Sterkte! Hopelijk ist een ritje voor niks..quote:Op donderdag 20 augustus 2015 21:04 schreef Cassandra87 het volgende:
Lb succes morgen!
Wij zijn op weg naar t ziekenhuis wegens verminderd leven voelen. Ze zitten er bovenop vanwege de verminderde groei
Dank je wel! Ik ga denk ik morgen ook een lk bellen, hoewel ik me nog niet direct zorgen maak lijkt het me toch wel fijn een expert-opinion te hebben.quote:Op donderdag 20 augustus 2015 16:01 schreef Phaidra het volgende:
[..]
Vakantie....lijkt me heerlijk!![]()
Mijn oudste was 2460 bij de geboorte en viel af tot 2260. Het duurde even voor we in de gaten hadden dat hij niet genoeg kracht had om de bv op gang te brengen, waardoor we met 5 dagen weer in het ziekenhuis belandden. Wij hebben toen een tijd het schema live voeden-flesje-nakolven gevolgd iedere 2-3 uur en toen hij goed groeide in overleg met lk het flesje afgebouwd. Toen het eenmaal goed liep heb ik nog tot hij 2,5 jaar was gevoed. Het was in het begin echt lastig en ik werd er onzeker van. Heb 3x op het punt gestaan om te stoppen. Maar uiteindelijk ben ik heel blij dat ik toen heb doorgezet. Als je vragen hebt, mag je altijd pm'en!
Och gekocht met zo'n kortingssticker eropquote:Op donderdag 20 augustus 2015 19:00 schreef SaskiaR het volgende:
[..]
Minder, in mijn ervaring is de Hema niet in staat de schroeiende pijn in mijn tepels te verhelpen
Dat alleen al helpt de schroeiende pijn in je tepels te verminderenquote:Op donderdag 20 augustus 2015 21:53 schreef gestreeptestoel het volgende:
[..]
Och gekocht met zo'n kortingssticker erop
Gelukkig!quote:Op donderdag 20 augustus 2015 21:45 schreef Cassandra87 het volgende:
So far so good. Ze zijn gewoon erg voorzichtig gelukkig. Lig hier liever voor niets dan dat er iets aan de hand is. Hij sliep wel, en ligt met zijn rug tegen mijn buik wat een verklaring kan zijn voor de weinige /lichte bewegingen die ik voel. Volgens mij ligt hij vrij vaak zo, maar misschien in combinatie met een slaperig dagje..
ja hij heeft af en toe een rustige dag, maar de sterkte van de bewegingen lijkt op die van rond de 22 weken. Over het algemeen beweegt hij de hele dag bijna non stop, en flink ook. Dus als hij minder beweegt en vooral ook zachter beweegt, valt t direct op. Had vanwege verminderde groei al opdracht gekregen in dat geval direct aan de bel te trekken.quote:Op donderdag 20 augustus 2015 22:29 schreef .Sparkling. het volgende:
Sterktw cassandra.je hebt het vaker als ik het goed onthouden heb? Het doet me denken aan mijn eigen zwangerschap
slopend is het! Hier helaas weinig leven gehouden tot aan de bevalling.
nu pas thuis. Update was tijdens ctgquote:Op donderdag 20 augustus 2015 22:31 schreef .Sparkling. het volgende:
Oh, had duidelijk niet goed bijgelezen. Je was al terugfijn dat alles goed is!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |