godverdomme zeg wat een lekkere zuivelzakkenquote:
quote:Op woensdag 30 september 2015 21:10 schreef Klokov het volgende:
Nieuwe Googletopman is wel een baasje
http://www.nu.nl/internet(...)te-advertenties.htmlhey danny letten we opSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik dacht ook dat hij het over CL had.quote:Op woensdag 30 september 2015 22:05 schreef fathank het volgende:
[..]
Ja idd straks geen directe plaatsing voor de CL meer
Je hebt helemaal gelijk.quote:Op woensdag 30 september 2015 22:43 schreef stinkie het volgende:
[..]
Nee. Ik heb toen ik nog niet in Gouda woonde daar een ker een onderzoek moeten doen voor een opdracht vanuit de gemeente. MOest daarvoor ook de moskee's bezoeken en zogenaamde foute wijken in. Echt, zelfs 17 jaar geleden was er al niks zogenaamds fout aan aan die wijken. Zelfs de tolken spraken geen woord Nederlands. Denk jij echt dat ik mijn kinderen op een school zet waar alle aandacht nodig is 30 achterstands kinderen zo ver te krijgen dat ze aap noot mies kunnen lezen? Nee dank je.
Zeeuwen zijn van oudsher toch ook behoorlijk fanatiek religieus?quote:Op donderdag 1 oktober 2015 07:51 schreef Questular het volgende:
Ik heb op een Katholieke basisschool gezeten als kind, elke ochtend voor het begin van de les bidden........zit je daar als klein schattig Zeeuwtje om je heen te kijken wat die rare limbo's aan het doen zijn. Was wel jaloers op alle cadeautjes die die kinderen kregen als ze hun communie deden.
Ik had het geluk op een openbare basisschool te zitten in Zeeland. In het drop had je ook zo een christentuig schooltje incl school uniformpjes, vol met zielige kindjes die op zondag moesten bidden en niet buiten mochten komen spelen.quote:Op donderdag 1 oktober 2015 08:12 schreef fathank het volgende:
[..]
Zeeuwen zijn van oudsher toch ook behoorlijk fanatiek religieus?
Eigenlijk is het gewoon omkoping. Of dwang.. Bij je communie krijg je nog cadeautjes bij je vormsel vooral een heleboel verplichtingenquote:Op donderdag 1 oktober 2015 07:51 schreef Questular het volgende:
Ik heb op een Katholieke basisschool gezeten als kind, elke ochtend voor het begin van de les bidden........zit je daar als klein schattig Zeeuwtje om je heen te kijken wat die rare limbo's aan het doen zijn. Was wel jaloers op alle cadeautjes die die kinderen kregen als ze hun communie deden.
quote:neukeneuk me stop die zwarte pik in min kont
gangbang me poep op me zeik me in de bek
neuk neuk me en zuig de melk uit me tiet
en spuug het in me kut
IK BEN JE SCHOOTHONDJE NIET DIT KAN JE OOK OP EEN NORMALE MANIER VRAGEN IEDEREEN VERWACHT DAT IK SPRING OP HUN COMMANDO MAAR FORMULEER HET EERST MAAR FATSOENLIJK!!quote:
Hey Faer, eerlijk, zal jij je kinderen later op een zwarte school plaatsen?quote:
quote:Op woensdag 30 september 2015 21:10 schreef Klokov het volgende:
Nieuwe Googletopman is wel een baasje
http://www.nu.nl/internet(...)te-advertenties.htmlCommerciele bedrijven die complete browsergeschiedenis, locaties, sociale netwerken etc uitlezen en complete profielen van gebruikers aanleggen zijn inderdaad geen probleem.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Behulpzaam als een waterkraan.
Op woensdag 29 april 2015 16:30 schreef seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo
Die zouden niet naar een Nederlandse school gaan. Buiten de slechte leermethode die zij er hier op nahouden, heb je werkelijk niets aan de Nederlandse taal in de grote mensen wereld. Om je kinderen nou een opleiding te laten genieten van een PABO snol waarvan haar gehele hbo opleiding bestaat uit praatgroepjes en leuke knutselopdrachtjes voor kinderen...? Kritisch nadenken wordt in NL totaal niet gestimuleerd en er is een gigantische braindrain aan kennis. Studeren in NL wordt veel te duur wil je je wat specialiseren, dus welke docent doet dat nou met het marginale loontje wat zij krijgen? Garbage in, Garbage out.quote:Op donderdag 1 oktober 2015 10:42 schreef Montelly het volgende:
Hey Faer, eerlijk, zal jij je kinderen later op een zwarte school plaatsen?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |