FOK!forum / Travel / Hoe betaalbaar (wel normaal!) met gezin 2 weken naar USA?
Tyfuszooiwoensdag 19 augustus 2015 @ 18:07
Wij zouden graag met gezin (4 pers., kinderen 17 en 18 jaar) volgende zomer naar Amerika gaan. Voorkeur gaat dan uit naar het westen. Probleem is helaas wel dat budget hiervoor waarschijnlijk niet voldoende zal zijn (ca. 6000 euro).
Is er msschn wel een mogelijkheid door bv de vliegtickets ruim van te voren apart te boeken, overnachtingen apart etc.? Wie heeft ervaring om de kosten zoveel mogelijk te beperken en toch op een goeie manier daar vakantie te kunnen houden?
hoaswoensdag 19 augustus 2015 @ 18:08
Je kunt particulier villa's huren.
Catch22-woensdag 19 augustus 2015 @ 18:09
Airbnb? Maar op courante locaties zit je dan alsnog gauw op 150-200 per nacht
Tayuwoensdag 19 augustus 2015 @ 18:57
Ik ken een gezin dat een werkvakantie is gaan doen op Hawaï. Ze hebben een onvergetelijke vakantie gehad, en de combinatie met werk maakte het ook betaalbaar.

Misschien een idee?
Tyfuszooiwoensdag 19 augustus 2015 @ 19:19
Voorkeur gaat uit naar rondreis, liefst auto huren. En werkvakantie is geen optie, maar iig bedankt hoor.
polariteitwoensdag 19 augustus 2015 @ 19:35
Wil je perse een vast dak boven jullie hoofd? Zo nee ga dan gewoon kamperen met tent daar. Is heel betaalbaar en je zit in schitterende natuur :-)
#ANONIEMwoensdag 19 augustus 2015 @ 19:53
quote:
0s.gif Op woensdag 19 augustus 2015 19:19 schreef Tyfuszooi het volgende:
Voorkeur gaat uit naar rondreis, liefst auto huren. En werkvakantie is geen optie, maar iig bedankt hoor.
En dat allemaal voor 6000 euro natuurlijk. :).
UIO_AMSwoensdag 19 augustus 2015 @ 19:56
quote:
0s.gif Op woensdag 19 augustus 2015 19:19 schreef Tyfuszooi het volgende:
Voorkeur gaat uit naar rondreis, liefst auto huren. En werkvakantie is geen optie, maar iig bedankt hoor.
Met een RV een optie?
Indianywoensdag 19 augustus 2015 @ 21:11
Twee weken met vier personen naar de USA? Toen ik het bedrag van 6000 las hoopte ik op per persoon. Blijkbaar is dat met zijn vieren. Een auto huren per week kost je al snel, zelfs bij een budgetmaatschappij, 200 per week. 400 euro kosten aan de auto, verder eet je elke dag met zijn allen ontbijt, lunch en avond en zelfs al zou je niet buiten de deur eten ben je dan alsnog 10 euro per dag kwijt denk ik zo p.p. Komt neer op 560 euro voor die twee weken. Dan blijft er van die 6000 dus 5940 over. Vluchten kosten meer als 1000 p.p. 1940 over voor eventueel verblijf etc. etc.

Dus al wil je naar Amerika om een rondreis te maken, niet eens te spreken over benzine en ben de autoverzekering ook nog vergeten kan je op een botje knagen en elke nacht onder de PRACHTIGE sterren slapen.

Zelf maar vijf keer naar de USA geweest dus weet vast niet wat ik zeg dus negeer dit maar. :)
Kopstootwoensdag 19 augustus 2015 @ 22:31
Vluchten kun je buiten het hoogseizoen vaak wel voor 600 a 700 pp krijgen. Maar met kinderen zul je wel vast zitten aan de duurdere maanden.

Ik schat dat een camper huren het voordeligst is, scheelt je toch elke nacht 3 hotel/motelkamers.
#ANONIEMwoensdag 19 augustus 2015 @ 22:33
6k ? Je hebt nog een jaar om hard te sparen.
Tinkepinkwoensdag 19 augustus 2015 @ 22:40
quote:
1s.gif Op woensdag 19 augustus 2015 19:53 schreef zarGon het volgende:

[..]

En dat allemaal voor 6000 euro natuurlijk. :).
Wij redden dat makkelijk
Tickets onder de 400 pp
Slapen in goedkope (maar prima ) hotels met 4 personen op de kamer incl. Ontbijt tussen 50 - 90 euro per nacht.
Hotels in steden ruim vooraf boeken. Onderweg gebruik maken van kortingcoupons.
Aanbiedingen voor auto's met elkaar vergelijken. Vorige x hadden we 3 weken een suburban voor 560 euro.
S middags uit eten, s avonds magnetronmaaltijd of brood en groente uit de supermarkt.
Dure parken en attracties Links laten liggen maar op zoek gaan naar onverwachte ervaringen. In de winter bijvoorbeeld sleeën op een pladtic zak in central park in plaats van schaatsen huren. Of naar plekken gaan waar bewoners ook heen gaan en de toeristisChe plekken vermijden.

We hebben dit nu 4x gedaan met onze kinderen en iedere x een geweldige vakantie gehad.
#ANONIEMwoensdag 19 augustus 2015 @ 22:56
quote:
1s.gif Op woensdag 19 augustus 2015 22:40 schreef Tinkepink het volgende:

[..]

Wij redden dat makkelijk
Tickets onder de 400 pp
400 euro per persoon, in de zomer... Waar?
Walking_On_Sunshinedonderdag 20 augustus 2015 @ 00:04
Als je redelijk betaalbare tickets hebt moet het op zich wel gewoon lukken.

Zelf waren wij met zijn 2'en voor 19 dagen iets van 3000 kwijt (tickets, autohuur, hotels, eten, aankopen etc).
Heb niet het gevoel gehad dat ik dingen moest laten maar wij doen ook geen extreme dingen. Gewoon een leuk rondje gemaakt langs de steden en Yosemite, Grand Canyon,Zion. Af en toe een wat goedkoper, maar prima hotel, San Francisco was wat duurder en even buiten Yosemite in een grote tent (yosemite bug, heel erg leuk! En lekker eten!) goedkoper dan IN Yosemite, in Zion weer een leuke B&B. Beetje afgewisseld. Gemiddelde prijs was 75$ per nacht. S'avonds eigenlijk altijd ergens gegeten. S'middags soms een broodje ergens, of subway. Of wat brood en fruit uit de supermarkt. Verder vrijwel altijd ontbijt bij inbegrepen.

Als je niet al te hoge eisen stelt lukt dat dus prima.

Autohuur: +- 350 euro. + stel dat je op San Francisco vliegt, en je blijft daar een aantal dagen dan zou je ook pas later je auto op kunnen halen. In SF gebruik je hem namelijk meestal niet.

Overnachtingen: ligt eraan of je het ook prima vindt om af en toe met zn vieren op de kamer te slapen, maar tussen de 50 en 100 euro per nacht. (in Amerika heb je vaak 2 grote bedden) Kijk bv op hotwire en priceline. Hier kan je goedkoper voor een hotel 'bieden'. Je weet dan alleen niet welk hotel je krijgt en je zit er dan 'aan vast'. Dus ligt er een beetje aan of je je route al vast wilt leggen. Al zou je het ook een paar dagen van tevoren kunnen doen.
Op booking en andere sites kan je vaak van tevoren ook wel mooie prijzen vinden en je een aantal vast leggen die je nog gratis kan annuleren. Hier zie je vaak ook familiekamers

Eten: Een beetje wisselen tussen ergens wat eten en wat halen. Ook uit eten hoeft niet zoveel te kosten als je bv gaat eten bij een Denny's, TGI Frdays etc (10-15$ pp). Bv voor s'middags wat in de supermarkt kopen.

Verder handig als je een hotel hebt met ontbijt erbij. In Las Vegas kan je ook goedkoop slapen. Alleen de steden zijn wat duurder (San Francisco, LA).

Tickets goed in de gaten houden. Vorig jaar had British airways in januari een goeie sale van 500-600 voor tickets in de zomer.Verder als je het niet erg vindt er wat moeite voor te doen; Vliegen vanaf Oslo, Stockholm etc is vaak veel goedkoper (350-500)

Verder misschien een andere leuke tip: ga MyVegas spelen via facebook. Hier kan je punten verzamelen die je vervolgens kan omwisselen voor gratis overnachtingen, buffetten of andere extraatjes in LasVegas. (elk persoon boven de 18 mag 3 rewards 'innen')

[ Bericht 13% gewijzigd door Walking_On_Sunshine op 20-08-2015 00:24:03 ]
polariteitdonderdag 20 augustus 2015 @ 08:37
quote:
s avonds magnetronmaaltijd of brood en groente uit de supermarkt.
Houd er rekening mee dat supermarkten in de VS serieus vaker duurder zijn dan uit eten bij bijv. dennies of wendies. En daarnaast hebben ze vaak alleen maar grootverpakkingen voor vlees. Best wel een nadeel als je geen koeling hebt :(

quote:
Dure parken en attracties Links laten liggen maar op zoek gaan naar onverwachte ervaringen
Als je dit serieus gaat doen terwijl je voor het eerst naar het zuidwesten van de VS gaat, kan je net zo goed niet gaan :)
Alternatief: neem een America The Beautiful pass. Hiermee kan je voor 80 dollar naar alle Nationale Parken in de VS. Als je naar meer dan 3 parken in het westen heb je dat er al uit.

quote:
In Las Vegas kan je ook goedkoop slapen.
Behalve als er evenementen in de stad zijn of het een feestdag is. Dan rijzen de prijzen de pan uit. Ook is het in het weekend vaak duurder dan van pak hem beet maandag t/m donderdag.

Mocht je niet voor een camper gaan maar voor gewone auto: huur een auto die je echt nodig hebt, en geen grotere klasse auto simpel en alleen 'omdat het kan en hoort in Amerika' om in een full-size SUV te rijden... Zolang jullie niet met tent op pad gaan heb je aan een grote sedan meer dan genoeg voor 4 personen.

Denk overigens dat het zeker wel moet lukken met 6000 euro. Houd overigens ook rekening met de wisselkoers. Ik heb al een paar keer gehad dat de reis honderden euro's goedkoper uitpakte dan van te voren begroot simpel alleen omdat de dollar lager stond dan waar ik vanuit gegaan was. Let op: dit kan ook de andere kant opslaan ;)
Tinkepinkdonderdag 20 augustus 2015 @ 08:52
quote:
0s.gif Op donderdag 20 augustus 2015 08:37 schreef polariteit het volgende:

Houd er rekening mee dat supermarkten in de VS serieus vaker duurder zijn dan uit eten bij bijv. dennies of wendies. En daarnaast hebben ze vaak alleen maar grootverpakkingen voor vlees. Best wel een nadeel als je geen koeling hebt :(

Je moeten weten waar je inkoopt. Iedere dag fastfood is voor mij een no-go.
quote:
Als je dit serieus gaat doen terwijl je voor het eerst naar het zuidwesten van de VS gaat, kan je net zo goed niet gaan :)
Alternatief: neem een America The Beautiful pass. Hiermee kan je voor 80 dollar naar alle Nationale Parken in de VS. Als je naar meer dan 3 parken in het westen heb je dat er al uit.

Zal best. Ik heb een voorkeur voor de het noord-oosten van de VS. Laatste keer dat we in NY waren wel zo'n toeristenkaart genomen. We haalden het er maar net uit. En vond het minder leuk dan hoe we normaal op vakantie gaan.
In Main en de naastliggende staten is low budgetvakantie vieren prima te doen.
quote:
Behalve als er evenementen in de stad zijn of het een feestdag is. Dan rijzen de prijzen de pan uit. Ook is het in het weekend vaak duurder dan van pak hem beet maandag t/m donderdag.

Mocht je niet voor een camper gaan maar voor gewone auto: huur een auto die je echt nodig hebt, en geen grotere klasse auto simpel en alleen 'omdat het kan en hoort in Amerika' om in een full-size SUV te rijden... Zolang jullie niet met tent op pad gaan heb je aan een grote sedan meer dan genoeg voor 4 personen.

Denk overigens dat het zeker wel moet lukken met 6000 euro. Houd overigens ook rekening met de wisselkoers. Ik heb al een paar keer gehad dat de reis honderden euro's goedkoper uitpakte dan van te voren begroot simpel alleen omdat de dollar lager stond dan waar ik vanuit gegaan was. Let op: dit kan ook de andere kant opslaan ;)
Klopt. Al is een grote auto wel heel tof en hoef je vaak niet meer te betalen (gratis upgrade).
polariteitdonderdag 20 augustus 2015 @ 09:53
quote:
0s.gif Op donderdag 20 augustus 2015 08:52 schreef Tinkepink het volgende:

[..]

Je moeten weten waar je inkoopt. Iedere dag fastfood is voor mij een no-go.

[..]

Zal best. Ik heb een voorkeur voor de het noord-oosten van de VS. Laatste keer dat we in NY waren wel zo'n toeristenkaart genomen. We haalden het er maar net uit. En vond het minder leuk dan hoe we normaal op vakantie gaan.
In Main en de naastliggende staten is low budgetvakantie vieren prima te doen.

[..]

Klopt. Al is een grote auto wel heel tof en hoef je vaak niet meer te betalen (gratis upgrade).
In stuk of 6/7 keer auto huren in de VS nog nooit een gratis upgrade gehad. Wat doe ik verkeerd :(

Geloof gelijk dat je in het noordoosten minder voordeel hebt van de nationale parkpas. Daar heb je sowieso minder nationale parken op redelijke afstand bij elkaar. In het zuidwesten heb je er alleen al in Utah een stuk of 6 als ik mij niet vergis :)
#ANONIEMdonderdag 20 augustus 2015 @ 10:28
Het kan misschien haalbaar zijn, maar het gaat dan wel heel krap worden...ik zou nog even doorsparen :)
Fleaurisdonderdag 20 augustus 2015 @ 10:59
Als je op een goede deal wacht voor vliegtickets kan je best voor 600-700 euro retour naar San Fransisco of daar in de buurt.

Via http://www.apollorv.com/reloc.aspx ,of een dergelijke RV rental die aan relocation doet, kun je een RV erg betaalbaar huren (Onder de voorwaarde dat je deze voor een bepaalde, voorafgestelde, datum inlevert op de eindbestemming.
Als je hier omheen kunt plannen kan je in ieder geval vervoer en verblijf van de rondreis makkelijk betalen, met nog ruimte voor vliegtickets + andere uitgaven
Cracka-assdonderdag 20 augustus 2015 @ 11:11
quote:
1s.gif Op woensdag 19 augustus 2015 22:40 schreef Tinkepink het volgende:

[..]

Wij redden dat makkelijk
Tickets onder de 400 pp
In de zomer naar de westkust van de VS?

Dat lijkt mij heel sterk.
Walking_On_Sunshinedonderdag 20 augustus 2015 @ 11:11
Waarom kan je net zo goed niet gaan als je niet naar de pretparken gaat? Genoeg andere dingen te doen. America the beautiful pas inderdaad; Yosemite, Zion en Grand Canyon en je hebt het er uit.
Je kan ook op groupon.com kijken voor goedkopere activiteiten.

Las Vegas inderdaad plannen tussen zondag en donderdag.

quote:
0s.gif Op donderdag 20 augustus 2015 10:59 schreef Fleauris het volgende:
Als je op een goede deal wacht voor vliegtickets kan je best voor 600-700 euro retour naar San Fransisco of daar in de buurt.

Via http://www.apollorv.com/reloc.aspx ,of een dergelijke RV rental die aan relocation doet, kun je een RV erg betaalbaar huren (Onder de voorwaarde dat je deze voor een bepaalde, voorafgestelde, datum inlevert op de eindbestemming.
Als je hier omheen kunt plannen kan je in ieder geval vervoer en verblijf van de rondreis makkelijk betalen, met nog ruimte voor vliegtickets + andere uitgaven
Of Imoova.com voor relocations. Al moet je dan natuurlijk wel geluk hebben dat ze in jouw periode een relocation hebben. In het hoogseizoen komt dit al een stuk minder voor en vaak is dit ook pas kort van tevoren bekend
Blikdonderdag 20 augustus 2015 @ 11:28
Grootste bottleneck lijkt mij de vliegtickets, hartje zomer ga je die niet goedkoop krijgen. Collega van mij was 1200 euro kwijt voor een directe vlucht deze zomer naar Los Angeles. Dus met zn 4en al 4800 euro.

Voor de rest kunnen dingen best goedkoop, zelf je eten en drinken regelen, camper en niet slapen op dure campgrounds. nationale park pas kost weinig, etc.
Tinkepinkdonderdag 20 augustus 2015 @ 16:32
quote:
10s.gif Op donderdag 20 augustus 2015 11:11 schreef Cracka-ass het volgende:

[..]

In de zomer naar de westkust van de VS?

Dat lijkt mij heel sterk.
Nee. Niet naar de westkust. Wel ooit tickets gevonden voor 459 euro naar noord westen in de zomermaanden. Helaas was ik toen blut.
Overigens ga ik zelf liever met Pasen (wij hebben hier 2 weken paasvakantie) naar de VS.
Freddonderdag 20 augustus 2015 @ 18:29
quote:
1s.gif Op woensdag 19 augustus 2015 18:07 schreef Tyfuszooi het volgende:
Wij zouden graag met gezin (4 pers., kinderen 17 en 18 jaar) volgende zomer naar Amerika gaan. Voorkeur gaat dan uit naar het westen. Probleem is helaas wel dat budget hiervoor waarschijnlijk niet voldoende zal zijn (ca. 6000 euro).
Is er msschn wel een mogelijkheid door bv de vliegtickets ruim van te voren apart te boeken, overnachtingen apart etc.? Wie heeft ervaring om de kosten zoveel mogelijk te beperken en toch op een goeie manier daar vakantie te kunnen houden?
Ik zou wachten tot de jongste 21 is, heb je meer tijd om te sparen en minder gedoe met een biertje aan tafel voor de kids. Bovendien heb je dan ook meer "chauffeurs", dan kan je nog eens van bestuurder wisselen.

Ik ben met mijn ouders ook naar de VS geweest. Ik was 21, mijn broer 18. In Nederland mocht je toen allang een biertje drinken, daar was het bij het elk restaurant een probleem. Ik mocht al wel in de camper rijden (verhuurders accepteren vaak alleen bestuurders van 21+) en hij niet (terwijl hij al wel zijn rijbewijs had). Al met al hebben hij en ik een totaal andere vakantie beleving gehad, terwijl toch 3 weken met elkaar weg waren.
Blikdonderdag 20 augustus 2015 @ 19:50
quote:
0s.gif Op donderdag 20 augustus 2015 16:32 schreef Tinkepink het volgende:

[..]

Nee. Niet naar de westkust. Wel ooit tickets gevonden voor 459 euro naar noord westen in de zomermaanden. Helaas was ik toen blut.
Overigens ga ik zelf liever met Pasen (wij hebben hier 2 weken paasvakantie) naar de VS.
Weet je zeker dat je het niet verward met het oosten? Tickets voor 459 voor het Westen lijkt me heel sterk, in welk seizoen dan ook
Tinkepinkdonderdag 20 augustus 2015 @ 20:04
quote:
1s.gif Op donderdag 20 augustus 2015 19:50 schreef Blik het volgende:

[..]

Weet je zeker dat je het niet verward met het oosten? Tickets voor 459 voor het Westen lijkt me heel sterk, in welk seizoen dan ook
Nee. Vergis me zeker niet. Was twee zomers geleden.
Blikdonderdag 20 augustus 2015 @ 20:27
quote:
0s.gif Op donderdag 20 augustus 2015 20:04 schreef Tinkepink het volgende:

[..]

Nee. Vergis me zeker niet. Was twee zomers geleden.
Dan heb je het over Seattle ofzo?
capuchon_jongendonderdag 20 augustus 2015 @ 21:01
ik vrees dat je wat meer zal moeten sparen.
manifolddonderdag 20 augustus 2015 @ 21:17
quote:
0s.gif Op donderdag 20 augustus 2015 08:52 schreef Tinkepink het volgende:
In Main en de naastliggende staten is low budgetvakantie vieren prima te doen.
quote:
0s.gif Op donderdag 20 augustus 2015 16:32 schreef Tinkepink het volgende:
Overigens ga ik zelf liever met Pasen (wij hebben hier 2 weken paasvakantie) naar de VS.
Je hebt gelezen dat TS in de zomer naar het westen wil?
manifolddonderdag 20 augustus 2015 @ 21:18
quote:
0s.gif Op donderdag 20 augustus 2015 10:59 schreef Fleauris het volgende:
Als je op een goede deal wacht voor vliegtickets kan je best voor 600-700 euro retour naar San Fransisco of daar in de buurt.

Via http://www.apollorv.com/reloc.aspx ,of een dergelijke RV rental die aan relocation doet, kun je een RV erg betaalbaar huren (Onder de voorwaarde dat je deze voor een bepaalde, voorafgestelde, datum inlevert op de eindbestemming.
Als je hier omheen kunt plannen kan je in ieder geval vervoer en verblijf van de rondreis makkelijk betalen, met nog ruimte voor vliegtickets + andere uitgaven
Nadeel van relocations is onder andere natuurlijk wel weer dat je vanaf een andere plek terugvliegt en dat dat vaak weer duurdere tickets zijn.
Tinkepinkdonderdag 20 augustus 2015 @ 21:28
quote:
0s.gif Op donderdag 20 augustus 2015 21:17 schreef manifold het volgende:

[..]

[..]

Je hebt gelezen dat TS in de zomer naar het westen wil?
Ja. Maar TS wil ook voor € 6000 op vakantie. Soms kan niet alles wat je wil.
Jadenvrijdag 21 augustus 2015 @ 18:32
Dat gaat prima lukken met een RV als een hotel op wielen. Wij hebben dat meerdere keren gedaan en het bevalt super. De vrijheid, de ruimte en je kunt gaan en staan waar je wilt. Ben je ergens uitgekeken dan is het inpakken en doorrijden.

Vliegen is ook prima te doen wanneer je bijvoorbeeld op de oostkust vliegt en dan verder gaat met binnenlandse vluchten. Die zijn vaak spotgoedkoop, zoals Virgin America of Jet Blue. Eventueel combineren met een stop over, dan zie je gelijk New York, Boston of Philadelphia.

Goede voorbereidingstip: http://forum.allesamerika.com/

SetWidth760-us-main-header.jpg
Blikvrijdag 21 augustus 2015 @ 19:05
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 augustus 2015 18:32 schreef Jaden het volgende:
Dat gaat prima lukken met een RV als een hotel op wielen. Wij hebben dat meerdere keren gedaan en het bevalt super. De vrijheid, de ruimte en je kunt gaan en staan waar je wilt. Ben je ergens uitgekeken dan is het inpakken en doorrijden.

Vliegen is ook prima te doen wanneer je bijvoorbeeld op de oostkust vliegt en dan verder gaat met binnenlandse vluchten. Die zijn vaak spotgoedkoop, zoals Virgin America of Jet Blue. Eventueel combineren met een stop over, dan zie je gelijk New York, Boston of Philadelphia.

Goede voorbereidingstip: http://forum.allesamerika.com/

[ afbeelding ]
Ik zie graag het goedkope voorbeeld tegemoet met eindbestemming Las Vegas, LA of SF.

Want de algemene conclusie is toch wel dat het namelijk niet kan
Tyfuszooizaterdag 22 augustus 2015 @ 09:41
Bedankt zover voor de reacties! De meningen verschillen dus nogal of ik hiervoor voldoende budget heb. Misschien is het nog een optie om het gebied van de bestemming wat te beperken. Dus bijv. Las Vegas en omgeving i.p.v. LA, SF en de bekende parken. Of een andere bestemming in VS die meer betaalbaar is en toch ook zeer de moeite waard...
#ANONIEMzaterdag 22 augustus 2015 @ 10:40
Je kan ook naar New York gaan voor een tijdje en dan kleine tripjes (kan met bus) inplannen naar Washington en/of Boston. Je kan je daar ook erg fijn vermaken. Ook goedkoper om te komen.

De natuur daar is minder indrukwekkend dan gebieden rondom LA of Las Vegas, maar je budget zal daar waarschijnlijk echt wat te laag voor zijn helaas.
Tinkepinkzaterdag 22 augustus 2015 @ 11:48
Hotels in ny zijn erg duur. Voor de prijs van 2 - 3 overnachtingen huur je 3 weken een auto. Hotels kosten onderweg de helft tot een derde.

Wij vliegen meestal wel op ny en stappen dan in een huur auto.
Walking_On_Sunshinezaterdag 22 augustus 2015 @ 12:51
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 augustus 2015 10:40 schreef AlwaysHappy het volgende:
Je kan ook naar New York gaan voor een tijdje en dan kleine tripjes (kan met bus) inplannen naar Washington en/of Boston. Je kan je daar ook erg fijn vermaken. Ook goedkoper om te komen.

De natuur daar is minder indrukwekkend dan gebieden rondom LA of Las Vegas, maar je budget zal daar waarschijnlijk echt wat te laag voor zijn helaas.
Overnachten in NY is wel een flink pak duurder dan in het westen.

quote:
0s.gif Op zaterdag 22 augustus 2015 09:41 schreef Tyfuszooi het volgende:
Bedankt zover voor de reacties! De meningen verschillen dus nogal of ik hiervoor voldoende budget heb. Misschien is het nog een optie om het gebied van de bestemming wat te beperken. Dus bijv. Las Vegas en omgeving i.p.v. LA, SF en de bekende parken. Of een andere bestemming in VS die meer betaalbaar is en toch ook zeer de moeite waard...
Als je tickets voor een redelijke prijs weet te krijgen, dan kan je het prima redden met dat geld.
Zeker als je maar kort in de steden La en Sf blijft. Daar gaat je budget een stuk harder.

- Las Vegas doordeweeks en misschien je route al van tevoren plannen en je overnachtingen boeken.
Kijk anders al een beetje rond naar prijzen van overnachtingen en huurauto (gewoon een economy, vaak krijg je zelfs nog een upgrade naar midsize).

Zeg:
13 overnachtingen á 80 euro = 1040 (Zal in veel gevallen zelfs wel goedkoper zijn, zeg 50/60) vaak incl ontbijt.
Huurauto á 300
Eten á 100 euro x 13= 1300. Zal je ook genoeg dagen veel goedkoper kunnen doen. Ontbijt heb je vaak al bij je hotel, s'middags wat simpels en sommige dagen uit eten en andere dagen wat halen.

= 2640

America pass 80$
Blijft er nog zo'n 3300 over voor 4 vliegtickets en andere uitgaven zoals benzine en uitstapjes
Dus het ligt geheel aan de ticketprijzen. Heel goed in de gaten blijven houden want dit zijn vaak heel kort durende aanbiedingen. Ba had vorig jaar prijzen voor rond de 600,- Ook andere luchthavens in de gaten blijven houden

[ Bericht 8% gewijzigd door Walking_On_Sunshine op 22-08-2015 13:40:01 ]
Roger_zaterdag 22 augustus 2015 @ 13:18
ik snap niet de reacties hier dat het niet te doen is !?
Zolang je er voor zorgt dat je een beetje flexibel bent ;
2600,- Ticket 650,- pp direct van Düsseldorf op LAX ;
2000,- hotel kamer in een super8 of gelijkwaardig 50,- tot 75,- self catered
400,- auto huur ( kleine formaat VW Golf
300,- brandstof
heb je nog 700,- over relatief krap, maar het moet te doen zijn, naar mijn idee.
Tyfuszooizaterdag 22 augustus 2015 @ 13:29
Is dus duidelijk dat de vliegtickets de grootste kostenpost zijn en daar dus veel vanaf gaat hangen. Zal me daarop dan nu eerst orrienteren. Vanaf welke luchthaven in Europa moet ik me dan in principe op richten? En welke in de VS (waarop over het algemeen de voordeligste tarieven van toepassing zijn)?
En bij welke websites kan ik het beste zoeken en in de gaten houden om tickets te boeken?
#ANONIEMzaterdag 22 augustus 2015 @ 13:43
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 augustus 2015 13:29 schreef Tyfuszooi het volgende:
Is dus duidelijk dat de vliegtickets de grootste kostenpost zijn en daar dus veel vanaf gaat hangen. Zal me daarop dan nu eerst orrienteren. Vanaf welke luchthaven in Europa moet ik me dan in principe op richten? En welke in de VS (waarop over het algemeen de voordeligste tarieven van toepassing zijn)?
En bij welke websites kan ik het beste zoeken en in de gaten houden om tickets te boeken?
Cheaptickets, of wtc.nl zijn leuke sites daarvoor :)

Maar ik zou ook voor hotelkosten echt wel meer rekenen dan 50 euro per nacht hoor, of je moet echt in een 2 sterren hotel willen zitten, of een hostel o.i.d.. Verkijk je daar niet op :)
Roger_zaterdag 22 augustus 2015 @ 13:49
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 augustus 2015 13:29 schreef Tyfuszooi het volgende:
Is dus duidelijk dat de vliegtickets de grootste kostenpost zijn en daar dus veel vanaf gaat hangen. Zal me daarop dan nu eerst orrienteren. Vanaf welke luchthaven in Europa moet ik me dan in principe op richten? En welke in de VS (waarop over het algemeen de voordeligste tarieven van toepassing zijn)?
En bij welke websites kan ik het beste zoeken en in de gaten houden om tickets te boeken?
matrix.itasoftware.com ;
hier kun je niet boeken, maar wel uitgebreid verschillende routes bekijken. wel een beetje voor de experts, of voor wie de handleiding leest.

http://www.skyscanner.nl/
wat minder handleiding lezen nodig, maar wel redelijk uitgebreide mogelijk heden, zeker als je wel de handleiding leest.

http://www.chaser.nl/
weer iets handiger, wel ruim in vertrek luchthavens, minder in bestemmingen.
maar soms komen ze echt met achterlijke alternatieven als vluchten waar je pas de derde dag aan komt.

Cheaptickets.nl . tix.nl etc..... voor wie echt niet van handleiding lezen houdt.
en een combinatie van bovenstaande voor de echte prijs jagers.
LosBuenosMuchachoszaterdag 22 augustus 2015 @ 14:37
Vraag me eigenlijk af waarom je het zou doen. Voor dat geld kan je ook gewoon dichterbij genieten. Kan je lekker uit eten, beter slapen, en hoef je niet steeds op de centen te letten. Is toch niks aan als je van alles moet laten? Spaar dan nog even door zou ik zeggen of doe iets anders.
Isabeauzaterdag 22 augustus 2015 @ 14:46
quote:
1s.gif Op zaterdag 22 augustus 2015 11:48 schreef Tinkepink het volgende:
Hotels in ny zijn erg duur. Voor de prijs van 2 - 3 overnachtingen huur je 3 weken een auto. Hotels kosten onderweg de helft tot een derde.

Wij vliegen meestal wel op ny en stappen dan in een huur auto.
Je kan ook campers huren! Is dat misschien een optie? Zijn best luxe campers namelijk die ze daar hebben. Dan heb je en je auto èn je 'hotel' bij je. Mijn ouders zijn van Chicago naar Mexico (oa ook naar Grand Canyon, Las Vegas en Los Angeles geweest) gereden met een camper.
Walking_On_Sunshinezaterdag 22 augustus 2015 @ 14:59
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 augustus 2015 13:29 schreef Tyfuszooi het volgende:
Is dus duidelijk dat de vliegtickets de grootste kostenpost zijn en daar dus veel vanaf gaat hangen. Zal me daarop dan nu eerst orrienteren. Vanaf welke luchthaven in Europa moet ik me dan in principe op richten? En welke in de VS (waarop over het algemeen de voordeligste tarieven van toepassing zijn)?
En bij welke websites kan ik het beste zoeken en in de gaten houden om tickets te boeken?
Als je het prima vindt om er moeite voor te doen kan je bijvoorbeeld vanaf Scandinavië vliegen.
Als ik nu al ga kijken staat er bijvoorbeeld voor 11 tm 25 juli 2016 van Oslo naar Los Angeles 400,-!
Naar New York juli en augustus zelfs maar 300,-
Daar komt natuurlijk nog wel een retourtje naar Oslo bij en 1 a 2 hotelovernachtingen maar dat kost je verder ook maar 100,- pp ticket + 50,- pp ofzo aan hotel.

Zo kom je volgend jaar al voor 550,- pp naar Los Angeles of 450,- naar New York. Vliegen is met British Airways.

(Vlieg zelf in december voor maar 230,- naar Miami)
Hyperdudezaterdag 22 augustus 2015 @ 15:03
Lullig voor een krap budget als je 6 maanden vantevoren goedkope tickets hebt gescoord en dan de € weer eens een glijer maakt van 10% tov. de $. :)

Ik vind de verschillen qua kosten tussen grote stad en platteland in de VS vaak erg groot. Logies en eten.
Rockies zag ik veel goedkope motels, bv. in gebieden die zich voornamelijk op wintersport richten, en er is meer dan genoeg te zien met een NP-pass van $80.

Icelandair is ook wel betaalbaar, en heeft ook wat "afwijkende" bestemmingen zoals Denver of bv. Halifax, Canada in hun programma.
Blikzaterdag 22 augustus 2015 @ 15:18
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 augustus 2015 14:59 schreef Walking_On_Sunshine het volgende:

[..]

Als je het prima vindt om er moeite voor te doen kan je bijvoorbeeld vanaf Scandinavië vliegen.
Als ik nu al ga kijken staat er bijvoorbeeld voor 11 tm 25 juli 2016 van Oslo naar Los Angeles 400,-!
Naar New York juli en augustus zelfs maar 300,-
Daar komt natuurlijk nog wel een retourtje naar Oslo bij en 1 a 2 hotelovernachtingen maar dat kost je verder ook maar 100,- pp ticket + 50,- pp ofzo aan hotel.

Zo kom je volgend jaar al voor 550,- pp naar Los Angeles of 450,- naar New York. Vliegen is met British Airways.

(Vlieg zelf in december voor maar 230,- naar Miami)
Kijk, de eerste met een concreet voorbeeld waarmee het ook echt zou kunnen. Al gaat er op deze manier wel een flink pak van de 2 weken reizen af, maar misschien dat dat opgerekt kan worden.
Blikzaterdag 22 augustus 2015 @ 15:19
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 augustus 2015 13:18 schreef Roger_ het volgende:
ik snap niet de reacties hier dat het niet te doen is !?
Zolang je er voor zorgt dat je een beetje flexibel bent ;
2600,- Ticket 650,- pp direct van Düsseldorf op LAX ;
2000,- hotel kamer in een super8 of gelijkwaardig 50,- tot 75,- self catered
400,- auto huur ( kleine formaat VW Golf
300,- brandstof
heb je nog 700,- over relatief krap, maar het moet te doen zijn, naar mijn idee.
Ik denk dat de meesten niet verwachten dat je voor 650 op lax kunt vliegen in het hoogseizoen. Tickets zijn de bottleneck
Walking_On_Sunshinezaterdag 22 augustus 2015 @ 15:27
Kijk hier bijvoorbeeld even
http://www.skyscanner.nl/(...)undaltsenabled=false

4 tickets van 12 tm 26 juli 2016 naar LA voor 1400 euro.
4x retourtje Stockholm + hotel. Ben je voor +- 1900 euro klaar. Heb je nog meer dan genoeg over om 2 weken een leuk rondje Zuidwest te maken.

(ps: voordeel van een economy auto is dat het ook goedkoper is om te tanken. Deze slurpen namelijk wel wat minder dan zo'n grote Amerikaanse bak)
Roger_zaterdag 22 augustus 2015 @ 15:56
quote:
1s.gif Op zaterdag 22 augustus 2015 15:19 schreef Blik het volgende:

[..]

Ik denk dat de meesten niet verwachten dat je voor 650 op lax kunt vliegen in het hoogseizoen. Tickets zijn de bottleneck
eerste zoekopracht via Chaser, over morgen ; € 570,- pp; twee weken LAX met een overstap van 3 uur in Philly. en terug 4 van uit Schiphol.
Walking_On_Sunshinewoensdag 26 augustus 2015 @ 12:58
Misschien vind je Florida ook wel wat? Tickets voor de zomer zijn nu 430,- (juli en augustus).
Hier kan je bijvoorbeeld een week een vakantiehuis huren en een week rondreizen. Andere natuur dan in het Zuidwesten maar ook heel mooi. Bijvoorbeeld de Everglades, Keys, mooie stranden, verschillende nationale parken. Of je rijdt verder door naar het noorden, richting Smoky mountains bv, of de Panhandle richting New Orleans en the swamps. Genoeg moois te zien. Voor de kids misschien wel leuk om Universal of wat Disneyparken te bezoeken
Met je budget ga je dit in ieder geval prima redden.
Tyfuszooiwoensdag 26 augustus 2015 @ 13:46
Eerste voorkeur gaat eigenlijk niet uit naar Florida. Daar zijn we vroeger al eens zonder de kinderen geweest.
Heb geprobeerd me wat te oriënteren op cheaptickets.nl voor de vliegtickets (bv vertrek 16-7-2016 en retour ca 2,5 week later). Verschillende luchthavens ingevuld (ex Amsterdam, Brussel, Düsseldorf, Oslo, Stockholm / naar: Las Vegas, Los Angeles, New York). Kom echter op tarieven die niet onder de 800 euro pp (retour) komen.
Doe ik msschn iets verkeerd met het invullen of is het niet de beste site daarvoor?
Walking_On_Sunshinewoensdag 26 augustus 2015 @ 14:27
quote:
0s.gif Op woensdag 26 augustus 2015 13:46 schreef Tyfuszooi het volgende:
Eerste voorkeur gaat eigenlijk niet uit naar Florida. Daar zijn we vroeger al eens zonder de kinderen geweest.
Heb geprobeerd me wat te oriënteren op cheaptickets.nl voor de vliegtickets (bv vertrek 16-7-2016 en retour ca 2,5 week later). Verschillende luchthavens ingevuld (ex Amsterdam, Brussel, Düsseldorf, Oslo, Stockholm / naar: Las Vegas, Los Angeles, New York). Kom echter op tarieven die niet onder de 800 euro pp (retour) komen.
Doe ik msschn iets verkeerd met het invullen of is het niet de beste site daarvoor?
Je kan beter op skyscanner of kayak kijken. Skyscanner kan je de hele maand zien + bv vertrek van bv Amsterdam of Stockholm naar USA, veel flexibeler. (Ondanks de naam is cheaptickets niet perse een goedkope). Als er goedkope tickets te krijgen zijn, kan je die ook het best zo snel mogelijk (gelijk) kopen. De prijzen veranderen voortdurend.

Wat ik even snel zo zie
Berlijn naar chicago juli 350,- als je begin juli al weg kan. Vanaf Dusseldorf 450,-
Dusseldorf- Los Angeles 630,- Ook vertrek begin juli.

Ik denk dat er de komende maanden nog wel leuke deals aankomen voor de zomer.

Is de meivakantie geen optie?
Tyfuszooiwoensdag 26 augustus 2015 @ 15:29
@Walking_On_Sunshine, Bedankt weer. De meivakantie hebben we helaas maar 1 week, dus dat is wat te kort voor zo'n reis.
Diconnectedwoensdag 26 augustus 2015 @ 16:05
Vanaf morgen zijn er weer WereldDeal weken bij KLM, misschien zit daar een goede deal voor je tussen :)
Masch1980woensdag 26 augustus 2015 @ 16:29
Kan makkelijk met 6000,--. Zelf ook al 4 keer die kant uitgeweest (2x west, 2x oost). Ruw budget:

Tickets = 4x900 = 3600
Hotels = 14x100 = 1400
Auto = 1x1000 = 1000

Totaal 6000

Voor deze bedragen heb je een erg dikke auto en prima hotels (wel met z'n vieren op één kamer).
mrPaneraiwoensdag 26 augustus 2015 @ 16:39
Zie hier vaak RV voorbij komen maar geen enkele keer kampeergeld voor je plaats; kostte ons ook rond de 800$
Swetseneggerwoensdag 26 augustus 2015 @ 16:42
quote:
0s.gif Op woensdag 19 augustus 2015 18:09 schreef Catch22- het volgende:
Airbnb? Maar op courante locaties zit je dan alsnog gauw op 150-200 per nacht
Ik betaalde in Orlando 100 dollar per nacht voor 5 personen in een prima hotel.
#ANONIEMwoensdag 26 augustus 2015 @ 16:45
quote:
0s.gif Op woensdag 26 augustus 2015 16:29 schreef Masch1980 het volgende:
Kan makkelijk met 6000,--. Zelf ook al 4 keer die kant uitgeweest (2x west, 2x oost). Ruw budget:

Tickets = 4x900 = 3600
Hotels = 14x100 = 1400
Auto = 1x1000 = 1000

Totaal 6000

Voor deze bedragen heb je een erg dikke auto en prima hotels (wel met z'n vieren op één kamer).
En het eten en zo pluk je aan de bomen?
Thetallguywoensdag 26 augustus 2015 @ 16:45
Vroegâh (1999 en 2000) ging ik ook met m'n ouders en broertje en zusje die kant op. Sliepen altijd in Motel6 en soortgelijke accomodaties. Zit je voor $50/nacht met zn 5en op 1 kamer (bij ons 1 iemand op een matje met slaapzak op de grond). Zijn soms ietwat shabby locaties maar wel lekker budget. :7
Swetseneggerwoensdag 26 augustus 2015 @ 16:47
quote:
0s.gif Op woensdag 26 augustus 2015 12:58 schreef Walking_On_Sunshine het volgende:
Voor de kids misschien wel leuk om Universal of wat Disneyparken te bezoeken
Met je budget ga je dit in ieder geval prima redden.
Deze 2 zinnen zijn volledig tegenstrijdig. Die parken zijn stervensduur en was mijn grootste kostenpost afgelopen mei vakantie.
Masch1980woensdag 26 augustus 2015 @ 16:48
quote:
0s.gif Op woensdag 26 augustus 2015 16:45 schreef zarGon het volgende:

[..]

En het eten en zo pluk je aan de bomen?
Die kosten heb je thuis ook, dus hoeft dit niet in het budget :p
Swetseneggerwoensdag 26 augustus 2015 @ 16:49
quote:
0s.gif Op woensdag 26 augustus 2015 16:45 schreef zarGon het volgende:

[..]

En het eten en zo pluk je aan de bomen?
Je kan heel goedkoop relatief behoorlijk eten in de US.
Fredwoensdag 26 augustus 2015 @ 16:50
quote:
0s.gif Op woensdag 26 augustus 2015 16:48 schreef Masch1980 het volgende:

[..]

Die kosten heb je thuis ook, dus hoeft dit niet in het budget :p
Jij eet elke dag ook 3x buiten de deur buiten je vakanties?
Thetallguywoensdag 26 augustus 2015 @ 16:56
quote:
1s.gif Op woensdag 26 augustus 2015 16:50 schreef FredvZ het volgende:

[..]

Jij eet elke dag ook 3x buiten de deur buiten je vakanties?
Ze hebben er ook supermarkten waar je prima ontbijtjes en lunch kunt scoren. Heb ik afgelopen juni ook vaak gedaan.
Masch1980woensdag 26 augustus 2015 @ 16:57
Mjah ik had het eten inderdaad niet meegerekend, maar het is dan alsnog wel te doen. Vooral als je niet elke dag uit eten gaat.

Wij zijn dit jaar (wel in mei) naar Florida geweest, 2 weken met 2 kids, waarvan een geen ticket nodig had. Dit was ons budget:

2 x ticket volwassene totaal 1302
Ticket kind 605
Ticket baby 88
Huurauto midsize SUV 608
14 Dagen appartement 966
Tickets Disney+zwemparken 800
Eten + drinken 1000

Totaal zo'n 5400,--

Tel daar een extra ticket bij op en je hebt 6000. Als je dan niet naar pretparken gaat kan je ook nog veel eten.
#ANONIEMwoensdag 26 augustus 2015 @ 16:57
quote:
0s.gif Op woensdag 26 augustus 2015 16:48 schreef Masch1980 het volgende:

[..]

Die kosten heb je thuis ook, dus hoeft dit niet in het budget :p
Dus die bereken mee bij het hotel of zo, aangezien dat je huis is of hoe moet ik dit interpreteren?

quote:
0s.gif Op woensdag 26 augustus 2015 16:49 schreef Swetsenegger het volgende:

[..]

Je kan heel goedkoop relatief behoorlijk eten in de US.
14 dagen * 4 personen * 15 dollar per persoon = 840 dollar...

(Ontbijt, lunch en avondeten allen 5 dollar per persoon.)

Mis ik iets?
Swetseneggerwoensdag 26 augustus 2015 @ 16:58
quote:
12s.gif Op woensdag 26 augustus 2015 16:56 schreef Thetallguy het volgende:

[..]

Ze hebben er ook supermarkten waar je prima ontbijtjes en lunch kunt scoren. Heb ik afgelopen juni ook vaak gedaan.
Ja ik ook. En 's avonds naar golden corral, pondarosa, ichiban, cici's, sweet tomato's, etc.
Masch1980woensdag 26 augustus 2015 @ 16:58
Tips voor sites met heel veel informatie: http://forum.allesamerika.com/ & http://floridaforum.nl/
Swetseneggerwoensdag 26 augustus 2015 @ 17:00
quote:
0s.gif Op woensdag 26 augustus 2015 16:57 schreef Masch1980 het volgende:
Mjah ik had het eten inderdaad niet meegerekend, maar het is dan alsnog wel te doen. Vooral als je niet elke dag uit eten gaat.

Wij zijn dit jaar (wel in mei) naar Florida geweest, 2 weken met 2 kids, waarvan een geen ticket nodig had. Dit was ons budget:

2 x ticket volwassene totaal 1302
Ticket kind 605
Ticket baby 88
Huurauto midsize SUV 608
14 Dagen appartement 966
Tickets Disney+zwemparken 800
Eten + drinken 1000

Totaal zo'n 5400,--

Tel daar een extra ticket bij op en je hebt 6000. Als je dan niet naar pretparken gaat kan je ook nog veel eten.
Alleen zijn een 17 en 18 jarige een tikkie duurder.
quote:
0s.gif Op woensdag 26 augustus 2015 16:57 schreef zarGon het volgende:

[..]

Dus die bereken mee bij het hotel of zo, aangezien dat je huis is of hoe moet ik dit interpreteren?

[..]

14 dagen * 4 personen * 15 dollar per persoon = 840 dollar...

(Ontbijt, lunch en avondeten allen 5 dollar per persoon.)

Mis ik iets?
Denk het niet, ik was ongeveer 65,- per dag kwijt aan eten met z'n 5'en
Roger_woensdag 26 augustus 2015 @ 18:15
quote:
0s.gif Op woensdag 26 augustus 2015 17:00 schreef Swetsenegger het volgende:

Denk het niet, ik was ongeveer 65,- per dag kwijt aan eten met z'n 5'en
self catered en af-en-toe een Wendy's ofzo , makkelijk te doen.

ik zelf zou op het moment ik naar de VS ging, dan ok graag een keer naar bepaalde sites te gaan, als een pretpark in LA, Alcatraz, een show in Vegas, tig National parken bezoeken.

Maar als je wens is om met je familie naar de VS te gaan. dan is dat mogelijk, zolang je maar genoegen er mee neemt dat je Alcatraz alleen van af een afstand ziet.

maar op het moment het doel van iemand is om naar de VS te gaan met dat budget, het kan.
Alleen is het de kunst om een vlucht te vinden onder 625,- per persoon, en als dat lukt dan lukt de rest ook.
bluemoon23woensdag 26 augustus 2015 @ 18:23
quote:
0s.gif Op donderdag 20 augustus 2015 08:52 schreef Tinkepink het volgende:
Je moeten weten waar je inkoopt. Iedere dag fastfood is voor mij een no-go.
Inderdaad, ik ben verscheidene keren (7x geloof ik) in de VS geweest, vorig jaar voor het laatst.
En 3x per dag vette hap naar binnen werken bij een restaurant hoeft van mij ook niet.
Dat doen volgens mij de meeste mensen ook niet als ze 3 weken op een camping of in een vakantiehuisje zitten......

Ze verkopen best redelijk brood in de VS, maar dan moet je natuurlijk niet dat voorverpakte spul hebben, dat is alleen maar geschikt als toast.
Ook in de VS bakken veel supermarkten zelf brood, cubaans brood, frans brood, italiaans brood etc.

Tickets voor €1000 per persoon is flauwekul.
Die moet je best voor €600/650 per persoon kunnen vinden
http://www.airberlin.com/(...)335dbbf096c7dcffff54
AirBerlin van Dusseldorf naar Los Angeles (nonstop !), vertrek 20 Juni 2016, terug 11 Juli 2016.
€2.385,32 voor 4 volwassenen.

Jeep Cherokee huurauto kost je €630 voor 3 weken
http://www.usareisen.de/m(...)s=0002791375&fn=&pm=

Parkenpas erbij voor €80, daar heb je veel plezier van in het zuidwesten van de VS.
Onbeperkt toegang voor je auto+alle passagiers in de Nationale Parken, Forests en National Recreation Area`s.
quote:
0s.gif Op woensdag 26 augustus 2015 18:15 schreef Roger_ het volgende:
Ik zelf zou op het moment ik naar de VS ging, dan ook graag een keer naar bepaalde sites te gaan, als een pretpark in LA, Alcatraz, een show in Vegas, tig National parken bezoeken.
Maar als je wens is om met je familie naar de VS te gaan. dan is dat mogelijk, zolang je maar genoegen er mee neemt dat je Alcatraz alleen van af een afstand ziet.
Die tig nationale parken waar je het over hebt, zijn kostentechnisch al gedekt met de parkenpas van $80.
Tickets naar Alcatraz zijn $30 per persoon (aardig duur geworden trouwens, was een stuk goedkoper toen ik er jaren geleden was) dat hoeft geen bottleneck te zijn op zo`n vakantie.
De Disney pretparken zijn wel aardig aan de prijs, en ik vraag mij ook maar af hoeveel lol een 17 en 18 jarige daar aan beleven.
Knotts Berry Farm is ook een pretpark bij LA https://www.knotts.com/things-to-do, is alweer een stuk voordeliger, $42 per persoon https://www.knotts.com/ticket-category/Daily-Tickets
Maar goed als de "kinderen" zo graag daar naar toe willen vind ik dat ze met (nu nog) 17 en 18 jaar best kunnen meebetalen aan de entree voor zo`n pretpark :{w

[ Bericht 15% gewijzigd door bluemoon23 op 26-08-2015 18:35:13 ]
bluemoon23woensdag 26 augustus 2015 @ 18:45
quote:
0s.gif Op woensdag 26 augustus 2015 13:46 schreef Tyfuszooi het volgende:
Heb geprobeerd me wat te oriënteren op cheaptickets.nl voor de vliegtickets (bv vertrek 16-7-2016 en retour ca 2,5 week later). Verschillende luchthavens ingevuld (ex Amsterdam, Brussel, Düsseldorf, Oslo, Stockholm / naar: Las Vegas, Los Angeles, New York). Kom echter op tarieven die niet onder de 800 euro pp (retour) komen.
Doe ik msschn iets verkeerd met het invullen of is het niet de beste site daarvoor?
Welke periode wil je precies weg ?, dat zoekt wat makkelijker voor ons
Roger_woensdag 26 augustus 2015 @ 18:46
quote:
0s.gif Op woensdag 26 augustus 2015 18:23 schreef bluemoon23 het volgende:
Die tig nationale parken waar je het over hebt, zijn kostentechnisch al gedekt met de parkenpas van $80.
Tickets naar Alcatraz zijn $30 per persoo... etc....
Uiteraard kunnen ze ook nog wat leuks doen . bedoelde alleen dat ze met een lager budget keuzes moeten maken. En toch een fijne vakantie hebben.
Tyfuszooiwoensdag 26 augustus 2015 @ 19:24
@bluemoon23, vertrek vanaf 23-7-2016 t/m ca. 3-8-2016, en dan 2 à 2,5 week.
Is er trouwens over het algemeen nog verschil in de vliegtarieven met het weekend en doordeweeks?
miranniewoensdag 26 augustus 2015 @ 19:47
Ik zou proberen in een andere periode te gaan. Je wilt precies in de allerduurste periode en dat met 4 volwassenen. Of tussen nu en volgende zomer elke maand 100 euro extra apart leggen? Is toch al weer 1200 euro extra te besteden
bluemoon23woensdag 26 augustus 2015 @ 20:36
Ja, peperdure periode inderdaad.
Je zit zeker vast aan de schoolvakanties ? regio Zuid ?

Eind Juni red je het nog voor €600, een week later begin Juli zit je al op €700.
In die weken wat jij wil zit je zo op €900.............

Dat prijsverschil van die tickets, dat is nog meer dan wat je huurauto kost voor 3 weken.........
Tyfuszooiwoensdag 26 augustus 2015 @ 21:55
@bluemoon23, ja idd, zit vast aan schoolvakantie (regio midden).
Ca 3500 euro voor de vliegtickets wordt dan helaas wat te veel ben ik bang...
Roger_woensdag 26 augustus 2015 @ 22:14
quote:
0s.gif Op woensdag 26 augustus 2015 21:55 schreef Tyfuszooi het volgende:
@bluemoon23, ja idd, zit vast aan schoolvakantie (regio midden).
Ca 3500 euro voor de vliegtickets wordt dan helaas wat te veel ben ik bang...
het is gewoon de kunst van goed zoeken.
In Januari beginnen op de zoeksites te zoeken op vluchten tussen Amsterdam, Brussel of Düsseldorf , naar LA, San Diego, Las Vegas, San Fransico en Phoenix;
www.chaser.nl en www.skyscanner.nl
Je moet wel bereid zijn een of twee dagen eerder/later te kunnen vertrekken / thuis komen.
Ik ben er heilig van overtuigd dat je een vlucht kan vinden , die onder de 625,- pp is.
Misschien duurt het tot eind februari maar de kans is gewoon groot dat je een vlucht vind.

Er is wel enig geduld en goed zoeken voor nodig.
#ANONIEMwoensdag 26 augustus 2015 @ 22:17
quote:
0s.gif Op woensdag 26 augustus 2015 22:14 schreef Roger_ het volgende:

[..]

het is gewoon de kunst van goed zoeken.
In Januari beginnen op de zoeksites te zoeken op vluchten tussen Amsterdam, Brussel of Düsseldorf , naar LA, San Diego, Las Vegas, San Fransico en Phoenix;
www.chaser.nl en www.skyscanner.nl
Je moet wel bereid zijn een of twee dagen eerder/later te kunnen vertrekken / thuis komen.
Ik ben er heilig van overtuigd dat je een vlucht kan vinden , die onder de 625,- pp is.
Misschien duurt het tot eind februari maar de kans is gewoon groot dat je een vlucht vind.

Er is wel enig geduld en goed zoeken voor nodig.
Je kan ook al die uren die je op zoek bent stoppen in betaald werk doen.
Blikwoensdag 26 augustus 2015 @ 22:17
Maar laten we eerlijk zijn, voor de ervaring is het misschien wel leuker om een jaartje extra te sparen en komende zomer nog even goedkoop op vakantie te gaan.

Met een paar 1000 euro extra budget wordt het allemaal een stuk makkelijker en hoef je niet op ieder cent te letten
Roger_woensdag 26 augustus 2015 @ 22:35
quote:
12s.gif Op woensdag 26 augustus 2015 22:17 schreef Scorpie het volgende:

[..]

Je kan ook al die uren die je op zoek bent stoppen in betaald werk doen.
dat geld ook voor goede raad geven aan mensen op Fok.

in ieder geval ik besteed er nu voor de hobby 5 tot 10 minuten aan, gewoon even om me zelf een schouderklopje te geven ;
4 tot 18 juli 2016 , € 600,- met United Amsterdam <> Los Angeles
en heb je er een achterlijk lange overstap in Rome voor over ben je retour LAX met Alitalia voor € 540,-

[ Bericht 0% gewijzigd door Roger_ op 26-08-2015 22:50:22 ]
bluemoon23woensdag 26 augustus 2015 @ 22:38
quote:
0s.gif Op woensdag 26 augustus 2015 22:14 schreef Roger_ het volgende:
In Januari beginnen op de zoeksites te zoeken op vluchten tussen Amsterdam, Brussel of Düsseldorf , naar LA, San Diego, Las Vegas, San Fransico en Phoenix;
www.chaser.nl en www.skyscanner.nl
Je moet wel bereid zijn een of twee dagen eerder/later te kunnen vertrekken / thuis komen.
Ik ben er heilig van overtuigd dat je een vlucht kan vinden , die onder de 625,- pp is.
Misschien duurt het tot eind februari maar de kans is gewoon groot dat je een vlucht vind.

Er is wel enig geduld en goed zoeken voor nodig.
Een jaar van te voren tickets zoeken is erg lastig vaak inderdaad.

quote:
0s.gif Op woensdag 26 augustus 2015 21:55 schreef Tyfuszooi het volgende:
@bluemoon23, ja idd, zit vast aan schoolvakantie (regio midden).
Ca 3500 euro voor de vliegtickets wordt dan helaas wat te veel ben ik bang...
Regio midden begint de zomervakantie 2016 op Zaterdag 9 Juli volgens mij ?
Laatste week voor de vakantie doen ze op de meeste scholen toch niet veel meer.....
En als je kinderen net examen hebben gedaan is het al helemaal klaar, dan kun je nog eerder weg.

[ Bericht 0% gewijzigd door bluemoon23 op 26-08-2015 23:42:07 ]
Walking_On_Sunshinewoensdag 26 augustus 2015 @ 23:56
quote:
11s.gif Op woensdag 26 augustus 2015 16:47 schreef Swetsenegger het volgende:

[..]

Deze 2 zinnen zijn volledig tegenstrijdig. Die parken zijn stervensduur en was mijn grootste kostenpost afgelopen mei vakantie.
Dit bedoelde ik als je die tickets van 420,- naar Florida zou boeken. Dan kan je prima een dagje (of 2) naar een pretpark. Universal kost bv nu voor 4 dagen(2 +2 gratis extra dagen) 150 euro pp. Een dag Disney rond de 90 euro.Dit was alleen omdat je dan dus een goedkoop ticket hebt hè. Pretparken zijn niet goedkoop inderdaad.

Tickets x 4= 1700
Auto: 350
Overnachten: maximaal 1300, maar eerder rond de 1000

Heb je nog zo'n 2500/3000 te besteden aan eten, drinken, uitstapjes,benzine etc

Dan kan er best wel een pretpark van af ;)
bluemoon23donderdag 27 augustus 2015 @ 00:32
Ik ben ook wel in Florida geweest, maar dat vond ik toch een heel andere belevenis dan het natuur in de Zuidwesten van de VS.
Florida moet je ook niet in de zomer doen, veel te heet.
In het najaar of voorjaar ofzo is het daar warm zat.
Swetseneggerdonderdag 27 augustus 2015 @ 07:56
quote:
1s.gif Op woensdag 26 augustus 2015 23:56 schreef Walking_On_Sunshine het volgende:

[..]

Dit bedoelde ik als je die tickets van 420,- naar Florida zou boeken. Dan kan je prima een dagje (of 2) naar een pretpark. Universal kost bv nu voor 4 dagen(2 +2 gratis extra dagen) 150 euro pp. Een dag Disney rond de 90 euro.Dit was alleen omdat je dan dus een goedkoop ticket hebt hè. Pretparken zijn niet goedkoop inderdaad.

Tickets x 4= 1700
Auto: 350
Overnachten: maximaal 1300, maar eerder rond de 1000

Heb je nog zo'n 2500/3000 te besteden aan eten, drinken, uitstapjes,benzine etc

Dan kan er best wel een pretpark van af ;)
Een ticket van 400 vind je alleen op hele specifieke data bij bv arkefly, normaal gesproken zijn prijzen van 650 tot 700 normaler (en dan hoef je net voor elke kilo bagage en bak koffie onderweg apart te betalen. Een auto van 350 voor 2 weken waar je met z'n 4'en en bagage in kan is ook iets te rooskleurig, en op de diverse themepark ticket sites zoals undercovertourist en attractionticketsdirect kom ik niet goedkoper uit dan rond de 180 euro voor Universal voor een volwassene voor 3 dagen.
Swetseneggerdonderdag 27 augustus 2015 @ 07:57
quote:
0s.gif Op donderdag 27 augustus 2015 00:32 schreef bluemoon23 het volgende:
Ik ben ook wel in Florida geweest, maar dat vond ik toch een heel andere belevenis dan het natuur in de Zuidwesten van de VS.
Florida moet je ook niet in de zomer doen, veel te heet.
In het najaar of voorjaar ofzo is het daar warm zat.
Ik vond de keys toch wel onwijs vet :)
polariteitdonderdag 27 augustus 2015 @ 08:01
quote:
0s.gif Op donderdag 27 augustus 2015 00:32 schreef bluemoon23 het volgende:
Ik ben ook wel in Florida geweest, maar dat vond ik toch een heel andere belevenis dan het natuur in de Zuidwesten van de VS.
Florida moet je ook niet in de zomer doen, veel te heet.
In het najaar of voorjaar ofzo is het daar warm zat.
Heet, en luchtvochtigheid van 99,99% ongeveer |:(

FL is wel lekker rustig in de zomer overigens, omdat het dan laagseizoen is.
DownBusinessdonderdag 27 augustus 2015 @ 08:08
Prima te doen zo'n vakantie. Je kan het zo gek maken als je zelf wilt toch. Zwervers leven daar ook voor een habbekrats.
Staafdonderdag 27 augustus 2015 @ 08:25
Laat je kinderen gewoon thuis en ga lekker met je vrouw er heen. Je kinderen hebben toch meer een zuipvakantie in Spanje - leeftijd.
mrPaneraidonderdag 27 augustus 2015 @ 09:24
Zoals gezegd jaartje (of 2) extra doorsparen, zo'n reis met je kinderen is veel leuker als je budget ruimer is, om nog maar van alle shoppingmogelijkheden te zwijgen. Ook niet leuk als je geen enkele shop binnen kan.
Enchanterdonderdag 27 augustus 2015 @ 12:20
Florida moet inderdaad lukken , wordt wel elke avond eten bij de Denny's , Burger King , 5 guys of de Wendy's als je budget incl. eten is.
Walking_On_Sunshinedonderdag 27 augustus 2015 @ 12:42
quote:
11s.gif Op donderdag 27 augustus 2015 07:56 schreef Swetsenegger het volgende:

[..]

Een ticket van 400 vind je alleen op hele specifieke data bij bv arkefly, normaal gesproken zijn prijzen van 650 tot 700 normaler (en dan hoef je net voor elke kilo bagage en bak koffie onderweg apart te betalen. Een auto van 350 voor 2 weken waar je met z'n 4'en en bagage in kan is ook iets te rooskleurig, en op de diverse themepark ticket sites zoals undercovertourist en attractionticketsdirect kom ik niet goedkoper uit dan rond de 180 euro voor Universal voor een volwassene voor 3 dagen.
Nee, ik had het over specifieke tickets die je nu dus kan kopen voor juli/augustus. Vliegen is met AirEuropa. Bv deze data Ticket AirEuropa Miami

Op undercovertourist zie ik toch echt een ticket voor 2 dagen+ 2 gratis extra dagen staan voor $164.
Dit is natuurlijk wel een base ticket, dus 1 park per dag. Maar waarom zou je een parkhopper willen als je toch 4 dagen hebt.

Auto huren: 2 weken in juli 333,- voor een midsize. Lijkt me wel prima maar anders een fullsize voor 376,- Ebookers auto huren Miami

Een compact auto kan zelfs voor 266,- maar dat is misschien wel aan de kleine kant voor met z'n vieren. Of voor iets meer geld een Midsize SUV voor 388,-

[ Bericht 2% gewijzigd door Walking_On_Sunshine op 27-08-2015 12:47:30 ]
Walking_On_Sunshinedonderdag 27 augustus 2015 @ 13:00
quote:
14s.gif Op donderdag 27 augustus 2015 07:57 schreef Swetsenegger het volgende:

[..]

Ik vond de keys toch wel onwijs vet :)
Zeker weten! Zo relaxt ook :) Lekker snorkelen, kanoöen, eten.. Ga in november voor de 2e keer richting Florida (Eerder in zuidwest en New York geweest) en een paar dagen op de Keys staan iig op de planning.
Swetseneggerdonderdag 27 augustus 2015 @ 13:51
Ik ben in de Mei vakantie in Florida geweest. 6 dagen Orlando (disney en universal), daarna 3 richting Miami en de everglades en vervolgens nog 2 en een halve dag op de keys. En ik wil asap nog een keer. Dan alleen de west-kust van Florida.

Maar met 3 kinderen moet ik nog even sparen -O-

-edit- zie nu wel dat retourtje miami behoorlijk goedkoper is dan retourtje orlando of tampa. En zeker goedkoper dan heen orlando en terug vanaf key west wat ik in Mei deed (maar wel mijn tijd optimaliseerde :P)

[ Bericht 28% gewijzigd door Swetsenegger op 27-08-2015 14:18:31 ]
bluemoon23donderdag 27 augustus 2015 @ 18:59
quote:
14s.gif Op donderdag 27 augustus 2015 07:57 schreef Swetsenegger het volgende:
Ik vond de keys toch wel onwijs vet :)
Keys is inderdaad vet, maar ik was er in November.
Toen was het daar ook nog 30 C.
Zomer is laagseizoen in Florida, dat is niet voor niks...

Speciaal terugvliegen vanaf de Keys maakt het inderdaad duur.
In een half dagje rijd je echt wel van Key West naar Miami, mooi uitzicht onderweg.
Swetseneggerdonderdag 27 augustus 2015 @ 22:00
quote:
1s.gif Op donderdag 27 augustus 2015 18:59 schreef bluemoon23 het volgende:

[..]

Keys is inderdaad vet, maar ik was er in November.
Toen was het daar ook nog 30 C.
Zomer is laagseizoen in Florida, dat is niet voor niks...

Speciaal terugvliegen vanaf de Keys maakt het inderdaad duur.
In een half dagje rijd je echt wel van Key West naar Miami, mooi uitzicht onderweg.
Ik ben van Orlando naar Miami naar Key west gereden en terug gevlogen.
daNpydonderdag 27 augustus 2015 @ 22:02
quote:
0s.gif Op woensdag 19 augustus 2015 21:11 schreef Indiany het volgende:
Twee weken met vier personen naar de USA? Toen ik het bedrag van 6000 las hoopte ik op per persoon. Blijkbaar is dat met zijn vieren. Een auto huren per week kost je al snel, zelfs bij een budgetmaatschappij, 200 per week. 400 euro kosten aan de auto, verder eet je elke dag met zijn allen ontbijt, lunch en avond en zelfs al zou je niet buiten de deur eten ben je dan alsnog 10 euro per dag kwijt denk ik zo p.p. Komt neer op 560 euro voor die twee weken. Dan blijft er van die 6000 dus 5940 over. Vluchten kosten meer als 1000 p.p. 1940 over voor eventueel verblijf etc. etc.

Dus al wil je naar Amerika om een rondreis te maken, niet eens te spreken over benzine en ben de autoverzekering ook nog vergeten kan je op een botje knagen en elke nacht onder de PRACHTIGE sterren slapen.

Zelf maar vijf keer naar de USA geweest dus weet vast niet wat ik zeg dus negeer dit maar. :)
Die prijzen zijn wel érg overdreven.

Met een RV rondtoeren kost je per nacht minder als een hotel, maar
- een RV huren is achterlijk duur
- met een RV ben je minder mobiel
Blikzaterdag 29 augustus 2015 @ 09:09
quote:
10s.gif Op donderdag 27 augustus 2015 22:02 schreef daNpy het volgende:

[..]

Die prijzen zijn wel érg overdreven.

Met een RV rondtoeren kost je per nacht minder als een hotel, maar
- een RV huren is achterlijk duur
- met een RV ben je minder mobiel
Rv is duur, maar dat win je terug met de overnachtingen en vnl met het zelf regelen van je eten. Die mobiliteit vind ik erg meevallen, Muv enkele wegen kun je eigenlijk overal rijden. En ja, de steden zijn iets moeilijker.
daNpyzaterdag 29 augustus 2015 @ 09:10
quote:
1s.gif Op zaterdag 29 augustus 2015 09:09 schreef Blik het volgende:

[..]

Rv is duur, maar dat win je terug met de overnachtingen en vnl met het zelf regelen van je eten. Die mobiliteit vind ik erg meevallen, Muv enkele wegen kun je eigenlijk overal rijden. En ja, de steden zijn iets moeilijker.
Klopt, je kunt idd makkelijker eigen eten koken, tenzij je appartementen boekt dan kan het ook gewoon.
Met minder mobiel bedoel ik dat als je 's avonds geïnstalleerd op je slaapplek staat, ga je niet nog ff snel ergens een bezienswaardigheid bekijken.
Roger_zaterdag 29 augustus 2015 @ 10:47
hoer denkt de topic starter er nu over ?
DancingPhoebezaterdag 29 augustus 2015 @ 10:49
quote:
0s.gif Op woensdag 19 augustus 2015 18:57 schreef Tayu het volgende:
Ik ken een gezin dat een werkvakantie is gaan doen op Hawaï. Ze hebben een onvergetelijke vakantie gehad, en de combinatie met werk maakte het ook betaalbaar.

Misschien een idee?
Heb je hier misschien meer info/link/oid over?
Blikzaterdag 29 augustus 2015 @ 11:06
quote:
0s.gif Op zaterdag 29 augustus 2015 09:10 schreef daNpy het volgende:

[..]

Klopt, je kunt idd makkelijker eigen eten koken, tenzij je appartementen boekt dan kan het ook gewoon.
Met minder mobiel bedoel ik dat als je 's avonds geïnstalleerd op je slaapplek staat, ga je niet nog ff snel ergens een bezienswaardigheid bekijken.
Persoonlijk had ik daar ook nul behoefte aan na een lange dag rijden en sightseeing doen. Dan is het bbq aan en een biertje drinken en evt even zwemmen ofzo

Alleen in de stad is dat iets anders. Maar in LV kun je bij Circus Circus staan en bij SF hebben wij de camper pas opgehaald nadat we de stad hadden gezien. In LA zijn we nog wel weggegaan 's avonds 1 keer.
daNpyzaterdag 29 augustus 2015 @ 12:06
quote:
1s.gif Op zaterdag 29 augustus 2015 11:06 schreef Blik het volgende:

[..]

Persoonlijk had ik daar ook nul behoefte aan na een lange dag rijden en sightseeing doen. Dan is het bbq aan en een biertje drinken en evt even zwemmen ofzo
Dat kan ik ook wel weer begrijpen idd :)
Roger_zaterdag 29 augustus 2015 @ 12:41
zelf heb ik er niet zo'n probleem mee om te koken. na een lange dag. ik vind het wel eens lekker om rustig wat te kokkerellen na een "drukke dag" alleen de afwas, dat haat ik, daarom heb ik dan ook veel papieren en houten wegwerp bestek/borden.
Tyfuszooizaterdag 29 augustus 2015 @ 18:11
quote:
0s.gif Op zaterdag 29 augustus 2015 10:47 schreef Roger_ het volgende:
hoer denkt de topic starter er nu over ?
Ben bang dat het toch te duur gaat worden vanwege de dure vlegtickets in die periode (laatste week juli/eerste helft augustus). Maar ja, zal desondanks komende tijd toch regelmatig de prijzen in de gaten houden.
bluemoon23zaterdag 29 augustus 2015 @ 18:22
Kijk dan ook hier op dit topic de komende tijd TRV / Het grote -Hoe kom ik goedkoop van A naar B- topic #32
Het belangrijkste zijn de vliegtickets, een huurauto kun je 3 weken van tevoren nog wel regelen, die prijzen liggen aardig vast.

Even abonneren op de nieuwsbrieven van sites die goedkope tickets en vakanties adverteren, zoals:
http://www.vakantiepiraten.nl/vluchten
http://www.weflycheap.nl/
http://www.travelox.de/
http://ticketspy.nl/
Tayuzaterdag 29 augustus 2015 @ 20:56
quote:
0s.gif Op zaterdag 29 augustus 2015 10:49 schreef DancingPhoebe het volgende:

[..]

Heb je hier misschien meer info/link/oid over?
Helaas niet, het was destijds (paar jaar geleden) het gezin van een vriendje van mijn dochter. Ze hebben een enorm gave tijd gehad op Hawaï. Er stond enkel een paar uurtjes fruit plukken in de ochtenduren tegenover. De rest van de dag konden ze genieten van wat ze maar wilden doen.