dm jij danny ffquote:Op woensdag 26 augustus 2015 23:14 schreef Awesome_ het volgende:
[..]
Zit echt denken om danny ff te dmen
Wat ga jij haten op FSR?quote:Op woensdag 26 augustus 2015 23:14 schreef clumsy_clown het volgende:
Studentenverenigingen zijn weer begonnen met ontgroeningsshizzle. Krijg net filmpje van een vriend van me, groep van 40 man die op commando van één of andere puistenbuil allerlei opdrachten uitvoert. Cringe ^30000000
Ze worden met de jaren meer en meer pussy. Hoorde laatst een stel praten over het feit dat ze die broekies niet meer mochten aanraken en tegen ze schreeuwen. Wtf man zo is toch heel de lol er vanaf?quote:Op woensdag 26 augustus 2015 23:14 schreef clumsy_clown het volgende:
Studentenverenigingen zijn weer begonnen met ontgroeningsshizzle. Krijg net filmpje van een vriend van me, groep van 40 man die op commando van één of andere puistenbuil allerlei opdrachten uitvoert. Cringe ^30000000
Is dat een realdoll?quote:Op woensdag 26 augustus 2015 23:46 schreef Dimachaerus het volgende:
[ [url=http://lp.hm.com/hmprod?set=key[source],value[/environment/2015/5BI_0191_008R.jpg]&set=key[rotate],value[0.25]&set=key[width],value[3957]&set=key[height],value[4627]&set=key[x],value[602]&set=key[y],value[197]&set=key[type],value[FASHION_FRONT]&hmver=2&call=url[file:/product/large]]afbeelding[/url] ]
deze kopen
Was je een corpsbal drink? Dit valt me echt even hard tegen.quote:Op donderdag 27 augustus 2015 00:01 schreef Drinky het volgende:
[..]
Ze worden met de jaren meer en meer pussy. Hoorde laatst een stel praten over het feit dat ze die broekies niet meer mochten aanraken en tegen ze schreeuwen. Wtf man zo is toch heel de lol er vanaf?
Volgend jaar gaan ze zeker geen bier meer drinken?
Ze letten nu in ieder geval wel streng op minderjarigen die drinken, maarja dan ben je sowieso wel een buitenbeentje op zo'n studentenvereniging.
Nee ik werkte altijd op die feestjes. Gratis alles zonder de verplichtingen, maar wel inclusief de benefits.quote:Op donderdag 27 augustus 2015 00:03 schreef clumsy_clown het volgende:
[..]
Was je een corpsbal drink? Dit valt me echt even hard tegen.
Je gaat toch niet tegen je laten schreeuwen en kots van een ander opeten omdat een iets ouder nerdje dat van je eist? Kom nou.
quote:Op donderdag 27 augustus 2015 00:24 schreef Sapstengel het volgende:
Gast die ik ken was echt zo'n stereotype corpsbal. Het was echt zijn ding om dan een bierglas vol te pissen op de wc, daarmee door een drukke kroeg te lopen en dan "per ongeluk" wat "bier" morsen op mensen als hij langs liep.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |