Daar zal hij ongetwijfeld zeer blij mee zijn, maar dat neemt natuurlijk niet weg dat hij zich totaal onrechtvaardig en schofterig behandeld voelt door SBS en enkele 'collega's'.quote:Op dinsdag 11 augustus 2015 11:18 schreef de_boswachter het volgende:
Maar Hans heeft nu toch een mooie baan bij FOX ? Zo treurig hoeft hij niet te zijn lijkt me.
Klopt. Maar Hans hoeft nu niet meer te klagen, hij heeft een baan waar iedereen van droomt.quote:Op dinsdag 11 augustus 2015 11:23 schreef Tarado het volgende:
het blijft natuurlijk lullig als je jarenlang voor zo'n K zender werkt als ze dan wat serieuzer werk binnen krijgen zeggen "bedankt je kunt gaan".
Eens hoor. Maar toch heeft Ronald wel een punt vind ik; door dat schreeuwerige imago bij VI hebben ze hem ws. gepasseerd. Daar is hij zelf ook wel bij vind ik.quote:Op dinsdag 11 augustus 2015 11:25 schreef Downwards het volgende:
[..]
Daar zal hij ongetwijfeld zeer blij mee zijn, maar dat neemt natuurlijk niet weg dat hij zich totaal onrechtvaardig en schofterig behandeld voelt door SBS en enkele 'collega's'.
bij de tafel van kees gedraagt hij zich altijd redelijk normaalquote:Op dinsdag 11 augustus 2015 11:25 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Klopt. Maar Hans hoeft nu niet meer te klagen, hij heeft een baan waar iedereen van droomt.
En wat hij deed daar bij VI was uitstekend overigens. Vind sowieso dat Kraaij zich eens minder vaak moet verlagen tot een schreeuwniveau. Moet zich niet zo laten opnaaien door Gijp en Derksen.
Vind Kraaij veel meer verstand van het spelletje hebben dan pakweg een Ronald Helwegen.
Misschien wel, maar je zag wel dat Hans zich enorm zat op te vreten. Verder bleef hij wel vrij koel onder de omstandigheden.. Zeker voor een het heethoofd dat hij toch wel is.quote:Op dinsdag 11 augustus 2015 11:25 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Eens hoor. Maar toch heeft Ronald wel een punt vind ik; door dat schreeuwerige imago bij VI hebben ze hem ws. gepasseerd. Daar is hij zelf ook wel bij vind ik.
Hij laat zich vooral opnaaien door Genee, die geen ballenverstand van het spelletje heeft.quote:Op dinsdag 11 augustus 2015 11:25 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Klopt. Maar Hans hoeft nu niet meer te klagen, hij heeft een baan waar iedereen van droomt.
En wat hij deed daar bij VI was uitstekend overigens. Vind sowieso dat Kraaij zich eens minder vaak moet verlagen tot een schreeuwniveau. Moet zich niet zo laten opnaaien door Gijp en Derksen.
Vind Kraaij veel meer verstand van het spelletje hebben dan pakweg een Ronald Helwegen.
Met een beetje fortuin komt hij midden in een relschopfeestje terecht.quote:Op dinsdag 11 augustus 2015 10:03 schreef Lokale_Notabele het volgende:
[..]
Dat voegde ook weinig toe. Een soort Voetbalfans 2.0. Ik zie hem nog wel een keer ergens over een hek klimmen om de middenstip te jatten of op het veld te schijten, in een wanhopige poging om spraakmakende televisie te maken.
De Telegraaf heeft altijd al een neusje gehad voor interessant nieuwsquote:Op dinsdag 11 augustus 2015 12:11 schreef de_boswachter het volgende:
Ronald Helwegen is nu ook nieuws bij de Telegraaf
Dat valt mee. Trapt vaak louter open deuren in die iedereen die een beetje voetbal kijkt zelf ook wel kan bedenken, en daarnaast is hij zeer onprettig om naar te luisteren met zijn eeuwige ge-eeeeeeeeeeeeeeeehquote:Op dinsdag 11 augustus 2015 12:08 schreef HarveySpecter het volgende:
Vond dat ze wel enigszins aan het doordraven waren over Ronald de Boer.
Is een uitstekende analist en ook regelmatig kritisch over z'n broer.
Neemt niet weg dat z'n optreden bij Jinek niet bepaald chique was.
http://www.telegraaf.nl/p(...)jke_Helwegen___.htmlquote:Op dinsdag 11 augustus 2015 12:11 schreef de_boswachter het volgende:
Ronald Helwegen is nu ook nieuws bij de Telegraaf
Terwijl hij eerder volgens mij altijd vond dat Krabby er geen klote van kon.quote:Op maandag 10 augustus 2015 22:47 schreef Vriezzer het volgende:
[..]
Klinkt nogal cheap inderdaad. Was beter toen het programma nog VI heette.
[..]
Wel bijval voor Krabby door Derksen.
Wat een spook is dat wijf, gadverdamme!!!quote:Op dinsdag 11 augustus 2015 13:40 schreef Evertjan het volgende:
[..]
http://www.telegraaf.nl/p(...)jke_Helwegen___.html
http://www.mediacourant.n(...)egen-voetbal-inside/quote:Jack van Gelder zegt ‘ja’ tegen Voetbal Inside
Jack van Gelder vindt het prima om eens aan te schuiven in de RTL 7-talkshow Voetbal Inside met Wilfred Genee. Dat heeft hij laten weten aan dj Frank Dane van Radio 538. Dane vond het wel een leuk initiatief om Van Gelder in de show te krijgen en daarom heeft hij de sportpresentator vanochtend opgebeld. Hij had in eerste instantie geen zin in het belletje, maar stond de korte vraag of hij eens te gast wilde zijn bij VI wél toe: “O ja, ik kom wel een keer hoor. Ja hoor, waarom niet?“
Na die toezegging werd Genee gebeld met het nieuws. “Jack had er wel zin in, had ik de indruk ook, ha ha“, reageerde hij. “Ik vind het hartstikke leuk dat Jack een keer langskomt.”
“Alleen ik hoop dat het mag. We deden gisteren de uitzending en we hebben normaal gesproken altijd een samenwerkingsverband met Sport1, maar dat blijkt niet meer het geval te zijn. Ik weet niet hoe gevoelig het nu ligt.”
Het is nog niet duidelijk wanneer Genee hem wil gaan uitnodigen. “Vrijdag half negen is Jan er. Wij hebben een planning. Ik ga het onmiddellijk in de groep gooien.”
Van Gelder en Genee hebben in het verleden regelmatig naar elkaar uitgehaald.
eigenlijk hoop ik stiekem nog eens keer een uitzending met Kees Jansma Johan Derksen en Mart Smeets.quote:Op dinsdag 11 augustus 2015 14:22 schreef Zipportal het volgende:
Jack van Gelder vindt het prima om eens aan te schuiven in de RTL 7-talkshow Voetbal Inside met Wilfred Genee. Dat heeft hij laten weten aan dj Frank Dane van Radio 538. Dane vond het wel een leuk initiatief om Van Gelder in de show te krijgen en daarom heeft hij de sportpresentator vanochtend opgebeld. Hij had in eerste instantie geen zin in het belletje, maar stond de korte vraag of hij eens te gast wilde zijn bij VI wél toe: “O ja, ik kom wel een keer hoor. Ja hoor, waarom niet?“
Na die toezegging werd Genee gebeld met het nieuws. “Jack had er wel zin in, had ik de indruk ook, ha ha“, reageerde hij. “Ik vind het hartstikke leuk dat Jack een keer langskomt.”
“Alleen ik hoo
een tevreden roker is geen onrust stokerquote:Op dinsdag 11 augustus 2015 14:25 schreef Mani89 het volgende:
Mag ik Topshow zeggen? Ja dat wordt een geweldige aflevering. Hopelijk laten ze Sjek en Johan dan ook gelijk lekker een sigaar roken.
Nu ik dit zo lees moet Peter R. de Vries ook maar komenquote:Op dinsdag 11 augustus 2015 14:22 schreef Zipportal het volgende:
[..]
http://www.mediacourant.n(...)egen-voetbal-inside/
quote:Op dinsdag 11 augustus 2015 14:22 schreef Zipportal het volgende:
[..]
http://www.mediacourant.n(...)egen-voetbal-inside/
Typisch een geval van Jack die even flink wil doen als het hem zo op de radio wordt gevraagd, maar vervolgens zal hij er achter de schermen alles aan doen om te voorkomen dat het zover komt.quote:Op dinsdag 11 augustus 2015 14:22 schreef Zipportal het volgende:
[..]
http://www.mediacourant.n(...)egen-voetbal-inside/
7-8 minuten voor het eindequote:Op dinsdag 11 augustus 2015 04:05 schreef heiden6 het volgende:
[..]
Hoe ver in de uitzending is dit ongeveer?
quote:
Bedanktquote:Op maandag 10 augustus 2015 22:17 schreef Downwards het volgende:
Voor den mp4:
http://pg.us.rtl.nl/rtlxl(...)44a-c2bafed7c9c1.mp4
quote:
En heeft Theo van Es meegenomenquote:Ontslagen MH17-onderzoeker GEORGE MAAT is boos op de overheid | JOHAN DERKSEN gaat het theater in | GOEDELE LIEKENS geeft sekslessen op Britse tv | THE CLARKS & THEO VAN ES spelen 'Osaka
Ze noemen hem niet voor niets de witte neger.quote:Op dinsdag 11 augustus 2015 17:07 schreef Mani89 het volgende:
Ik denk dat Johan prima kan assisteren bij de sekslessen van Goedele.
nee dat is Marcoooootje die is nog eens bij Gijpie thuis geweest met een pond kibbelingen maar die deed toen als een echte autist de deur niet openquote:Op dinsdag 11 augustus 2015 17:30 schreef Noorse_Kabeltrui het volgende:
Is dit Peter Lubbers, de engnek die Hans op onbeschaafde wijze heeft weggewerkt bij SBS?
Wellicht zag René hem aan voor de postbode. Al was het eindresultaat hetzelfde: huilend weggedoken achter de bank.quote:Op dinsdag 11 augustus 2015 17:36 schreef Evertjan het volgende:
nee dat is Marcoooootje die is nog eens bij Gijpie thuis geweest met een pond kibbelingen maar die deed toen als een echte autist de deur niet open
stond in het boek topshow uiteindelijk heeft Marco de pond kibbeling aan de deurknop gehangenquote:Op dinsdag 11 augustus 2015 17:45 schreef Downwards het volgende:
[..]
Wellicht zag René hem aan voor de postbode. Al was het eindresultaat hetzelfde: huilend weggedoken achter de bank.
En af en toe even in de hot tub en de sauna, is toch heerlijk man.quote:Op dinsdag 11 augustus 2015 17:57 schreef Henrys het volgende:
Stort die Rene nou na elke uitzending mentaal inelkaar en zit die de rest van de week een beetje depressief op de bank met zn hond?
Uitsmijtertje eten. Niks mis mee ouwe reus.quote:Op dinsdag 11 augustus 2015 18:01 schreef Jivis het volgende:
[..]
En af en toe even in de hot tub en de sauna, is toch heerlijk man.
Laat gaan.quote:Op dinsdag 11 augustus 2015 17:57 schreef Henrys het volgende:
Stort die Rene nou na elke uitzending mentaal inelkaar en zit die de rest van de week een beetje depressief op de bank met zn hond?
Zit die presentator daar nou echt te acteren dat hij geboeid zit te luisteren?quote:
Cliché-kotsen is dat ook wat ze uitkraamt.quote:Op woensdag 12 augustus 2015 10:08 schreef Vriezzer het volgende:
[..]
Zit die presentator daar nou echt te acteren dat hij geboeid zit te luisteren?
Dat gezicht spreekt voor zichzelf: 'Aha, ah zo..'
http://www.kro-ncrv.nl/ji(...)et-een-muzikale-showquote:Op dinsdag 11 augustus 2015 21:09 schreef Oliver23 het volgende:
Johan Derksen vanavond te gast bij Eva Jimek
35:45quote:Op woensdag 12 augustus 2015 11:54 schreef Downwards het volgende:
[..]
http://www.kro-ncrv.nl/ji(...)et-een-muzikale-show
Hopelijk begint Derksen dan even over dat filmpje waarin Genee het over de 'dikke kop' van Van Gelder heeft..quote:Op dinsdag 11 augustus 2015 14:22 schreef Zipportal het volgende:
[..]
http://www.mediacourant.n(...)egen-voetbal-inside/
Niet ineens, dat is hij al een paar jaar.quote:Op woensdag 12 augustus 2015 14:58 schreef fathank het volgende:
Wel chanant dat Kuyt ineens zo ongeveer de allerbeste voetballer ter wereld is
quote:De 20 genomineerden voor de Gouden Televizier-Ring
De Beste Zangers Van Nederland (AVROTROS)
De Jopie Parleviet Show (RTL 4)
De Slimste Mens (NCRV)
De Wensboom (RTL 4)
Lekker Nederlands (SBS 6)
Boer Zoekt Vrouw (KRO)
De Kwis (VARA)
Divorce (RTL 4)
Dokter Tinus (SBS 6)
Floortje Naar Het Einde Van De Wereld (BNN)
Goedenavond Dames En Heren (Omroep Max)
Heel Holland Bakt (Omroep Max)
Marco Borsato 25 jaar: Is Meer Dan Ik Alleen (RTL 4)
Moordvrouw (RTL 4)
Nick & Simon, The Dream (AVROTROS)
Over Mijn Lijk (BNN)
Proefkonijnen (BNN)
RTL Late Night (RTL 4)
Smeris (BNN)
SynDROOM (RTL 4)
Volgend jaar halen we 'em binnen. Dit nieuwe format moet natuurlijk even de tijd krijgen om zich te ontwikkelen en het grote publiek te bereiken.quote:Op woensdag 12 augustus 2015 20:43 schreef Evertjan het volgende:
godnondeju![]()
![]()
![]()
http://www.parool.nl/paro(...)elevizier-Ring.dhtml
[..]
Ik zie al die namen van die programma's en ik krijg spontaan zin om te emigrerenquote:Op woensdag 12 augustus 2015 20:43 schreef Evertjan het volgende:
godnondeju![]()
![]()
![]()
http://www.parool.nl/paro(...)elevizier-Ring.dhtml
[..]
Nou dat is niet zo gek hoorquote:Op donderdag 13 augustus 2015 13:51 schreef Noorse_Kabeltrui het volgende:
[..]
Ik zie al die namen van die programma's en ik krijg spontaan zin om te emigrerenHoe is het mogelijk dat Voetbal Inside er niet tussen staat
quote:Verder zijn programma’s uitgesloten die al eens eerder de Televizier-Ring hebben gewonnen. Dat geldt ook voor: identieke remakes, regelrechte doorstarts, al te gelijkende spin-offs en originele programma’s waarvan de al te gelijkende spin-offs al eens de Gouden Televizier-Ring hebben gewonnen.
Geen VI en We Zijn Er Bijnaquote:Op woensdag 12 augustus 2015 20:43 schreef Evertjan het volgende:
godnondeju![]()
![]()
![]()
http://www.parool.nl/paro(...)elevizier-Ring.dhtml
[..]
Een winnend programma mag niet opnieuw winnen, boerkinkel.quote:Op donderdag 13 augustus 2015 13:57 schreef Slobeend het volgende:
[..]
Geen VI en We Zijn Er BijnaKansloos!
Excuus, waar ik VI zei bedoelde ik Voetbal Inside, stop de tijd.quote:Op donderdag 13 augustus 2015 14:01 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Een winnend programma mag niet opnieuw winnen, boerkinkel.
Ties02 en Zuidgrens in dit topic, het wordt allemaal wel heel erg oldskool.quote:Op woensdag 12 augustus 2015 13:03 schreef ZuidGrens het volgende:
[..]
Hopelijk begint Derksen dan even over dat filmpje waarin Genee het over de 'dikke kop' van Van Gelder heeft..
Verder ben ik blij dat VI weer terug is. Showtje was aardig. Had het wel te doen met Hans, je kon zien dat het 'm niet lekker zat.
Hij was i.i.g. op de goede weg.quote:Op donderdag 13 augustus 2015 15:00 schreef johannes_vermeer het volgende:
Derksen on the Road was in mijn ogen een grote kanshebber, maar die heeft het dus niet gehaald.
Je kan alsnog even hem in het theater bewonderen.quote:Op donderdag 13 augustus 2015 15:03 schreef Downwards het volgende:
[..]
Hij was i.i.g. op de goede weg.
Competitie is al begonnen dus vroeg me ineens af waar die toto is gebleven.. maar als hij nog moet beginnen des te beterquote:
Doorgaans voorspelt hij dan op de vrijdag de wedstrijden voor het weekend. Ga er vanuit dat dat morgen ook weer zo is, tenzij Toto gekapt is met sponsoren..quote:Op donderdag 13 augustus 2015 15:19 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Competitie is al begonnen dus vroeg me ineens af waar die toto is gebleven.. maar als hij nog moet beginnen des te beter
En de winnaar is:quote:Op woensdag 12 augustus 2015 20:43 schreef Evertjan het volgende:
De Beste Zangers Van Nederland (AVROTROS)
De Jopie Parleviet Show (RTL 4)
De Slimste Mens (NCRV)
De Wensboom (RTL 4)
Lekker Nederlands (SBS 6)
Boer Zoekt Vrouw (KRO)
De Kwis (VARA)
Divorce (RTL 4)
Dokter Tinus (SBS 6)
Floortje Naar Het Einde Van De Wereld (BNN)
Goedenavond Dames En Heren (Omroep Max)
Heel Holland Bakt (Omroep Max)
Marco Borsato 25 jaar: Is Meer Dan Ik Alleen (RTL 4)
Moordvrouw (RTL 4)
Nick & Simon, The Dream (AVROTROS)
Over Mijn Lijk (BNN)
Proefkonijnen (BNN)
RTL Late Night (RTL 4)
Smeris (BNN)
SynDROOM (RTL 4)
dat zou het faillissement van de televizier ring betekenenquote:Op donderdag 13 augustus 2015 21:14 schreef Nober het volgende:
[..]
Heeft Boer zoekt vrouw nog nooit gewonnen?
Eens, maar programma's waar minder dan 10 mensen naar kijken mogen niet genomineerd wordenquote:Op donderdag 13 augustus 2015 15:00 schreef johannes_vermeer het volgende:
Derksen on the Road was in mijn ogen een grote kanshebber, maar die heeft het dus niet gehaald.
Eens.quote:Op donderdag 13 augustus 2015 21:29 schreef Vriezzer het volgende:
De Wensboom is wel een sympathiek programma.
omroep Max kijker gespotquote:Op donderdag 13 augustus 2015 22:39 schreef Karina het volgende:
De meeste programma's op die lijst heb ik nog nooit gezien.
Jammer dat Droomhuis Gezocht er niet op staat, dat is leuk
Dit interesseert echt niemand.quote:Op vrijdag 14 augustus 2015 12:43 schreef Iwanius het volgende:
Maar goed. Loont het om te vertellen dat ik nog geen aflevering van het nieuwe Vi heb gezien?
Concreet voor hen die het al gezien hebben: Wat is nu het grootste verschil los van de naamsverandering met het oude VI?
Of is er gewoon geen verschil in de basis.
Je bent dan ook de doelgroep.quote:Op vrijdag 14 augustus 2015 10:47 schreef Karina het volgende:
[..]
Nou en. Die hebben best leuke programma's. Groeten van Max is ook tof.
Er is geen verschil in de basis. Alleen de muziek is nog kutter.quote:Op vrijdag 14 augustus 2015 12:43 schreef Iwanius het volgende:
Maar goed. Loont het om te vertellen dat ik nog geen aflevering van het nieuwe Vi heb gezien?
Concreet voor hen die het al gezien hebben: Wat is nu het grootste verschil los van de naamsverandering met het oude VI?
Of is er gewoon geen verschil in de basis.
Ik zie weinig verschil. Er is een nieuw item met een nieuwe verslaggever maar verder alles geruststellend hetzelfde. Wilfred die probeert Hansie uit de tent te lokken. René die uit zijn dak gaat en Johan die het over meneer die of die heeft.quote:Op vrijdag 14 augustus 2015 12:43 schreef Iwanius het volgende:
Maar goed. Loont het om te vertellen dat ik nog geen aflevering van het nieuwe Vi heb gezien?
Concreet voor hen die het al gezien hebben: Wat is nu het grootste verschil los van de naamsverandering met het oude VI?
Of is er gewoon geen verschil in de basis.
quote:Op vrijdag 14 augustus 2015 12:43 schreef Iwanius het volgende:
Maar goed. Loont het om te vertellen dat ik nog geen aflevering van het nieuwe Vi heb gezien?
Concreet voor hen die het al gezien hebben: Wat is nu het grootste verschil los van de naamsverandering met het oude VI?
Of is er gewoon geen verschil in de basis.
Wat is de staat van het broekje?quote:Op vrijdag 14 augustus 2015 13:28 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Ik zie weinig verschil. Er is een nieuw item met een nieuwe verslaggever maar verder alles geruststellend hetzelfde. Wilfred die probeert Hansie uit de tent te lokken. René die uit zijn dak gaat en Johan die het over meneer die of die heeft.
halverwegequote:Op vrijdag 14 augustus 2015 13:41 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Wat is de staat van het broekje?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |