is http://www.lindanieuws.nl/ wel een goede bron voor NWS?quote:Op dinsdag 11 augustus 2015 11:28 schreef Frutsel het volgende:
[..]
Kijken het nog ff aan. Vooralsnog valt het mee met de alu-theorieën. Al is Xandernieuws idd geen bron voor NWS, maar goed, het loopt nog redelijk tot nu toe. Thanks.
Kan zijn dat ik dat was in de meuk die verder verwijderd is. Ik kan het zo ff niet terug zien welke/wat dat bericht was.quote:Op woensdag 12 augustus 2015 12:09 schreef Pietverdriet het volgende:
Waarom is mijn post hier verwijderd?
Ik bracht een nuance aan over het opwinden over dieren en hoe daar mee omgegaan wordt. Is het de bedoeling dat er alleen maar gescholden wordt over deze kinderen?
misschien voor SHOquote:Op woensdag 12 augustus 2015 08:13 schreef superniger het volgende:
[..]
is http://www.lindanieuws.nl/ wel een goede bron voor NWS?
Je loopt users uit te schelden en roepen dat het topic kut is en dicht moet, zo werkt het niet.quote:Op donderdag 13 augustus 2015 12:23 schreef Zolderkamer het volgende:
Waarom mag het ene offtopic gelul wel en het andere niet in een topic over een neergeschoten asielzoeker?
De OP en het topic hebben geen reet met elkaar van doen, maar mijn posts worden gewist?
Ik snap het ff niet..![]()
NWS / Politie schiet man neer in azc
Dat weet ik..quote:Op donderdag 13 augustus 2015 12:24 schreef Specularium het volgende:
[..]
Je loopt users uit te schelden en roepen dat het topic kut is en dicht moet, zo werkt het niet.
Dat is je antwoord.quote:Op donderdag 13 augustus 2015 12:26 schreef Zolderkamer het volgende:
[..]
Dat weet ik..
Mag ik ook een antwoord?
Neuh.. daarvoor had ik al een TR gedaan..quote:Op donderdag 13 augustus 2015 12:27 schreef Specularium het volgende:
[..]
Dat is je antwoord.
Als je het niet eens bent met een topic ga je niet proberen om het topic zelf maar te slopen.
Kan je een linkje geven over welk topic je het hebt?quote:Op donderdag 13 augustus 2015 13:42 schreef Smack-a-jack het volgende:
Hey, hoe zit het eigenlijk met woorden verdraaien en framing. Mag dat wel?
Ik ben het een beetje zat om me constant te moeten verdedigen tegen beschuldigingen die niemand hard kan maken..
edit: goed dat jullie dingen verwijderen, maar kom op man. Je gaat dat laatste bericht neit laten staan toch?
Is al opgelostquote:Op vrijdag 14 augustus 2015 04:56 schreef paddy het volgende:
[..]
Kan je een linkje geven over welk topic je het hebt?
quote:Op vrijdag 14 augustus 2015 12:35 schreef Twiitch het volgende:
Misschien moet Smack-a-Jack eerst even naar zichzelf kijken en geen discussies verzieken met alleen smiley posts. Zoals in het Jan Roos topic.
quote:
quote:Op vrijdag 14 augustus 2015 12:40 schreef Smack-a-jack het volgende:
[..]Waarom heb je de rest ook verwijderd?
Hey, mod bashen is verboden toch?quote:
Als je door gaat kleuteren kun je lang wachten op een serieus antwoord.quote:Op vrijdag 14 augustus 2015 12:42 schreef Smack-a-jack het volgende:
[..]
Hey, mod bashen is verboden toch?
'Dat volk' = generalisatie = verwijderd.quote:Op zondag 16 augustus 2015 20:40 schreef aanstootgevende het volgende:
Hallo, ik werd door één van jullie medewerkers hierin doorgeleid. Ik heb begrepen dat mijn reactie niet gepast was. Wat was er precies mis mee dan? Sorry voor de onduidelijkheid.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |