quote:Baltische staten ontzien in nieuwe verdeelsleutel
EU: Duizenden extra asielzoekers naar NL
Nederland moet tussen de 7000 en 8000 asielzoekers opnemen bovenop de 2000 die het voor de zomer al had toegezegd. Dat blijkt uit een nog vertrouwelijke verdeelsleutel om 120.000 vluchtelingen over de EU-lidstaten te verdelen, die woensdag door Europese commissievoorzitter Jean-Claude Juncker en eurocommissaris Frans Timmermans wordt gepresenteerd.
Het Nederlandse aandeel is nu 6 procent, terwijl dat in het voor de zomer gesloten compromis nog 5,2 procent was.
In het plan krijgen de Baltische staten minder vluchtelingen, waardoor bijvoorbeeld Nederland, Duitsland en Frankrijk er meer op moet nemen. Estland, Letland en Litouwen hadden voor de zomer al geklaagd dat het opnemen van meer vluchtelingen tot een cultuurschok in die landen zou leiden.
De her te verdelen vluchtelingen komen voor het overgrote deel uit Griekenland (50.400) en Hongarije (54.000), maar ook zitten er 15.600 vluchtelingen bij die in Italië zijn aangekomen.
Onzin. Rusland bewaakt de grens ook, en die is heel veel langer.quote:Op zondag 27 september 2015 00:25 schreef BlaZ het volgende:
[..]
De Nederlandse grens is te lang om efficiënt te kunnen bewaken. Ga je deze kant uit dan moet je altijd nog uitgaan van de Benelux.
700 "vluchtelingen" uit achterlijke culturen hier binnenlaten is om culturele redenen wel wenselijk?quote:Grenscontrole met België lijkt me om culturele redenen ook onwenselijk.
Niet zo vriendelijk, wel begrijpelijk. Die zogenaamde vluchtelingen krijgen met voorrang een huis, inrichting wordt betaald. En Nederlanders moeten het allemaal betalen en zijn ook nog eens als laatste aan de beurt. Dan krijg je dit soort acties.quote:Op zondag 27 september 2015 00:31 schreef Buster24 het volgende:
In Deventer hebben ze zo hun eigen WELKOMS ritueel
[ afbeelding ]
Nee, maar dat moet dus samen met België geregeld worden. Tussen noord en zuid Nederland is op de bruggen over de rijn overigens makkelijk te controleren.quote:700 "vluchtelingen" uit achterlijke culturen hier binnenlaten is om culturele redenen wel wenselijk?
Klopt, dat leidt tot deze reactie... Ik ben groot voorstander van het helpen van vluchtelingen, maar fel tegenstander van het voortrekken van migranten. Dus voor vluchtelingen tijdelijke opvang, waar ze een onderdak, ( dit kan prima in die tenten, of kadaltos) veiligheid en eten wordt geboden, totdat ze weer terug gaan. En iedereen kan terug, ook mensen uit Syrie, dus er is geen enkele reden om die mensen bijvoorbeeld een sociale huurwoning te geven. hier komt nog bij dat deze vluchtelingenstromen kunstmatig gecreeerd zijn door partijen die er belang bij hebben (zoals turkije) en dat die mensen in feite allemaal via veilige landen hier zijn gekomen. Er is voor die mensen dus in feite geen enkele basis om hier te komen en Dan is het al helemaal niet opportuun om ze de maar onze schaarse huurwoningen en voorzieningen te geven, die voor ons al bijna niet meer beschikbaar zijn.quote:Op zondag 27 september 2015 00:39 schreef JanKorteachternaam het volgende:
[..]
Niet zo vriendelijk, wel begrijpelijk. Die zogenaamde vluchtelingen krijgen met voorrang een huis, inrichting wordt betaald. En Nederlanders moeten het allemaal betalen en zijn ook nog eens als laatste aan de beurt. Dan krijg je dit soort acties.
Natuurlijk moet het eigen volk eerst. Als Nederland de belangen van de Nederlanders niet behartigt, wie dan wel?
Deze foto zal door de media wel weer gebruikt worden om te laten zien hoe erg het is met "extreem rechts", zonder één woord te zeggen over de discriminatie van onze eigen landgenoten
Er is geen plicht voor een asielzoeker om de aanvraag in het land van binnenkomst in te dienen.quote:Op zondag 27 september 2015 01:24 schreef Nintex het volgende:
5. Europese regels overboord worden gegooid, vraag asiel aan in het land waar je binnenkomt, zoals afgesproken binnen de EU. Allemaal veilige landen, waar je prima tijdelijk kunt wonen.
En het leuke is, ze hebben het over duizenden kinderen, terwijl er HONDERDduizenden vluchtelingen zijn.quote:Op zondag 27 september 2015 00:58 schreef JanKorteachternaam het volgende:
Nu op het radionieuws: 40 kinderombudsmannen hebben een werkgroep opgericht want 'vluchtelingen'-kinderen hebben recht op veiligheid en onderwijs![]()
Ze blijven maar eisen. Kinderen als perfecte dekmantel voor illegalen. Heb je een kind als illegaal? Dan krijg je alle mogelijke zorg en kan niemand je nog weg sturen.
Ze hebben helemaal nergens recht op, behalve opvang in de regio of een enkele reis naar huis.
Klopt er wordt altijd over kinderen gesproken ,terwijl het bijna allemaal mannen zijn in de leeftijd 20-40.. Manipulatie van de publieke opinie ten top.. De regels zoals die door lgen werden aangegeven moeten gewoon worden nageleefd.quote:Op zondag 27 september 2015 09:51 schreef Resistor het volgende:
[..]
En het leuke is, ze hebben het over duizenden kinderen, terwijl er HONDERDduizenden vluchtelingen zijn.
Met mijn HAVO rekenskills zijn de kinderen dus maar enkele procenten van het totaal.
Dat is een mensenrecht Harrie, daar heeft iedereen recht op.quote:Op zondag 27 september 2015 00:58 schreef JanKorteachternaam het volgende:
Nu op het radionieuws: 40 kinderombudsmannen hebben een werkgroep opgericht want 'vluchtelingen'-kinderen hebben recht op veiligheid en onderwijs![]()
Ze blijven maar eisen. Kinderen als perfecte dekmantel voor illegalen. Heb je een kind als illegaal? Dan krijg je alle mogelijke zorg en kan niemand je nog weg sturen.
Ze hebben helemaal nergens recht op, behalve opvang in de regio of een enkele reis naar huis.
Dat klopt, maar dan in hun eigen land, of in het land van eerste opvang. De meeste migranten hier hebben al jaren in Turkije gewoond ,maar ze willen beter en de Turken faciliteren dat om geopolitieke redenen. (Die stroom komt niet voor niets de laatste maanden pas op gang) Hier moeten wij niet aan meewerken, die mensen moeten teruggestuurd worden naar Turkije. Laat Erdohan zijn politieke problemen niet oplossen over de rug van migranten en de Europeanen.quote:Op zondag 27 september 2015 09:58 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
Dat is een mensenrecht Harrie, daar heeft iedereen recht op.
Nee hoor, of je in je eigen land bent of als vluchteling ergens anders bent maak niks uit voor het recht op veiligheid en onderwijs.quote:Op zondag 27 september 2015 10:01 schreef Gabrunal_2013 het volgende:
[..]
Dat klopt, maar dan in hun eigen land, of in het land van eerste opvang. De meeste migranten hier hebben al jaren in Turkije gewoond ,maar ze willen beter en de Turken faciliteren dat voor geopolitieke redenen. Hier moeten wij niet aan meewerken, die mensen moeten teruggestuurd worden naar Turkije.
Als jij illegaal een land binnenkomt en je bent geen vluchteling ,dan moet je het land uitgezet worden, net zoals iedere andere illegaal. Nogmaals, deze mensen zijn geen vluchtelingen,maar migranten. Het probleem met de mensen vanuit Turkije is zo eenvoudig op te lossen. De mensen die uit Libie komen, moeten we niet uit zee vissen,maar terug laten varen. We zouden in Libie wel moeten zorgen voor stabiliteit. We hebben de puinhoop i. Dat land immers zelf veroorzaakt door daar zonder plan khadaffi weg te bombarderen.quote:Op zondag 27 september 2015 10:02 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
Nee hoor, of je in je eigen land bent of als vluchteling ergens anders bent maak niks uit voor het recht op veiligheid en onderwijs.
Dat ook, er zijn veel mannen bij die ofwel crimineel zijn, of deserteur. Het leger van de syrische overheid heeft dringend mensen nodig en deze mensen ontlopen de plicht om hun land te verdedigen tegen de terroristen. Desertie in oorlogstijd, is een laffe daad.quote:Op zondag 27 september 2015 10:06 schreef BaardHagrid het volgende:
Waarom vechten deze mannen niet zelf tegen Assad en ISIS?
Vluchtelingen, mijn kont, eerder zware lafaards.
Doet niks af aan het recht op onderwijs en veiligheid. Illegaal of legaal, mensen op het grondgebied hebben bepaalde rechten. Daarnaast vind ik het wat vreemd om kinderen te straffen voor de keuzes van hun ouders door ze mensenrechten te onthouden.quote:Op zondag 27 september 2015 10:04 schreef Gabrunal_2013 het volgende:
[..]
Als jij illegaal een land binnenkomt en je bent geen vluchteling ,dan moet je het land uitgezet worden, net zoals iedere andere illegaal. Nogmaals, deze mensen zijn geen vluchtelingen,maar migranten.
Zoals de Nederlanders massaal deden tijdens WOII, bedoel je?quote:Op zondag 27 september 2015 10:06 schreef BaardHagrid het volgende:
Waarom vechten deze mannen niet zelf tegen Assad en ISIS?
Vluchtelingen, mijn kont, eerder zware lafaards.
Dat klopt, die asielprocedure moet je dan zo kort mogelijk maken. Laat er een spoedasielprocedure komen met een trubunaal, zonder recht op beroep. Dan kan iedereen binnen een week het land weer uitgezet worden. Je weet namelijk van 99% van deze mensen nu al dat zij kansloos zijn in een procedure, waarom moet deze dan zo lang duren. De Hongaren hebben ook zo'n procedure ingesteld en dat werkt prima, want er is niemand die nog naar Hongarije wil.quote:Op zondag 27 september 2015 10:10 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
Doet niks af aan het recht op onderwijs en veiligheid. Illegaal of legaal, mensen op het grondgebied hebben bepaalde rechten. Daarnaast vind ik het wat vreemd om kinderen te straffen voor de keuzes van hun ouders door ze mensenrechten te onthouden.
Tevens is Turkije geen Dublin-land. Als ze vanaf daar het vliegtuig hierheen pakken is Nederland alsnog het 1e land waar ze binnenkomen en dienen wij de asielaanvraag te behandelen.
Na de asielprocedure mogen we ze dan weer uitzetten, maar zolang we ze nog in een procedure hebben zitten moeten we ook voor ze zorgen.
We mógen ze dan wel uitzetten ja, maar kán het ook? Voor zover ik weet werkt Turkije nou niet echt eraan mee om van hun afkomstige maar in Europa afgewezen vluchtelingen terug te nemen. En voor zover ik weet erkent Turkije de meesten ook niet eens officieel als vluchteling, wat het juridisch nog extra ingewikkeld kan maken.quote:Op zondag 27 september 2015 10:10 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
Doet niks af aan het recht op onderwijs en veiligheid. Illegaal of legaal, mensen op het grondgebied hebben bepaalde rechten. Daarnaast vind ik het wat vreemd om kinderen te straffen voor de keuzes van hun ouders door ze mensenrechten te onthouden.
Tevens is Turkije geen Dublin-land. Als ze vanaf daar het vliegtuig hierheen pakken is Nederland alsnog het 1e land waar ze binnenkomen en dienen wij de asielaanvraag te behandelen.
Na de asielprocedure mogen we ze dan weer uitzetten, maar zolang we ze nog in een procedure hebben zitten moeten we ook voor ze zorgen.
Volgens mij lees jij toch de verkeerde geschiedenisboeken.quote:Op zondag 27 september 2015 10:11 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
Zoals de Nederlanders massaal deden tijdens WOII, bedoel je?
Ben ik helemaal voor.quote:Op zondag 27 september 2015 10:10 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
Doet niks af aan het recht op onderwijs en veiligheid. Illegaal of legaal, mensen op het grondgebied hebben bepaalde rechten. Daarnaast vind ik het wat vreemd om kinderen te straffen voor de keuzes van hun ouders door ze mensenrechten te onthouden.
Tevens is Turkije geen Dublin-land. Als ze vanaf daar het vliegtuig hierheen pakken is Nederland alsnog het 1e land waar ze binnenkomen en dienen wij de asielaanvraag te behandelen.
Na de asielprocedure mogen we ze dan weer uitzetten, maar zolang we ze nog in een procedure hebben zitten moeten we ook voor ze zorgen.
Nee, Turkije heeft een probleem minder nu - die gaan de problemen niet wéér in huis halenquote:Op zondag 27 september 2015 10:19 schreef Igen het volgende:
[..]
We mógen ze dan wel uitzetten ja, maar kán het ook? Voor zover ik weet werkt Turkije nou niet echt eraan mee om van hun afkomstige maar in Europa afgewezen vluchtelingen terug te nemen. En voor zover ik weet erkent Turkije de meesten ook niet eens officieel als vluchteling, wat het juridisch nog extra ingewikkeld kan maken.
Turkije wil niets liever dan zo veel mogelijk moslims naar Europa. Hoeveel makkelijker is het door de domme wetgevingen in Europa de islam verspreiden dan door een oorlog? Moslims zeggen altijd: we volgen de wet, we doen niets tegen de wet etc. Dat is helemaal hun plannetje, door de naieviteit van de christelijke volkeren de islam via hun wetten binnensmokkelen.quote:Op zondag 27 september 2015 10:24 schreef BaardHagrid het volgende:
[..]
Nee, Turkije heeft een probleem minder nu - die gaan de problemen niet wéér in huis halen
Ik doelde meer op het verzet. Ja, er was een dienstplicht, maar toen we eenmaal bezet waren bleef er van de strijd tegen de Duitsers maar bitter weinig over.quote:Op zondag 27 september 2015 10:22 schreef BaardHagrid het volgende:
[..]
Volgens mij lees jij toch de verkeerde geschiedenisboeken.
Zover ik weet werden alle mannen onder de wapenen geroepen. Mijn vader die als marinier was afgezwaaid in Ned-Indië en daar was blijven hangen, werd ook weer opgeroepen en kwam in een Japans krijgsgevangenkamp terecht.quote:Op zondag 27 september 2015 10:11 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
Zoals de Nederlanders massaal deden tijdens WOII, bedoel je?
De Duitsers traden ook helemaal niet hardhandig op, deden niet aan martelingen, deden niet aan vergeldingsacties, enzo.quote:Op zondag 27 september 2015 10:27 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
Ik doelde meer op het verzet. Ja, er was een dienstplicht, maar toen we eenmaal bezet waren bleef er van de strijd tegen de Duitsers maar bitter weinig over.
Je kunt de stroom alleen stoppen door de aanzuigende werking van het extreem ruimhartige beleid te verminderen. Zet bv advertenties in lokale kranten dat asielzoekers niet welkom zijn en terugworden gestuurd ofin de gevangenis worden gezet en dat mensensmokkelaars hen misbruiken en vals voorlichten. Ook op tv moet je deze boodschap verkondigen. Verder moet je spoedprocedures invoeren tbv asiel. Afgewezen =terugsturen. Als de turken niet mee willen werken zet je ze gewoon weer op de boot richting Turkije, desnoods zonder Turkse medewerking.quote:Op zondag 27 september 2015 10:25 schreef Loekie1 het volgende:
[..]
Turkije wil niets liever dan zo veel mogelijk moslims naar Europa. Hoeveel makkelijker is het door de domme wetgevingen in Europa de islam verspreiden dan door een oorlog? Moslims zeggen altijd: we volgen de wet, we doen niets tegen de wet etc. Dat is helemaal hun plannetje, door de naieviteit van de christelijke volkeren de islam via hun wetten binnensmokkelen.
Ben het helemaal met je eens, probleem is dat intussen medestanders van het islamitsch fascisme op belangrijke posten zitten.quote:Op zondag 27 september 2015 10:30 schreef Gabrunal_2013 het volgende:
[..]
Je kunt de stroom alleen stoppen door de aanzuigende werking van het extreem ruimhartige beleid te verminderen. Zet bv advertenties in lokale kranten dat asielzoekers niet welkom zijn en terugworden gestuurd ofin de gevangenis worden gezet en dat mensensmokkelaars hen misbruiken en vals voorlichten. Ook op tv moet je deze boodschap verkondigen. Verder moet je spoedprocedures invoeren tbv asiel. Afgewezen =terugsturen. Als de turken niet mee willen werken zet je ze gewoon weer op de boot richting Turkije, desnoods zonder Turkse medewerking.
Door westerse regeringen gestuurde boten die zonder toestemming opzettelijk de Turkse territoriale wateren binnenvaren, dat is gewoon een oorlogsverklaring/-handeling hè.quote:Op zondag 27 september 2015 10:30 schreef Gabrunal_2013 het volgende:
[..]
Je kunt de stroom alleen stoppen door de aanzuigende werking van het extreem ruimhartige beleid te verminderen. Zet bv advertenties in lokale kranten dat asielzoekers niet welkom zijn en terugworden gestuurd ofin de gevangenis worden gezet en dat mensensmokkelaars hen misbruiken en vals voorlichten. Ook op tv moet je deze boodschap verkondigen. Verder moet je spoedprocedures invoeren tbv asiel. Afgewezen =terugsturen. Als de turken niet mee willen werken zet je ze gewoon weer op de boot richting Turkije, desnoods zonder Turkse medewerking.
Waren eigenlijk best wel geschikte knapen nu je het zo zegt, inderdaad!quote:Op zondag 27 september 2015 10:30 schreef Loekie1 het volgende:
[..]
De Duitsers traden ook helemaal niet hardhandig op, deden niet aan martelingen, deden niet aan vergeldingsacties, enzo.
In deze situatie moeten we wat minder correct zijn. Mensenrechten worden misbruikt om naar Europa te kunnen komen. Bovendien zijn ze in de praktijk niets waard: Kinderen hebben recht op onderwijs, maar miljarden kinderen krijgen geen onderwijs. Moeten we ze allemaal dan maar hier heen halen?quote:Op zondag 27 september 2015 09:58 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
Dat is een mensenrecht Harrie, daar heeft iedereen recht op.
Met honderdduizenden wederrechtelijk door Europa lopen komen is geen oorlogshandeling?quote:Op zondag 27 september 2015 10:36 schreef Igen het volgende:
[..]
Door westerse regeringen gestuurde boten die zonder toestemming opzettelijk de Turkse territoriale wateren binnenvaren, dat is gewoon een oorlogsverklaring/-handeling hè.
Nee.quote:Op zondag 27 september 2015 10:39 schreef JanKorteachternaam het volgende:
[..]
Met honderdduizenden wederrechtelijk door Europa lopen komen is geen oorlogshandeling?
De Turken doen hetzelfde, de bootjes richting de griekse eilanden worden gefaciliteerd door de Turkse regering, die baat heeft bij de Europese migrantenstroom.. Erdogan vergeet dat hij europa ook nodig heeft, we moeten dit gewoon laten escaleren, dan zal eErdogan vanzelf inbinden en zo niet zal hij straks worden afgezet dmv een militaire coup ,zodat de seculiere staat weer hersteld kan worden. Een win-win situatie dus voor ons...quote:Op zondag 27 september 2015 10:36 schreef Igen het volgende:
[..]
Door westerse regeringen gestuurde boten die zonder toestemming opzettelijk de Turkse territoriale wateren binnenvaren, dat is gewoon een oorlogsverklaring/-handeling hè.
quote:Op zondag 27 september 2015 10:38 schreef JanKorteachternaam het volgende:
[..]
In deze situatie moeten we wat minder correct zijn. Mensenrechten worden misbruikt om naar Europa te kunnen komen. Bovendien zijn ze in de praktijk niets waard: Kinderen hebben recht op onderwijs, maar miljarden kinderen krijgen geen onderwijs. Moeten we ze allemaal dan maar hier heen halen?
We moeten stoppen illegalen te knuffelen. In de gevangenis, op water en brood, en het land uit. We zijn gekke Henkie zoals we nu bezig zijn!quote:Op zondag 27 september 2015 10:42 schreef Ludachrist het volgende:
[..]. Mooi vals dilemma. Voor de mensen die op jouw grondgebied zijn heb jij als land de plicht om dat te verzorgen. Die mensen zijn hier nu, dus dienen wij ze ook normaal, als mensen, te behandelen.
Dat betekent uiteraard niet dat elke Indiër recht heeft op asiel omdat hij in zijn land geen onderwijs krijgt.
Ik vind dat je de migranten wel humaan moet behandelen voor de tijd dat ze hier zijn. Onderdeel hiervan is echter ook een snelle asielprocedure,(zonder eeuwige beroepmogelijkheden) zodat migranten binnen enkele weken weten waar ze aan toe zijn en teruggestuurd kunnen worden.Ook dit moet je op nette manieren doen, want deze mensen zijn immers ook deels slachtoffer van vakse voorlichting en mensensmokkelaars.quote:Op zondag 27 september 2015 10:45 schreef JanKorteachternaam het volgende:
[..]
We moeten stoppen illegalen te knuffelen. In de gevangenis, op water en brood, en het land uit. We zijn gekke Henkie zoals we nu bezig zijn!
Oke, dit lijkt me een mooi punt om de discussie te stoppen. Compleet krankzinnig.quote:Op zondag 27 september 2015 10:45 schreef JanKorteachternaam het volgende:
[..]
We moeten stoppen illegalen te knuffelen. In de gevangenis, op water en brood, en het land uit. We zijn gekke Henkie zoals we nu bezig zijn!
Dat gaan we dus niet doen. We blijven mensen hier opvangen en ze daarbij zo goed mogelijk behandelen.quote:Op zondag 27 september 2015 10:45 schreef JanKorteachternaam het volgende:
[..]
We moeten stoppen illegalen te knuffelen. In de gevangenis, op water en brood, en het land uit. We zijn gekke Henkie zoals we nu bezig zijn!
Wederom een voorbeeld van een college dat niet snapt dat deze houding de tweespalt alleen maar erger maakt.quote:Gemeenteraad Dordrecht wacht voor bekendmaking oproep COA af
Locatie opvang asielzoekers blijft geheim
Van onze correspondent
DORDRECHT - De gemeente Dordrecht weigert vooralsnog de locatie bekend te maken waar in de stad honderd asielzoekers kunnen worden opgevangen. De gemeenteraad beslist dinsdag over het voorstel van het college om voor maximaal honderd personen gedurende 72 uur noodopvang te bieden. Burgemeester en wethouders hebben aangekondigd dat ook tijdens de raadsvergadering de locatie angstvallig geheim zal worden gehouden.
Pas als het COA na de instemming van de gemeenteraad een beroep op Dordrecht doet voor noodopvang, wil het college de plek bekendmaken en omwonenden informeren. „Er zijn ook andere gemeenten die pas de locatie bekendmaken als er een verzoek van het COA ligt”, legt gemeentewoordvoerder Mark Benjamin uit.
Binnen de gemeenteraad klinkt gemor over het voorstel. Vooral de weigering van het college om de locatie bekend te maken, is voor veel raadsleden moeilijk te verteren. Zij willen hun zegje kunnen doen over de gekozen opvangplek, maar krijgen die mogelijkheid nu niet. „Het is aan de raad of met het voorliggende voorstel kan worden ingestemd”, aldus de zegsman.
De locatie is alleen bij collegeleden bekend. Dat duidt erop dat het gebouw eigendom is van de gemeente en snel gereed kan worden gemaakt om honderd asielzoekers voor maximaal 72 uur te huisvesten. Deze periode kan volgens de woordvoerder niet worden verlengd.
Nee, dat stadium ligt achter ons. Ze blijven komen, het houdt nooit meer op. Het is wij of zij. En ik kies voor wij.quote:Op zondag 27 september 2015 10:47 schreef Gabrunal_2013 het volgende:
[..]
Ik vind dat je de migranten wel humaan moet behandelen voor de tijd dat ze hier zij . Onderdeel hiervan is echter ook een snelle asielprocedure,(zonder eeuwige beroepmogelijkheden) zodat migranten binnen enkele weken weten waar ze aan toe zijn en teruggestuurd kunnen worden.
Neuh.quote:Op zondag 27 september 2015 10:48 schreef JanKorteachternaam het volgende:
[..]
Nee, dat stadium ligt achter ons. Ze blijven komen, het houdt nooit meer op. Het is wij of zij. En ik kies voor wij.
Wat is er mis met een middelvinger naar het COA? Kiezen voor het eigen volk.quote:Op zondag 27 september 2015 10:48 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Wederom een voorbeeld van een college dat niet snapt dat deze houding de tweespalt alleen maar erger maakt.
Geen één. Wij ook niet. Er is momenteel immers niets aan de hand in noord-west Europa.quote:Op zondag 27 september 2015 10:56 schreef BaardHagrid het volgende:
Even een vraag tussendoor: hoeveel 'vluchtelingen' neemt Groot-Brittannie op?
Een vluchteling is iedereen die met een geldige reden zijn land van herkomst is ontvlucht. Het land waar hij zich in bevindt verandert niks eraan of hij wel of geen vluchteling is. Vluchteling ben je ook automatisch van rechts wege, en niet pas als je aanvraag is gehonoreerd.quote:Op zondag 27 september 2015 10:57 schreef JanKorteachternaam het volgende:
[..]
Geen één. Wij ook niet. Er is momenteel immers niets aan de hand in noord-west Europa.
Dit is te kort door de bocht, alhoewel ik wel voor een gekozen burgemeester ben.. In dit dossier zou dat zeker helpen de discussie op een eerlijker manier te voeren.quote:Op zondag 27 september 2015 10:57 schreef JanKorteachternaam het volgende:
[..]
Wat is er mis met een middelvinger naar het COA? Kiezen voor het eigen volk.
Het is zo jammer dat we geen gekozen burgermeesters hebben
In Hongarije wel:
Iemand die door 7 veilige landen is gekomen, is geen vluchteling.quote:Op zondag 27 september 2015 11:02 schreef Igen het volgende:
[..]
Een vluchteling is iedereen die met een geldige reden zijn land van herkomst is ontvlucht. Het land waar hij zich in bevindt verandert niks eraan of hij wel of geen vluchteling is. Vluchteling ben je ook automatisch van rechts wege, en niet pas als je aanvraag is gehonoreerd.
De vraag is alleen wie voor vluchtelingen verantwoordelijk is en wie vaststelt of iemand daadwerkelijk vluchteling is of niet. Maar sowieso kan iedereen, zolang de procedure nog loopt, een vluchteling blijken te zijn en dus is voorzichtigheid geboden.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |