binnen halen hoe vaker dit soort incidenten gaan plaatsvinden.
Als je dat niet in ziet dan ben je geen knip voor de neus waard. Men is het nu al spuugzat en dat wordt alleen maar erger.
"Politici" is al meervoud hè.quote:Op zaterdag 17 oktober 2015 14:42 schreef Inspireme het volgende:
Wordt tijd dat ze al die niet extreem rechtse politici's goed gaan beschermen.
Op jaarbasis is het aantal nieuwe vluchtelingen geschat op 20.000, dat is 385 per week. Dat is eerder een gehucht.quote:Op zaterdag 17 oktober 2015 14:42 schreef Geralt het volgende:
[..]
Er komt elke week een compleet dorp aan vluchtelingen bij!
Dat waren vluchtelingen van binnen Europa. Nu spreek je over niet-Westerse gelukzoekers met hoofdzakelijk een islamitisch signatuur. En de aantallen blijven komen zolang de EU de grenzen wagenwijd blijft openzetten.quote:Op zaterdag 17 oktober 2015 14:41 schreef Guus_Geluk7 het volgende:
[..]
Vandaar dat die in de jaren '90 niet kwam, toen er meer vluchtelingen in Nederland waren dan nu.
Als dit een moslim was geweest dan was het allang wereldnieuws geweest.quote:Op zaterdag 17 oktober 2015 14:41 schreef johnson555 het volgende:
Lol nu is t een incidentje
Als t moslim was gelijk stille tochten
Dus we gaan nu asielaanvragen afwijzen omdat Twitter?quote:Op zaterdag 17 oktober 2015 14:46 schreef Elzies het volgende:
[..]
Dat waren vluchtelingen van binnen Europa. Nu spreek je over niet-Westerse gelukzoekers met hoofdzakelijk een islamitisch signatuur. En de aantallen blijven komen zolang de EU de grenzen wagenwijd blijft openzetten.
Begin jaren negentig was er sprake van een andere samenleving. Internet was nog niet in iedere huiskamer doorgedrongen en er bestond geen social media.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |