Divje wat doe jij hier?quote:Op woensdag 16 september 2015 18:48 schreef Divje het volgende:
[..]
Nou, werp eens een blik in die mooie kristallen bol van je.
Als dat gebeurt wil ik niet weten wat de gevolgen zijn.quote:Op woensdag 16 september 2015 18:49 schreef Ryan3 het volgende:
Staan nu politie-auto's van zwaarder geschut, zo te zien. Ze gaan wat doen iig, denk ik. Vraag me af of ze Servië in kunnen rijden. Of gaan de Serven gewoon doodleuk het vuur openen dan?
Goed, ik wil je wel je gelijk geven dat Merkel voor nog 10 meter extra hekwerk heeft gezorgd. Wees er maar trots op.quote:Op woensdag 16 september 2015 18:50 schreef Physsic het volgende:
[..]
Ja, maar niet om het helemaal dicht te bouwen over de snelweg e.d. xD
Natuurlijk heb je een bron bij deze bewering dat een een asielzoeker dus ruim 13 miljoen euro per jaar kost. Toch?quote:Op woensdag 16 september 2015 18:49 schreef JanKorteachternaam het volgende:
[..] Een asielzoeker kost 36.000 euro per dag.
Dat lees ik amper. Ik ben wel regelmatig voor van alles en nog wat uitgemaakt. Ik vind dat de mensen die tegen de immigratie naar Europa zijn zich over het algemeen erg netjes gedragen. Vooral de mensen die pro-immigratie zijn heb ik veel persoonlijke aanvallen zien doen.quote:Op woensdag 16 september 2015 18:49 schreef ..-._---_-.- het volgende:
[..]
Misschien omdat de groep mensen die een iets genuanceerdere mening hebben grotendeels weggejaagd is door de kliek die ze voortdurend voor zwakzinnige policor links gutmensch uitmaakt en ze woorden in de mond legt?
Ik snap het ook niet, er staan bussen klaar die naar Kroatië gaan, maar toch willen ze rellen.quote:Op woensdag 16 september 2015 18:51 schreef Oorlogsheld het volgende:
Ze kunnen toch gewoon een stukje omlopen? Ze zien toch dat ze niet welkom zijn ?
Hey MFquote:
Over de snelweg? Wat je ziet is de normale grensovergang. Die is afgesloten omdat de horde migranten daar de grens over wilden i.p.v. zicht te melden bij het transitcentrum verderop.quote:Op woensdag 16 september 2015 18:50 schreef Physsic het volgende:
[..]
Ja, maar niet om het helemaal dicht te bouwen over de snelweg e.d. xD
Wat een zinloze reactie. Daar ga ik niet serieus op reageren.quote:Op woensdag 16 september 2015 18:51 schreef Igen het volgende:
[..]
Goed, ik wil je wel je gelijk geven dat Merkel voor nog 10 meter extra hekwerk heeft gezorgd. Wees er maar trots op.
Klopt. Zo ben ik al meerdere malen voor neonazi en extreemrechts uitgemaakt omdat ik een mening had die iets afweek van de pro-immigratie mensen.quote:Op woensdag 16 september 2015 18:51 schreef JanKorteachternaam het volgende:
[..]
Dat lees ik amper. Ik ben wel regelmatig voor van alles en nog wat uitgemaakt. Ik vind dat de mensen die tegen de immigratie naar Europa zijn zich over het algemeen erg netjes gedragen. Vooral de mensen die pro-immigratie zijn heb ik veel persoonlijke aanvallen zien doen.
Pardon, per jaar bedoelde ik uiteraard (NWS / Asielzoekers kosten 36,000 euro per jaar)quote:Op woensdag 16 september 2015 18:51 schreef ..-._---_-.- het volgende:
[..]
Natuurlijk heb je een bron bij deze bewering dat een een asielzoeker dus ruim 13 miljoen euro per jaar kost. Toch?
Beetje kruitvat in Europa, ook met Poetin die zijn ballen uit zijn broek lacht en die 99 zakken popcorn van Elfletterig aan het verorberen is. Lijkt op 1914 eigenlijk.quote:Op woensdag 16 september 2015 18:51 schreef Infection het volgende:
[..]
Als dat gebeurt wil ik niet weten wat de gevolgen zijn.
Helaas moet ik zo weg dus veel zal ik er dan niet van mee krijgen.
Dit is toch de A7?quote:Op woensdag 16 september 2015 18:52 schreef Geenfrietmaarpatat het volgende:
Over de snelweg? Wat je ziet is de normale grensovergang. Die is afgesloten omdat de horde migranten daar de grens over wilden i.p.v. zicht te melden bij het transitcentrum verderop.
36000 per jaar bedoel je. En dat kost een vluchteling niet "echt", maar dat vloeit terug in onze economie door tal van subsidies en door de overheid betaalde asielindustrie (coa e.d.). Een bed en wat vreten kost geen 36.000 per jaar.quote:Op woensdag 16 september 2015 18:49 schreef JanKorteachternaam het volgende:
[..]
Zeker. Maar die mensen komen niet illegaal naar Europa, maar zitten in de regio. Het grootste probleem in de regio is geld. Dus moeten we heel veel geld vrij maken voor opvang in de regio. En dat kan door de grenzen te sluiten. Een asielzoeker kost 36.000 euro per dag. Als we die niet meer binnenlaten, dan komt er heel veel geld vrij voor opvang in de regio. En daar zitten de échte vluchtelingen.
quote:Op woensdag 16 september 2015 18:51 schreef ..-._---_-.- het volgende:
[..]
Natuurlijk heb je een bron bij deze bewering dat een een asielzoeker dus ruim 13 miljoen euro per jaar kost. Toch?
Ik lees het wel. En woorden zijn me regelmatig in de mond gelegd. Bij herhaling. En ook is al een aantal keer verzonnen op welke partij ik stem, waar ik mijn inkomen vandaan haal en hoe hoog dat is. En wat voor vrienden ik heb. En zelden klopte het. De lol van het meeposten gaat er zo wel een beetje vanaf.quote:Op woensdag 16 september 2015 18:51 schreef JanKorteachternaam het volgende:
[..]
Dat lees ik amper. Ik ben wel regelmatig voor van alles en nog wat uitgemaakt. Ik vind dat de mensen die tegen de immigratie naar Europa zijn zich over het algemeen erg netjes gedragen. Vooral de mensen die pro-immigratie zijn heb ik veel persoonlijke aanvallen zien doen.
Die uitspraak van Wilders laatst over de Eftelingwereld van deze partij komt nu wel van pasquote:Op woensdag 16 september 2015 18:54 schreef Ajacied422 het volgende:
GroenLinks-Europarlementsleden willen Hongarije EU-stemrecht ontnemen
Dat had men natuurlijk al veel eerder moeten doen. Maar dan omdat Orbán een dictator is die de rechtsstaat en vrijheid van meningsuiting inperkt en letterlijk(!) heeft gezegd dat hij van Hongarije een onvrij land wil maken. Niet vanwege een hekwerk dat in principe alleen bestaande (weliswaar onpraktische, maar toch) regels helpt naleven.quote:Op woensdag 16 september 2015 18:54 schreef Ajacied422 het volgende:
GroenLinks-Europarlementsleden willen Hongarije EU-stemrecht ontnemen en boetes opleggen![]()
.
Zelfs als een asielzoeker netto slechts een kwart van dat bedrag kost (9.000 euro per jaar), dan nog is opvang in de regio veel goedkoper. En zoals ik al schreef: Daar zitten de échte vluchtelingen. Mensen die echt zijn gevlucht voor gevaar en dankbaar zijn voor alles wat hen geboden wordt. Deze mensen moeten we inderdaad helpen, niet het tuig wat meent een plek in Europa te kunnen claimen, desnoods met het gooien van stenen naar politie.quote:Op woensdag 16 september 2015 18:53 schreef Snepar het volgende:
[..]
36000 per jaar bedoel je. En dat kost een vluchteling niet "echt", maar dat vloeit terug in onze economie door tal van subsidies en door de overheid betaalde asielindustrie (coa e.d.). Een bed en wat vreten kost geen 36.000 per jaar.
Neemt niet weg dat ik het verder met je eens ben hoor. Ik zie geen toekomst voor hen hier.
Is bij mij ook gebeurd. PVV-tokkie ben ik genoemd, er is gezegd dat ik een uitkering heb, er is gezegd dat nazi-partij de Gouden Dageraad mijn ideaal is, allemaal onzin en ook irrelevant voor de discussie.quote:Op woensdag 16 september 2015 18:55 schreef ..-._---_-.- het volgende:
[..]
Ik lees het wel. En woorden zijn me regelmatig in de mond gelegd. Bij herhaling. En ook is al een aantal keer verzonnen op welke partij ik stem, waar ik mijn inkomen vandaan haal en hoe hoog dat is. En wat voor vrienden ik heb. En zelden klopte het. De lol van het meeposten gaat er zo wel een beetje vanaf.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |