OMG! 0oquote:Op donderdag 15 oktober 2015 12:08 schreef Timwonnacott het volgende:
[..]
Gister is bekend gemaakt in patch 6.2.3 oid wat er allemaal bijkomt. 1 ervan is een quest starting item dat van heroic archimonde dropt voor deze mount:
[ afbeelding ]
De mount stond eerst aangemerkt als store mount; de kans is volgens velen nog best aanwezig dat na de quest weg is, de mount alsnog in de store komt.quote:Op donderdag 15 oktober 2015 21:55 schreef Sjiznit het volgende:
Moooooooooooose.
Jammer van dat time limit alleen.
Ja idd, maar wil je die kans nemen en er uberhaupt 20 euro of meer voor betalen. Ik heb igg nog nooit een store mount gekocht en ben het ook niet van plan.quote:Op donderdag 15 oktober 2015 22:00 schreef icemotion het volgende:
[..]
De mount stond eerst aangemerkt als store mount; de kans is volgens velen nog best aanwezig dat na de quest weg is, de mount alsnog in de store komt.
Kans bestaat, klopt. Maar gewoon het feit dat het time limited is vind ik al jammer. Prima dat iets een rare drop wordt etc, maar dingen verwijderen die eerst ingame bereikbaar waren vind ik gewoon niet tof.quote:Op donderdag 15 oktober 2015 22:00 schreef icemotion het volgende:
[..]
De mount stond eerst aangemerkt als store mount; de kans is volgens velen nog best aanwezig dat na de quest weg is, de mount alsnog in de store komt.
Deels wel met je eens. Opzich vind ik een mount of zoiets nog niet eens zo erg. In dat opzicht zijn er wel meerdere ingame events geweest waar je items kon verzamelen en daarna nooit meer. (Expansion launches, of the battle in the barrens). Het zijn voornamelijk toys, tabards en mounts.quote:Op zaterdag 17 oktober 2015 01:49 schreef Sjiznit het volgende:
[..]
Kans bestaat, klopt. Maar gewoon het feit dat het time limited is vind ik al jammer. Prima dat iets een rare drop wordt etc, maar dingen verwijderen die eerst ingame bereikbaar waren vind ik gewoon niet tof.
Deze mount wordt prima te behalen verder, vermoed dat heroic boosts niet al te duur gaan worden over een maand of 3/4. Verder is ook een heroic pug voor archimonde bereikbaar voor een groot aantal mensen. Neemt alleen nog steeds niet weg dat ik tegen dingen verwijderen ben. Time limited legt gewoon een bepaald soort druk op me waar ik niet blij van wordt.
Nee, alleen nieuwe class.quote:Op zaterdag 17 oktober 2015 14:11 schreef VanFleppenstein het volgende:
Komt er trouwens in Legion naast de nieuwe Demon Hunter ook een nieuw ras? Ik vind de laatste tijd de mounts tegen vallen, ze zijn weinig epic.....ik vind ze meer raar. Zoals een eland met runes vind ik niet echt epic.
Weet je toevallig of er wel een nieuw charakter slot erbij komt, want ik heb nu geen ruimte meer.quote:
Mjah en jammer dat de mooiste mounts store mounts zijn geworden. Die ene enchanted fey dragon ofzo vond ik echt mooi, maar iedereen die 20 euro wil betalen heeft hem.quote:Op zaterdag 17 oktober 2015 14:11 schreef VanFleppenstein het volgende:
Komt er trouwens in Legion naast de nieuwe Demon Hunter ook een nieuw ras? Ik vind de laatste tijd de mounts tegen vallen, ze zijn weinig epic.....ik vind ze meer raar. Zoals een eland met runes vind ik niet echt epic.
Dat is tot nu toe ook de enige die ik gekocht hebt...quote:Op zaterdag 17 oktober 2015 14:24 schreef Sapstengel het volgende:
Mjah en jammer dat de mooiste mounts store mounts zijn geworden. Die ene enchanted fey dragon ofzo vond ik echt mooi, maar iedereen die 20 euro wil betalen heeft hem.
Wss wel ja.quote:Op zaterdag 17 oktober 2015 14:23 schreef VanFleppenstein het volgende:
[..]
Weet je toevallig of er wel een nieuw charakter slot erbij komt, want ik heb nu geen ruimte meer.
Klopt, vind het systeem wat ze de laatste tijd hanteren met een 100% drop voor een mount op mythic en na de expac 1% een prima methode. Waarom ze dat niet ook met die moose doen is me een raadsel.quote:Op zaterdag 17 oktober 2015 12:13 schreef Timwonnacott het volgende:
[..]
Deels wel met je eens. Opzich vind ik een mount of zoiets nog niet eens zo erg. In dat opzicht zijn er wel meerdere ingame events geweest waar je items kon verzamelen en daarna nooit meer. (Expansion launches, of the battle in the barrens). Het zijn voornamelijk toys, tabards en mounts.
Maar bijv de legendary van pandaria kan ik me kapot aan ergeren. Niet zozeer het item zelf, maar ik kan bijvoorbeeld niet op timeless isle Ordos doen of uberhaupt dat sanctuary in. Dat is dan gewoon een deel van de ingame wereld waar ik niet kan komen omdat ik die cape nooit heb gehaald.
wat is daarquote:
Ja das waarquote:Op zondag 18 oktober 2015 13:33 schreef Evertjan het volgende:
[..]
wat is daarDat gebeurt toch iedere xpac?? In Cata kreeg je 378 gear uit de laatste 3 dungeons
Omdat er al een dergelijke mount dropt van Archimonde mythic. De Felsteel Annihalator.quote:Op zaterdag 17 oktober 2015 23:11 schreef Sjiznit het volgende:
[..]
Klopt, vind het systeem wat ze de laatste tijd hanteren met een 100% drop voor een mount op mythic en na de expac 1% een prima methode. Waarom ze dat niet ook met die moose doen is me een raadsel.
Dat die daarna terug gaat als store mount is nergens gezegd. Hij is zelfs nooit echt te koop geweest alleen in het mount log stond hij te boek als store mount. Nu wordt het een drop van HC archimonde voor een limited time. Daarna kan er vanalles mee gebeuren. Ik denk zelf niet dattie de store in gaat maar gewoon unobtainable wordt en eventueel de black market op gaat.quote:Op zondag 18 oktober 2015 14:46 schreef icemotion het volgende:
[..]
Omdat er al een dergelijke mount dropt van Archimonde mythic. De Felsteel Annihalator.
De moose is eerst bekend gemaakt als store mount; maar nu dus tijdelijk te verkrijgen via raiden; en gaat daarna waarschijnlijk terug naar store mount
Illona healt al best aardig zelfquote:Op maandag 19 oktober 2015 00:49 schreef MakkieR het volgende:
Ik vroeg mij eigenlijk af wat de beste helende DPS klasse is. Die vraag stel ik vooral omdat ik graag mijn karakter wil combineren met de garrison follower Illona een tanking paladin.
Ik zeg dan ook 'waarschijnlijk' omdat dat de vermoedens zijn.quote:Op zondag 18 oktober 2015 15:17 schreef Sjiznit het volgende:
[..]
Dat die daarna terug gaat als store mount is nergens gezegd. Hij is zelfs nooit echt te koop geweest alleen in het mount log stond hij te boek als store mount. Nu wordt het een drop van HC archimonde voor een limited time. Daarna kan er vanalles mee gebeuren. Ik denk zelf niet dattie de store in gaat maar gewoon unobtainable wordt en eventueel de black market op gaat.
Feral druid heeft meeste healing geloof ik.quote:Op maandag 19 oktober 2015 00:49 schreef MakkieR het volgende:
Ik vroeg mij eigenlijk af wat de beste helende DPS klasse is. Die vraag stel ik vooral omdat ik graag mijn karakter wil combineren met de garrison follower Illona een tanking paladin.
Heeft uiteraard te maken met hoe je speelt maar ik gok op een feral of paladin.quote:Op maandag 19 oktober 2015 00:49 schreef MakkieR het volgende:
Ik vroeg mij eigenlijk af wat de beste helende DPS klasse is. Die vraag stel ik vooral omdat ik graag mijn karakter wil combineren met de garrison follower Illona een tanking paladin.
Ja maar gaat dus ten koste van je dps als paladin, zoals ik al zei ligt eraan wat je wil.quote:Op maandag 19 oktober 2015 15:45 schreef Omega het volgende:
Oh dan had ik dus gewoon slecht gelezen
Is Paladin niet erg goed in healing bij DPS class? Feral ken ik niet.
Volgens mij heeft iedere class tegenwoordig teringveel selfheal trouwens. Warriror, dk, lock, shadowpriest, hunter etc.quote:Op maandag 19 oktober 2015 15:58 schreef Vjenne12345 het volgende:
[..]
Ja maar gaat dus ten koste van je dps als paladin, zoals ik al zei ligt eraan wat je wil.
ik zeg ook dat het niet correct is, maar je moet toch ergens beginnenquote:Op maandag 19 oktober 2015 18:11 schreef Isabeau het volgende:
Wel nee, op lower levels is het allemaal totaal niet in balans! Level 10 zegt niets, maar dan ook helemaal niets over healen op level 100 (en dan nog, hebben we het over raidhealing, dungeonhealing, solohealing....etc etc).
Leuk! Niet veel spannende aankondigingen volgens mij, maar sowieso natuurlijk leuk! Wij willen volgend jaar gaan, dus hou ons op de hoogte met tipsquote:Op dinsdag 20 oktober 2015 01:25 schreef MeraViglioSa het volgende:
Nog twee weekjes en dan ga ik naar Blizzcon![]()
Die krijg je ook met de virtual ticketquote:Op dinsdag 20 oktober 2015 09:25 schreef icemotion het volgende:
Oeeeehw Blizzcon.. wil ik ook ooit wel een keer naartoe.. plus allemaal shiny ingame dingen als Murloc pets.. hoewel;
Weet ik; maar ik weet nog niet of ik 30 euro wil uitgeven aan een virtual ticket :/ Vind ik stiekem nog best n hoop geld.quote:Op dinsdag 20 oktober 2015 10:07 schreef Lhyanna het volgende:
[..]
Die krijg je ook met de virtual ticket
Tuurlijk hebben ze geluisterd naar de shitstorm. Anders zou deze inderdaad nooit als reward ingame terecht zijn gekomen. Terecht wat mij betreft. Wat jij zegt over de Grinning Reaver geldt ook voor de Fey Dragon. Ik ben er alleen niet van overtuigd dat hij weer terug gaat naar de Store. Maar goed, dat is lekker koffiedik kijkenquote:Op maandag 19 oktober 2015 09:13 schreef icemotion het volgende:
[..]
Ik zeg dan ook 'waarschijnlijk' omdat dat de vermoedens zijn.
Toen deze mount werd aangekondigd was dat als store mount; daar is een hoop kritiek op gekomen. De reden; deze Moose zou prima een ingame mount kunnen zijn gezien de trailer voor legion waarin we ook elanden voorbij zien lopen. Net zoals de Grinning reaver, ook een store mount, maar wordt door de Laughing skull faction gebruikt in game (maar de mount die je op exalted kan kopen is yet another wolf).
Ik denk dat ze naar die kritiek hebben geluisterd. De Grove warden is nu te verkrijgen ingame; tijdelijk. Niet als drop, maar als quest reward. Een quest die je krijgt van Heroic Archimonde. Inleveren in Moonglade waarbij je meteen wat informatie en sneak peaks naar Legion krijgt.
De mount is dus vooral gelinkt aan Legion, niet aan Archimonde. Dus of hij wordt na deze quest unobtainable, of hij gaat terug naar Store mount. BMAH zie ik niet gebeuren. De enige mount die daarop te koop is die niet meer ingame te verkrijgen is als drop is de plagued protodrake.
Maar omdat deze mount is aangekondigd als Store mount zijn de grootste vermoedens dat het na de tijdelijke quest gewoon weer een store mount wordt. (want extra inkomsten en dat vind Activision weer leuk, de huidige eigenaar van Blizzard).
Man man man man man wat word ik hier moe van zeg. Ik stel voor je eens in te lezen in de daadwerkelijke structuur van het bedrijf en niet maar zomaar in het wild dingen te roepen die nergens op slaan.quote:Op maandag 19 oktober 2015 09:13 schreef icemotion het volgende:
(want extra inkomsten en dat vind Activision weer leuk, de huidige eigenaar van Blizzard).
Meer details over de al aangekondigde dingen denk ik. Al wil de cynischt in mij zeggen de expansion na Legionquote:Op zaterdag 24 oktober 2015 21:13 schreef Evertjan het volgende:
Wat denken jullie trouwens dat ze bekend gaan maken over WoW tijdens Blizzcon??
ook een releasedatum van Legion?quote:Op zaterdag 24 oktober 2015 21:21 schreef Timwonnacott het volgende:
[..]
Meer details over de al aangekondigde dingen denk ik. Al wil de cynischt in mij zeggen de expansion na Legion
Waarschijnlijk mei. En dan maandje later de film.quote:Op zaterdag 24 oktober 2015 21:25 schreef Evertjan het volgende:
[..]
ook een releasedatum van Legion?
En wederom duurt het weer maanden na de laatste patchquote:Op zondag 25 oktober 2015 15:06 schreef TweeGrolsch het volgende:
[..]
Waarschijnlijk mei. En dan maandje later de film.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.My mission is to kill time, and time's to kill me in its turn. How comfortable one is among murderers.
quote:Op maandag 26 oktober 2015 10:22 schreef Leatherneck het volgende:
Vandaag stond eindelijk de ~1% drop chance aan m'n zijde:Nice; is dat die uit Throne of uit Pinnacle? (Ik haal ze altijd door elkaar)SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |