Wat nou als het foto's zijn van haar hond?quote:Op woensdag 9 september 2015 19:35 schreef artelligence het volgende:
Tenzij ze haar nudies laat zien. Dan zit er wel een ONS in.
Weggevertje iddquote:Op woensdag 9 september 2015 19:35 schreef artelligence het volgende:
Tenzij ze haar nudies laat zien. Dan zit er wel een ONS in.
Ik heb van meerdere mensen nudies gezien die niet met mij naar bed wilden hoorquote:Op woensdag 9 september 2015 19:35 schreef artelligence het volgende:
Tenzij ze haar nudies laat zien. Dan zit er wel een ONS in.
Er zijn altijd uitzonderingenquote:Op woensdag 9 september 2015 21:19 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Ik heb van meerdere mensen nudies gezien die niet met mij naar bed wilden hoor
Nee, je hebt geen opstapje nodig. Je verandert gewoon wat je denkt te moeten veranderen. Is toch niet zo moeilijk? Bel die ene vereniging, neem een proefles van die andere sport.quote:Op dinsdag 8 september 2015 23:29 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Ja, klopt. Maar wat heb ik daar aan in mijn eentje? Het leven is, ondanks dat iedereen zijn eigen leven leeft, toch een soort van verbondenheid creëren? Samen dingen ondernemen etc Waarom beginnen mensen anders relaties en besluiten ze om intimiteit te beperken tot die ene levenspartner?
Ik hoop niet dat het straks zover is, maar wat heb ik dan aan een flinke bankrekening, eigen huisje etc. als ik daar de hele tijd in mijn uppie zit? Ja ik kan de deur uitgaan om mensen te ontmoeten, maar ik bedoel meer: het zou als opstapje gewoon beter zijn om die dingen te realiseren vanuit een relatie met iemand. Nu heb ik nog steeds niet het gevoel dat mensen mij waarderen, dat ik dus speciaal voor iemand ben, dat iemand om mij geeft, aan mij denkt etc.
Misschien moet ik geen nudies terugsturen.quote:Op woensdag 9 september 2015 21:23 schreef artelligence het volgende:
[..]
Er zijn altijd uitzonderingen
Je snapt het duidelijk niet. Die vrouw wil jou waarschijnlijk niet omdat je, hard gezegd, geen ballen hebt. Je denkt alleen maar aan de toekomst, zonder daadwerkelijk iets te veranderen.quote:Op woensdag 9 september 2015 19:21 schreef Deezertje het volgende:
Ik begin trouwens spijt te krijgen dat ik sommige dames niet heb aangesprokenVandaag zat ik tegenover een meid die echt de hele tijd aan het hoesten was maar wel sexy leggings droeg en het best koud was buiten... wou daar een grappige opmerking over maken, dat verband, maar ja... toen was ze ineens weg. Ik ga nu dus ook niet meer twijfelen om mensen aan te spreken, want de meeste zie ik daarna toch niet meer mocht 't mislukken..
Daarom eerst nudies van een random CK model sturen. En als ze dan met je afspreekt... En dan wordt ze wakker in je kelderquote:Op woensdag 9 september 2015 21:42 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Misschien moet ik geen nudies terugsturen.
Hoe toon ik dan dat ik ballen heb? Juist door haar aan te spreken toch?quote:Op woensdag 9 september 2015 21:44 schreef netchip het volgende:
[..]
Je snapt het duidelijk niet. Die vrouw wil jou waarschijnlijk niet omdat je, hard gezegd, geen ballen hebt. Je denkt alleen maar aan de toekomst, zonder daadwerkelijk iets te veranderen.
En da's niet lullig bedoeld, maar zo komt het misschien beter over.
Nudies.quote:Op woensdag 9 september 2015 21:58 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Hoe toon ik dan dat ik ballen heb?
Als je dat op het juiste moment doet wel ja.quote:Op woensdag 9 september 2015 21:58 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Hoe toon ik dan dat ik ballen heb? Juist door haar aan te spreken toch?
quote:Op woensdag 9 september 2015 21:19 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Ik heb van meerdere mensen nudies gezien die niet met mij naar bed wilden hoor
Zolang je laat zien dat je openstaat voor nieuwe contacten en hobby's is het toch niet zo erg gesteld? Ik hoor en lees wel vaker van mensen dat hun vriend/vriendin verder niemand heeft, maar zolang dat de relatie niet opbreekt of te claimerig wordt kan het prima door. Mijn ouders hebben naast elkaar eigenlijk ook niet echte eigen vrienden, maar ze zijn al tig jaar gelukkig samen bijvoorbeeld en dat is een goed teken lijkt me: ze kunnen het prima vinden samen.quote:Op woensdag 9 september 2015 22:48 schreef netchip het volgende:
[..]
Als je dat op het juiste moment doet wel ja.
Maar wat denk je dat er vervolgens gebeurt? Als je geen echte hobby's of vrienden hebt, dan zal ze waarschijnlijk snel afhaken.
quote:Op woensdag 9 september 2015 22:48 schreef netchip het volgende:
[..]
Als je dat op het juiste moment doet wel ja.
Maar wat denk je dat er vervolgens gebeurt? Als je geen echte hobby's of vrienden hebt, dan zal ze waarschijnlijk snel afhaken.
Het kan wel maar dan moet je wel net een vrouw zien te treffen die daarmee kan leven. Maar mannen zonder vrienden is voor een vrouw misschien een red flag omdat er dan vaak dan wel wat meer mee aan de hand is.quote:Op woensdag 9 september 2015 23:14 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Zolang je laat zien dat je openstaat voor nieuwe contacten en hobby's is het toch niet zo erg gesteld? Ik hoor en lees wel vaker van mensen dat hun vriend/vriendin verder niemand heeft, maar zolang dat de relatie niet opbreekt of te claimerig wordt kan het prima door. Mijn ouders hebben naast elkaar eigenlijk ook niet echte eigen vrienden, maar ze zijn al tig jaar gelukkig samen bijvoorbeeld en dat is een goed teken lijkt me: ze kunnen het prima vinden samen.
wordt een aesthetic sickkunt danquote:Op woensdag 9 september 2015 21:42 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Misschien moet ik geen nudies terugsturen.
Je prioriteit zou nu moeten zijn om aan jezelf te werken, met professionele hulp desnoods. Een relatie heb je niet zomaar. Dat ontstaat meestal vanuit een solide sociaal netwerk. Facebook bedoel ik daar niet mee!quote:Op woensdag 9 september 2015 23:14 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Zolang je laat zien dat je openstaat voor nieuwe contacten en hobby's is het toch niet zo erg gesteld? Ik hoor en lees wel vaker van mensen dat hun vriend/vriendin verder niemand heeft, maar zolang dat de relatie niet opbreekt of te claimerig wordt kan het prima door. Mijn ouders hebben naast elkaar eigenlijk ook niet echte eigen vrienden, maar ze zijn al tig jaar gelukkig samen bijvoorbeeld en dat is een goed teken lijkt me: ze kunnen het prima vinden samen.
Hoe vaak dit al niet tegen meneer is gezegd.quote:Op donderdag 10 september 2015 06:49 schreef SonicVolcano het volgende:
[..]
Je prioriteit zou nu moeten zijn om aan jezelf te werken, met professionele hulp desnoods. Een relatie heb je niet zomaar. Dat ontstaat meestal vanuit een solide sociaal netwerk. Facebook bedoel ik daar niet mee!
Je komt gefrustreerd over. Ongelukkig. Hoe kun je van een ander houden als je niet eens van jezelf houdt?
Het meest storend zijn nog wel de oogkleppen, het stelselmatig negeren van posts als deze die de spijker op z'n kop slaan, maar waar gewoon aan voorbij gegaan wordt. Mark my words, ook hier wordt niet op gereageerd en straks volgt er weer een post over hoe hij ergens een leuk meisje heeft gezien die hij misschien wel ooit aan gaat durven spreken.quote:Op donderdag 10 september 2015 09:15 schreef K44S het volgende:
[..]
Hoe vaak dit al niet tegen meneer is gezegd.
Ik wil graag werk -> solliciteren.
Ja maar... het moet wel leuk zijn.. "heb je nu een inkomen dan?"
Nee. Want ik heb geen werk.
"Hoe kom je aan dat werk"
Door te solliciteren en je best doen.
"Waarom doe je dat niet"
Omdat ik de diploma's niet heb.
"Waarom haal je die dan niet"
Omdat dat weer jaren van studeren wordt
"Dus je wilt er niks investeren"
Nee, ik wil werk.
Etc etc.
Deezer doet als of hij o zo gelukkig is. Als deezer dat daadwerkelijk was. Zat hij niet uren op fok te beredeneren hoe hij gelukkig zou zijn met een relatie.
Weg van de minste weerstand.quote:Op donderdag 10 september 2015 09:45 schreef Mystikvm het volgende:
Het is mij een raadsel waarom iemand zoveel goede adviezen in de wind zou slaan.
Ook gebrek aan zelfvertrouwen helaas, kans op dat advies verkeerd uitpakt. Wanneer je dat niet hebt durf je veel meer.quote:
Dan zou een moderator, verstandig doen om hem te bannen, puur voor zijn best wil.quote:
Zo werkt het dus niet. Zelfvertrouwen groeit juist door dingen te ondernemen, het werkt niet door te denken: "Als ik zelfvertrouwen heb dan...!!!" Nee het werkt precies andersom.quote:Op donderdag 10 september 2015 09:57 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Ook gebrek aan zelfvertrouwen helaas, kans op dat advies verkeerd uitpakt. Wanneer je dat niet hebt durf je veel meer.
Ik snap eigenlijk ook niet waarom mensen nog op hem in gaan.quote:Op donderdag 10 september 2015 09:57 schreef K44S het volgende:
[..]
Dan zou een moderator, verstandig doen om hem te bannen, puur voor zijn best wil.
Ik neig er steeds naar, puur omdat ik hem nu nog zie als een kleuter die alleen nog maar "ja maar heeft"quote:Op donderdag 10 september 2015 10:23 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Ik snap eigenlijk ook niet waarom mensen nog op hem in gaan.
Een opstapje naar een beter leven is het krijgen van een sociaal leven.quote:Op woensdag 9 september 2015 15:12 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Niet als DE oplossing, maar wel een opstapje naar een leuk en beter leven. Ik kan prima mijn eigen leven indelen, maar ik voel weinig verbondenheid met de mensen om me heen.
Ja. Ja. Ja. Maarrr met een vriendin aan je zijde is dat wel stukken makkelijker hoor. Iemand die je waardeert, er helemaal voor jou is en waarmee je samen het leven opbouwt.quote:Op donderdag 10 september 2015 11:24 schreef broccoli. het volgende:
[..]
Een opstapje naar een beter leven is het krijgen van een sociaal leven.
Overly attached boyfriend material in deze reeksquote:Op donderdag 10 september 2015 12:33 schreef Detroit het volgende:
[..]
Ja. Ja. Ja. Maarrr met een vriendin aan je zijde is dat wel stukken makkelijker hoor. Iemand die je waardeert, er helemaal voor jou is en waarmee je samen het leven opbouwt..
Die andere was leuker... maar ja ik snap dat beeld wel.quote:Op donderdag 10 september 2015 12:48 schreef artelligence het volgende:
[..]
Overly attached boyfriend material in deze reeks![]()
[ afbeelding ]
Ik was destijds een kansloos vriendloos mokkel en had een relatie met mijn mannelijke evenbeeld. Geloof mij, dat is een hel. Was nog steeds met zijn eigen wereldje bezig, angsten voor niks en daar zat je dan... Ik zat dagen niks te doen, mede omdat hij mij dat gat introk waar hij in zat.quote:Op donderdag 10 september 2015 12:33 schreef Detroit het volgende:
[..]
Ja. Ja. Ja. Maarrr met een vriendin aan je zijde is dat wel stukken makkelijker hoor. Iemand die je waardeert, er helemaal voor jou is en waarmee je samen het leven opbouwt..
Het zou niet mogelijk geweest moeten zijn dat je aan een relatie kwamquote:Op donderdag 10 september 2015 12:55 schreef broccoli. het volgende:
[..]
Ik was destijds een kansloos vriendloos mokkel en had een relatie met mijn mannelijke evenbeeld. Geloof mij, dat is een hel. Was nog steeds met zijn eigen wereldje bezig, angsten voor niks en daar zat je dan... Ik zat dagen niks te doen, mede omdat hij mij dat gat introk waar hij in zat.
Toen het uit ging ging het allebei heel goed met ons
Tuurlijk wel, twee ongelukkige mensen die bij gebrek aan beter bij elkaar komen. Krijg je hartstikke leuke relaties van.quote:Op donderdag 10 september 2015 13:09 schreef Faxie het volgende:
[..]
Het zou niet mogelijk geweest moeten zijn dat je aan een relatie kwam
Mij als persoon uiteraard. Daar moet je het uiteindelijk toch mee doen, niet mijn vrienden of wat dan ook. Die zijn er niet bij 's avonds op de bank of in bed..quote:Op donderdag 10 september 2015 13:54 schreef syndroom het volgende:
Ik snap Deezer even niet. Hij wil een vriendin, een relatie. Echter heeft hij geen vrienden of sociale kring, hoe wil hij dan een goede indruk achter laten zonder kansloos over te komen? Iemand die het mij kan vertellen?
Wat moeten vrouwen in hem zien?
Het zegt toch wel iets over jou als persoon als je vrienden hebt: Je doet dingen, je staat vaak positiever in het leven en de meid weet dat je geen social awkward nerd bentquote:Op donderdag 10 september 2015 13:55 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Mij als persoon uiteraard. Daar moet je het uiteindelijk toch mee doen, niet mijn vrienden of wat dan ook. Die zijn er niet bij 's avonds op de bank of in bed..
Die zin klopt niet.quote:Op donderdag 10 september 2015 13:09 schreef Faxie het volgende:
[..]
Het zou niet mogelijk geweest moeten zijn dat je aan een relatie kwam
Die mensen hebben hun leven waarschijnlijk beter op orde waardoor die relatie ook daadwerkelijk leuk is.quote:Op donderdag 10 september 2015 12:54 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Die andere was leuker... maar ja ik snap dat beeld wel.
Zo wil je niet worden, maar dat ligt ook aan de persoon zelf. Zoals hierboven al, er zijn genoeg menen die weinig of geen vrienden hebben en wel een leuke relatie hebben.
Oh ja, shit. Ik had een wat voorspelbaardere PI moeten gebruiken.quote:Op donderdag 10 september 2015 12:48 schreef artelligence het volgende:
[..]
Overly attached boyfriend material in deze reeks![]()
[ afbeelding ]
Ik kan me herinneren dat jij nogal een wensenlijst hebt waar je vriendin aan moet voldoen. Die leuke vrouwen hebben over het algemeen een nog langere wensenlijst.quote:Op donderdag 10 september 2015 12:54 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Die andere was leuker... maar ja ik snap dat beeld wel.
Zo wil je niet worden, maar dat ligt ook aan de persoon zelf. Zoals hierboven al, er zijn genoeg menen die weinig of geen vrienden hebben en wel een leuke relatie hebben.
Welke wensenlijst?quote:Op donderdag 10 september 2015 14:16 schreef ElDinosaur het volgende:
[..]
Ik kan me herinneren dat jij nogal een wensenlijst hebt waar je vriendin aan moet voldoen. Die leuke vrouwen hebben over het algemeen een nog langere wensenlijst.
quote:Op donderdag 10 september 2015 14:06 schreef broccoli. het volgende:
[..]
Het zegt toch wel iets over jou als persoon als je vrienden hebt: Je doet dingen, je staat vaak positiever in het leven en de meid weet dat je geen social awkward nerd bent
Dat bedoel ik. Hij heeft geen vrienden en geen vriendengroep. Hoe kijken vrouwen hiernaar?quote:Op donderdag 10 september 2015 14:16 schreef ElDinosaur het volgende:
[..]
Ik kan me herinneren dat jij nogal een wensenlijst hebt waar je vriendin aan moet voldoen. Die leuke vrouwen hebben over het algemeen een nog langere wensenlijst.
Is al vaker besproken. Geen vrienden is een teken dat er iets mis is / kan zijn en zeker in het begin van de datefase kan dat reden zijn om er mee te stoppen.quote:Op donderdag 10 september 2015 14:33 schreef syndroom het volgende:
[..]
[..]
Dat bedoel ik. Hij heeft geen vrienden en geen vriendengroep. Hoe kijken vrouwen hiernaar?
Ninja edit, bad edit.quote:Deezer voelt zich als een kat in het nauw, wetende dat de volgende levensfase alweer voor de deur staat maar dat zijn ervaringen met relaties nog erg summier is.
Let vaak niet eens op PI'squote:Op donderdag 10 september 2015 14:15 schreef Detroit het volgende:
[..]
Oh ja, shit. Ik had een wat voorspelbaardere PI moeten gebruiken..
Die van Deezert uiteraardquote:Op donderdag 10 september 2015 14:23 schreef ElDinosaur het volgende:
[..]
Die van Deezert of de 6 kantjes van de gemiddelde vrouw?
Niet zo lastig hoor: zelfde niveau qua praten/interesses/leeffase, betrouwbaar, zelfverzekerd, humor, lief, oprecht... ben ik nog wat vergeten jongens?quote:Op donderdag 10 september 2015 18:07 schreef broccoli. het volgende:
[..]
Die van Deezert uiteraard
Die van de vrouw kennen we allemaal wel.
90-60-90 en een lekker koppie.quote:Op donderdag 10 september 2015 18:23 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Niet zo lastig hoor: zelfde niveau qua praten/interesses/leeffase, betrouwbaar, zelfverzekerd, humor, lief, oprecht... ben ik nog wat vergeten jongens?
Nou, in wezen is dat wel lastig. Iemand willen die zelfverzekerd is terwijl je dat zelf totaal niet bent.quote:Op donderdag 10 september 2015 18:23 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Niet zo lastig hoor: zelfde niveau qua praten/interesses/leeffase, betrouwbaar, zelfverzekerd, humor, lief, oprecht... ben ik nog wat vergeten jongens?
Dan kan ik er nog wel op vallen, toch?. Ik heb serieus respect voor mensen die lekker zichzelf zijn zonder wat van andere mensen aan te trekken, die weet wat ie wil en waar bij wijze van spreken de hele zaal omkijkt als ze binnen komt lopen.quote:Op donderdag 10 september 2015 18:30 schreef Detroit het volgende:
[..]
Nou, in wezen is dat wel lastig. Iemand willen die zelfverzekerd is terwijl je dat zelf totaal niet bent.
En zelfde niveau qua praten? Jij "praat" toch meestal via friend requests op Facebook?
Absoluut. Daar kun je absoluut op vallen. Maar of het haalbare kaart is?quote:Op donderdag 10 september 2015 18:33 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Dan kan ik er nog wel op vallen, toch?. Ik heb serieus respect voor mensen die lekker zichzelf zijn zonder wat van andere mensen aan te trekken, die weet wat ie wil en waar bij wijze van spreken de hele zaal omkijkt als ze binnen komt lopen.
och en het is niet eens onmogelijk, kijk naar benzin, het voorbeeld voor dit topicquote:Op donderdag 10 september 2015 18:33 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Dan kan ik er nog wel op vallen, toch?. Ik heb serieus respect voor mensen die lekker zichzelf zijn zonder wat van andere mensen aan te trekken, die weet wat ie wil en waar bij wijze van spreken de hele zaal omkijkt als ze binnen komt lopen.
Tja, niets is onmogelijk zeggen ze weleens. Puur op uiterlijk gebaseerd moet het mogelijk zijn, kijk maar naar sommige Hollywoodkoppels... je zou denken dat die alles kunnen krijgen wat ze willen, maar ze gaan daar ook vaak voor het karakter. Als je zag waar een Rachel van Suits mee getrouwd was... (mijn type btwquote:Op donderdag 10 september 2015 18:35 schreef Detroit het volgende:
[..]
Absoluut. Daar kun je absoluut op vallen. Maar of het haalbare kaart is?
Het is een mooi droombeeld dat je hebt. Ik denk dat het bij een droom blijft. Misschien toch maar wat realistischer proberen te worden!
Maar dat is Hollywood.quote:Op donderdag 10 september 2015 18:40 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Tja, niets is onmogelijk zeggen ze weleens. Puur op uiterlijk gebaseerd moet het mogelijk zijn, kijk maar naar sommige Hollywoodkoppels... je zou denken dat die alles kunnen krijgen wat ze willen, maar ze gaan daar ook vaak voor het karakter. Als je zag waar een Rachel van Suits mee getrouwd was... (mijn type btw)
Maar zo wil ik niet eindigen hoor, lijkt me niet gezond http://www.telegraaf.nl/b(...)uwt_24-jarige__.html
Nou ja. De beste Deezert denkt ook dat Hollywood-films een idee geven over hoe het er in het echte leven aan toe zou kunnen gaan.quote:
$$$$quote:Op donderdag 10 september 2015 18:43 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Ja i know. Maar het is best frappant om te zien waar die 'topsterren' dan mee eindigen..
[ afbeelding ]
Gast. Dit is zwart-wit denken. Je zit in Nederland en je bent niet tevreden over je leven ook al doe je hard je best te doen te bewijzen dat dat wel zo is. It ain't hollywood bro.quote:Op donderdag 10 september 2015 18:40 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Tja, niets is onmogelijk zeggen ze weleens. Puur op uiterlijk gebaseerd moet het mogelijk zijn, kijk maar naar sommige Hollywoodkoppels... je zou denken dat die alles kunnen krijgen wat ze willen, maar ze gaan daar ook vaak voor het karakter. Als je zag waar een Rachel van Suits mee getrouwd was... (mijn type btw)
Maar zo wil ik niet eindigen hoor, lijkt me niet gezond http://www.telegraaf.nl/b(...)uwt_24-jarige__.html
Tja, als je vrouw bent en niet erg lekker wordt je toch geen ster. Want vrouwelijke sterren kunnen meestal niets behalve mooi zijn.quote:Op donderdag 10 september 2015 18:46 schreef broccoli. het volgende:
Maar je moet je sowieso niet spiegelen aan topsterren.
Ik ben niet bepaald knap ofzo, maar zodra ik op de 1 of andere manier een topster word, dan hangen alle mensen toch aan mijn voeten, puur omdat ik een ster ben.
quote:Op donderdag 10 september 2015 18:45 schreef Detroit het volgende:
En die topsterren hebben het nog altijd stukken beter voor elkaar, maar daar lijk je dan weer aan voorbij te gaan.
Vaak wel ja. Daarop worden ze ook gecast. Glamourleven is best triest ja. Alles draait om aandacht. Sta je even niet meer in de spotlights, wordt je overgeslagen en voor je 't weet is iedereen je vergeten... Daarom is ook 't vaak cashen zodra het kan want roem is bijna nooit eeuwig.quote:Op donderdag 10 september 2015 18:47 schreef Lokasenna het volgende:
[..]
Tja, als je vrouw bent en niet erg lekker wordt je toch geen ster. Want vrouwelijke sterren kunnen meestal niets behalve mooi zijn.
quote:Op donderdag 10 september 2015 18:51 schreef Deezertje het volgende:
[..]
[..]
Vaak wel ja. Daarop worden ze ook gecast. Glamourleven is best triest ja. Alles draait om aandacht. Sta je even niet meer in de spotlights, wordt je overgeslagen en voor je 't weet is iedereen je vergeten... Daarom is ook 't vaak cashen zodra het kan want roem is bijna nooit eeuwig.
Als ze kusjekroel tegenover je doen zit je je te ergeren, als ze selfies maken zit je je te ergeren, als ze muziek luisteren met oordopjes in zit je je te ergeren, als ze ook maar iets doen waardoor jij jaloers raakt loop je je te ergeren. Schei nu toch uit, jongen.quote:Op donderdag 10 september 2015 18:33 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Dan kan ik er nog wel op vallen, toch?. Ik heb serieus respect voor mensen die lekker zichzelf zijn zonder wat van andere mensen aan te trekken, die weet wat ie wil en waar bij wijze van spreken de hele zaal omkijkt als ze binnen komt lopen.
Dat heb jij toch?quote:Op donderdag 10 september 2015 18:28 schreef broccoli. het volgende:
[..]
90-60-90 en een lekker koppie.
quote:
Kan jij je niet beter op jezelf richten, gezien je in hetzelfde schuitje zit? De kant van iedereen-tegen-deezertje kiezen vrijwaart je nergens van. Of ben je plots een pua op papier geworden?quote:Op donderdag 10 september 2015 20:44 schreef syndroom het volgende:
Hoe realistisch achten jullie een succesvolle relatie tussen Deezertje en een potentiële vriendin? Hij loopt toch wel verhoogd risico dat een vrouw na een periode besluit om de relatie te beëindigen omdat ze op hem uit is gekeken. Ander scenario is dat ze zich onbegrepen voelt en stiekem vreemd gaat met een andere jongen.
Blijven toch risico's waarmee je rekening moet houden. Zou sneu zijn als hij gedumpt wordt terwijl hij nog op die roze wolk zit.
Ik kies vaak genoeg zijn kant en probeer hem alleen maar te helpen, want als hij straks met liefdesverdriet zit dan zijn we weer bij af, en dat probeer ik alleen te voorkomen.quote:Op donderdag 10 september 2015 21:37 schreef Gray het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
[..]
Kan jij je niet beter op jezelf richten, gezien je in hetzelfde schuitje zit? De kant van iedereen-tegen-deezertje kiezen vrijwaart je nergens van. Of ben je plots een pua op papier geworden?
Blijft de vraag: kan jij je niet beter op jezelf richten?quote:Op donderdag 10 september 2015 21:57 schreef syndroom het volgende:
[..]
Ik kies vaak genoeg zijn kant en probeer hem alleen maar te helpen, want als hij straks met liefdesverdriet zit dan zijn we weer bij af, en dat probeer ik alleen te voorkomen.
Misschien, ik voel me wel betrokken bij hem omdat ik hem ook als lotgenoot zie.quote:Op donderdag 10 september 2015 22:00 schreef Gray het volgende:
[..]
Blijft de vraag: kan jij je niet beter op jezelf richten?
Maak dan van jezelf een voorbeeld voor hem om na te streven.quote:Op donderdag 10 september 2015 22:01 schreef syndroom het volgende:
[..]
Misschien, ik voel me wel betrokken bij hem omdat ik hem ook als lotgenoot zie.
Moet jou bekend voorkomen.....quote:
Wanneer stap jij in dit topic eens uit de "spotlights" je doet toch niks, je luistert toch niet, je klaagt en jankt werkelijk over alles. Oh en je valt voor de 100ste keer in herhaling.quote:Sta je even niet meer in de spotlights, wordt je overgeslagen en voor je 't weet is iedereen je vergeten.
En hij luisterde ook naar niemandquote:Op donderdag 10 september 2015 18:36 schreef Cassandra87 het volgende:
[..]
och en het is niet eens onmogelijk, kijk naar benzin, het voorbeeld voor dit topicdie woont inmiddels samen met een leuke meid, terwijl hij voorheen ook geen vrouw durfde aan te spreken
Nee hoor, gewone leuke normale meisjes.quote:Op dinsdag 8 september 2015 01:30 schreef syndroom het volgende:
[..]![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Niet bang voor een SOA? Zullen vast wel stabiele types zijn die dit doen.![]()
Zoek jij soms een maagd? Alle niet maagdelijke vrouwen zijn in dat opzicht afgelikte boterhammenquote:Lekker neuken waar jan en alleman al in is geweest. Nee dank je.
jawel hoor, je kan toch met ze oefenen.quote:Bovendien lost het ons probleem ook niet op.
Weet jij hoe haar ookalweer heeft ontmoet?quote:
Datingsite dacht ikquote:Op vrijdag 11 september 2015 00:27 schreef pluff het volgende:
[..]
Nee hoor, gewone leuke normale meisjes.
[..]
Zoek jij soms een maagd? Alle niet maagdelijke vrouwen zijn in dat opzicht afgelikte boterhammen
[..]
jawel hoor, je kan toch met ze oefenen.
[..]
Weet jij hoe haar ookalweer heeft ontmoet?
Had ik ook wel, ben er inmiddels vanaf. Maar bij mij overheerste vooral de angst toen voor ze. Wel knap dat deezertje dat niet heeft toch!?quote:Op donderdag 10 september 2015 19:50 schreef Hungry_Joe het volgende:
[..]
Als ze kusjekroel tegenover je doen zit je je te ergeren, als ze selfies maken zit je je te ergeren, als ze muziek luisteren met oordopjes in zit je je te ergeren, als ze ook maar iets doen waardoor jij jaloers raakt loop je je te ergeren. Schei nu toch uit, jongen.
Dus die benzin is op een datingsite gegaan... okequote:
Maar wat ben jij als persoon? Iemand die niet lekker in zijn vel zit en een ander nodig heeft om zijn leven weer leuker te maken. En daarmee zit je jezelf in de weg, want je wil gewoon een vriendin en niet een specifiek iemand. Dat is geen liefde, dat is het een gat opvullen en de ander verantwoordelijk houden.quote:Op donderdag 10 september 2015 13:55 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Mij als persoon uiteraard. Daar moet je het uiteindelijk toch mee doen, niet mijn vrienden of wat dan ook. Die zijn er niet bij 's avonds op de bank of in bed..
Daarbij, de meeste zaken die hij noemt die hij graag zou willen hebben, zijn ook te vinden bij/in goede vriendschappen....quote:Op vrijdag 11 september 2015 10:16 schreef Scary_Mary het volgende:
[..]
Maar wat ben jij als persoon? Iemand die niet lekker in zijn vel zit en een ander nodig heeft om zijn leven weer leuker te maken. En daarmee zit je jezelf in de weg, want je wil gewoon een vriendin en niet een specifiek iemand. Dat is geen liefde, dat is het een gat opvullen en de ander verantwoordelijk houden.
Als je dat labeltje van vriendin los zou kunnen laten en open zou kunnen staan voor echt contact in het algemeen dan zou je ook wat lol kunnen hebben met sociale contacten, je netwerk vergroten en wat meer zelfvertrouwen op kunnen doen. Omdat je dan oprecht voor het contact en de persoon zelf zou kunnen gaan en niet om wat het voor jou zou moeten doen.
Dat dus, maar nee het moet per se een partner zijn..quote:Op vrijdag 11 september 2015 10:20 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Daarbij, de meeste zaken die hij noemt die hij graag zou willen hebben, zijn ook te vinden bij/in goede vriendschappen....
Je denkt dat een vriendin jou gelukkiger zal maken. Misschien. Maar kan jij haar ook gelukkig maken? Op mij komt het over alsof velen hier een relatie willen omdat ze denken dat hun eigen leven daar beter van wordt. Maar kan je dat egoïsme ook opzij zetten en een aanvulling vormen voor het leven van een ander? Meer geven dan nemen dus. Natuurlijk zijn er ook genoeg onvolwassen relaties die een relatie aangaan om de verkeerde redenen, maar die houden meestal geen stand.quote:Op donderdag 10 september 2015 13:55 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Mij als persoon uiteraard. Daar moet je het uiteindelijk toch mee doen, niet mijn vrienden of wat dan ook. Die zijn er niet bij 's avonds op de bank of in bed..
Ligt eraan waar zij naar op zoek is he.. Ik heb humor, brede kennis, doorzettingsvermogen etc. Wat 'geef' jij bijvoorbeeld aan je vriend dan?quote:Op vrijdag 11 september 2015 12:45 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Je denkt dat een vriendin jou gelukkiger zal maken. Misschien. Maar kan jij haar ook gelukkig maken? Op mij komt het over alsof velen hier een relatie willen omdat ze denken dat hun eigen leven daar beter van wordt. Maar kan je dat egoïsme ook opzij zetten en een aanvulling vormen voor het leven van een ander? Meer geven dan nemen dus. Natuurlijk zijn er ook genoeg onvolwassen relaties die een relatie aangaan om de verkeerde redenen, maar die houden meestal geen stand.
Daarom zeggen ze dat je eerst beter in je vel moet zitten voor een relatie. Het is erg moeilijk om een ander gelukkig te kunnen maken als je zelf niet gelukkig bent.
Tetten.quote:Op vrijdag 11 september 2015 12:57 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Ligt eraan waar zij naar op zoek is he.. Ik heb humor, brede kennis, doorzettingsvermogen etc. Wat 'geef' jij bijvoorbeeld aan je vriend dan?
Het gaat om mentaliteit. Als je een vriendin zoekt om jou in bepaalde behoeften te voorzien is dat mijns inziens de verkeerde. Je ontmoet iemand waarmee het klikt en vanaf dat punt ga je kijken wat je voor elkaar kunt zijn, niet andersom.quote:Op vrijdag 11 september 2015 12:57 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Ligt eraan waar zij naar op zoek is he.. Ik heb humor, brede kennis, doorzettingsvermogen etc. Wat 'geef' jij bijvoorbeeld aan je vriend dan?
humor en doorzettingsvermogen heb ik je hier nig niet op kunnen betrappen...quote:Op vrijdag 11 september 2015 12:57 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Ligt eraan waar zij naar op zoek is he.. Ik heb humor, brede kennis, doorzettingsvermogen etc. Wat 'geef' jij bijvoorbeeld aan je vriend dan?
Misschien, maar uiterlijk is ook maar een gegeven hé. In 10 jaar tijd kan iemand er heel anders uit zien (zowel positief als negatief) en als je qua karakter bedoeld: tja, dat leer je pas kennen als je met iemand omgaat. Je kan hooguit screenen op houding, gewoontes en hoe ze uit de ogen kijkt bijv. (zelfverzekerd/angstig)quote:Op vrijdag 11 september 2015 13:07 schreef JaniesBrownie het volgende:
Sowieso, wat verwacht je van n vrouw, waar 'moet' ze aan voldoen?
Ik denk soms echt dat je, zoals je nu in het leven staat, boven je niveau aan t zoeken bent... Hoe fout dat wellicht ook klinkt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |