Jawel hoor: BNW / [BNW-FB] Zeuren om het zeurenquote:
En er is ook nog een forum FB over algemene FOK zaken enz.quote:Op vrijdag 25 september 2015 20:11 schreef Izzy73 het volgende:
[..]
Jawel hoor: BNW / [BNW-FB] Zeuren om het zeuren
Dat is mooi. Die lijn iets strakker trekken en volhouden.quote:Op vrijdag 25 september 2015 21:54 schreef Izzy73 het volgende:
Begrijp wel dat wat er gepost is vanavond een doel heeft. En niet voor de lol is gedaan. Wat dat betreft vind ik het jammer dat mijn opmerking van net weer weg is. Enne wij hadden overigens zelf al besloten dat het weer genoeg was voordat dit werd gemeld in het topic.
Als het maar weer klaar is in ieder geval. Ik ben the voice aan het kijken #nohomoquote:Op vrijdag 25 september 2015 21:54 schreef Izzy73 het volgende:
Begrijp wel dat wat er gepost is vanavond een doel heeft. En niet voor de lol is gedaan. Wat dat betreft vind ik het jammer dat mijn opmerking van net weer weg is. Enne wij hadden overigens zelf al besloten dat het weer genoeg was voordat dit werd gemeld in het topic.
Ah, een doel. Ik zou er bijna een topic over maken.quote:Op vrijdag 25 september 2015 21:54 schreef Izzy73 het volgende:
Begrijp wel dat wat er gepost is vanavond een doel heeft. En niet voor de lol is gedaan. Wat dat betreft vind ik het jammer dat mijn opmerking van net weer weg is. Enne wij hadden overigens zelf al besloten dat het weer genoeg was voordat dit werd gemeld in het topic.
Dit is nog een uitloop van gisteren waar je blijkbaar heel effectief mensen over de zeik hebt geholpen. Het is nu voorbij en dat blijft het ook. En gezien de opmerking van jou van gisteren in het slowchat topic ben je er zelf ook niet vies van om bewust rotzooi te trappen.quote:Op vrijdag 25 september 2015 22:11 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Ah, een doel. Ik zou er bijna een topic over maken.
Een user geeft toe dat ze 'samen' in overleg de boel verneuken hier (en niet alleen vanavond).. Bewust dus, daar kan je niemand van 'het kliekje' van beschuldigen, niemand. Dus wie is nou het kliekje? Wie zoeken elkaar op om de boel hier te verneuken?
En hoe heb ik mensen dan over de zeik gekregen? Kan jij het mij uitleggen? En de opmerking dat ik ze eronder had geluld? Hoe in vredesnaam is dat bewust rotzooi trappen? Kan je die ook even uitleggen?quote:Op vrijdag 25 september 2015 22:40 schreef jogy het volgende:
[..]
Dit is nog een uitloop van gisteren waar je blijkbaar heel effectief mensen over de zeik hebt geholpen. Het is nu voorbij en dat blijft het ook. En gezien de opmerking van jou van gisteren in het slowchat topic ben je er zelf ook niet vies van om bewust rotzooi te trappen.
Prima.quote:algemeen: Er gaat nu een letterlijke en figuurlijke streep onder en tegen verder gezeik wordt harder opgetreden. Niet uitlokken, niet (figuurlijk) schreeuwen, ontopic blijven of ergens anders spelen. Geen gescheld of andere kutopmerkingen meer, van niemand.
Zeer verstandige keuze, werd al eerder geopperd, Ik hoop dat het niet alleen bij woorden blijft.quote:Op vrijdag 25 september 2015 22:40 schreef jogy het volgende:
[..]
algemeen: Er gaat nu een letterlijke en figuurlijke streep onder en tegen verder gezeik wordt harder opgetreden. Niet uitlokken, niet (figuurlijk) schreeuwen, ontopic blijven of ergens anders spelen. Geen gescheld of andere kutopmerkingen meer, van niemand.
_______________________________________
Dankquote:Op vrijdag 25 september 2015 22:56 schreef Dance99Vv het volgende:
[..]
Zeer verstandige keuze, werd al eerder geopperd, Ik hoop dat het niet alleen bij woorden blijft.
In ieder geval succes daarmee, verder veel plezier bij je programma #nohomo
De oneindige strijd tussen de groepjes mag wel eens voorbij zijn in ieder geval.quote:Op vrijdag 25 september 2015 23:39 schreef Tjacka het volgende:
ik vind trouwens ook wel dat er een keer hard mag worden opgetreden tegen dat kliekje
quote:Op vrijdag 25 september 2015 23:54 schreef jogy het volgende:
[..]
De oneindige strijd tussen de groepjes mag wel eens voorbij zijn in ieder geval.
http://www.thuisserver.ne(...)zjchgf&tab=tab_tablequote:Op zaterdag 26 september 2015 11:22 schreef Degodvader het volgende:
Zijn er eigenlijk gegevens van het aantal posts en pageviews sinds dit hele gezeik ontstaan is? Ik post daardoor namelijk nagenoeg niet meer in BNW, maar is daar ook een algemene lijn in te zien?
Oh op die manierquote:Op zondag 27 september 2015 00:47 schreef Biekuh het volgende:
[..]
omdat ik alleen maar FB tegenkom in deze topicreeks
quote:Op zondag 27 september 2015 21:26 schreef Scrummie het volgende:
TR's doen werkt nu ook niet meer op desktop bij mij, maar: BNW / Stevenen we af op een burgeroorlog in Europa? #3
Lijkt me niet bevorderlijk voor een fijn en gezond BNW, eigenlijk is het gewoon op de man spelen.
Reageer dan gewoon niet jongen.quote:Op zondag 27 september 2015 21:25 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Als jij dát wil geloven, moet je dat doen.
Ik ga geen moeite en tijd verspillen aan onzin, dan kan ik net zo goed rondjes gaan rennen en af en toe "blup" roepen.
Als je er niet tegen kan dat ik op je reageer (je negeert het on topic stukje gewoon, waarom?) en daarbij mijn mening geef over een deel van je post, serieus, blijf dan gewoon weg als je daar al om gaat zitten janken.quote:Op zondag 27 september 2015 21:32 schreef Izzy73 het volgende:
[..]
[..]
Reageer dan gewoon niet jongen.![]()
Hoe kinderachtig kan je zijn joh. Ik post een inhoudelijke reactie aan konijntjuh.
Jij doet het af als onzin en zegt dat je geen moeite gaat doen om inhoudelijk te reageren.
Dus het enige doel van je reactie was om te zuigen, een reactie uitlokken, een TR maken en janken op FB. Serieus man blijf dan gewoon weg uit BNW als je hier alleen maar zit te zieken.![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Jij quote1 zinnetje uit mijn post en doet de rest af als onzin. Wat moet ik daarmee man.quote:Op zondag 27 september 2015 21:34 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Als je er niet tegen kan dat ik op je reageer (je negeert het on topic stukje gewoon, waarom?) en daarbij mijn mening geef over een deel van je post, serieus, blijf dan gewoon weg als je daar al om gaat zitten janken.
Reageer dan gewoon niet.
Erop reageren?quote:Op zondag 27 september 2015 21:38 schreef Izzy73 het volgende:
[..]
Jij quote1 zinnetje uit mijn post en doet de rest af als onzin. Wat moet ik daarmee man.
Iets met pot en ketel dude. En verder zoek je het maar uit ....
Laat je niet zo van de wijs brengen. Het was een redelijk normale post en nog netjes gebracht ook.quote:Op zondag 27 september 2015 21:38 schreef Izzy73 het volgende:
[..]
Jij quote1 zinnetje uit mijn post en doet de rest af als onzin. Wat moet ik daarmee man.
Iets met pot en ketel dude. En verder zoek je het maar uit ....
Ik laat het ook staan omdat het wat mij betreft nog onder de de grens zit van onbehoorlijk gedrag hoor maar er spatte wel wat frustratie doorheen en dat is niet nodig.quote:Op maandag 28 september 2015 20:08 schreef Ali_boo het volgende:
En waar precies word er 'op de man gespeeld'. Ik zie het namelijk niet...
En in BNW werden fantasie verhaaltjes (vroeger) door verwezen naar TRU.quote:Op maandag 28 september 2015 20:27 schreef Izzy73 het volgende:
In NWS worden mensen die de BNW kant van het nieuws aanhalen verwezen naar BNW.
Dit zou hetzelfde moeten zijn in BNW, geen BNW visie?: hup naar NWS ermee.
Het zijn niet voor niets twee aparte forums.
Ajaxieden mogen ook niet gaan roepen in het Feijenoord topic dat Feijenoord kut is en andersom.
[ afbeelding ]
Niet in mijn tijd iig.quote:Op maandag 28 september 2015 20:28 schreef Scrummie het volgende:
[..]
En in BNW werden fantasie verhaaltjes (vroeger) door verwezen naar TRU.
Zullen we dat weer gaan doen?
Je hebt een punt, eerlijk is eerlijk. Maar daar is FOK! de plek echt niet voor. Je kan BNW beter zien als een verzamelplek voor alle soorten die conspiracy's onder de loep nemen en bespreken en niet een specialistische site die enkel en alleen conspiracy-gelovers toelaat.quote:Op maandag 28 september 2015 20:27 schreef Izzy73 het volgende:
In NWS worden mensen die de BNW kant van het nieuws aanhalen verwezen naar BNW.
Dit zou hetzelfde moeten zijn in BNW, geen BNW visie?: hup naar NWS ermee.
Het zijn niet voor niets twee aparte forums.
Ajaxieden mogen ook niet gaan roepen in het Feijenoord topic dat Feijenoord kut is en andersom.
[ afbeelding ]
Komt nog bij dat een groot deel van de mensen die hier als debunkers gezien worden meer in BNW achtige zaken geloven dan je op het eerste gezicht zou denken.quote:
Oké duidelijk. Niets mis met debunkers, ik vind het fijn als iemand kan aantonen dat een theorie niet klopt. Daar wordt je alleen maar wijzer van. Verder begrijp ik je standpunt en laat ik het gemodder aan jou over. Ik ben geen mod en heb enkel een mening over BNW en heb die al duidelijk weergegeven. Ik ga weer terug in de post modus en laat de fb verder voor wat het is.quote:Op maandag 28 september 2015 20:42 schreef jogy het volgende:
[..]
Je hebt een punt, eerlijk is eerlijk. Maar daar is FOK! de plek echt niet voor. Je kan BNW beter zien als een verzamelplek voor alle soorten die conspiracy's onder de loep nemen en bespreken en niet een specialistische site die enkel en alleen conspiracy-gelovers toelaat.
Komt nog bij dat een groot deel van de mensen die hier als debunkers gezien worden meer in BNW achtige zaken geloven dan je op het eerste gezicht zou denken. All in all, onwerkbare optie en ook geen wenselijke optie wat mij betreft. Je krijgt kontkruiperij als je maar één kant blijft belichten en voor je het weet rent iedereen achter dezelfde mening aan zonder dat men het door heeft dat die mening zodanig van de pot gerukt is dat het alleen maar van de daadwerkelijke waarheden wegleidt.
En je ziet hopelijk wel dat het andersom precies hetzelfde is hé, evengoed zonde. Als er ergens een diepgaand artikel is over één of andere wilde samenzwering dan wordt het ook weggelachen.quote:Op maandag 28 september 2015 20:49 schreef Degodvader het volgende:
Spijker op z'n kop. Maar voor een genuanceerde discussie op basis van betrouwbare bronnen is niet meer mogelijk waardoor je op het moment dat je dit wel poogt wordt weggezet als debunkende troll die niet hier maar op NWS thuishoort. Zonde.
Het werkt inderdaad twee kanten op. Van een diepgaand verhaal voorzien vam bronnen word ik heel gelukkig, hoe vergezocht de theorie ook. Helaas zie ik ze te weinig.quote:Op maandag 28 september 2015 21:03 schreef jogy het volgende:
[..]
En je ziet hopelijk wel dat het andersom precies hetzelfde is hé, evengoed zonde. Als er ergens een diepgaand artikel is over één of andere wilde samenzwering dan wordt het ook weggelachen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |