Ik krijg het er ook in geproptquote:Op woensdag 29 juli 2015 23:24 schreef Fripsel het volgende:
[..]
Ja maar dat is niet te vergelijken natuurlijk. Q sport zich een ongeluk. Als je dat niet doet kun je passend een milka reep in je lijstje wel op je buik schrijven. Tenzij je je lunch wil gaan skippen voor chocola.
Zelfs ik heb dagen dat het theoretisch gezien zou kunnen. Als ik de rest van de dag low calorie gegeten heb.quote:
1400 is sowieso erg weinigquote:Op woensdag 29 juli 2015 23:31 schreef Fripsel het volgende:
[..]
Ik zou het echt niet op een gezonde manier in m'n 1400 kcal krijgen.
Ja ok ik eet iets meer.quote:Op woensdag 29 juli 2015 23:31 schreef Fripsel het volgende:
[..]
Ik zou het echt niet op een gezonde manier in m'n 1400 kcal krijgen.
Ja bij mij hetzelfde. En toen werd mij hier toch sterk afgeraden om op de 1400 te gaan zitten. En ze hadden gewoon gelijk. Dan zit je veel te dicht bij onderhoud.quote:Op woensdag 29 juli 2015 23:34 schreef Fripsel het volgende:
[..]
Het werkten ik krijg op m'n trainingen na niet zoveel beweging.
Kan me niet voorstellen dat dit überhaupt 1300-1400 kcal zijn. Ei, noten, kijk op sites, is zoveel te vinden.quote:Op donderdag 30 juli 2015 07:08 schreef krijgerrtje het volgende:
Ik kom even binnenvallen met een vraagik doe nu, bijna 9 maanden na mijn bevalling, ook eens een poging om die extra kilo's kwijt te raken. sinds januari ben ik nu 3-4 kilo kwijt, gaat erg langzaam, maar er zit in ieder geval een dalende lijn in. Mijn BMR is zo rond de 1600, maar meestal lukt het me niet om dat te halen
ik kan nog meer groente en fruit gaan eten, maar dat telt ook niet echt aan in calorieën. Een random eetlijstje;
O: havermout
L: 2 boterhammen met kipfilet
D: Zoete aardappel, bloemkool en kip
T: Appel, Watermeloen, komkommer
Vaak kom ik rond de 1300-1400 calorieën uit, soms minder, soms meer. Hebben jullie nog tips waardoor ik iets meer binnenkrijg, maar dat ik me niet compleet misselijk eet aan F&G?
Ligt eraan wat je doet en aan je lengte. Ik ben onder de 1.60 maar als ik 1400 eet ga ik neervallen. Ben de hele dag aan het lopen en doen. Horwel het voor mij zelfs te weinig is als ik de hele dag niks doe volgens mij. Je hebt meer nodig om je lichaam gewoon voldoende energie te geven maja.quote:Op woensdag 29 juli 2015 23:36 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
[..]
Ja bij mij hetzelfde. En toen werd mij hier toch sterk afgeraden om op de 1400 te gaan zitten. En ze hadden gewoon gelijk. Dan zit je veel te dicht bij onderhoud.
Ik ben 1,57 en ben op dit moment werkloos en doe heel de dag dus ook niet veel.quote:Op donderdag 30 juli 2015 07:17 schreef Rucola het volgende:
[..]
Ligt eraan wat je doet en aan je lengte. Ik ben onder de 1.60 maar als ik 1400 eet ga ik neervallen. Ben de hele dag aan het lopen en doen. Horwel het voor mij zelfs te weinig is als ik de hele dag niks doe volgens mij. Je hebt meer nodig om je lichaam gewoon voldoende energie te geven maja.
Dit is erg weinig idd. Wat rucola zegt lekker aanvullen met wat noten, kwark, toetje in de avond enzquote:Op donderdag 30 juli 2015 07:08 schreef krijgerrtje het volgende:
Ik kom even binnenvallen met een vraagik doe nu, bijna 9 maanden na mijn bevalling, ook eens een poging om die extra kilo's kwijt te raken. sinds januari ben ik nu 3-4 kilo kwijt, gaat erg langzaam, maar er zit in ieder geval een dalende lijn in. Mijn BMR is zo rond de 1600, maar meestal lukt het me niet om dat te halen
ik kan nog meer groente en fruit gaan eten, maar dat telt ook niet echt aan in calorieën. Een random eetlijstje;
O: havermout
L: 2 boterhammen met kipfilet
D: Zoete aardappel, bloemkool en kip
T: Appel, Watermeloen, komkommer
Vaak kom ik rond de 1300-1400 calorieën uit, soms minder, soms meer. Hebben jullie nog tips waardoor ik iets meer binnenkrijg, maar dat ik me niet compleet misselijk eet aan F&G?
Je bent natuurlijk al op een goed gewicht. Ik vind 1400 niet te weinig om af te vallen, zo heb ik het ook lange tijd gedaan toen ik nog veel overgewicht had.quote:Op woensdag 29 juli 2015 23:40 schreef Fripsel het volgende:
Als ik mijn bmr bereken, en daarna m'n dagelijkse activiteiten erbij gooi kom ik op 1750 kcal uit om op gewicht te blijven. 1400 lijkt me prima dan
Ik wil nog een paar laatste kg kwijt. Woog net 68,6 wil nog naar de 65. En daarna geleidelijk aan kcal inname weer verhogenquote:Op donderdag 30 juli 2015 08:35 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Je bent natuurlijk al op een goed gewicht. Ik vind 1400 niet te weinig om af te vallen, zo heb ik het ook lange tijd gedaan toen ik nog veel overgewicht had.Al sportte ik toen niet. Ik merk dat nu ik sport en rond de 1800 blijf eten ik geen gewicht meer verlies, of misschien onderschat ik mijn inname. Kan ook.
Ja, zelfde hier. Ik wil nog van 65 naar 60, maar het gaat moeizaam. Al merk ik wel dat ik cm's verlies.quote:Op donderdag 30 juli 2015 08:39 schreef Fripsel het volgende:
[..]
Ik wil nog een paar laatste kg kwijt. Woog net 68,6 wil nog naar de 65. En daarna geleidelijk aan kcal inname weer verhogen
Heb je een schop nodig of vind je het wel best zo?quote:Op donderdag 30 juli 2015 09:11 schreef gcjoel het volgende:
Oh echt het wordt met de dag erger!
Gelukkig werkt het hier prima om bijna om de dag chips of afhaal te eten en toch af te vallen![]()
Serieus waarom ging het niet toen ik streng deed maandje ofzo geleden?
Nja vind het wel best.
Lijstje vandaag:
O: havermout
T: cracker sandwichspread, 3 plakjes kip
L: 2 boterhammen, 50gr kip, 2x gekookt ei, appel
T: 2x rijstwafel pindakaas
D: kip, rijst, groente
T: blokje choco, taart, 4x knappertjes
vandaag 1800 kcal en nu al 2 weken zonder sport, gaat goed hier
Vind het stiekem wel best omdat ik niet aankomquote:Op donderdag 30 juli 2015 09:14 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
[..]
Heb je een schop nodig of vind je het wel best zo?
Wanneer ga je weer naar de gym?quote:Op donderdag 30 juli 2015 09:19 schreef gcjoel het volgende:
[..]
Vind het stiekem wel best omdat ik niet aankom![]()
Het is niet dat ik hele dagen vreet, als het iets slechts is dan is het 1x dus of afhaal diner of savonds chips. Het valt dus allemaal wel mee.
Hoop wel snel weer gym motivatie te hebben maar voor nu, so be it!
Maar is het met jou gewicht dan niet handiger om niet meer te richten op afvallen maar spieren aankomen? Wat dus betekend iets meer etenquote:Op donderdag 30 juli 2015 09:14 schreef Bla_Bla_Bla het volgende:
Ik zit ook rond de 1400
ik weeg 58,3 bij 1.68 dus veel meer eten zou voor mij betekenen niet afvalen
BMR is1332 als ik daar mijn activteit bij optel (1-3 x sporten per week) zit ik op 1865
lijstje voor vandaag was
o: mugcake met honing plus koffie melk en suiker
t: aardbeien
l: 3x rijstwafel met 30+ kaas + yoghurt met aardbeien en beetje honing
t: smartbar cocos
d: chicken tonight
en dan heb ik nog 54 kcal over voor een extra koffie of iets
misschien zaterdag!quote:Op donderdag 30 juli 2015 09:20 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
[..]
Wanneer ga je weer naar de gym?
hoeveel kcal is die kitkat?quote:Op donderdag 30 juli 2015 09:21 schreef -Peach het volgende:
Lijstje voor vandaag:
O: overnight oats
L: 4x spelt, tomaat, komkommer, kip, mayo
Ts: banaan, 2 eieren, kitkat chunky double caramel![]()
D: kipschnitzel, champignons, aardappelschijfjes, salade
S: benen
T: shake
1800 kcal
Zou het misschien weg laten en gewoon weer eens gaan. Krijg je misschien de smaak weer te pakkenquote:
Nja dat werkt toch niet bij mijquote:Op donderdag 30 juli 2015 09:23 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
[..]
Zou het misschien weg laten en gewoon weer eens gaan. Krijg je misschien de smaak weer te pakken
Haha dan weet ik het ook niet meer.quote:Op donderdag 30 juli 2015 09:25 schreef gcjoel het volgende:
[..]
Nja dat werkt toch niet bij mijIk ben nogal een lamme tak wat dat betreft, als ik geen zin heb ga ik ook niet goed mijn best doen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |