Ik wil wel weten wat er met de meeste is gebeurd.. Zoals Mat en Peterquote:Op zaterdag 26 september 2015 00:38 schreef noodgang het volgende:
Best geinig, ik blijf het nog wel even volgen. Komen nog wel een paar oude bekenden terug geloof ik.
Dat vond ik wel grappigquote:
Waar heb je die preview gezien? Kan hem niet vindenquote:Op zaterdag 26 september 2015 10:44 schreef Karina het volgende:
[..]
In de preview van de volgende aflevering(en) zag ik iig wel wat oude gezichten langskomen.
Aan het einde van de eerste aflevering kwam er bij mij iets voorbij.quote:Op zaterdag 26 september 2015 13:08 schreef Friday12 het volgende:
[..]
Waar heb je die preview gezien? Kan hem niet vinden
Die Micah en Molly herken je ook niet meer zegquote:Op zaterdag 26 september 2015 13:16 schreef Karina het volgende:
[..]
Aan het einde van de eerste aflevering kwam er bij mij iets voorbij.
Daar heb ik ook wel even hard gelachen jaquote:Op zaterdag 26 september 2015 10:44 schreef Karina het volgende:
[..]
Dat vond ik wel grappigLeeeeroy Jenkins
Ik heb de laatste twee afleveringen van Heroes gekeken maar dat was zelfs een beetje te weinig denk ik. Kijk dit maar als een geheel nieuwe seriequote:Op woensdag 7 oktober 2015 20:53 schreef DJKoster het volgende:
Fijne aflevering weer!
Voor diegene die het vergeten zijn: Yamagato is het bedrijf waar Hiro en Ando voor werkten.
Ik ben echt alles vergeten van Heroes.
Oh, ik hoop zo dat dat wijf gruwelijk aan haar einde komt.quote:Op vrijdag 9 oktober 2015 18:11 schreef Uezurii het volgende:
Joanne mag echt wel even heel snel dood gaan. Wat een enorm irritant karakter is dat zeg.
Micah is nog wel dezelfde acteur als in Heroes, echter wel ouder geworden idd. Molly is een andere actrice dan in Heroes, dus logisch dat je die niet herkent.quote:Op zaterdag 26 september 2015 13:22 schreef Friday12 het volgende:
[..]
Die Micah en Molly herken je ook niet meer zeg
Nathan was dood hequote:Op maandag 12 oktober 2015 10:03 schreef Staaf het volgende:
[..]
Micah is nog wel dezelfde acteur als in Heroes, echter wel ouder geworden idd. Molly is een andere actrice dan in Heroes, dus logisch dat je die niet herkent.
Had graag meer bekenden teruggezien.. Claire, Sylar, Ando, Peter, Nathan..
Ben echt veel vergeten van Heroes :-)quote:Op maandag 12 oktober 2015 10:05 schreef Friday12 het volgende:
[..]
Nathan was dood he
En ja ik kwam er ook achter dat het een andere actice was
Bedankt he Breulsquote:Op vrijdag 23 oktober 2015 07:15 schreef Breuls het volgende:
Voor wie niet op de aflevering van deze week kan wachten, even een snel trailertje:
Ook in de US houdt het niet over met de kijkers:quote:Op vrijdag 23 oktober 2015 09:11 schreef planethugo het volgende:
Hoe zijn de kijkcijfers eigenlijk? Dit topic loopt niet echt terwijl dat met Heroes toch altijd storm liept, de fokker loopt er dus niet echt warm voor
Nu weet ik niet precies hoe dat zit met de cijfers die daar staan, maar het 'struggles' zegt me wel genoeg.quote:On NBC, Heroes Reborn continues to struggle at 8 p.m. with a 1.1 rating (down a tenth from last week) and 4 million viewers
Huh? Vanmorgen nog niet. Ik kreeg de link direct van NBC als promotie. Weird dat ze 'm uitgeschakeld hebben.quote:Op vrijdag 23 oktober 2015 09:37 schreef Karina het volgende:
[..]
Bedankt he BreulsDenk ik: eindelijk Hiro, is deze video private
Ah ik dacht dat het private sloeg op jouw account maar dat komt dus blijkbaar vanuit NBC. Jammer.quote:Op vrijdag 23 oktober 2015 09:51 schreef Breuls het volgende:
[..]
Huh? Vanmorgen nog niet. Ik kreeg de link direct van NBC als promotie. Weird dat ze 'm uitgeschakeld hebben.
Mijn mening ook. Voor een 'miniserie' van dertien afleveringen is het goed te doen.quote:Op vrijdag 23 oktober 2015 09:37 schreef Karina het volgende:
Vind het zelf nog steeds wel leuk. Al is het wel een beetje hetzelfde eigenlijk, nu is het niet 'save the world save the cheerleader' maar 'save the other blond girl, she has to save the world'.
die sylar daarvoor kunnen ze iedereen wel pakken hij heeft ook de kracht om van persoon te verwisselenquote:Op vrijdag 23 oktober 2015 15:15 schreef ieniminimuis het volgende:
Heel leuk dat ze nieuwe heroes hebben toegevoegd. Maar hoe groot is de kans dat niemand ook maar iets van Sylar verneemt? En hoe kan Claire dood zijn? Tenzij iemand haar natuurlijk goed geraakt heeft. Maar hoe kan ze permanent dood zijn?
Vind het toch wel gaten in het plot
Daarom. Het lijkt wel of ze eerst iedereen die ooit aan Heroes meedeed en nog leefde belde om te vragen of ze nog mee wilde doen voor een nieuwe serie en daar het verhaal op hebben aangepast.quote:Op zaterdag 24 oktober 2015 17:48 schreef amp25 het volgende:
[..]
die sylar daarvoor kunnen ze iedereen wel pakken hij heeft ook de kracht om van persoon te verwisselen
Dit!quote:Op vrijdag 30 oktober 2015 18:57 schreef ieniminimuis het volgende:
Wel fijn dat er nu kwartjes gaan vallen
Er zit vijf jaar (ofzo) tussen Heroes en Reborn, dus er kan van alles gebeurd zijn.quote:Op maandag 2 november 2015 19:53 schreef Karina het volgende:
Ik vraag me af wie de vader is van de kinderen van Claire. Ik kan me niet herinneren dat ze een vriend had? Al kan dat later gebeurd zijn natuurlijk.
Ik vind wel dat Melina ouder lijkt dan Tommy, maar dat kan aan mij liggen. Maar wat je zegt klopt wel, ik had ook een 'aha!' moment toen ze begonnen over terug gaan in de tijd. Alleen bedenk ik opeens dat Angela 'nu' wel heel oud is danquote:Op maandag 2 november 2015 20:05 schreef Breuls het volgende:
[..]
Er zit vijf jaar (ofzo) tussen Heroes en Reborn, dus er kan van alles gebeurd zijn.
Ik vind het leuk dat ze de opbouw naar de onthulling dat Tommy en Melina de kids van Claire zijn zo geleidelijk hebben gedaan dat je de conclusie al kon trekken voordat het besluit om ze naar het verleden te sturen was genomen. En het is een soort twist die erg leuk past bij de serie.
Wel had ik een beetje last van het hele "Hayden Panettiere doet niet mee, dus we tonen een pop/figurant onder een laken". Het viel op dat er niet even een blik op Claire zelf was.
Ja, dat idee had ik ook een beetje. Maar Robbie kay heeft ook gewoon een beetje een jong koppie, natuurlijk.quote:Op maandag 2 november 2015 20:09 schreef Karina het volgende:
[..]
Ik vind wel dat Melina ouder lijkt dan Tommy, maar dat kan aan mij liggen.
We hebben Angela nog niet post-jump, 15-jaar-later gezien, maar inderdaad.quote:Maar wat je zegt klopt wel, ik had ook een 'aha!' moment toen ze begonnen over terug gaan in de tijd. Alleen bedenk ik opeens dat Angela 'nu' wel heel oud is dan
En nu dus wel. Grijs haar en alles. Verhaal wordt wel steeds interessanter.quote:Op maandag 2 november 2015 20:11 schreef Breuls het volgende:
We hebben Angela nog niet post-jump, 15-jaar-later gezien, maar inderdaad.
Vooral de laatste aflevering was erg goed in elkaar gezet om alle losse dingen in elkaar te vlechten. Dingen waarvan je voorheen dacht dat ze nutteloze flarden waren, passen er ineens goed in.quote:
Ik herkende hem omdat ik vroeger Dynasty keekquote:
Ik begrijp echt niet waarom hij na deze eerste kill van zijn crazy bitch wijf bij haar bleef.quote:Op maandag 9 november 2015 10:51 schreef Mirel het volgende:
Ja, qua comic book stijl onzinverhaal is het best leuk aan het worden.
Qua topkwaliteit filmkunst is het lachwekkend
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Ja. Hiro is een heldquote:Op dinsdag 10 november 2015 21:12 schreef Prego het volgende:
Ben ik de enige die het geen klap kan schelen dat Hiro weer terug is?
Ja Hiro is grappig en schattig.quote:Op dinsdag 10 november 2015 21:12 schreef Prego het volgende:
Ben ik de enige die het geen klap kan schelen dat Hiro weer terug is?
De chick die evo's omlegt. Die is pas irritant.quote:Op woensdag 11 november 2015 17:36 schreef Prego het volgende:
Ik vind hem redelijk irritant en niet grappig, maar goed, ieder z'n ding
Mee eens. Buiten dat het een irritant personage is, vind ik haar ook nog eens bijzonder irritant acteren.quote:Op vrijdag 13 november 2015 19:05 schreef Happel het volgende:
[..]
De chick die evo's omlegt. Die is pas irritant.
En dat haar... Lijkt wel een mongoolquote:Op vrijdag 13 november 2015 19:30 schreef Asschen_sukar het volgende:
[..]
Mee eens. Buiten dat het een irritant personage is, vind ik haar ook nog eens bijzonder irritant acteren.
Ik snapte eigenlijk niet wat je met deze post bedoelde.quote:
imdb geeft geen datum aan voor episode 11 daarom denk ik datquote:Op zaterdag 14 november 2015 11:40 schreef Breuls het volgende:
Hm, een winterstop in een serie van maar 13 afleveringen? Lame.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |