Ik doelde meer op het verzet. Ja, er was een dienstplicht, maar toen we eenmaal bezet waren bleef er van de strijd tegen de Duitsers maar bitter weinig over.quote:Op zondag 27 september 2015 10:22 schreef BaardHagrid het volgende:
[..]
Volgens mij lees jij toch de verkeerde geschiedenisboeken.
Zover ik weet werden alle mannen onder de wapenen geroepen. Mijn vader die als marinier was afgezwaaid in Ned-Indië en daar was blijven hangen, werd ook weer opgeroepen en kwam in een Japans krijgsgevangenkamp terecht.quote:Op zondag 27 september 2015 10:11 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
Zoals de Nederlanders massaal deden tijdens WOII, bedoel je?
De Duitsers traden ook helemaal niet hardhandig op, deden niet aan martelingen, deden niet aan vergeldingsacties, enzo.quote:Op zondag 27 september 2015 10:27 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
Ik doelde meer op het verzet. Ja, er was een dienstplicht, maar toen we eenmaal bezet waren bleef er van de strijd tegen de Duitsers maar bitter weinig over.
Je kunt de stroom alleen stoppen door de aanzuigende werking van het extreem ruimhartige beleid te verminderen. Zet bv advertenties in lokale kranten dat asielzoekers niet welkom zijn en terugworden gestuurd ofin de gevangenis worden gezet en dat mensensmokkelaars hen misbruiken en vals voorlichten. Ook op tv moet je deze boodschap verkondigen. Verder moet je spoedprocedures invoeren tbv asiel. Afgewezen =terugsturen. Als de turken niet mee willen werken zet je ze gewoon weer op de boot richting Turkije, desnoods zonder Turkse medewerking.quote:Op zondag 27 september 2015 10:25 schreef Loekie1 het volgende:
[..]
Turkije wil niets liever dan zo veel mogelijk moslims naar Europa. Hoeveel makkelijker is het door de domme wetgevingen in Europa de islam verspreiden dan door een oorlog? Moslims zeggen altijd: we volgen de wet, we doen niets tegen de wet etc. Dat is helemaal hun plannetje, door de naieviteit van de christelijke volkeren de islam via hun wetten binnensmokkelen.
Ben het helemaal met je eens, probleem is dat intussen medestanders van het islamitsch fascisme op belangrijke posten zitten.quote:Op zondag 27 september 2015 10:30 schreef Gabrunal_2013 het volgende:
[..]
Je kunt de stroom alleen stoppen door de aanzuigende werking van het extreem ruimhartige beleid te verminderen. Zet bv advertenties in lokale kranten dat asielzoekers niet welkom zijn en terugworden gestuurd ofin de gevangenis worden gezet en dat mensensmokkelaars hen misbruiken en vals voorlichten. Ook op tv moet je deze boodschap verkondigen. Verder moet je spoedprocedures invoeren tbv asiel. Afgewezen =terugsturen. Als de turken niet mee willen werken zet je ze gewoon weer op de boot richting Turkije, desnoods zonder Turkse medewerking.
Door westerse regeringen gestuurde boten die zonder toestemming opzettelijk de Turkse territoriale wateren binnenvaren, dat is gewoon een oorlogsverklaring/-handeling hè.quote:Op zondag 27 september 2015 10:30 schreef Gabrunal_2013 het volgende:
[..]
Je kunt de stroom alleen stoppen door de aanzuigende werking van het extreem ruimhartige beleid te verminderen. Zet bv advertenties in lokale kranten dat asielzoekers niet welkom zijn en terugworden gestuurd ofin de gevangenis worden gezet en dat mensensmokkelaars hen misbruiken en vals voorlichten. Ook op tv moet je deze boodschap verkondigen. Verder moet je spoedprocedures invoeren tbv asiel. Afgewezen =terugsturen. Als de turken niet mee willen werken zet je ze gewoon weer op de boot richting Turkije, desnoods zonder Turkse medewerking.
Waren eigenlijk best wel geschikte knapen nu je het zo zegt, inderdaad!quote:Op zondag 27 september 2015 10:30 schreef Loekie1 het volgende:
[..]
De Duitsers traden ook helemaal niet hardhandig op, deden niet aan martelingen, deden niet aan vergeldingsacties, enzo.
In deze situatie moeten we wat minder correct zijn. Mensenrechten worden misbruikt om naar Europa te kunnen komen. Bovendien zijn ze in de praktijk niets waard: Kinderen hebben recht op onderwijs, maar miljarden kinderen krijgen geen onderwijs. Moeten we ze allemaal dan maar hier heen halen?quote:Op zondag 27 september 2015 09:58 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
Dat is een mensenrecht Harrie, daar heeft iedereen recht op.
Met honderdduizenden wederrechtelijk door Europa lopen komen is geen oorlogshandeling?quote:Op zondag 27 september 2015 10:36 schreef Igen het volgende:
[..]
Door westerse regeringen gestuurde boten die zonder toestemming opzettelijk de Turkse territoriale wateren binnenvaren, dat is gewoon een oorlogsverklaring/-handeling hè.
Nee.quote:Op zondag 27 september 2015 10:39 schreef JanKorteachternaam het volgende:
[..]
Met honderdduizenden wederrechtelijk door Europa lopen komen is geen oorlogshandeling?
De Turken doen hetzelfde, de bootjes richting de griekse eilanden worden gefaciliteerd door de Turkse regering, die baat heeft bij de Europese migrantenstroom.. Erdogan vergeet dat hij europa ook nodig heeft, we moeten dit gewoon laten escaleren, dan zal eErdogan vanzelf inbinden en zo niet zal hij straks worden afgezet dmv een militaire coup ,zodat de seculiere staat weer hersteld kan worden. Een win-win situatie dus voor ons...quote:Op zondag 27 september 2015 10:36 schreef Igen het volgende:
[..]
Door westerse regeringen gestuurde boten die zonder toestemming opzettelijk de Turkse territoriale wateren binnenvaren, dat is gewoon een oorlogsverklaring/-handeling hè.
quote:Op zondag 27 september 2015 10:38 schreef JanKorteachternaam het volgende:
[..]
In deze situatie moeten we wat minder correct zijn. Mensenrechten worden misbruikt om naar Europa te kunnen komen. Bovendien zijn ze in de praktijk niets waard: Kinderen hebben recht op onderwijs, maar miljarden kinderen krijgen geen onderwijs. Moeten we ze allemaal dan maar hier heen halen?
We moeten stoppen illegalen te knuffelen. In de gevangenis, op water en brood, en het land uit. We zijn gekke Henkie zoals we nu bezig zijn!quote:Op zondag 27 september 2015 10:42 schreef Ludachrist het volgende:
[..]. Mooi vals dilemma. Voor de mensen die op jouw grondgebied zijn heb jij als land de plicht om dat te verzorgen. Die mensen zijn hier nu, dus dienen wij ze ook normaal, als mensen, te behandelen.
Dat betekent uiteraard niet dat elke Indiër recht heeft op asiel omdat hij in zijn land geen onderwijs krijgt.
Ik vind dat je de migranten wel humaan moet behandelen voor de tijd dat ze hier zijn. Onderdeel hiervan is echter ook een snelle asielprocedure,(zonder eeuwige beroepmogelijkheden) zodat migranten binnen enkele weken weten waar ze aan toe zijn en teruggestuurd kunnen worden.Ook dit moet je op nette manieren doen, want deze mensen zijn immers ook deels slachtoffer van vakse voorlichting en mensensmokkelaars.quote:Op zondag 27 september 2015 10:45 schreef JanKorteachternaam het volgende:
[..]
We moeten stoppen illegalen te knuffelen. In de gevangenis, op water en brood, en het land uit. We zijn gekke Henkie zoals we nu bezig zijn!
Oke, dit lijkt me een mooi punt om de discussie te stoppen. Compleet krankzinnig.quote:Op zondag 27 september 2015 10:45 schreef JanKorteachternaam het volgende:
[..]
We moeten stoppen illegalen te knuffelen. In de gevangenis, op water en brood, en het land uit. We zijn gekke Henkie zoals we nu bezig zijn!
Dat gaan we dus niet doen. We blijven mensen hier opvangen en ze daarbij zo goed mogelijk behandelen.quote:Op zondag 27 september 2015 10:45 schreef JanKorteachternaam het volgende:
[..]
We moeten stoppen illegalen te knuffelen. In de gevangenis, op water en brood, en het land uit. We zijn gekke Henkie zoals we nu bezig zijn!
Wederom een voorbeeld van een college dat niet snapt dat deze houding de tweespalt alleen maar erger maakt.quote:Gemeenteraad Dordrecht wacht voor bekendmaking oproep COA af
Locatie opvang asielzoekers blijft geheim
Van onze correspondent
DORDRECHT - De gemeente Dordrecht weigert vooralsnog de locatie bekend te maken waar in de stad honderd asielzoekers kunnen worden opgevangen. De gemeenteraad beslist dinsdag over het voorstel van het college om voor maximaal honderd personen gedurende 72 uur noodopvang te bieden. Burgemeester en wethouders hebben aangekondigd dat ook tijdens de raadsvergadering de locatie angstvallig geheim zal worden gehouden.
Pas als het COA na de instemming van de gemeenteraad een beroep op Dordrecht doet voor noodopvang, wil het college de plek bekendmaken en omwonenden informeren. „Er zijn ook andere gemeenten die pas de locatie bekendmaken als er een verzoek van het COA ligt”, legt gemeentewoordvoerder Mark Benjamin uit.
Binnen de gemeenteraad klinkt gemor over het voorstel. Vooral de weigering van het college om de locatie bekend te maken, is voor veel raadsleden moeilijk te verteren. Zij willen hun zegje kunnen doen over de gekozen opvangplek, maar krijgen die mogelijkheid nu niet. „Het is aan de raad of met het voorliggende voorstel kan worden ingestemd”, aldus de zegsman.
De locatie is alleen bij collegeleden bekend. Dat duidt erop dat het gebouw eigendom is van de gemeente en snel gereed kan worden gemaakt om honderd asielzoekers voor maximaal 72 uur te huisvesten. Deze periode kan volgens de woordvoerder niet worden verlengd.
Nee, dat stadium ligt achter ons. Ze blijven komen, het houdt nooit meer op. Het is wij of zij. En ik kies voor wij.quote:Op zondag 27 september 2015 10:47 schreef Gabrunal_2013 het volgende:
[..]
Ik vind dat je de migranten wel humaan moet behandelen voor de tijd dat ze hier zij . Onderdeel hiervan is echter ook een snelle asielprocedure,(zonder eeuwige beroepmogelijkheden) zodat migranten binnen enkele weken weten waar ze aan toe zijn en teruggestuurd kunnen worden.
Neuh.quote:Op zondag 27 september 2015 10:48 schreef JanKorteachternaam het volgende:
[..]
Nee, dat stadium ligt achter ons. Ze blijven komen, het houdt nooit meer op. Het is wij of zij. En ik kies voor wij.
Wat is er mis met een middelvinger naar het COA? Kiezen voor het eigen volk.quote:Op zondag 27 september 2015 10:48 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Wederom een voorbeeld van een college dat niet snapt dat deze houding de tweespalt alleen maar erger maakt.
Geen één. Wij ook niet. Er is momenteel immers niets aan de hand in noord-west Europa.quote:Op zondag 27 september 2015 10:56 schreef BaardHagrid het volgende:
Even een vraag tussendoor: hoeveel 'vluchtelingen' neemt Groot-Brittannie op?
Een vluchteling is iedereen die met een geldige reden zijn land van herkomst is ontvlucht. Het land waar hij zich in bevindt verandert niks eraan of hij wel of geen vluchteling is. Vluchteling ben je ook automatisch van rechts wege, en niet pas als je aanvraag is gehonoreerd.quote:Op zondag 27 september 2015 10:57 schreef JanKorteachternaam het volgende:
[..]
Geen één. Wij ook niet. Er is momenteel immers niets aan de hand in noord-west Europa.
Dit is te kort door de bocht, alhoewel ik wel voor een gekozen burgemeester ben.. In dit dossier zou dat zeker helpen de discussie op een eerlijker manier te voeren.quote:Op zondag 27 september 2015 10:57 schreef JanKorteachternaam het volgende:
[..]
Wat is er mis met een middelvinger naar het COA? Kiezen voor het eigen volk.
Het is zo jammer dat we geen gekozen burgermeesters hebben
In Hongarije wel:
Iemand die door 7 veilige landen is gekomen, is geen vluchteling.quote:Op zondag 27 september 2015 11:02 schreef Igen het volgende:
[..]
Een vluchteling is iedereen die met een geldige reden zijn land van herkomst is ontvlucht. Het land waar hij zich in bevindt verandert niks eraan of hij wel of geen vluchteling is. Vluchteling ben je ook automatisch van rechts wege, en niet pas als je aanvraag is gehonoreerd.
De vraag is alleen wie voor vluchtelingen verantwoordelijk is en wie vaststelt of iemand daadwerkelijk vluchteling is of niet. Maar sowieso kan iedereen, zolang de procedure nog loopt, een vluchteling blijken te zijn en dus is voorzichtigheid geboden.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |