True storyquote:Op dinsdag 1 september 2015 10:21 schreef Rossdale het volgende:
[..]
Jeej een remaster van een matige game uit 2013
In Rotterdam lagen er gisteren nog 50+quote:Op dinsdag 1 september 2015 10:47 schreef Akilla het volgende:
Half uur eerder op werk begonnen om even een half uurtje naar de mediamarkt in rijswijk te gaan rond openingstijd.... geen metal gear... terwijl een vriend van me 5 min eerder was en hem wel heeft..Verkoper kijkt in systeem... nee komt pas vanmiddag binnen ..:S
Mooi man op de dag van release ergens in de middag pas de game te krijgen..
Ik heb ook af en toe het idee dat de mm rijswijk het debiele broertje van de overige mediamarkt filialen is.....Ik heb daar mgs4 gehaald 4 dagen nadat die uitgekomen was, omdat ze daar overtuigd waren dat het een week later pas werd gereleased... Gebeurde wel vaker dat soort vage dingen (1 van de redenen dat ik mn game(en overige spullen eigenlijk)s daar nooit meer haalde) maar 3=2 was toch interessant genoeg om te gaan kijken..quote:Op dinsdag 1 september 2015 10:51 schreef Jiang153 het volgende:
[..]
In Rotterdam lagen er gisteren nog 50+
Dit een optie ?quote:Op dinsdag 1 september 2015 11:05 schreef Akilla het volgende:
[..]
Ik heb ook af en toe het idee dat de mm rijswijk het debiele broertje van de overige mediamarkt filialen is.....Ik heb daar mgs4 gehaald 4 dagen nadat die uitgekomen was, omdat ze daar overtuigd waren dat het een week later pas werd gereleased... Gebeurde wel vaker dat soort vage dingen (1 van de redenen dat ik mn game(en overige spullen eigenlijk)s daar nooit meer haalde) maar 3=2 was toch interessant genoeg om te gaan kijken..
Dan wens ik je vast veel sterkte in latere hoofdstukken.quote:Op dinsdag 1 september 2015 11:37 schreef TheVulture het volgende:
Ik zit bij hoofdstuk 3 van Until Dawn maar wat een zenuwslopend spel is het
Ik was er al bang voorquote:Op dinsdag 1 september 2015 11:38 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Dan wens ik je vast veel sterkte in latere hoofdstukken.
quote:
quote:Op dinsdag 1 september 2015 09:25 schreef Dr.Mikey het volgende:
Hell yeah Deadpool komt naar de ps4
http://www.ign.com/articl(...)tm_campaign=Blogroll
Boeiend het is Deadpoolquote:Op dinsdag 1 september 2015 10:21 schreef Rossdale het volgende:
[..]
Jeej een remaster van een matige game uit 2013
Komt mooi uit. Ik zocht hem nog online voor de 360, maar nergens te vinden. Als het geen half-assed remaster is, haal ik hem wel. Maar niet voor 50-60 euro, dat is gewoon beledigend.quote:
Zo denk ik er ook over hoop voor 20 euro ofzo.quote:Op dinsdag 1 september 2015 11:52 schreef HostiHawaii het volgende:
[..]
Komt mooi uit. Ik zocht hem nog online voor de 360, maar nergens te vinden. Als het geen half-assed remaster is, haal ik hem wel. Maar niet voor 50-60 euro, dat is gewoon beledigend.
30 max.quote:Op dinsdag 1 september 2015 11:56 schreef Dr.Mikey het volgende:
[..]
Zo denk ik er ook over hoop voor 20 euro ofzo.
Ik zag wel de Dishonered remake eerder deze maand al voor 20 euro op de psn staan om te preorderen die game heb ik nog op de ps3 maar was zo goed dat ik hem op de ps4 eigenlijk gewoon wel nog een keer wil spelen.quote:
TESO was vorige week in de folderaanbieding dus hij is nu weer normale prijs.quote:Op dinsdag 1 september 2015 07:42 schreef Jimbo het volgende:
die mediamarkt zeg
games van 30 hebben ze nu weer 59 gemaakt enzo(TESO was 30-35)
Nope , die eer gaat geheel naar mediamarkt Heerlen trust me.quote:Op dinsdag 1 september 2015 11:05 schreef Akilla het volgende:
[..]
Ik heb ook af en toe het idee dat de mm rijswijk het debiele broertje van de overige mediamarkt filialen is.
"Lief dagboek..."quote:Op dinsdag 1 september 2015 12:26 schreef Catch22- het volgende:
Ik heb MGS via de MM actie gescoord. 2 collega's wouden Until Dawn, dus nu hebben wel alle 3 de game die we willen voor 40 euro.
Pot, ketel..quote:
Catch22 weet waarom hij die reactie krijgt...quote:Op dinsdag 1 september 2015 14:46 schreef 7nightwing7 het volgende:
[..]
Wat zal ik nu eens voor een reactie neerplempen ?
meh ding is overal 30-35quote:Op dinsdag 1 september 2015 12:17 schreef Drankster het volgende:
[..]
TESO was vorige week in de folderaanbieding dus hij is nu weer normale prijs.
Blijkbaar nietquote:Op dinsdag 1 september 2015 14:49 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
Catch22 weet waarom hij die reactie krijgt...![]()
quote:
Op sommige momenten bij bepaalde spellen word er van de PS4 extra veel gevraagd en dan heb je dat. Toch zou hij nooit langer dan een paar seconden hard moeten 'blazen' anders is er iets met je PS4 aan de hand. Ikzelf heb het bij 2 of 3 spellen waar hij telkens bij hetzelfde onderdeel even gaat blazen. Verder gebeurt het nooit.quote:Op dinsdag 1 september 2015 11:55 schreef HostiHawaii het volgende:
Is het overigens normaal dat mijn PS4 nogal hard gaat blazen bij Driveclub?
Bij bv. The Order blijft hij muisstil.
Of je moet op een warme kamer spelen dan blijft ie wel blazenquote:Op dinsdag 1 september 2015 15:40 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Op sommige momenten bij bepaalde spellen word er van de PS4 extra veel gevraagd en dan heb je dat. Toch zou hij nooit langer dan een paar seconden hard moeten 'blazen' anders is er iets met je PS4 aan de hand. Ikzelf heb het bij 2 of 3 spellen waar hij telkens bij hetzelfde onderdeel even gaat blazen. Verder gebeurt het nooit.
voor wat ik tot nu toe gespeeld heb niet, maar zit pas op 7% (wel 8 uur gespeeld ofzoquote:Op dinsdag 1 september 2015 18:09 schreef Tortugal het volgende:
Ik heb nooit een metal gear gespeeld, moet ik me goed inlezen om het verhaal te kunnen volgen of is dat niet nodig?
Hoezo? hijs al gedownloadt hier?quote:Op dinsdag 1 september 2015 18:21 schreef Donderjagers het volgende:
wtf man! Nieuwe patch/dlc voor Battlefield rolt vandaag uit. Maar volgende week (8 september) pas beschikbaar voor PS4 gebruikers in Europa i.v.m. PS Store update.
Ben een update nu aan t downloaden dus we kunnen niet online in Europa?quote:Op dinsdag 1 september 2015 18:21 schreef Donderjagers het volgende:
wtf man! Nieuwe patch/dlc voor Battlefield rolt vandaag uit. Maar volgende week (8 september) pas beschikbaar voor PS4 gebruikers in Europa i.v.m. PS Store update.
Dat meen je niet kut amerikanen hebben altijd voorrangquote:Op dinsdag 1 september 2015 18:26 schreef Donderjagers het volgende:
Patch notes worden wel verwerkt, maar de mini-DLC (Zavod Night) is pas volgende week speelbaar omdat deze apart gedownload moet worden vanuit de store. Maar de store in EU krijgt volgende week pas een update...
Wat een service.
Als je een abbonement op dat blad neemt krijg je altijd geld toe.quote:Op dinsdag 1 september 2015 18:37 schreef Tortugal het volgende:
12 x Power Unlimited blad en MGSV voor 52 euro. Hoe kan dat uberhaupt
Mensen die vergeten om tijdig hun abo op te zeggen.quote:Op dinsdag 1 september 2015 18:37 schreef Tortugal het volgende:
12 x Power Unlimited blad en MGSV voor 52 euro. Hoe kan dat uberhaupt
even over nagedacht om van die aanbieding gebruik te maken maar vind het zonde van het papier.quote:Op dinsdag 1 september 2015 18:37 schreef Tortugal het volgende:
12 x Power Unlimited blad en MGSV voor 52 euro. Hoe kan dat uberhaupt
Elkaars basis invadenquote:Op dinsdag 1 september 2015 20:28 schreef Tallie1982 het volgende:
Wat heeft mgs eigenlijk voor online functies?
Ik had bij Mediamarkt binnen een week een nieuwe in doos.quote:Op dinsdag 1 september 2015 20:33 schreef MisterJ.Lo het volgende:
Ik heb Metal gear solid nog niet eens gekocht. Denk dat ik het maar laat bezorgen. Ook is mijn controller defect R2 knop werkt niet goed meer. Hoelang duurt het gemiddeld voordat je een nieuwe krijgt van Sony?
Had je het gewoon bij de Mediamarkt ingeleverd en daar weer opgehaald?quote:Op dinsdag 1 september 2015 20:36 schreef Drankster het volgende:
[..]
Ik had bij Mediamarkt binnen een week een nieuwe in doos.
Jepquote:Op dinsdag 1 september 2015 20:44 schreef MisterJ.Lo het volgende:
[..]
Had je het gewoon bij de Mediamarkt ingeleverd en daar weer opgehaald?
Gewoon nemen en dan in je agenda zetten dat je na 9 maanden moet opzeggen.quote:Op dinsdag 1 september 2015 18:37 schreef Tortugal het volgende:
12 x Power Unlimited blad en MGSV voor 52 euro. Hoe kan dat uberhaupt
Direct na ontvangst van de game gewoon opzeggen.quote:Op dinsdag 1 september 2015 21:33 schreef donald_dick het volgende:
[..]
Gewoon nemen en dan in je agenda zetten dat je na 9 maanden moet opzeggen.
Kan, en dan verneuken ze het. Zal je altijd zien.quote:Op dinsdag 1 september 2015 21:36 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Direct na ontvangst van de game gewoon opzeggen.
Je krijgt toch gewoon schriftelijk bewijs van opzeggen? ``quote:Op dinsdag 1 september 2015 21:41 schreef donald_dick het volgende:
[..]
Kan, en dan verneuken ze het. Zal je altijd zien.
tuurlijk, maar ik heb heb gewoon geen hoge pet op van Reshift.quote:Op dinsdag 1 september 2015 21:44 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Je krijgt toch gewoon schriftelijk bewijs van opzeggen? ``
Beetje naïef wel, je krijgt nagenoeg altijd de promo-versie.quote:Op dinsdag 1 september 2015 22:00 schreef CoExist het volgende:
Heb in februari dat PU abonnement afgesloten met The Order 1886.
Ik kreeg een gare promo disc in een doosje waar wel 3 discs in konden.
Dit stond nergens aangegeven op de website toen ik het abonnement afsloot via de website van ReShift.
Uiteraard verhaal gehaald maar je loopt gelijkt te stonewallen bij de zeer onbeschofte klantenservice van ReShift.
Een dikke mail getikt waarop ik het abonnement direct heb opgezegd per februari 2016.
Heb nog een excuus telefoontje van Jan Meyroos gekregen.
De promo game heb ik verkocht op Marktplaats en later de limited edition gekocht van The Order 1886.
Ik ken ze verder ook niet, laatste keer dat ik lid was van de PU was toen ze nog bij Sanoma zaten.quote:Op dinsdag 1 september 2015 21:46 schreef donald_dick het volgende:
[..]
tuurlijk, maar ik heb heb gewoon geen hoge pet op van Reshift.
Ja, die heb ik ook mee mogen maken. 1,5 week een mailtje gestuurd, geen reactie. 3 dagen geleden nog een keer, geen reactie. Dan maar gebeld, de beste meneer kon de mail niet inzien. Fijn.quote:Op dinsdag 1 september 2015 22:00 schreef CoExist het volgende:
Heb in februari dat PU abonnement afgesloten met The Order 1886.
Ik kreeg een gare promo disc in een doosje waar wel 3 discs in konden.
Dit stond nergens aangegeven op de website toen ik het abonnement afsloot via de website van ReShift.
Uiteraard verhaal gehaald maar je loopt gelijkt te stonewallen bij de zeer onbeschofte klantenservice van ReShift.
Digitaal ook op steam enz volgens mijquote:Op dinsdag 1 september 2015 02:02 schreef VelitoX het volgende:
Damn hoe meer ik van Mad Max zie, hoe meer ik het wil spelen.... En dat terwijl ik net MGS5 heb gekocht.... Arghhhh... Reviews maar afwachten i guess (wss vandaag, release in vs vandaag lol).
Waarom naief, als je nog nooit zo'n abo hebt afgesloten en er nergens staat dat je een promoversie krijgt?quote:Op dinsdag 1 september 2015 22:08 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Beetje naïef wel, je krijgt nagenoeg altijd de promo-versie.
[..]
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!
Niets naïef.quote:Op dinsdag 1 september 2015 22:08 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Beetje naïef wel, je krijgt nagenoeg altijd de promo-versie.
[..]
Ik ken ze verder ook niet, laatste keer dat ik lid was van de PU was toen ze nog bij Sanoma zaten.
quote:Op dinsdag 1 september 2015 23:43 schreef TheVulture het volgende:
Until Dawn update en vraag:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op donderdag 20 augustus 2020 17:36 schreef Notorious_Roy het volgende:
Naast alle onzin die je uitkraamt heb je af en toe ook gewoon heel verstandige posts.
Op dinsdag 10 augustus 2021 16:32 schreef yvonne het volgende:
@:Jimbo voor mod, yeah *O*
Heb impulsief maar gekocht, blame u mediamarkt met je actie!quote:Op dinsdag 1 september 2015 22:56 schreef Friday12 het volgende:
[..]
Digitaal ook op steam enz volgens mij
quote:Op dinsdag 1 september 2015 23:43 schreef TheVulture het volgende:
Until Dawn update en vraag:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.quote:Op woensdag 2 september 2015 00:17 schreef Jimbo het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
PS4 cloud storage gaat naar 10 gig bij de volgende firmware update.American ninja, Ninja Gaiden, Real Motherfucking ninja shit.![]()
Echt?quote:Op woensdag 2 september 2015 01:07 schreef Miauw_Zedong het volgende:
PS4 cloud storage gaat naar 10 gig bij de volgende firmware update.![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
quote:Op dinsdag 1 september 2015 23:43 schreef TheVulture het volgende:
Until Dawn update en vraag:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op dinsdag 21 februari 2012 22:30 schreef JoanFranka het volgende:
PINGUINS RULEREN!! Dat zijn echt een van de grappigste dieren op aarde hahahaa![]()
jaquote:
werd ook een keer tijd ook zeg.
Als ze nou ook nog een data management systeem geven zo dat alle ps3 games verwijderd kunnen worden waaar je niks meer mee doet.....Op donderdag 20 augustus 2020 17:36 schreef Notorious_Roy het volgende:
Naast alle onzin die je uitkraamt heb je af en toe ook gewoon heel verstandige posts.
Op dinsdag 10 augustus 2021 16:32 schreef yvonne het volgende:
@:Jimbo voor mod, yeah *O*![]()
Ik zie op Marktplaats al diverse MGS 5's te koop staan die verkregen zijn bij een PU abo, waarbij alle extra's err gewoon bij zitten.quote:Op dinsdag 1 september 2015 22:56 schreef Griebus het volgende:
[..]
Waarom naief, als je nog nooit zo'n abo hebt afgesloten en er nergens staat dat je een promoversie krijgt?
Hoe had ie daar anders achter moeten komen, gaan googlen op iets wat je vantevoren niet kan inschatten?Perhaps you've seen it, maybe in a dream.
A murky, forgotten land.![]()
Ik twijfel nog steeds. Ik heb nooit iets met de Metal Gear reeks gehad en ook Ground Zeroes, die een tijdje terug bij de PS Plus games zat, vond ik helemaal niks. De Splintercell reeks daarentegen vond ik wel heel tof.quote:Op woensdag 2 september 2015 08:38 schreef Peter_Aragorn het volgende:
Hmm al die goede reacties over MGS... Nu wil ik hem ook hebben 😁😅
Maar aangezien de overgrote meerderheid erg lyrisch is over deze game, zal ik hem denk ik wel een keer van Marktplaats plukken.Perhaps you've seen it, maybe in a dream.
A murky, forgotten land.![]()
Wanneer komt die nieuwe Ghost Recon (Wildlands of zo iets?) eigenlijk uit?Perhaps you've seen it, maybe in a dream.
A murky, forgotten land.![]()
Dat Metal Gear Solid is een vrij dolle boel... Slecht de Prologue gedaan maar die was al meesterlijk, vanavond verder. 9/10They always leave the best 'till last -- Have understanding, no questions asked -- You find yourself in what you see -- You found yourself in me....
-- YOU FOUND YOURSELF --![]()
ben nu bij missie 8 ofzo, ook veel side ops gedaan, en het wordt steeds beter. 9.52/10 tot nu toe.quote:Op woensdag 2 september 2015 09:28 schreef jackson het volgende:
Dat Metal Gear Solid is een vrij dolle boel... Slecht de Prologue gedaan maar die was al meesterlijk, vanavond verder. 9/10Wie dit leest is hek.![]()
zonde van je tijd als je ook phantom pain kunt spelenquote:Op woensdag 2 september 2015 09:30 schreef DKUp het volgende:
Ik ga maar proberen om alle missies en gevangen te halen in Ground Zeroes.
Wie dit leest is hek.![]()
Helaas volgend jaar pas ergensquote:Op woensdag 2 september 2015 09:09 schreef StateOfMind het volgende:
Wanneer komt die nieuwe Ghost Recon (Wildlands of zo iets?) eigenlijk uit?
Please sir. When moon? When Mustang?![]()
Ik ben ook bij missie 8, maar zag dat je daar een ''missile'' wapen voor nodig hebt die ik nog niet kan maken bij R&D.quote:Op woensdag 2 september 2015 09:31 schreef Jungle_Jim het volgende:
[..]
ben nu bij missie 8 ofzo, ook veel side ops gedaan, en het wordt steeds beter. 9.52/10 tot nu toe.
Vind het trouwens wel jammer dat je bij het begin van elke missie te zien krijgt wie je tegen gaat komen...
Let's drop some acid and go to a titty bar.![]()
Jammer, dat lijkt mij echt een kneiter van een game te wordenquote:
Perhaps you've seen it, maybe in a dream.
A murky, forgotten land.![]()
oh dan ben ik al voorbij missie 8quote:Op woensdag 2 september 2015 09:38 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Ik ben ook bij missie 8, maar zag dat je daar een ''missile'' wapen voor nodig hebt die ik nog niet kan maken bij R&D.
Vind het trouwens wel jammer dat je bij het begin van elke missie te zien krijgt wie je tegen gaat komen...
Je kan gewoon missie 10 doen, toen ik die haalde kreeg ik de missile launcher en nog een heleboel andere dingen.
Zo de companion app eens proberen.Wie dit leest is hek.![]()
Mij ook, heb er zin inquote:Op woensdag 2 september 2015 09:41 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Jammer, dat lijkt mij echt een kneiter van een game te worden
Eerst in december maar eens Just Cause 3 spelen
Please sir. When moon? When Mustang?![]()
Ga ik dat maar doen vanavond.quote:Op woensdag 2 september 2015 09:49 schreef Jungle_Jim het volgende:
[..]
oh dan ben ik al voorbij missie 8
Je kan gewoon missie 10 doen, toen ik die haalde kreeg ik de missile launcher en nog een heleboel andere dingen.
Let's drop some acid and go to a titty bar.![]()
zo maar eens alles bij MM annulerener is verdomme niks leverbaar zeg
Op donderdag 20 augustus 2020 17:36 schreef Notorious_Roy het volgende:
Naast alle onzin die je uitkraamt heb je af en toe ook gewoon heel verstandige posts.
Op dinsdag 10 augustus 2021 16:32 schreef yvonne het volgende:
@:Jimbo voor mod, yeah *O*![]()
Verrassend.quote:Op woensdag 2 september 2015 09:56 schreef Jimbo het volgende:
zo maar eens alles bij MM annulerener is verdomme niks leverbaar zeg
Let's drop some acid and go to a titty bar.![]()
Ik heb alles gekregenquote:Op woensdag 2 september 2015 09:56 schreef Jimbo het volgende:
zo maar eens alles bij MM annulerener is verdomme niks leverbaar zeg
![]()
![]()
Ik had MGS zondag al binnen via GameMania
Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!![]()
Ik ook, kreeg ineens een SMSje dat ik m op kon halen.quote:Op woensdag 2 september 2015 10:19 schreef TheVulture het volgende:
Ik had MGS zondag al binnen via GameMania
Was een leuke verrassing.
Let's drop some acid and go to a titty bar.![]()
die companion app is best handig![]()
[ Bericht 36% gewijzigd door Jungle_Jim op 02-09-2015 11:05:53 ]Wie dit leest is hek.![]()
Ach ja, misschien morgen maar eens kijken bij de MMquote:Op woensdag 2 september 2015 09:31 schreef Jungle_Jim het volgende:
[..]
zonde van je tijd als je ook phantom pain kunt spelen
SOONY![]()
Inderdaad zegquote:Op woensdag 2 september 2015 10:59 schreef Jungle_Jim het volgende:
die companion app is best handig![]()
[ afbeelding ].
Is bij Battlefield ook makkelijk weet ik nog.They always leave the best 'till last -- Have understanding, no questions asked -- You find yourself in what you see -- You found yourself in me....
-- YOU FOUND YOURSELF --![]()
quote:Op woensdag 2 september 2015 11:13 schreef DKUp het volgende:
Ik moet mijn mening bijstellen over Ground Zeroes, het is eigenlijk gewoon fantastischSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Wie dit leest is hek.![]()
quote:Op woensdag 2 september 2015 11:35 schreef Jungle_Jim het volgende:
[..]Dat geloof ik graagSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SOONY![]()
Onbegrijpelijk dat Nintendo haar Wii U niet beter in de markt heeft weten te zetten. Dit is letterlijk wat een Wii U out-of-the-box kan, zonder dat je extra geld kwijt bent voor een tablet.quote:Op woensdag 2 september 2015 10:59 schreef Jungle_Jim het volgende:
die companion app is best handig![]()
[ afbeelding ]The hardware is just a box you buy only because you want to play Mario games - Yamauchi
Mr. Zurkon doesn't need bolts, his currency is pain
Roy-O-Rama | Backlog | Wish-list![]()
Behalve dat je dan met zo een mongole tablet zit te spelen...quote:Op woensdag 2 september 2015 11:43 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Onbegrijpelijk dat Nintendo haar Wii U niet beter in de markt heeft weten te zetten. Dit is letterlijk wat een Wii U out-of-the-box kan, zonder dat je extra geld kwijt bent voor een tablet.
Kon je dit zelf niet bedenken ofzo![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
ja, maar dan met kleurrijke spellen die ook voor kinderen geschikt zijnquote:Op woensdag 2 september 2015 11:43 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Onbegrijpelijk dat Nintendo haar Wii U niet beter in de markt heeft weten te zetten. Dit is letterlijk wat een Wii U out-of-the-box kan, zonder dat je extra geld kwijt bent voor een tablet.geef mij over t algemeen maar ps4 games.
Wie dit leest is hek.![]()
Roy bedoelt denk ik, dat je de Wii U pad neerzet en speelt met een 'normale' controllerquote:Op woensdag 2 september 2015 11:47 schreef Friday12 het volgende:
[..]
Behalve dat je dan met zo een mongole tablet zit te spelen...
Kon je dit zelf niet bedenken ofzo![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
.
SOONY![]()
heb ik liever een ipad, die heeft betere graphicsquote:Op woensdag 2 september 2015 11:53 schreef DKUp het volgende:
[..]
Roy bedoelt denk ik, dat je de Wii U pad neerzet en speelt met een 'normale' controller.
Wie dit leest is hek.![]()
Voor een second-screen functiequote:Op woensdag 2 september 2015 11:55 schreef Jungle_Jim het volgende:
[..]
heb ik liever een ipad, die heeft betere graphics.
SOONY![]()
Dan kan je net zo goed een tablet neerzettenquote:Op woensdag 2 september 2015 11:53 schreef DKUp het volgende:
[..]
Roy bedoelt denk ik, dat je de Wii U pad neerzet en speelt met een 'normale' controller.
![]()
![]()
Ach jaquote:Op woensdag 2 september 2015 11:58 schreef Friday12 het volgende:
[..]
Dan kan je net zo goed een tablet neerzetten
SOONY![]()
Oh ja, PS4-topic, niet beginnen over Wii U. Was ik even vergeten jongens.The hardware is just a box you buy only because you want to play Mario games - Yamauchi
Mr. Zurkon doesn't need bolts, his currency is pain
Roy-O-Rama | Backlog | Wish-list![]()
Wel ¤80,- euro. Net iets te duur.
Any man who can drive safely while kissing a pretty girl
is simply not giving the kiss the attention it deserves.![]()
Bij bol.com is hetzelfde 55 euro.quote:Op woensdag 2 september 2015 12:13 schreef MisterJ.Lo het volgende:
Wel ¤80,- euro. Net iets te duur.
[ afbeelding ]![]()
Je krijgt er 7 maanden lang een VI abonnement bij.quote:Op woensdag 2 september 2015 12:16 schreef Leonos het volgende:
[..]
Bij bol.com is hetzelfde 55 euro.Any man who can drive safely while kissing a pretty girl
is simply not giving the kiss the attention it deserves.![]()
Jeeh.quote:Op woensdag 2 september 2015 12:20 schreef MisterJ.Lo het volgende:
[..]
Je krijgt er 7 maanden lang een VI abonnement bij.![]()
PES!quote:Op woensdag 2 september 2015 13:10 schreef Jiang153 het volgende:
Nog noemenswaardige games die deze maand uitkomen naast MGS?![]()
![]()
Ik durf de titel niet te noemen hierquote:Op woensdag 2 september 2015 13:10 schreef Jiang153 het volgende:
Nog noemenswaardige games die deze maand uitkomen naast MGS?
They always leave the best 'till last -- Have understanding, no questions asked -- You find yourself in what you see -- You found yourself in me....
-- YOU FOUND YOURSELF --![]()
Vond ik op de Vita een zeer geslaagde game, niet zo de behoefte om hem nogmaals te spelen op de PS4.quote:![]()
![]()
De game verschilt enorm van de Vita versie geloof ik, ze hebben heel veel aangepast en/of toegevoegd.quote:Op woensdag 2 september 2015 13:17 schreef Lastpost het volgende:
[..]
Vond ik op de Vita een zeer geslaagde game, niet zo de behoefte om hem nogmaals te spelen op de PS4.
Voor mij maakt het sowieso niet uit want ik heb de game nog nooit gespeeld.
Let's drop some acid and go to a titty bar.![]()
http://blog.eu.playstation.com/2015/...adbpr=36969785
Deal of the Week (ends 9th September)
Killzone Shadow Fall
Original price £34.99/¤39.99
Offer price £11.99/¤14.99
Killzone Shadow Fall (upgrade)
Original price £24.99/¤29.99
Offer price £7.99/¤9.99
Killzone Shadow Fall and Season Pass Bundle
Original price £44.99/¤54.99
Offer price £15.99/¤19.99
Killzone Shadow Fall Season Pass
Original price £15.99/¤19.99
Offer price £5.79/¤6.99
Killzone Shadow Fall: Intercept
Original price £15.99/¤19.99
Offer price £5.79/¤6.99
PS4/PS3 discounts (ends 9th September)
Devil May Cry 4 Special Edition
Original price £19.99/¤24.99
Offer price £16.99/¤21.24
PS Plus price: £13.99/¤17.49
Knack
Original price £34.99/¤39.99
Offer price £24.49/¤27.99
PS Plus price: £14.00/¤16.00
Tour de France 2015
Original price £44.99/¤49.99
Offer price £35.99/¤39.99
PS Plus price: £31.49/¤34.99
Tour de France 2015 (PS3)
Original price £29.99/¤39.99
Offer price £23.99/¤31.99
PS Plus price: £20.99/¤27.99
Rayman Deals (ends 9th September)
Rayman Legends + Rayman Origins (PS3)
Original price £24.99/¤29.99
Offer price £8.75/¤10.50
Rayman Legends (PS3)
Original price £15.99/¤19.99
Offer price £6.40/¤8.00
Rayman Origins (PS3)
Original price £10.99/¤14.99
Offer price £4.40/¤6.00
Rayman (PS one)
Original price £3.99/¤4.99
Offer price £0.80/¤1.00
Rayman 2 the great escape (PS one)
Original price £3.99/¤4.99
Offer price £0.80/¤1.00
Rayman 3 HD (PS3)
Original price £4.99/¤9.99
Offer price £1.50/¤3.00
Rayman Origins (PS Vita)
Original price £14.99/¤19.99
Offer price £6.00/¤8.00
Rayman Legends (PS Vita)
Original price £24.99/¤29.99
Offer price £10.00/¤12.00The hardware is just a box you buy only because you want to play Mario games - Yamauchi
Mr. Zurkon doesn't need bolts, his currency is pain
Roy-O-Rama | Backlog | Wish-list![]()
Gooi het er gewoon uit Jackson Claxon.quote:Op woensdag 2 september 2015 13:16 schreef jackson het volgende:
[..]
Ik durf de titel niet te noemen hierIrene is bae <3![]()
Sowieso een aanrader dan, zit erg goed in elkaar en als ze hem dan nog verder hebben verbeterd/uitgebreid moet het helemaal vermakelijk zijn.quote:Op woensdag 2 september 2015 13:19 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
De game verschilt enorm van de Vita versie geloof ik, ze hebben heel veel aangepast en/of toegevoegd.
Voor mij maakt het sowieso niet uit want ik heb de game nog nooit gespeeld.
Until Dawn gisteren ook afgerond, althans mijn versie van het verhaal is in ieder geval afgelopen. Geniaal in elkaar gezet en bleef boeien tot het einde.![]()
Nu maar aan MGSV beginnen, die moet ik toch wel uit hebben tegen de tijd dat het november wordt want dan sneeuwt ie hier weer onder en beland ie gegarandeerd voor een tijd in een vergeten lade.![]()
Ja leuk, maar daar ging het niet over...quote:Op woensdag 2 september 2015 08:52 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Ik zie op Marktplaats al diverse MGS 5's te koop staan die verkregen zijn bij een PU abo, waarbij alle extra's err gewoon bij zitten.Een dag niet geleefd, is een dag niet gelachen![]()
Killzone inc. alles moet gewoon in PS+ komen maar ach, Sony...quote:Op woensdag 2 september 2015 13:23 schreef Notorious_Roy het volgende:
Deal of the Week (ends 9th September)
Killzone Shadow Fall
Original price £34.99/¤39.99
Offer price £11.99/¤14.99
Killzone Shadow Fall (upgrade)
Original price £24.99/¤29.99
Offer price £7.99/¤9.99
Killzone Shadow Fall and Season Pass Bundle
Original price £44.99/¤54.99
Offer price £15.99/¤19.99
Killzone Shadow Fall Season Pass
Original price £15.99/¤19.99
Offer price £5.79/¤6.99
Killzone Shadow Fall: Intercept
Original price £15.99/¤19.99
Offer price £5.79/¤6.99![]()
Fifaquote:Op woensdag 2 september 2015 13:26 schreef Jiang153 het volgende:
[..]
Gooi het er gewoon uit Jackson Claxon.
They always leave the best 'till last -- Have understanding, no questions asked -- You find yourself in what you see -- You found yourself in me....
-- YOU FOUND YOURSELF --![]()
Ps system beta code gekregen, enige verschil dat ik zie is dat je verschillende notificaties aan en uit kunt zetten en volgens mij zijn de iconen iets groter geworden. Ook is er een 'live from playstation' knop toegevoegd die ik toch nooit ga gebruiken en vooraan mn lijst staat
Wie dit leest is hek.![]()
Metal gear solid V (geseald) voor ¤44,99 gekocht via Marktplaats. En ook nog eens van iemand die hier 400 meter vandaan woont, lol.Any man who can drive safely while kissing a pretty girl
is simply not giving the kiss the attention it deserves.![]()
ja ik was 00:01 met mn bestelling.quote:
zoveel gezeik gehad, ben t zat met zeOp donderdag 20 augustus 2020 17:36 schreef Notorious_Roy het volgende:
Naast alle onzin die je uitkraamt heb je af en toe ook gewoon heel verstandige posts.
Op dinsdag 10 augustus 2021 16:32 schreef yvonne het volgende:
@:Jimbo voor mod, yeah *O*![]()
Vanavond (hopelijk) beginnen aan het einde van een tijdperk.
Ik heb ze allemaal gespeeld, vanaf de MSX tot en met MGS4 op de PS3.
De enige die ik heb overgeslagen zijn de Ghost Babel, Peace Walker en Portable Ops.
Ga wel met een dubbel gevoel spelen denk ik, ik begon met de serie als kind, eindig de serie met zelf 2 kinderen..... Time flies.In discussie gaan met complotdenkers is net als het als de Special Olympics. Debiel. :') :D![]()
*stil
*mooiThey always leave the best 'till last -- Have understanding, no questions asked -- You find yourself in what you see -- You found yourself in me....
-- YOU FOUND YOURSELF --![]()
quote:quote:Op woensdag 2 september 2015 14:14 schreef Jungle_Jim het volgende:
Ps system beta code gekregen, enige verschil dat ik zie is dat je verschillende notificaties aan en uit kunt zetten en volgens mij zijn de iconen iets groter geworden. Ook is er een 'live from playstation' knop toegevoegd die ik toch nooit ga gebruiken en vooraan mn lijst staatWie dit leest is hek.![]()
Live from Playstation staat er bij mij al tussen!? Ik heb firmware 2.57 meen ik uit mijn hoofd.quote:Op woensdag 2 september 2015 14:14 schreef Jungle_Jim het volgende:
Ps system beta code gekregen, enige verschil dat ik zie is dat je verschillende notificaties aan en uit kunt zetten en volgens mij zijn de iconen iets groter geworden. Ook is er een 'live from playstation' knop toegevoegd die ik toch nooit ga gebruiken en vooraan mn lijst staat
Of ik ben in de war, kan ook...
In discussie gaan met complotdenkers is net als het als de Special Olympics. Debiel. :') :D![]()
Live from Playstation was in het begin nog wel leuk met al die gekke streamers.
Maar die zijn er nu amper nog.Let's drop some acid and go to a titty bar.![]()
Ustream met gekke Amerikanen midden in de nacht is toch wel bazig hoor, met de laptop op schoot, terwijl je aan het browsen bent.
Any man who can drive safely while kissing a pretty girl
is simply not giving the kiss the attention it deserves.![]()
ow, misschien keek ik er al automatisch overheenquote:Op woensdag 2 september 2015 16:14 schreef HostiHawaii het volgende:
[..]
Live from Playstation staat er bij mij al tussen!? Ik heb firmware 2.57 meen ik uit mijn hoofd.
Of ik ben in de war, kan ook...ik snap daar echt de lol niet van..quote:Op woensdag 2 september 2015 16:20 schreef MisterJ.Lo het volgende:
Ustream met gekke Amerikanen midden in de nacht is toch wel bazig hoor, met de laptop op schoot, terwijl je aan het browsen bent.
Wie dit leest is hek.![]()
Tjah, voor ieder wat wils.quote:Op woensdag 2 september 2015 16:22 schreef Jungle_Jim het volgende:
[..]
ow, misschien keek ik er al automatisch overheen
[..]
ik snap daar echt de lol niet van..Any man who can drive safely while kissing a pretty girl
is simply not giving the kiss the attention it deserves.![]()
Overigens is Twitch zo beperkt op de PS4. Je kunt alleen PlayStation streams bekijken terwijl hetgeen wat Twitch juist leuk maakt (games op de PC of op een ander platform zien) niet mogelijk is. Dat heeft de Xbox beter voor elkaar.Any man who can drive safely while kissing a pretty girl
is simply not giving the kiss the attention it deserves.![]()
man man man wat een poep games deze maand bij PS+. Ik ben liefhebber van indies maar dit is gewoon crap.![]()
Niet al te best idd, gelukkig hebben we MGSV.American ninja, Ninja Gaiden, Real Motherfucking ninja shit.![]()
Tsja, had men maar voor Armello moeten stemmen ipv Grow Home...
Let's drop some acid and go to a titty bar.![]()
Ik heb er een paar die grappig zijn en meerdere keren per week streamen.quote:Op woensdag 2 september 2015 16:16 schreef PBateman1978 het volgende:
Live from Playstation was in het begin nog wel leuk met al die gekke streamers.
Maar die zijn er nu amper nog.
En ik kijk altijd als een game bijna uitkomt die ik wel interessant vindt. Ze streamen die bijna allemaal voor de officiële release en zo'n stream is 10x objectiever dan een review.Steun het Kiva Fok! team!
http://www.kiva.org/team/fok![]()
quote:Op woensdag 2 september 2015 16:55 schreef PBateman1978 het volgende:
Tsja, had men maar voor Armello moeten stemmen ipv Grow Home...
wel erg saai dat grow home. maar de artwork van armello is echt te lelijk
Wie dit leest is hek.![]()
Hopelijk verlagen ze de prijs snel naar 199 voor dat premium pack. Dan ben ik erbijquote:Op woensdag 2 september 2015 12:10 schreef Notorious_Roy het volgende:
Oh ja, PS4-topic, niet beginnen over Wii U. Was ik even vergeten jongens.welcome to my submarine lair. It's long, hard and full of seamen!![]()
Lol heb je ze gespeeld? Grow Home en STFU zijn cool hoor.quote:Op woensdag 2 september 2015 16:43 schreef Drankster het volgende:
man man man wat een poep games deze maand bij PS+. Ik ben liefhebber van indies maar dit is gewoon crap.welcome to my submarine lair. It's long, hard and full of seamen!![]()
Ik wacht even een maandje met mijn plus verlengen denk ik.They wish to cure us. But I say to you, WE are the cure!
"WHAT IF YOU'RE RIGHT AND THEY'RE WRONG?"
R.I.P DTS.![]()
ga jij nou maar diablo metm e spelenquote:
Op donderdag 20 augustus 2020 17:36 schreef Notorious_Roy het volgende:
Naast alle onzin die je uitkraamt heb je af en toe ook gewoon heel verstandige posts.
Op dinsdag 10 augustus 2021 16:32 schreef yvonne het volgende:
@:Jimbo voor mod, yeah *O*
Forum Opties Forumhop: Hop naar: