Hij zaait haat en pleit voor het afschaffen van het EVRM en Artikel 1 van de Grondwet, de basis van de rechtsstaat. Dat is net zo verwerpelijk en zou net zo verboden moeten zijn als het proberen de Sharia in te voeren.quote:Op woensdag 16 september 2015 21:25 schreef JanKorteachternaam het volgende:
[..]
De PVV verbieden? Waanzin. Iemand die durft te zeggen waar het op staat moet alle ruimte krijgen.
Oproepen tot geweld is de enige limiet wat mij betreft.
Precies, dus socialisme, communisme, bepaalde rechtse denkbeelden moeten verboden worden.quote:Op woensdag 16 september 2015 21:19 schreef Igen het volgende:
[..]
Stroman-argument.
Het ononderhandelbare uitgangspunt is de democratische rechtsstaat. Het moet verboden zijn om te proberen die omver te werpen. Meer niet.
Ik ga niet verder met je in discussie. Niet omdat ik jou je mening niet gun, maar het is hier offtopic. Ik zou zeggen: Maak er een topic van in het Politiek-forum.quote:Op woensdag 16 september 2015 21:26 schreef Igen het volgende:
[..]
Hij zaait haat en pleit voor het afschaffen van het EVRM en Artikel 1 van de Grondwet, de basis van de rechtsstaat. Dat is net zo verwerpelijk en zou net zo verboden moeten zijn als het proberen de Sharia in te voeren.
En voor 700 euro heb je een nieuwe.quote:Op woensdag 16 september 2015 21:26 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Snel je paspoort verbranden dan.
Als hij haat zaait, dan is ie strafbaar he..quote:Op woensdag 16 september 2015 21:26 schreef Igen het volgende:
[..]
Hij zaait haat en pleit voor het afschaffen van het EVRM en Artikel 1 van de Grondwet, de basis van de rechtsstaat. Dat is net zo verwerpelijk en zou net zo verboden moeten zijn als het proberen de Sharia in te voeren.
Parlementaire onschendbaarheid.quote:Op woensdag 16 september 2015 21:28 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Als hij haat zaait, dan is ie strafbaar he..
"Maatschappelijk debat" bla bla, zei de rechter.quote:Op woensdag 16 september 2015 21:28 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Als hij haat zaait, dan is ie strafbaar he..
Ach...Wilders krijgt nooit mijn stem, maar op veel punten slaat hij de spijker op zijn kop.quote:Op woensdag 16 september 2015 21:30 schreef Igen het volgende:
[..]
"Maatschappelijk debat" bla bla, zei de rechter.
Nee, ook in een "maatschappelijk debat" mag niet serieus worden geprobeerd om de sharia in te voeren of anderszins de rechtsstaat af te schaffen, vind ik. Dat moet gewoon een ononderhandelbare vanzelfsprekendheid zijn.
Dat is een feit.quote:Op woensdag 16 september 2015 21:31 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Ach...Wilders krijgt nooit mijn stem, maar op veel punten slaat hij de spijker op zijn kop.
Nee, hij is een volksmenner. Hij weet zijn punt op een voor velen overtuigende manier te brengen, maar hij heeft niet altijd gelijk. Hij manipuleert de beeldvorming en generaliseert er op los. Hij suggereert verbanden die er niet zijn. Hij suggereert dat onze bejaarden het zo slecht hebben omdat er geld naar asielzoekers gaat. Hij suggereert dat elke moslim een potentiele terrorist is. Hij doet het lijken alsof de wachtlijsten in de sociale huursector volledig de schuld zijn van het toegenomen aantal vluchtelingen. Allemaal beweringen die aansprekend lijken. Immers: er wordt bezuinigd op de bejaarden, er zijn onder terroristen veel moslims en er zijn wachtlijsten voor huurwoningen. Hij lijkt dus de waarheid te spreken, ware het niet dat het tweede deel van zijn aansprekende pleidooien bezijden de waarheid is: onze bejaarden hebben het minder goed omdat er bezuinigd is op zorg, verreweg de meeste moslims zullen nooit terrorist worden, en wachlijsten voor huurwoningen zijn er vooral vanwege de verhuurdersheffing en partijen als de VVD die minder sociale huurwoningen wilden. Wilders heeft dus in het algemeen gelijk als hij er op wijst dat bepaalde groepen Nederlanders het niet zo goed hebben, maar slaat de plank totaal mis door steeds de Marokkaan/moslim/asielzoeker als zondebok aan te wijzen.quote:Op woensdag 16 september 2015 21:31 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Ach...Wilders krijgt nooit mijn stem, maar op veel punten slaat hij de spijker op zijn kop.
Je kunt moeilijk zeggen dat hij met de woorden "tsunami van islamisering" bijna 10 jaar geleden niet heel aardig de huidige situatie voorspelde.quote:Op woensdag 16 september 2015 21:31 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Ach...Wilders krijgt nooit mijn stem, maar op veel punten slaat hij de spijker op zijn kop.
quote:
Hoezo is het sluiten van de grenzen een onrealistische oplossing? Het Vluchtelingenverdrag is precies dat: een Verdrag. Opzegbaar.quote:Op woensdag 16 september 2015 21:52 schreef Revolution-NL het volgende:
Wilders weet de problemen leuk te benoemen maar komt zelden met een realistische constructieve oplossing.
Is niet waar.quote:Op woensdag 16 september 2015 21:18 schreef Igen het volgende:
[..]
"Wij" erkennen de Syrische overheid en het regeringsleger niet hè.
Vergeet de snotneus nietquote:Op woensdag 16 september 2015 21:55 schreef BarryOSeven het volgende:
Die Alexander Pechtold is ook wel de meest trieste sneubek van allemaal daar in de TK. Naast Rutte trouwens. Nooit vergeten deze harry.
Het is onrealistisch omdat we geen drol meer te zeggen hebben in dit land. Brussel maakt de dienst uit.quote:Op woensdag 16 september 2015 21:54 schreef Confetti het volgende:
[..]
Hoezo is het sluiten van de grenzen een onrealistische oplossing? Het Vluchtelingenverdrag is precies dat: een Verdrag. Opzegbaar.
Ja sinds vanavond heeft hij het ook verkloot. Toen hij meldde dat hij vond dat een politicus moest doen waar hij voor stond en daarbij ook het risico op afzetting moest nemen, had ik sympathie.quote:
Hier heb je gelijk in, dat is ook dat maakt dat ik niet op hem stem. Ik doel meer op de toenemende islamisering en de eindeloze toestroom van asielzoekers. Dat moet gewoon stoppen. Nederland moet minder multicultureel worden, want het werkt niet.quote:Op woensdag 16 september 2015 21:48 schreef ..-._---_-.- het volgende:
[..]
Nee, hij is een volksmenner. Hij weet zijn punt op een voor velen overtuigende manier te brengen, maar hij heeft niet altijd gelijk. Hij manipuleert de beeldvorming en generaliseert er op los. Hij suggereert verbanden die er niet zijn. Hij suggereert dat onze bejaarden het zo slecht hebben omdat er geld naar asielzoekers gaat. Hij suggereert dat elke moslim een potentiele terrorist is. Hij doet het lijken alsof de wachtlijsten in de sociale huursector volledig de schuld zijn van het toegenomen aantal vluchtelingen. Allemaal beweringen die aansprekend lijken. Immers: er wordt bezuinigd op de bejaarden, er zijn onder terroristen veel moslims en er zijn wachtlijsten voor huurwoningen. Hij lijkt dus de waarheid te spreken, ware het niet dat het tweede deel van zijn aansprekende pleidooien bezijden de waarheid is: onze bejaarden hebben het minder goed omdat er bezuinigd is op zorg, verreweg de meeste moslims zullen nooit terrorist worden, en wachlijsten voor huurwoningen zijn er vooral vanwege de verhuurdersheffing en partijen als de VVD die minder sociale huurwoningen wilden. Wilders heeft dus in het algemeen gelijk als hij er op wijst dat bepaalde groepen Nederlanders het niet zo goed hebben, maar slaat de plank totaal mis door steeds de Marokkaan/moslim/asielzoeker als zondebok aan te wijzen.
Hij slaat vaker de plank mis dan de spijker op zijn kop.
Dit ja!quote:Op woensdag 16 september 2015 21:52 schreef Revolution-NL het volgende:
Wilders weet de problemen leuk te benoemen maar komt zelden met een realistische constructieve oplossing. Desondanks is zijn analyse wel de juiste dat kan je van de andere partijen niet zeggen. Die komen enkel met politiek correcte oplossing en gebaseerd op de emo-porn van nieuwsuur, pauw en rtl late night
Ik zie dagelijks genoeg voorbeelden dat het juist wèl werkt.quote:Op woensdag 16 september 2015 21:58 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Hier heb je gelijk in, dat is ook dat maakt dat ik niet op hem stem. Ik doel meer op de toenemende islamisering en de eindeloze toestroom van asielzoekers. Dat moet gewoon stoppen. Nederland moet minder multicultureel worden, want het werkt niet.
Ja, jij wel.quote:Op woensdag 16 september 2015 22:01 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Ik zie dagelijks genoeg voorbeelden dat het juist wèl werkt.
Ik vind hem veel te extreem, hoezo er geen vluchteling meer bij.quote:Op woensdag 16 september 2015 21:52 schreef deedeetee het volgende:
Het is toch triest dat zo n raar figuur als Wilders op een tamelijk overdreven manier gezond verstand moet prediken ? Kan er geen normaal iemand eens ff nadenken en aan de *jullie zijn allemaal welkom * rem trekken ?
Aan de ene kant een gillende gek en aan de andere kant een hele serie weekhoofdige onnadenkende malloten......
Heb je er al een op zolder? Investeer dan maar 1000 euro en blijf in het eerste de beste land waar je geen gevaar loopt.quote:Op woensdag 16 september 2015 22:01 schreef Vallon het volgende:
De mensen die hier trachten te komen om te (ver)blijven en daar alles voor over hebben, kun en mag je hun niet(s) verwijten.
Ze zijn letterlijk uitgenodigd door onze politiek(e leiders), feitelijk geholpen en dan wordt de deur voor hun neus dichtgegooit ?
Wat zou jij doen wanneer je huis en haard hebt verlaten ? Je hebt ms wel ¤2500, ¤5000 of meer geïnvesteerd voor de reis ?.
Stel je 's een moment voor dat je hier naartoe komt, voor een (veel?) beter leven, of dat nu economisch of humaan is, dat doet nu nog weinig ter zake.
Ik ben fel tegenstander van het gevoerde beleid en zelfs voor een systeem waar elke vluchteling zichzelf moet waarmaken in & voor de westerse samenleving voordat deze een (verblijf)papiertje krijgt. Mja, dat schijnt niet te mogen dus blijven we maar rommelen.
Dat de mensen proberen hun "recht" te krijgen, geeft ik ze groot gelijk in. De agressie valt nog mij nog erg mee, moet je 's een iemand tegenkomen op vakantie die op de verkeerde kamer wordt ingecheckt.
Wanneer je al boos wilt worden, doe het dan op het establishment dat zo lekker wegduikt en maar blijft babbelen. Links of rechts, zou ik voorstander zijn van interneringskampen. Het systeem, classificatie en procedures aflopen, werkt gewoon niet. Het is te veel.
We gaan nog wel veel idiote(re) problemen krijgen. Pas op met ongenuanceerde uitspraken en ergere & enge vergelijkingen. Gewoon schaamteloos, hoe sommigen zich verwoorden.
Het zijn mensen die uit zijn op een beter leven, hoe anders, vreemd en bedreigend ze ook mogen zijn.
Geheime lijst ?quote:Op woensdag 16 september 2015 22:02 schreef Dutchguy het volgende:
[..]
Ik vind hem veel te extreem, hoezo er geen vluchteling meer bij.
Aan de andere kant had hij echt een stevig punt met de geheime lijst van het COA. Hoezo moet zo'n lijst voor gewone burgers geheim gehouden worden?
Je hebt nog nooit 'allochtone' studenten, ondernemers, ambtenaren, chirurgen, agenten, topsporters, BN-ers, et cetera gezien?quote:
Want?quote:Op woensdag 16 september 2015 22:04 schreef BarryOSeven het volgende:
[..]
Heb je er al een op zolder?
quote:Hongaarse politie pakt 29 vluchtelingen op
ROSZKE -
De Hongaarse politie heeft woensdag 29 vluchtelingen opgepakt tijdens rellen bij de grensovergang met Servië. Onder de opgepakte vluchtelingen bevond zich volgens een woordvoerder van premier Viktor Orban ook een terrorist.
De politie zette woensdag traangas en een waterkanon in om te voorkomen dat vluchtelingen het land binnen zouden komen. Asielzoekers gooiden met stenen en stichtten brandjes bij de grensovergang in Röszke. Bij de rellen raakten twintig agenten gewond.
http://www.telegraaf.nl/b(...)vluchtelingen__.html
Ik weet niet in welke kringen jij je bevindt, maar normale mensen gaan niet met stenen gooien of erger als ze de verkeerde hotelkamer krijgen.quote:Op woensdag 16 september 2015 22:01 schreef Vallon het volgende:
. De agressie valt nog mij nog erg mee, moet je 's een iemand tegenkomen op vakantie die op de verkeerde kamer wordt ingecheckt.
Dat de politiek het verneukt wil nog niet zeggen dat ik DUS maar voorstander moet zijn van het ongebreideld binnen halen van asielzoekers.quote:Op woensdag 16 september 2015 22:01 schreef Vallon het volgende:
De mensen die hier trachten te komen om te (ver)blijven en daar alles voor over hebben, kun en mag je hun niet(s) verwijten.
Ze zijn letterlijk uitgenodigd door onze politiek(e leiders), feitelijk geholpen en dan wordt de deur voor hun neus dichtgegooit ?
Wat zou jij doen wanneer je huis en haard hebt verlaten ? Je hebt ms wel ¤2500, ¤5000 of meer geïnvesteerd voor de reis ?.
Stel je 's een moment voor dat je hier naartoe komt, voor een (veel?) beter leven, of dat nu economisch of humaan is, dat doet nu nog weinig ter zake.
Ik ben fel tegenstander van het gevoerde beleid en zelfs voor een systeem waar elke vluchteling zichzelf moet waarmaken in & voor de westerse samenleving voordat deze een (verblijf)papiertje krijgt. Mja, dat schijnt niet te mogen dus blijven we maar rommelen.
Dat de mensen proberen hun "recht" te krijgen, geeft ik ze groot gelijk in. De agressie valt nog mij nog erg mee, moet je 's een iemand tegenkomen op vakantie die op de verkeerde kamer wordt ingecheckt.
Wanneer je al boos wilt worden, doe het dan op het establishment dat zo lekker wegduikt en maar blijft babbelen. Links of rechts, zou ik voorstander zijn van interneringskampen. Het systeem, classificatie en procedures aflopen, werkt gewoon niet. Het is te veel.
We gaan nog wel veel idiote(re) problemen krijgen. Pas op met ongenuanceerde uitspraken en ergere & enge vergelijkingen. Gewoon schaamteloos, hoe sommigen zich verwoorden.
Het zijn mensen die uit zijn op een beter leven, hoe anders, vreemd en bedreigend ze ook mogen zijn.
Knuffelig onrealistisch medeleven. Tuurlijk is het zielig voor die lui, maar als we zo door gaan ook voor ons.quote:
Goh, het is net een politicus.quote:Op woensdag 16 september 2015 21:48 schreef ..-._---_-.- het volgende:
[..]
Nee, hij is een volksmenner. Hij weet zijn punt op een voor velen overtuigende manier te brengen, maar hij heeft niet altijd gelijk. Hij manipuleert de beeldvorming en generaliseert er op los. Hij suggereert verbanden die er niet zijn. Hij suggereert dat onze bejaarden het zo slecht hebben omdat er geld naar asielzoekers gaat. Hij suggereert dat elke moslim een potentiele terrorist is. Hij doet het lijken alsof de wachtlijsten in de sociale huursector volledig de schuld zijn van het toegenomen aantal vluchtelingen. Allemaal beweringen die aansprekend lijken. Immers: er wordt bezuinigd op de bejaarden, er zijn onder terroristen veel moslims en er zijn wachtlijsten voor huurwoningen. Hij lijkt dus de waarheid te spreken, ware het niet dat het tweede deel van zijn aansprekende pleidooien bezijden de waarheid is: onze bejaarden hebben het minder goed omdat er bezuinigd is op zorg, verreweg de meeste moslims zullen nooit terrorist worden, en wachlijsten voor huurwoningen zijn er vooral vanwege de verhuurdersheffing en partijen als de VVD die minder sociale huurwoningen wilden. Wilders heeft dus in het algemeen gelijk als hij er op wijst dat bepaalde groepen Nederlanders het niet zo goed hebben, maar slaat de plank totaal mis door steeds de Marokkaan/moslim/asielzoeker als zondebok aan te wijzen.
Hij slaat vaker de plank mis dan de spijker op zijn kop.
Maar vanwaar de steeds terugkerende vraag of mensen zelf al een asielzoeker hebben opgevangen? Heb je anders geen recht van spreken oid?quote:Op woensdag 16 september 2015 22:06 schreef BarryOSeven het volgende:
[..]
Knuffelig onrealistisch medeleven. Tuurlijk is het zielig voor die lui, maar als we zo door gaan ook voor ons.
En de kinderen van een Surinamer met een blonde Hollandse? Of andersom, de kinderen van een 2 m lange Hollander met zijn Surinaamse schone.quote:Op woensdag 16 september 2015 19:58 schreef JanKorteachternaam het volgende:
[..]
Dus een Nederland vol negers is nog steeds een Nederland? Bijzonder.
Nederlander (en ook Zweed) is een etniciteit, de belangrijkste factor voor de identiteit van een land. Dat heeft niets met Hitler en zijn rassenleer te maken, waar jij aan refereert.
Klopt.quote:Op woensdag 16 september 2015 22:05 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Dat de politiek het verneukt wil nog niet zeggen dat ik DUS maar voorstander moet zijn van het ongebreideld binnen halen van asielzoekers.
Offtopic en daar gaat de discussie helemaal niet over. Het is niet aan mij om te bepalen of jij Nederlander bent, ik vind dat de etnische Nederlander in de meerderheid moet blijven. Een kleine minderheid van andere etniciteiten is geen punt. En verder hou ik hierover op, want het is offtopic.quote:Op woensdag 16 september 2015 22:10 schreef Godshand het volgende:
[..]
En de kinderen van een Surinamer met een blonde Hollandse? Of andersom, de kinderen van een 2 m lange Hollander met zijn Surinaamse schone.
Ik ken een vrouw die geadopteerd is (door Nederlanders) uit Zuid-Amerika en getrouwd met een Nederlander. De ouders beschouwen de kinderen als Nederlands, maar jij dus niet?
Het is vrij eenvoudig andermans geld uit te geven, en te vinden dat iedereen recht heeft op alles.quote:Op woensdag 16 september 2015 22:09 schreef ..-._---_-.- het volgende:
[..]
Maar vanwaar de steeds terugkerende vraag of mensen zelf al een asielzoeker hebben opgevangen? Heb je anders geen recht van spreken oid?
Ik schrik er van. Allemaal terugsturen naar Turkije.. Straks worden we het ook nog eens.quote:Op woensdag 16 september 2015 22:10 schreef Igen het volgende:
[..]
Klopt.
Maar het zijn wel mensen dus er moet een menselijke oplossing worden gezocht. Desnoods allemaal terugsturen naar Turkije. Maar dan wel geordend en in goed overleg.
Hongarije had ook een afspraak met Servië moeten maken over de verdere aanpak nadat het hek dicht is.
quote:Op woensdag 16 september 2015 21:11 schreef Igen het volgende:
[..]
Oneens. Ik wil geen Sharia-terroristen importeren maar ik wil net zo goed geen PVV-tokkies in mijn land die zeggen dat alle vluchtelingen zonder pardon afgeknald moeten worden.
Hongarije zag zich opeens geconfronteerd met Duitsland dat stond te verkondigen dat iedereen toch vooral naar de EU moest komen en vervolgens opeens de grenzen dichtpleuren.quote:Op woensdag 16 september 2015 22:10 schreef Igen het volgende:
[..]
Klopt.
Maar het zijn wel mensen dus er moet een menselijke oplossing worden gezocht. Desnoods allemaal terugsturen naar Turkije. Maar dan wel geordend en in goed overleg.
Hongarije had ook een afspraak met Servië moeten maken over de verdere aanpak nadat het hek dicht is.
Ik ook. Te mild. Ze staan toe dat mensen bij het hek kamperen. Ik zeg: Waterkanonnen er op.quote:Op woensdag 16 september 2015 22:14 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Hongarije zag zich opeens geconfronteerd met Duitsland dat stond te verkondigen dat iedereen toch vooral naar de EU moest komen en vervolgens opeens de grenzen dichtpleuren.
Duitsland had veel eerder z'n verantwoordelijkheid moeten nemen en Italie, Griekenland, etc moeten helpen met tegenhouden. (samen met denemarken, nderland, frankrijk, etc). Maar de EU heeft de zuideuropese landen jaren laten aankloten, vervolgens moralistisch staan roepen dat ze toch vooral humaan mensen moeten opvangen, en nu er een soort horde van sprinkhanenplaagachtige proporties europa inzwermt trekken ze opeens de keutel in.
Ik vind Hongarije nog mild.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |