SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Website: http://www.fortarock.nl/
Twitter: https://twitter.com/fortarock
Facebook: https://www.facebook.com/fortarockfestival
Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCmXhuPRx9tNm9SUi7AQA-Dw
Locatie
De locatie van de 2016 editie is nog niet bekend.
2014 Aftermovie:
Tickets:
Er is nog geen informatie bekend over de 2016 editie.
Line-Up
Zaterdag 4 Juni:
Within temptation
Gojira
Tremonti
Legion Of The Damned
Heidevolk
Evra
Zondag 5 juni:
Volbeat
Megadeth
Disturbed
Amon Amarth
King Diamond
Babymetal
Eluveitie
Obituary
Ababath
Dark Funeral
Flesgod Apocalypse
Havok
Windhand
Bombus
[ Bericht 3% gewijzigd door indiaantje89 op 16-03-2016 12:27:21 ]
Ok ben benieuwd, onder "groots" kun je voor Fortarocken volgens mij niet zo heel veel acts hebben: Metallica, Iron Maiden, Rammstein, Black Sabbath, Slipknot, Kiss. Guns 'N Roses, Aerosmith, System Of A Down?quote:Op dinsdag 15 september 2015 13:06 schreef Tokus het volgende:
ik had vernomen dat zij niet op FortaRock staan. Van een bron die het meestal wel redelijk bij het rechte eind heeft omtrend FortaRock.
En een andere bron (nog net iets dichter op het vuur) zei me dat ze wel met wat groots bezig zijn, maar toen ik vroeg of dat Iron Maiden was, werd dat ontkend. (dat was een week of twee voordat black Sabbath ineens aankondigde hun afscheidstour te doen)
En slipknot stond er vorig jaar al, dus die gaan we denk ik dit jaar (gelukkig) niet weer zienquote:Op dinsdag 15 september 2015 13:35 schreef indiaantje89 het volgende:
[..]
Ok ben benieuwd, onder "groots" kun je voor Fortarocken volgens mij niet zo heel veel acts hebben: Metallica, Iron Maiden, Rammstein, Black Sabbath, Slipknot, Kiss. Guns 'N Roses, Aerosmith, System Of A Down?
Een Avenged Sevenfold lijkt me voor NL ook nog niet rijp als headliner.
Voor mij geld dat voor Black Sabbath dus weer. Maiden stond 2 jaar terug al op Fortarock en dat was erg tof.quote:Op donderdag 17 september 2015 11:35 schreef Gehenna het volgende:
[..]
En slipknot stond er vorig jaar al, dus die gaan we denk ik dit jaar (gelukkig) niet weer zien
Ik hoop zelf heel erg op Black Sabbath (ziggodome 2013
), maar Iron Maiden heb ik ook nog steeds nooit live gezien, wat eigenlijk ook wel een must is
quote:Op donderdag 17 september 2015 11:35 schreef Gehenna het volgende:
[..]
En slipknot stond er vorig dit jaar al, dus die gaan we denk ik dit volgend jaar (gelukkig) niet weer zien
Het was niet dat ze slecht spelen, ik vond het gewoon in z'n algemeen compleet rukquote:Op donderdag 17 september 2015 13:32 schreef indiaantje89 het volgende:
Hoezo gelukkig? Ik vond Slipknot vorig (2x gezien in HMH en Rock Am Ring) erg strak spelen hoor. Maar het kan je ding niet zijn natuurlijk. Maar dat vind ik zou Maiden ook al een beetje kort vinden na vorige keer.
Ik ben ook niet zeker van of Black Sabbath massa's publiek trekt. Al zal het wel helpen dat het een laatste tour is.quote:Op woensdag 23 september 2015 14:23 schreef Loveless85 het volgende:
Het nadeel is dat ze wel écht een grote headliner nodig hebben willen ze het Goffertpark lekker vullen, dat heeft Slipknot wel aangetoond. Dus dingen als A7X, Megadeth e.d. vallen dan al af, daar komt gewoon echt geen 20k+ man op af...
Maiden is een goede, maar vrij snel na 2014. Metallica kan ook zomaar weer gaan touren, die zijn tegenwoordig ook jaar na jaar op pad en zouden nog met een nieuw album bezig zijn.
Sabbath zou ik een mooie headliner vinden, eerste keer dat ze er staan, afscheidstournee, etc. etc.
Ben benieuwd waar bv. een Rock am Ring mee komt, die zijn vaak vrij vroeg. Iets als Rammstein misschien toch weer?
Kans lijkt me aanwezig, had dan persoonlijk toch voor Black Sabbath gegaan in hun geval, laatste tour van een legendarische band als BS aan je voorbij laten gaan is toch wel een beetje pijnlijk.quote:Op woensdag 30 september 2015 09:56 schreef Loveless85 het volgende:
Vind ik ookDan zal het wel Maiden worden?
Helemaal eens hoor, ben persoonlijk meer een Maiden fan, maar in 2014 al zeer uitgebreid getourd (Ziggo + Forta), en geen afzwaaitour.quote:Op woensdag 30 september 2015 09:58 schreef indiaantje89 het volgende:
[..]
Kans lijkt me aanwezig, had dan persoonlijk toch voor Black Sabbath gegaan in hun geval, laatste tour van een legendarische band als BS aan je voorbij laten gaan is toch wel een beetje pijnlijk.
vorige keer trok Maiden 25.000. Deze keer vast niet, omdat het een album-tour is en geen greatest hits tour.quote:Op woensdag 30 september 2015 10:35 schreef Loveless85 het volgende:
Volgens Tokus iets groots, en die had t bij rechte eind dat dat niet Sabbath was.
Overigens denk ik dat Metallica nog altijd wel 30k bezoekers trekt. Bij Maiden vraag ik me zeer af of dat lukt.
Nee dat was ook mijn idee, als hij solo toert zal Rammstein niet op pad zijn. Hou je praktisch alleen Metallica over? Of extreme dingen als AC/DC, Aerosmith, GnR, wat allemaal wel op z'n eigen manier highly unlikely isquote:Op woensdag 30 september 2015 10:52 schreef Captain_Fabulous het volgende:
Als Lindeman kennelijk op Hellfest speelt...dan lijkt het me raar als Rammstein op Forta staat, of is dat een gek idee?
Precies wat ik ook dacht. En GNR vind ik dan ook weer geen Forta headliner. Dus ben benieuwd. In NL komen er geen 30.000 naar Nijmegen om Pour Some Sugar On Me mee te zingenquote:Op woensdag 30 september 2015 10:52 schreef Captain_Fabulous het volgende:
Als Lindeman kennelijk op Hellfest speelt...dan lijkt het me raar als Rammstein op Forta staat, of is dat een gek idee?
Doe ze alle drie maar.quote:Op woensdag 30 september 2015 11:12 schreef Gehenna het volgende:
Iets als Korn, Deftones of System of a Down dan? Daar komen denk ik wel genoeg mensen op af.
Korn en Deftones zit je met 10k bezoekers denk ik. Dat is echt long gone. Leuk voor op de middag, meer niet. SOAD zou dan nog kunnen ja.quote:Op woensdag 30 september 2015 11:12 schreef Gehenna het volgende:
Iets als Korn, Deftones of System of a Down dan? Daar komen denk ik wel genoeg mensen op af.
Mwah, in (semi-)originele setting is het denk ik voor ieder festival wel een musthave. Aan de andere kant, als je ziet hoeveel shows/tours en gecancelled zijn van de 'new guns 'n roses', dan schrik je je dood. Dus kan me voorstellen dat promotors terughoudend zijn.quote:Op woensdag 30 september 2015 11:19 schreef Dark_Angelus het volgende:
En of ze überhaupt het vliegtuig halen, het hotel uit kunnen komen, de coffeeshop uitgang kunnen vinden etc. Zoveel redenen om die act lekker links te laten liggen.
Ik vind dat originele setting promo praatje ook altijd een beetje suggestief. In dit geval zal dat zijn dat Slash & Axl er weer bij zijn. Kan me nog goed herinneren dat ze met Limp Bizkit riepen, ja originele setting dit en dat. Maar ondertussen waren zowel Lethal als Sam Rivers er niet bij afgelopen tour. Ach ja.quote:Op woensdag 30 september 2015 11:21 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Mwah, in (semi-)originele setting is het denk ik voor ieder festival wel een musthave. Aan de andere kant, als je ziet hoeveel shows/tours en gecancelled zijn van de 'new guns 'n roses', dan schrik je je dood. Dus kan me voorstellen dat promotors terughoudend zijn.
Mjah zal moeten blijken wie wel/niet mee gaat en in hoeverre dat 'originele bezetting' is. Daar kan je oeverloos over discussieren. Neem je Gilby Clarke mee? Neem je Matt Sorum mee?quote:Op woensdag 30 september 2015 11:23 schreef Dark_Angelus het volgende:
[..]
Ik vind dat originele setting promo praatje ook altijd een beetje suggestief. In dit geval zal dat zijn dat Slash & Axl er weer bij zijn. Kan me nog goed herinneren dat ze met Limp Bizkit riepen, ja originele setting dit en dat. Maar ondertussen waren zowel Lethal als Sam Rivers er niet bij afgelopen tour. Ach ja.
Of überhaupt op komen dagen op een vol veldquote:Op woensdag 30 september 2015 11:18 schreef Loveless85 het volgende:
On the other hand, het blijft Guns 'n Roses. Dus óf zoiets echt gebeurt is pas zeker op het moment dat ze de eerste noten spelen op het podium. En zelfs dan is het afwachten of ze de set vol maken
Tsja wat heb je dan nog.quote:Op woensdag 7 oktober 2015 10:05 schreef Loveless85 het volgende:
En Iron Maiden staat 8 juni in het Gelredome. Wordt toch wel erg benieuwd wat dan die grote metal-headliner gaat zijn...
Ik zou voor dit moment m'n geld zetten op Rammstein of SOAD.quote:Op woensdag 7 oktober 2015 10:55 schreef indiaantje89 het volgende:
[..]
Tsja wat heb je dan nog.
System Of A Down, Metallica, Linkin Park. Of toch iets onwaarschijnlijke als Tool, Rage Against The Machine of GnR?
Of toch Rammstein die gaat touren?
SOAD was nog rete strak in de Ziggodome. Dus wat mij betreft welkom.quote:Op woensdag 7 oktober 2015 10:58 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Ik zou voor dit moment m'n geld zetten op Rammstein of SOAD.
Vraag me heel erg af hoeveel volk Linkin Park nog trekt, staan niet heel veel in NL maar toch vrij recentelijk nog Ziggo Dome en te zien geweest op wat andere festivals in de buurt...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |