Zelfs met de server merges vind ik het overal maar leeg, behalve als je voor een oude raid entrance staat.quote:Op dinsdag 29 september 2015 12:53 schreef Timwonnacott het volgende:
[..]
WoW was in vanilla ook zo, duurde heel lang voordat je 60 was. Dat soort dingen zijn oke mits er nog veel spelers hetzelfde doen, maar 5 expansions verder is de verdeling aardig scheef, het gros van de spelers zit toch rond 90-100 content. Met dezelfde slow leveling betekent dat je als alt of nieuwe speler dan terecht komt in een hele lange, en vaak eenzamere, grind richting de 90. Want voor de server merges waren die zones uitgestorven, nu na lopen er wel een paar mensen rond maar dat je er tegenwoordig nog een interactie mee hebt is een tweede.
Niet erg waarschijnlijk dat een volledig nieuwe speler die grind volhoudt en die zal vroegtijdig afhaken. Dus ik snap wel waarom ze dat gedaan hebben.
Klopt, hekel me er voornamelijk aan dat je in Wod wat een huidige Xpac is al met een paar uur door de level content heen knalt , dat hadden ze beter pas met legion in kunnen voeren.quote:Op dinsdag 29 september 2015 12:45 schreef TweeGrolsch het volgende:
[..]
Als je wow voor het eerst levelt kost het je wel wat meer tijd hoor.
Ik niet, als dat het geval zou zijn zou ik niet meer dan 1 level 100 hebben. Vindt het prima dat het de eerste keer wat langer duurt zodat je alle content ziet, daarna kan het wat mij betreft niet snel genoeg gaan.quote:Op dinsdag 29 september 2015 13:02 schreef DJ_ het volgende:
[..]
Klopt, hekel me er voornamelijk aan dat je in Wod wat een huidige Xpac is al met een paar uur door de level content heen knalt , dat hadden ze beter pas met legion in kunnen voeren.
Mijn Priest heb ik vanaf level 1 gelevelled door alle quests te doen, heb je ook meteen een ander voordeeltje, reputation. Priest had geen heirlooms. Maar dan nog ging het veel sneller dan voorheen, ik hoefde niet eens alle zones te doorlopen. Kan me herinneren van mijn hunter, tig jaar geleden, dat het echt veel langzamer ging.quote:Op dinsdag 29 september 2015 12:28 schreef DJ_ het volgende:
[..]
Ik vind het echt zo jammer dat het level gedeelte van wow steeds maar sneller en sneller moet en gaat. ik vind dat juist altijd het leukste aan het spel.
Ben op het moment FF14 aan het doen en ben na 3 dagen spelen pas level 23, van de 60.![]()
in wow was ik al level 100 geweest, en wss al in LFR hellfire bezig
Ik heb die draenor quests met 5 alts bijna vlak achter elkaar gedaan per zonequote:Op dinsdag 29 september 2015 15:29 schreef Karina het volgende:
Vind het ook wel jammer, questen vind ik het leukst. Alleen heb ik met mijn andere 2 alts nu geen zin meer om WEER de Draenor quests te doen, Kan ze wel dromen
Maar wel dodelijk saai?quote:Op dinsdag 29 september 2015 17:01 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Ik heb die draenor quests met 5 alts bijna vlak achter elkaar gedaan per zoneWist precies waar ik wat moest doen. Heel efficient
Heb ik met die 2 gedaan maar die zijn blijven hangen op 96 en 97 omdat ik er geen zin meer in hadquote:Op dinsdag 29 september 2015 17:01 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Ik heb die draenor quests met 5 alts bijna vlak achter elkaar gedaan per zoneWist precies waar ik wat moest doen. Heel efficient
Was er ook wel benieuwd naar:quote:Op vrijdag 2 oktober 2015 11:10 schreef Vjenne12345 het volgende:
Hoelang duurt het eigenlijk voordat je garrision kist 500 recourses heeft?
quote:The Garrison Cache next to your Town Hall accumulates Garrison Resources (GR) automatically at a rate of 1 GR every 10 minutes of real time (6 per hour), which works out to 144 GR every full day (6 x 24hrs = 144 GR).
There is a cap of 500 GR, so you can be gone for about 3 days, 10 hours before it stops collecting GR at 500 (1,000 with 6.2 upgrade*). This is similar to Work Orders that, when fully filled out, allow you to leave them unattended for a few days. A nice thought by Blizzard for people who cannot log in daily. Wowhead
Zondequote:Op zaterdag 3 oktober 2015 11:41 schreef hoenselman het volgende:
Inmiddels het gevoel dat WOD echt klaar is. Ik wacht op nieuwe content ik speel mijn maandje nog even uit en ga wat pvp doen. Het enige wat ik nog niet gedaan heb is Mythic en dat ambieer ik dan ook niet...
Teveel commitment met 2 dagen per week red je dat niet.quote:Op zaterdag 3 oktober 2015 13:58 schreef TweeGrolsch het volgende:
[..]
Zonde
Mythic raiden is mooiste wat er is joh.
Ik raid 2x per week. Zijn nu net begonnen met mythic omdat we daarvoor de mensen er niet voor hadden.quote:Op zaterdag 3 oktober 2015 14:37 schreef hoenselman het volgende:
[..]
Teveel commitment met 2 dagen per week red je dat niet.
Wij zijn ook begonnen met mythic en raiden ma en wo avond van 20 tot 23.quote:Op zaterdag 3 oktober 2015 14:37 schreef hoenselman het volgende:
[..]
Teveel commitment met 2 dagen per week red je dat niet.
Hoe kun je als horde signen?quote:Op maandag 5 oktober 2015 21:11 schreef Bienelientjee het volgende:
![]()
Er is een PvP achievement in Ashran, genaamd Rescue Operation. Waarbij je 3 gevangenen uit de Horde basis moet bevrijden met keys. Ik had dat al met 2 gevangenen gedaan, er langs sneaken enzo.
Vandaag eens voor de lol als Horde signen (want Alliance verloor en de queue was lang genoeg om mij dan als Horde aan te mogen melden). Speel je als Horde, kan je blijkbaar dus gewoon die gevangenen bevrijden, terwijl je op dat moment voor de Horde vecht ! PROFIT! Want je word door niets aangevallen!![]()
GG BLIZZARD!
Alleen als de queue voor Alliance te lang is, spawnt er bij de ingang van Ashran een Ashran Recruiter (naast de Battlerground Recruiter die er zowiesow al staat, bij die krijg je een buff waarbij je als Horde speelt in BG's) Vice versa voor Hordes dus.quote:
Jawel.quote:Op dinsdag 29 september 2015 15:37 schreef stbabylon het volgende:
In Vanilla kon je niet eens level 60 worden door puur alleen maar quests te doen
Damn! xD Dat zijn a) een hoop pets en b) een hoop stones / dingen om ze rare te maken.quote:Op dinsdag 6 oktober 2015 13:30 schreef Timwonnacott het volgende:
Vandaag eindelijk de laatste van mijn 693 (en groeiende) pet collection rare gemaakt.Volgende stap, alles 25 maar of ik me daartoe kan aanzetten.
Alles!quote:Op dinsdag 6 oktober 2015 13:30 schreef Timwonnacott het volgende:
Vandaag eindelijk de laatste van mijn 693 (en groeiende) pet collection rare gemaakt.Volgende stap, alles 25 maar of ik me daartoe kan aanzetten.
Zit zelf ook rond dat aantal, 178 op lvl 25. Scheelt natuurlijk dat je er een hoop niet vanaf lvl 1 hoeft te lvlen.quote:Op dinsdag 6 oktober 2015 16:31 schreef Bienelientjee het volgende:
[..]
Alles!Een hels karwei
Ik heb er nu wat meer dan 170 op rare quality en 25
Succes
Zal vast wel. Je krijgt nog wel flinke boost met die Biscuit die je kan kopen + Safari hat. En al helemaal met die pet % weekend boostquote:Op dinsdag 6 oktober 2015 21:13 schreef Maureentje het volgende:
681 unique pets waarvan 400 rare en 265 op lvl 25
Levelde eerst elke dag een pet bij pet tamer Ashlei (want lekker dicht bij de garrison). Ging altijd van 1-16 met de safari hat,maar laatste tijd alleen maar van 1-12? Zeker generfed of zo
quote:Op dinsdag 6 oktober 2015 22:17 schreef Blistering het volgende:
* Blistering meldt zich weer![]()
Snap er allemaal geen reet meer van, wat is er gebeurd met WoW
Ik weet het, zwakte en zulks.quote:
Het is bij mij meer dat ik gewoon geen reet te doen heb op gamegebied. Heb zat andere MMO's geprobeerd in de tussentijd, maar allen zijn ze even kut of kutter dan WoWquote:Op dinsdag 6 oktober 2015 22:24 schreef TwyLight het volgende:
Ik heb zelf verassend weinig zin om weer te spelen eigenlijk. Terwijl het meestal na een aantal weken toch al snel weer begint te jeuken.
Maar inderdaad altijd kut om weer terug te komen na een tijd gestopt te zijn, en als je dan ook nog je settings kwijt bent ben je al helemaal de weg kwijt qua interface
Hmm, wel een beetje Timeless Isle jaquote:Op dinsdag 6 oktober 2015 22:27 schreef Blistering het volgende:
Die shipyard is ook nieuw voor mij, evenals Tanaan. Heb wel het gevoel dat ik gi-gan-tisch achter loop. Ik zie mensen vliegen bijvoorbeeld, en dat zal ook wel weken duren voordat ik dat kan![]()
Verder geen flauw idee wat ik moet doen in Tanaan, is dat een soort Timeless Isle ofzo met rares? Wel makkelijk gearen dan
Of 1200 rep als je een lvl3 trading post in je garrison hebt (wel in Draenor de medaillion gebruiken) of op de darkmoonfair gebruiken dan krijg je 1100quote:Op dinsdag 6 oktober 2015 23:26 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Hmm, wel een beetje Timeless Isle jamaar dan anders
Ik heb me er wel een paar weken vermaakt. Om snel te kunnen vliegen en als je genoeg gold hebt zou je medallions of the legion kunnen kopen op het AH. Daar boost je elke WoD faction met 1000 rep mee.
Al je pets deleten is het enige juiste.quote:Op woensdag 7 oktober 2015 17:38 schreef Blistering het volgende:
Pffff, met battle pets gaat er echt een wereld voor me openBlijkbaar was m'n hoogste pet level 12, dus dat geeft maar weer aan hoeveel ik dat gedaan heb in het verleden.
Kreeg in m'n garrison een quest waarvan ik een item kreeg om een pet instant level 25 te makenDus nu heb ik iig 1 level 25 pet.
Vraag me een beetje af wat wijsheid is nu. Gewoon maar de wijde wereld intrekken en zoveel mogelijk pets vangen, of moet ik iets speciaals gaan doen?
Alsof ik een heel nieuw spel in een spel speel
Zolang blizzard goeie raids uit blijft brengen blijf ik lekker 2 avondjes in de week spelenquote:Op dinsdag 6 oktober 2015 22:31 schreef TwyLight het volgende:
Ah, wist niet dat je al zo lang gestopt was. Heb de huidige patch nog met 7 gratis dagen + 1 maand gametime gespeeld maar had het toen ook al weer gezien. Het enige wat er te doen is in Tanaan is dailiesom de achievement te halen zodat je kan vliegen. Heb die achievement wel maar was al weer gestopt toen ze je ook daadwerkelijk lieten vliegen. Je kan er inderdaad ook catch-up gear halen net als timeles isle ja.
Speel zelf alleen nog Hearthstone, maar ook niet veel.
Een aantal basis pets verzamelen die je op veel pet fights vs trainers nodig hebt zoals: Anubisath Idol, Emerald proto drake, chrominius en pandaren water spirit. En dan gewoon pets verzamelen en lvlen. Die achievements die daar aanhangen zul je nog wel even zoet mee zijn, vooral Celestial tournament en de Elekk plush achievements heb je uiteindelijk een heleboel lvl 25 pets voor nodig.quote:Op woensdag 7 oktober 2015 17:38 schreef Blistering het volgende:
Pffff, met battle pets gaat er echt een wereld voor me openBlijkbaar was m'n hoogste pet level 12, dus dat geeft maar weer aan hoeveel ik dat gedaan heb in het verleden.
Kreeg in m'n garrison een quest waarvan ik een item kreeg om een pet instant level 25 te makenDus nu heb ik iig 1 level 25 pet.
Vraag me een beetje af wat wijsheid is nu. Gewoon maar de wijde wereld intrekken en zoveel mogelijk pets vangen, of moet ik iets speciaals gaan doen?
Alsof ik een heel nieuw spel in een spel speel
Ik heb een trading post, dus dat wist ik, maar die laatste tip wist ik niet!quote:Op woensdag 7 oktober 2015 16:05 schreef Maureentje het volgende:
Of 1200 rep als je een lvl3 trading post in je garrison hebt (wel in Draenor de medaillion gebruiken) of op de darkmoonfair gebruiken dan krijg je 1100
Ik ook niet,las het toevallig laatst op wowheadquote:Op woensdag 7 oktober 2015 19:39 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Ik heb een trading post, dus dat wist ik, maar die laatste tip wist ik niet!
Interessant, dank. Ga ik mij daar binnenkort eens mee bezig houden!quote:Op woensdag 7 oktober 2015 18:58 schreef Timwonnacott het volgende:
[..]
Een aantal basis pets verzamelen die je op veel pet fights vs trainers nodig hebt zoals: Anubisath Idol, Emerald proto drake, chrominius en pandaren water spirit. En dan gewoon pets verzamelen en lvlen. Die achievements die daar aanhangen zul je nog wel even zoet mee zijn, vooral Celestial tournament en de Elekk plush achievements heb je uiteindelijk een heleboel lvl 25 pets voor nodig.
Dit is ook de laatste maand voor mij en daarna stop ik er voorlopig weer mee. Hunter, DK, Monk, Druid op level 100. Eén van die 4 gaat mijn main worden in Legion, wou nog een paladin op level 100 krijgen maar gaat mij niet meer lukken.quote:Op dinsdag 6 oktober 2015 22:24 schreef TwyLight het volgende:
Ik heb zelf verassend weinig zin om weer te spelen eigenlijk. Terwijl het meestal na een aantal weken toch al snel weer begint te jeuken.
Maar inderdaad altijd kut om weer terug te komen na een tijd gestopt te zijn, en als je dan ook nog je settings kwijt bent ben je al helemaal de weg kwijt qua interface
Welke mount bedoel je? Die infernal driewolf? Of die Sky golem reskin?quote:Op donderdag 15 oktober 2015 11:41 schreef Timwonnacott het volgende:
Zucht, dat wordt maar een Archimonde heroic boost kopen voor die mount.Toch wel uniek genoeg om niet te kunnen laten liggen.
Gister is bekend gemaakt in patch 6.2.3 oid wat er allemaal bijkomt. 1 ervan is een quest starting item dat van heroic archimonde dropt voor deze mount:quote:Op donderdag 15 oktober 2015 12:00 schreef icemotion het volgende:
[..]
Welke mount bedoel je? Die infernal driewolf? Of die Sky golem reskin?
Wachten tot level 110 en dan solo..quote:Op donderdag 15 oktober 2015 12:08 schreef Timwonnacott het volgende:
[..]
Gister is bekend gemaakt in patch 6.2.3 oid wat er allemaal bijkomt. 1 ervan is een quest starting item dat van heroic archimonde dropt voor deze mount:
[ afbeelding ]
Nee, dat gaat niet. Hij is tijdelijk en de quest wordt ergens voor legion launch gedisabled.quote:Op donderdag 15 oktober 2015 12:13 schreef Vjenne12345 het volgende:
[..]
Wachten tot level 110 en dan solo..
OMG! 0oquote:Op donderdag 15 oktober 2015 12:08 schreef Timwonnacott het volgende:
[..]
Gister is bekend gemaakt in patch 6.2.3 oid wat er allemaal bijkomt. 1 ervan is een quest starting item dat van heroic archimonde dropt voor deze mount:
[ afbeelding ]
De mount stond eerst aangemerkt als store mount; de kans is volgens velen nog best aanwezig dat na de quest weg is, de mount alsnog in de store komt.quote:Op donderdag 15 oktober 2015 21:55 schreef Sjiznit het volgende:
Moooooooooooose.
Jammer van dat time limit alleen.
Ja idd, maar wil je die kans nemen en er uberhaupt 20 euro of meer voor betalen. Ik heb igg nog nooit een store mount gekocht en ben het ook niet van plan.quote:Op donderdag 15 oktober 2015 22:00 schreef icemotion het volgende:
[..]
De mount stond eerst aangemerkt als store mount; de kans is volgens velen nog best aanwezig dat na de quest weg is, de mount alsnog in de store komt.
Kans bestaat, klopt. Maar gewoon het feit dat het time limited is vind ik al jammer. Prima dat iets een rare drop wordt etc, maar dingen verwijderen die eerst ingame bereikbaar waren vind ik gewoon niet tof.quote:Op donderdag 15 oktober 2015 22:00 schreef icemotion het volgende:
[..]
De mount stond eerst aangemerkt als store mount; de kans is volgens velen nog best aanwezig dat na de quest weg is, de mount alsnog in de store komt.
Deels wel met je eens. Opzich vind ik een mount of zoiets nog niet eens zo erg. In dat opzicht zijn er wel meerdere ingame events geweest waar je items kon verzamelen en daarna nooit meer. (Expansion launches, of the battle in the barrens). Het zijn voornamelijk toys, tabards en mounts.quote:Op zaterdag 17 oktober 2015 01:49 schreef Sjiznit het volgende:
[..]
Kans bestaat, klopt. Maar gewoon het feit dat het time limited is vind ik al jammer. Prima dat iets een rare drop wordt etc, maar dingen verwijderen die eerst ingame bereikbaar waren vind ik gewoon niet tof.
Deze mount wordt prima te behalen verder, vermoed dat heroic boosts niet al te duur gaan worden over een maand of 3/4. Verder is ook een heroic pug voor archimonde bereikbaar voor een groot aantal mensen. Neemt alleen nog steeds niet weg dat ik tegen dingen verwijderen ben. Time limited legt gewoon een bepaald soort druk op me waar ik niet blij van wordt.
Nee, alleen nieuwe class.quote:Op zaterdag 17 oktober 2015 14:11 schreef VanFleppenstein het volgende:
Komt er trouwens in Legion naast de nieuwe Demon Hunter ook een nieuw ras? Ik vind de laatste tijd de mounts tegen vallen, ze zijn weinig epic.....ik vind ze meer raar. Zoals een eland met runes vind ik niet echt epic.
Weet je toevallig of er wel een nieuw charakter slot erbij komt, want ik heb nu geen ruimte meer.quote:
Mjah en jammer dat de mooiste mounts store mounts zijn geworden. Die ene enchanted fey dragon ofzo vond ik echt mooi, maar iedereen die 20 euro wil betalen heeft hem.quote:Op zaterdag 17 oktober 2015 14:11 schreef VanFleppenstein het volgende:
Komt er trouwens in Legion naast de nieuwe Demon Hunter ook een nieuw ras? Ik vind de laatste tijd de mounts tegen vallen, ze zijn weinig epic.....ik vind ze meer raar. Zoals een eland met runes vind ik niet echt epic.
Dat is tot nu toe ook de enige die ik gekocht hebt...quote:Op zaterdag 17 oktober 2015 14:24 schreef Sapstengel het volgende:
Mjah en jammer dat de mooiste mounts store mounts zijn geworden. Die ene enchanted fey dragon ofzo vond ik echt mooi, maar iedereen die 20 euro wil betalen heeft hem.
Wss wel ja.quote:Op zaterdag 17 oktober 2015 14:23 schreef VanFleppenstein het volgende:
[..]
Weet je toevallig of er wel een nieuw charakter slot erbij komt, want ik heb nu geen ruimte meer.
Klopt, vind het systeem wat ze de laatste tijd hanteren met een 100% drop voor een mount op mythic en na de expac 1% een prima methode. Waarom ze dat niet ook met die moose doen is me een raadsel.quote:Op zaterdag 17 oktober 2015 12:13 schreef Timwonnacott het volgende:
[..]
Deels wel met je eens. Opzich vind ik een mount of zoiets nog niet eens zo erg. In dat opzicht zijn er wel meerdere ingame events geweest waar je items kon verzamelen en daarna nooit meer. (Expansion launches, of the battle in the barrens). Het zijn voornamelijk toys, tabards en mounts.
Maar bijv de legendary van pandaria kan ik me kapot aan ergeren. Niet zozeer het item zelf, maar ik kan bijvoorbeeld niet op timeless isle Ordos doen of uberhaupt dat sanctuary in. Dat is dan gewoon een deel van de ingame wereld waar ik niet kan komen omdat ik die cape nooit heb gehaald.
wat is daarquote:
Ja das waarquote:Op zondag 18 oktober 2015 13:33 schreef Evertjan het volgende:
[..]
wat is daarDat gebeurt toch iedere xpac?? In Cata kreeg je 378 gear uit de laatste 3 dungeons
Omdat er al een dergelijke mount dropt van Archimonde mythic. De Felsteel Annihalator.quote:Op zaterdag 17 oktober 2015 23:11 schreef Sjiznit het volgende:
[..]
Klopt, vind het systeem wat ze de laatste tijd hanteren met een 100% drop voor een mount op mythic en na de expac 1% een prima methode. Waarom ze dat niet ook met die moose doen is me een raadsel.
Dat die daarna terug gaat als store mount is nergens gezegd. Hij is zelfs nooit echt te koop geweest alleen in het mount log stond hij te boek als store mount. Nu wordt het een drop van HC archimonde voor een limited time. Daarna kan er vanalles mee gebeuren. Ik denk zelf niet dattie de store in gaat maar gewoon unobtainable wordt en eventueel de black market op gaat.quote:Op zondag 18 oktober 2015 14:46 schreef icemotion het volgende:
[..]
Omdat er al een dergelijke mount dropt van Archimonde mythic. De Felsteel Annihalator.
De moose is eerst bekend gemaakt als store mount; maar nu dus tijdelijk te verkrijgen via raiden; en gaat daarna waarschijnlijk terug naar store mount
Illona healt al best aardig zelfquote:Op maandag 19 oktober 2015 00:49 schreef MakkieR het volgende:
Ik vroeg mij eigenlijk af wat de beste helende DPS klasse is. Die vraag stel ik vooral omdat ik graag mijn karakter wil combineren met de garrison follower Illona een tanking paladin.
Ik zeg dan ook 'waarschijnlijk' omdat dat de vermoedens zijn.quote:Op zondag 18 oktober 2015 15:17 schreef Sjiznit het volgende:
[..]
Dat die daarna terug gaat als store mount is nergens gezegd. Hij is zelfs nooit echt te koop geweest alleen in het mount log stond hij te boek als store mount. Nu wordt het een drop van HC archimonde voor een limited time. Daarna kan er vanalles mee gebeuren. Ik denk zelf niet dattie de store in gaat maar gewoon unobtainable wordt en eventueel de black market op gaat.
Feral druid heeft meeste healing geloof ik.quote:Op maandag 19 oktober 2015 00:49 schreef MakkieR het volgende:
Ik vroeg mij eigenlijk af wat de beste helende DPS klasse is. Die vraag stel ik vooral omdat ik graag mijn karakter wil combineren met de garrison follower Illona een tanking paladin.
Heeft uiteraard te maken met hoe je speelt maar ik gok op een feral of paladin.quote:Op maandag 19 oktober 2015 00:49 schreef MakkieR het volgende:
Ik vroeg mij eigenlijk af wat de beste helende DPS klasse is. Die vraag stel ik vooral omdat ik graag mijn karakter wil combineren met de garrison follower Illona een tanking paladin.
Ja maar gaat dus ten koste van je dps als paladin, zoals ik al zei ligt eraan wat je wil.quote:Op maandag 19 oktober 2015 15:45 schreef Omega het volgende:
Oh dan had ik dus gewoon slecht gelezen
Is Paladin niet erg goed in healing bij DPS class? Feral ken ik niet.
Volgens mij heeft iedere class tegenwoordig teringveel selfheal trouwens. Warriror, dk, lock, shadowpriest, hunter etc.quote:Op maandag 19 oktober 2015 15:58 schreef Vjenne12345 het volgende:
[..]
Ja maar gaat dus ten koste van je dps als paladin, zoals ik al zei ligt eraan wat je wil.
ik zeg ook dat het niet correct is, maar je moet toch ergens beginnenquote:Op maandag 19 oktober 2015 18:11 schreef Isabeau het volgende:
Wel nee, op lower levels is het allemaal totaal niet in balans! Level 10 zegt niets, maar dan ook helemaal niets over healen op level 100 (en dan nog, hebben we het over raidhealing, dungeonhealing, solohealing....etc etc).
Leuk! Niet veel spannende aankondigingen volgens mij, maar sowieso natuurlijk leuk! Wij willen volgend jaar gaan, dus hou ons op de hoogte met tipsquote:Op dinsdag 20 oktober 2015 01:25 schreef MeraViglioSa het volgende:
Nog twee weekjes en dan ga ik naar Blizzcon![]()
Die krijg je ook met de virtual ticketquote:Op dinsdag 20 oktober 2015 09:25 schreef icemotion het volgende:
Oeeeehw Blizzcon.. wil ik ook ooit wel een keer naartoe.. plus allemaal shiny ingame dingen als Murloc pets.. hoewel;
Weet ik; maar ik weet nog niet of ik 30 euro wil uitgeven aan een virtual ticket :/ Vind ik stiekem nog best n hoop geld.quote:Op dinsdag 20 oktober 2015 10:07 schreef Lhyanna het volgende:
[..]
Die krijg je ook met de virtual ticket
Tuurlijk hebben ze geluisterd naar de shitstorm. Anders zou deze inderdaad nooit als reward ingame terecht zijn gekomen. Terecht wat mij betreft. Wat jij zegt over de Grinning Reaver geldt ook voor de Fey Dragon. Ik ben er alleen niet van overtuigd dat hij weer terug gaat naar de Store. Maar goed, dat is lekker koffiedik kijkenquote:Op maandag 19 oktober 2015 09:13 schreef icemotion het volgende:
[..]
Ik zeg dan ook 'waarschijnlijk' omdat dat de vermoedens zijn.
Toen deze mount werd aangekondigd was dat als store mount; daar is een hoop kritiek op gekomen. De reden; deze Moose zou prima een ingame mount kunnen zijn gezien de trailer voor legion waarin we ook elanden voorbij zien lopen. Net zoals de Grinning reaver, ook een store mount, maar wordt door de Laughing skull faction gebruikt in game (maar de mount die je op exalted kan kopen is yet another wolf).
Ik denk dat ze naar die kritiek hebben geluisterd. De Grove warden is nu te verkrijgen ingame; tijdelijk. Niet als drop, maar als quest reward. Een quest die je krijgt van Heroic Archimonde. Inleveren in Moonglade waarbij je meteen wat informatie en sneak peaks naar Legion krijgt.
De mount is dus vooral gelinkt aan Legion, niet aan Archimonde. Dus of hij wordt na deze quest unobtainable, of hij gaat terug naar Store mount. BMAH zie ik niet gebeuren. De enige mount die daarop te koop is die niet meer ingame te verkrijgen is als drop is de plagued protodrake.
Maar omdat deze mount is aangekondigd als Store mount zijn de grootste vermoedens dat het na de tijdelijke quest gewoon weer een store mount wordt. (want extra inkomsten en dat vind Activision weer leuk, de huidige eigenaar van Blizzard).
Man man man man man wat word ik hier moe van zeg. Ik stel voor je eens in te lezen in de daadwerkelijke structuur van het bedrijf en niet maar zomaar in het wild dingen te roepen die nergens op slaan.quote:Op maandag 19 oktober 2015 09:13 schreef icemotion het volgende:
(want extra inkomsten en dat vind Activision weer leuk, de huidige eigenaar van Blizzard).
Meer details over de al aangekondigde dingen denk ik. Al wil de cynischt in mij zeggen de expansion na Legionquote:Op zaterdag 24 oktober 2015 21:13 schreef Evertjan het volgende:
Wat denken jullie trouwens dat ze bekend gaan maken over WoW tijdens Blizzcon??
ook een releasedatum van Legion?quote:Op zaterdag 24 oktober 2015 21:21 schreef Timwonnacott het volgende:
[..]
Meer details over de al aangekondigde dingen denk ik. Al wil de cynischt in mij zeggen de expansion na Legion
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |