Ik stond op de Kuiperberg in Ootmarsum, heb echt 2 uur op veilige afstand kunnen fotograferen en genietenquote:Op maandag 31 augustus 2015 08:55 schreef MaLo het volgende:
[..]
Bij ons is het twee keer heel dichtbij ingeslagen. Het flitste als een malle en ook behoorlijk veel harde donders gehoord
Op de Kuiperberg wil je niet staan dan inderdaadquote:Op maandag 31 augustus 2015 10:18 schreef Koelkastje het volgende:
[..]
Ik stond op de Kuiperberg in Ootmarsum, heb echt 2 uur op veilige afstand kunnen fotograferen en genieten!
Maar op een gegeven moment (1 uur) was ik praktisch ingesloten en rolde de onweer over waar ik stond, toen ben ik maar gevlucht!
Uit angst voor hagel heb ik even gescholen onder het tankstation in Rossum en ik stond er nog geen 10 seconden en toen sloeg het vrij dichtbij in!
Al met al een geslaagde avond, foto's volgen nog!
Ja was tofquote:Op maandag 31 augustus 2015 09:47 schreef Opnaarutrecht het volgende:
[..]
Ik werd rond half 2 wakker door 2 klappen dichtbij, maar heb van het vuurwerk later vannacht niets meegekregen. Jij wel dus?
die lijkt niet over nl te komen. Denk dat de buien weer plotseling gaan ontstaanquote:Op maandag 31 augustus 2015 11:10 schreef marcel-o het volgende:
Gebied in Fr is flink aan t groeien
[ afbeelding ]
Vreemd...quote:Op maandag 31 augustus 2015 08:55 schreef MaLo het volgende:
[..]
Bij ons is het twee keer heel dichtbij ingeslagen. Het flitste als een malle en ook behoorlijk veel harde donders gehoord
twitter:MeteoGroupWeer twitterde op maandag 31-08-2015 om 11:56:28De buien van de de afgelopen avond/nacht brachten ruim 88.000 bliksems teweeg, meer dan 27.000 inslagen. http://t.co/BePSznUCmZ reageer retweet
Mooi filmpjequote:Op maandag 31 augustus 2015 10:27 schreef Koelkastje het volgende:
Had de camera vannacht ook nog even op filmen gezet.
88.000quote:Op maandag 31 augustus 2015 11:59 schreef Burner82 het volgende:
[ afbeelding ]twitter:MeteoGroupWeer twitterde op maandag 31-08-2015 om 11:56:28De buien van de de afgelopen avond/nacht brachten ruim 88.000 bliksems teweeg, meer dan 27.000 inslagen. http://t.co/BePSznUCmZ reageer retweet
27.7 binnenquote:Op maandag 31 augustus 2015 12:01 schreef Klonk het volgende:
het is maar 26 graden ofzo hier, maar wat is het onaangenaam zeg
Netjes om Forcefield-North heenquote:Op maandag 31 augustus 2015 11:59 schreef Burner82 het volgende:
[ afbeelding ]twitter:MeteoGroupWeer twitterde op maandag 31-08-2015 om 11:56:28De buien van de de afgelopen avond/nacht brachten ruim 88.000 bliksems teweeg, meer dan 27.000 inslagen. http://t.co/BePSznUCmZ reageer retweet
Weet je wat erger is dan een forcefield? Als het niet eens in de buurt komtquote:
hoe kan het zo warm zijn bij je binnen dan? Hoe woon jij?quote:Op maandag 31 augustus 2015 12:02 schreef roislecxe het volgende:
[..]
27.7 binnen
Tijd om te gaan werken zo. Daar moet het beter te doen zijn.
Hoop het ookquote:Op maandag 31 augustus 2015 12:05 schreef TommyGun het volgende:
Hopelijk vandaag wel iets voor Eindhoven...
6 hoog, volle bak ramen op het zuiden, heel de dag zon naar binnen. Uiteraard al 2 dagen niks dicht gehouden ertegenquote:Op maandag 31 augustus 2015 12:07 schreef Apotheose het volgende:
[..]
hoe kan het zo warm zijn bij je binnen dan? Hoe woon jij?#noob
Nee, ik kon er van proeven, getuige mijn enthousiasme gisteren. Des te groter is de teleurstelling dan...quote:Op maandag 31 augustus 2015 12:04 schreef Burner82 het volgende:
[..]
Weet je wat erger is dan een forcefield? Als het niet eens in de buurt komt
Hoe was t daar eigenlijk dan?quote:Op maandag 31 augustus 2015 12:09 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Nee, ik kon er van proeven, getuige mijn enthousiasme gisteren. Des te groter is de teleurstelling dan...
Gelukkig is dat front sterk verzwakt, waardoor er een nieuwe kans nu ligt te loeren boven de Noordzee.
Paar keer tientallen flitsen achter elkaar, wat gedonder. Het kwam steeds dichterbij, totdat ik het op eens zag verdwijnen richting het oosten.quote:Op maandag 31 augustus 2015 12:10 schreef roislecxe het volgende:
[..]
Hoe was t daar eigenlijk dan?
Hier heeft het bij elkaar 7.5 uur geflitst. Van 9 tot half 5 's nachts. Gen donders, geen druppel regen. Wel een onophoudelijke lichtshow.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |