quote:Op dinsdag 11 augustus 2015 15:59 schreef Posergoth6667 het volgende:
[..]
Ohhhhh wat zit er in??? Dat logo is altijd een goed teken
Ik heb net deze besteld:
http://www.banggood.com/O(...)tphone-p-971961.html
quote:
Ohhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh!!!!!quote:
nice! harder (en zuiverder) dan de 151 earson?quote:
Heb nu ook de 160 binnen. Echt een een flink asociaal stuk luider en vooral zuiverder dan de 151. Zoek anders even naar de review en vergelijking die een FOK!'er een tijd terug heeft gepost hier of in het reviewtopic. Scheelt mij typwerk.quote:Op dinsdag 11 augustus 2015 17:44 schreef mcwops het volgende:
[..]
nice! harder (en zuiverder) dan de 151 earson?
Oh. Verklaart dusquote:Op zaterdag 8 augustus 2015 20:18 schreef noodgang het volgende:
Vandaag de Earson 160 binnen gekregen van Allbuy. Even getest en prima geluid komt eruit zeg! En zowaar hebben ze er nog een plastic bracket bijgedaan, zodat ik hem op een fiets kan monteren. Zal een mooie boel worden als iedereen met zo'n ding op zn fiets rond gaat rijden
quote:Op dinsdag 11 augustus 2015 17:50 schreef Xetran het volgende:
[..]
Heb nu ook de 160 binnen. Echt een een flink asociaal stuk luider en vooral zuiverder dan de 151. Zoek anders even naar de review en vergelijking die een FOK!'er een tijd terug heeft gepost hier of in het reviewtopic. Scheelt mij typwerk.
Voor de 20 euro die ik betaald heb zeker de moeite waard. En ik kreeg er een gratis bevestigingstool bij om hem in de douche te kunnen plaatsen (ten minste, neem aan dat het daarvoor was.. gekke chinezen)
edit:
[..]
Oh. Verklaart dus
Waar heb je hem voor ¤20 vandaan? Voor die prijs wil ik hem wel eens proberen.quote:Op dinsdag 11 augustus 2015 17:50 schreef Xetran het volgende:
[..]
Heb nu ook de 160 binnen. Echt een een flink asociaal stuk luider en vooral zuiverder dan de 151. Zoek anders even naar de review en vergelijking die een FOK!'er een tijd terug heeft gepost hier of in het reviewtopic. Scheelt mij typwerk.
Voor de 20 euro die ik betaald heb zeker de moeite waard. En ik kreeg er een gratis bevestigingstool bij om hem in de douche te kunnen plaatsen (ten minste, neem aan dat het daarvoor was.. gekke chinezen)
edit:
[..]
Oh. Verklaart dus
Hier ookquote:Op dinsdag 11 augustus 2015 19:06 schreef Waffle het volgende:
[..]
Waar heb je hem voor ¤20 vandaan? Voor die prijs wil ik hem wel eens proberen.
snel genoeg een nieuwe fabriek gevonden. er is wel hoop voorraad verloren gegaan.quote:Op woensdag 12 augustus 2015 00:20 schreef dimmak het volgende:
Ik denk dat dat in de aanbieding was.
Hoe is het met die fabriek trouwens? Die was toch afgefikt?
Liep deze week op straat met het apparaat in mn handen en drukte per ongeluk op de aan-knop. De hele straat was op de hoogte van de bluetoothfunctie jaquote:Op woensdag 12 augustus 2015 07:14 schreef N22 het volgende:
(Erger me alleen nu al zwaar aan dat "BLUETOOTH MODE" wat op vol volume ten gehore wordt gebracht als je de speaker aandoet)
http://en.pandacheck.com/(...)tYe9L88UL79mnYuvvzRyquote:Op woensdag 12 augustus 2015 11:16 schreef ridsel het volgende:
Waar kan je die 160 nu voordelig bestellen?
¤30, sorry, typgebrekquote:Op dinsdag 11 augustus 2015 19:06 schreef Waffle het volgende:
[..]
Waar heb je hem voor ¤20 vandaan? Voor die prijs wil ik hem wel eens proberen.
Ik heb hem, goeie koop denk ikquote:Op woensdag 12 augustus 2015 11:48 schreef rene90 het volgende:
Trouwens, blitzwolf usb oplader ding is nu in de sale, en de oude coupon werkt nog blitz99 dus dan kom je op $12,79 dollar voor de Witte variant
Thanks! Heb hem ook besteld....quote:Op woensdag 12 augustus 2015 11:48 schreef rene90 het volgende:
Trouwens, blitzwolf usb oplader ding is nu in de sale, en de oude coupon werkt nog blitz99 dus dan kom je op $12,79 dollar voor de Witte variant
Heb nu twee orders daar die beide 1 dag voor de uiterste shipdatum zijn geshipt en waarvan de Tracking het niet doet. Die gaan dus gewoon beide nooit aankomen.quote:Op woensdag 12 augustus 2015 11:58 schreef bobbernaut het volgende:
Lekker zo'n Aliexpress seller die pas na een week je order shipped, en dan niet eens een werkende tracking geeft.. Fuck dat man
Gebeurt zo vaak. Wanneer zijn ze verzonden?quote:Op woensdag 12 augustus 2015 18:00 schreef G-NiLES het volgende:
[..]
Heb nu twee orders daar die beide 1 dag voor de uiterste shipdatum zijn geshipt en waarvan de Tracking het niet doet. Die gaan dus gewoon beide nooit aankomen.
Dat moet haast wel rommel zijnquote:Op woensdag 12 augustus 2015 18:29 schreef 1marcelfilms het volgende:
4 x 4GB usb sticks voor 2 euro![]()
![]()
[ afbeelding ]
Ja ik denk dat die lijer me gewoon een neppe tracking heeft gegeven, want na een week wachten werkt ie nog steeds niet.quote:Op woensdag 12 augustus 2015 18:00 schreef G-NiLES het volgende:
[..]
Heb nu twee orders daar die beide 1 dag voor de uiterste shipdatum zijn geshipt en waarvan de Tracking het niet doet. Die gaan dus gewoon beide nooit aankomen.
Tja ik zal er pas over 50 jaar achter komenquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.vroeger was alles beter
ìk_vôél_më_èëñzâám_ën_ållêén_vándàâg_wïl_ìemånd_mêt_mê_prätéñ
quote:Op woensdag 12 augustus 2015 18:49 schreef 1marcelfilms het volgende:
[..]
Tja ik zal er pas over 50 jaar achter komenDan moet je vooral goedkope rommel gebruiken.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Uitvinder van de biersmiley.
Ja vooral dure spul kopen en vervolgens wegstoppenquote:Op woensdag 12 augustus 2015 18:50 schreef dimmak het volgende:
[..]
Dan moet je vooral goedkope rommel gebruiken.
Bovendien is het niet waar wat op internet staat. op zolder liggen een heleboel floppies en tapes en ander spul wat volgens internet na een paar jaar kapot gaat maar ook na 20 jaar zijn ze allemaal gewoon leesbaar.quote:Op woensdag 12 augustus 2015 18:52 schreef 1marcelfilms het volgende:
[..]
Ja vooral dure spul kopen en vervolgens wegstoppen+1
Tenzij ze meteen corrupted schijnen te zijn als je ze in je pc'tje steektquote:Op woensdag 12 augustus 2015 18:59 schreef 1marcelfilms het volgende:
[..]
Bovendien is het niet waar wat op internet staat. op zolder liggen een heleboel floppies en tapes en ander spul wat volgens internet na een paar jaar kapot gaat maar ook na 20 jaar zijn ze allemaal gewoon leesbaar.
Dan kan je dat toch klagen en krijg je geld terugquote:Op woensdag 12 augustus 2015 19:22 schreef l0lownkill het volgende:
[..]
Tenzij ze meteen corrupted schijnen te zijn als je ze in je pc'tje steekt+2
3 weken geleden.quote:Op woensdag 12 augustus 2015 18:17 schreef Jonmen het volgende:
[..]
Gebeurt zo vaak. Wanneer zijn ze verzonden?
quote:Op woensdag 12 augustus 2015 19:28 schreef 1marcelfilms het volgende:
[..]
Dan kan je dat toch klagen en krijg je geld terug![]()
kan niet verkeerd gaan
Ligt eraan waarvoor je het wil gebruiken.quote:Op woensdag 12 augustus 2015 17:53 schreef davedavy het volgende:
Iemand nog wat leuks gezien in IP cam land? Ben uitgekeken op mijn Xiaoyi Ants cam en de nieuwe versie met IR kopen zie ik niet zitten zonder interface
Wouldn't get used to it.quote:Op woensdag 12 augustus 2015 22:36 schreef Iemand91 het volgende:
[..]
Ligt eraan waarvoor je het wil gebruiken.
Zit een beetje met hetzelfde probleem met de webinterface. Kwam deze Zmodo tegen. Ziet er ook wel aardig uit voor babyfoongebruik.
Ik heb overigens wel wat geluk met shipping de laatste tijden. Eerst Sweden Post die sneller was dan de horrorverhalen hier deden geloven en nu een stel DJI Phantom poten binnen die vorige week donderdag waren besteld.
Vandaag al binnen!![]()
Ik wordt verwend zo...
quote:
Kom net thuis dus nog niet helemaal.quote:Maar je bent nu weer compleet up & running flying?
regenboog xenon? hoop niet dat het echt gekleurd is (lastig te zien op de foto) want dan is het gewoon illegaal.quote:Op woensdag 12 augustus 2015 22:14 schreef 1marcelfilms het volgende:
Oja vandaag nieuwe verlichting voor mijn auto want die "cold white" was gewoon slecht dus heb ik [ afbeelding ]
![]()
![]()
Wat bedoel je met interface? Ik heb nu 'n Small Ants cam zonder en eentje mét IR in gebruik i.c.m. de Mi-home app (ergens op internet gevonden). Buiten wat chinese tekens, werkt dat best goed. Geluid komt goed door (wel 'n seconde of 2 vertraagd) en met micro-sd krijg je meldingen binnen als er beweging is. Die meldingen kloppen niet altijd omdat de camera-tijd niet de huidige tijd is en dat haalt ie wel eens door elkaar. Verder krijg je dan ook 'n hoop chinese tekens op je telefoonscherm (de melding) waar je dan op kan klikken om naar de app te gaan.quote:Op woensdag 12 augustus 2015 17:53 schreef davedavy het volgende:
Iemand nog wat leuks gezien in IP cam land? Ben uitgekeken op mijn Xiaoyi Ants cam en de nieuwe versie met IR kopen zie ik niet zitten zonder interface
Die streams werken alleen met een oudere versie van de firmware (op de non-IR versie). In de nieuwe firmware is die mogelijkheid dichtgegooid helaas.quote:Op donderdag 13 augustus 2015 08:26 schreef Eric_Cantona het volgende:
Ik heb iemand op 'n forum gezien die de streams via VLC op de laptop aan de praat heeft gekregen, maar dat is mij (nog) niet gelukt. Vanalles geprobeerd, maar geen succes. Verder kun je met de Mi-home app overal inloggen om de beelden van je camera's thuis te bekijken. Dat vind ik wel 'n leuke extra.
Nee gewoon standaard lampjes. maar dan geelquote:Op donderdag 13 augustus 2015 05:48 schreef Kenzi het volgende:
regenboog xenon? hoop niet dat het echt gekleurd is (lastig te zien op de foto) want dan is het gewoon illegaal.
hier in China rijden zat van die idioten met gekleurde lampen. soms kan je in het donker echt niet zien of ie je nou tegemoet komt of van je afrijdt. en dan hebben ze vaak ook nog te fel en te hoog afgesteld waardoor je helemaal niks meer ziet...
De camera zelf is perfect hoor, top kwaliteit beeld + geluid voor een lage prijs. Hij is klein en ziet er stylish uit. Maar dat gedoe met die firmwares om de RTSP stream open te krijgen vind ik maar niks. Ik heb nu bijv. 2 Xiaoyi cams maar eentje kan ik helemaal niet bekijken vanaf mijn PC omdat ik nergens de poort kan veranderen. De eerste cam gebruikt namelijk die poort.quote:Op donderdag 13 augustus 2015 08:26 schreef Eric_Cantona het volgende:
[..]
Wat bedoel je met interface?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |