quote:Op donderdag 27 augustus 2015 00:24 schreef Sapstengel het volgende:
Gast die ik ken was echt zo'n stereotype corpsbal. Het was echt zijn ding om dan een bierglas vol te pissen op de wc, daarmee door een drukke kroeg te lopen en dan "per ongeluk" wat "bier" morsen op mensen als hij langs liep.
Danny wil gratis reclame.quote:Op woensdag 26 augustus 2015 23:05 schreef Awesome_ het volgende:
Bijvoorbeeld deze
FB / FOK!facebook - wat willen JULLIE?
Het idee is goed en heb echt niets dan sympathie voor het idee, maar er zou zo ontiegelijk veel moeten veranderen voordat mensen dat zouden gaan liken.
Lol blowen. Enige moment wanneer dat chill is is op een after als de keta op is.quote:Op woensdag 26 augustus 2015 23:03 schreef clumsy_clown het volgende:
Gister blowen weer een kans gegeven, nieren uit m'n lijf gekotst.
Ik ben gewoon niet gemaakt voor de thug life man. Hou het wel gewoon bij de multivitaminepilletjes.
Wel ironisch dat hij via zijn grootste concurrent, social media, fok probeert te redden.quote:Op donderdag 27 augustus 2015 00:50 schreef VMSDKR het volgende:
[..]
Danny wil gratis reclame.
ALLEMAAL LIKE ME PAGINA JONGES
mag ik vragen als jij mij wat moneys kan gevenquote:Op donderdag 27 augustus 2015 08:58 schreef Faeroer het volgende:
Rise & shine, sort of
We gaan die moneys maken
Weer lekker vitamines maken vandaagquote:Op donderdag 27 augustus 2015 08:58 schreef Faeroer het volgende:
Rise & shine, sort of
We gaan die moneys maken
U teelt spinazie?quote:Op donderdag 27 augustus 2015 09:13 schreef Champy het volgende:
[..]
Weer lekker vitamines maken vandaag
Kun je beter op FOK! zitten inderdaadquote:Op donderdag 27 augustus 2015 10:07 schreef Questular het volgende:
Obstacle runs doe je als je geen geld hebt voor die backpack reis door Australië maar wel op je kringverjaardag en facebookpagina wilt laten zien wat voor een avonturier je wel niet bent?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |