Ik zat er toevallig net aan te denken om Syntix aan jullie te gevenquote:Op woensdag 18 november 2015 00:42 schreef Grifte het volgende:
[..]
Mag ik hierbij vragen dat hij ook uit het Feijenoord-topic geweerd wordt, wat een teringsneu persoon is dat. Waren we net van Klaas af, komt Sunri5e even wat actiever posten, gezellig.
Ik mag toch hopen dat het niet bij notes blijft dan.quote:Op woensdag 18 november 2015 02:32 schreef johannes_vermeer het volgende:
Er is inmiddels wat verwijderd uit het Ajax topic.
Plaats gerust een TR wanneer er users doelbewust de sfeer verstieren in de clubtopics, zodat wij een aantal notes kunnen opbouwen.
Het hangt natuurlijk af van het trollniveau, maar een aantal notes bij elkaar maakt meer indruk dan een enkele note.quote:Op woensdag 18 november 2015 11:15 schreef Sked het volgende:
[..]
Ik mag toch hopen dat het niet bij notes blijft dan.
Ik geef het nog een kans. Hij is weer open.quote:Op dinsdag 17 november 2015 22:35 schreef tong80 het volgende:
Kan ie weer open ? Zal me inhouden en niet meer laten provoceren.
Er is een hele reeks aan Messi gewijd.quote:Op donderdag 19 november 2015 14:02 schreef tong80 het volgende:
En weer bedankt
VBL / Messi. De onpeilbare schoonheid.
Meen je dat nouquote:Op donderdag 19 november 2015 14:04 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
Er is een hele reeks aan Messi gewijd.
Die reeks is daarom niet voor niets gemaakt Tongquote:Op donderdag 19 november 2015 14:06 schreef tong80 het volgende:
[..]
Meen je dat nou
Wie startte die reeks ?
Ja hoor.quote:Op donderdag 19 november 2015 16:48 schreef Quasar_de_Duif het volgende:
Ik vroeg mij af of ik een topic mag openen over een poster met alle Nederlandse voetbalclubs erop, die ik heb gemaakt. Eerder refereerde ik erna in dit topic: VBL / Belgische club steelt logo van Willem II maar nu is 'ie af. De bedoeling is om te kijken of er interesse is voor dit project.
quote:Op donderdag 19 november 2015 16:48 schreef Quasar_de_Duif het volgende:
Ik vroeg mij af of ik een topic mag openen over een poster met alle Nederlandse voetbalclubs erop, die ik heb gemaakt. Eerder refereerde ik erna in dit topic: VBL / Belgische club steelt logo van Willem II maar nu is 'ie af. De bedoeling is om te kijken of er interesse is voor dit project.
Iemandquote:Op donderdag 19 november 2015 14:04 schreef tong80 het volgende:
Er was al een Zlatan topic
VBL / Eer hier Zlatan, een eersteklas god.
quote:Op donderdag 19 november 2015 14:27 schreef KingRoland het volgende:
[..]
Die reeks is daarom niet voor niets gemaakt Tong
Knip- en plakwerk van youtube. Daar hebben we niet zoveel aan he?quote:Op donderdag 19 november 2015 21:57 schreef tong80 het volgende:
Het commentaar van Jack van Gelder was beter.
VBL / Het Oranje dat een wereldkampioenschap had verdiend
Leg het slotje eens uit.
en toen wou ik dus even de AT van Voetbal doorscrollen omdat in de meeste fora binnen 3 tong80 topiques een baggertopique van tong80 komt wat jullie gewoon open laten vanwege de ongeschreven tong80 regel. Maar nu bleek dat deze regel in VBL niet geldt. Want jullie sluiten zijn bagger wel netjes.quote:Op maandag 23 november 2015 16:15 schreef KingRoland het volgende:
Ja, dit topic gaat dus nergens over.
Dan moet je wel consequent zijn en al zijn topics sluiten, want alles is knip en plakwerk.quote:Op donderdag 19 november 2015 22:08 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
Knip- en plakwerk van youtube. Daar hebben we niet zoveel aan he?
En bovendien wettelijk gezien plagiaat. Dit is meerder malen gerapporteerd maar er wordt niets mee gedaan.quote:Op maandag 23 november 2015 17:07 schreef Cavaliers het volgende:
[..]
Dan moet je wel consequent zijn en al zijn topics sluiten, want alles is knip en plakwerk.
Dat FOK! daar nooit gezeur mee krijgt mag een wonder heten.quote:Op maandag 23 november 2015 19:22 schreef Maanvis het volgende:
[..]
En bovendien wettelijk gezien plagiaat. Dit is meerder malen gerapporteerd maar er wordt niets mee gedaan.
Ondertussen vallen de admins de mods wel af vanwege dit beleid. De mods laten te veel hun oren naar de users hangen is het verhaal.quote:Op maandag 23 november 2015 16:33 schreef Maanvis het volgende:
[..]
en toen wou ik dus even de AT van Voetbal doorscrollen omdat in de meeste fora binnen 3 tong80 topiques een baggertopique van tong80 komt wat jullie gewoon open laten vanwege de ongeschreven tong80 regel. Maar nu bleek dat deze regel in VBL niet geldt. Want jullie sluiten zijn bagger wel netjes.
Dus bij deze ipv weer een tong80 haat post, Chapeau voor de modjes! En vive le resistance!
Was om te voorkomen dat er weer een hele rits posts zou komen met willekeurige voetballers. Het begon al namelijk...quote:Op woensdag 25 november 2015 22:43 schreef VXXLL het volgende:
Waarom werd mijn post verwijderd? Als je elke post die niet direct over de wedstrijd gaat verwijdert dan blijft er amper wat staan
Oke. Ik zou zelf niet voor zo'n streng beleid kiezen. Maar ik zeg verder niks, anders heb ik zo een ban te pakken. Bedankt voor de reactiequote:Op woensdag 25 november 2015 22:46 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Was om te voorkomen dat er weer een hele rits posts zou komen met willekeurige voetballers. Het begon al namelijk...
Graag gedaan. En het mag best soms offtopic in de live topics hoor, zo lang het maar niet te veel wordt.quote:Op woensdag 25 november 2015 22:48 schreef VXXLL het volgende:
[..]
Oke. Ik zou zelf niet voor zo'n streng beleid kiezen. Maar ik zeg verder niks, anders heb ik zo een ban te pakken. Bedankt voor de reactie
wat is jou probleemquote:Op zaterdag 28 november 2015 19:25 schreef KingRoland het volgende:
Reactie verwijderd
Reageer normaal.
Stel je aan joh.quote:Op maandag 30 november 2015 15:59 schreef tong80 het volgende:
Ha ha ha ha. Na de ban van een week voelt het als een warm bad.
Dit slotje......
VBL / In de ban van de ultieme cultheld onder de culthelden.......
![]()
![]()
![]()
Er is toch al een topic met 2 delenquote:Op maandag 30 november 2015 15:59 schreef tong80 het volgende:
Ha ha ha ha. Na de ban van een week voelt het als een warm bad.
Dit slotje......
VBL / In de ban van de ultieme cultheld onder de culthelden.......
![]()
![]()
![]()
In 2012 voor het laatst in gepostquote:Op maandag 30 november 2015 16:56 schreef Dj_Day-V het volgende:
[..]
Er is toch al een topic met 2 delenMet precies dezelfde plaatjes.
Dat hangt ervan af of het topic potentie heeft om door te gaan o.a. de reacties en het onderwerp.quote:Op maandag 30 november 2015 21:49 schreef Rickertman96 het volgende:
Een vraagje: mag je topics maken met alleen copy/paste werk?
Oké, want ik heb in het verleden wel eens gezien dat een topic direct dicht ging (potentie of niet) met als reden dat het copy/paste werk is.quote:Op maandag 30 november 2015 21:54 schreef KingRoland het volgende:
[..]
Dat hangt ervan af of het topic potentie heeft om door te gaan o.a. de reacties en het onderwerp.
Gun meer topics(dus ook copy/paste) de kans om door te gaan, mocht het zijn dat dit helemaal niet het geval is doordat een topic een verkeerde richting in gaat dan gaat dat topic natuurlijk op slot.
Maak dan van mijn topic het: ''Bert van Oostveen moet ontslagen worden #1''.quote:Op dinsdag 1 december 2015 18:39 schreef KingRoland het volgende:
Ik vind dit toch net iets centraler.. VBL / Bert van Oostveen, kent u die?
tevens
Bert van oostveen
Done en donequote:Op dinsdag 1 december 2015 18:41 schreef Ajacied422 het volgende:
Hola
[..]
Maak dan van mijn topic het: ''Bert van Oostveen moet ontslagen worden #1''.
Tevens, zou ik OP-rechten kunnen krijgen om het allemaal te vermooien en te vermoderniseren. Deze OP dateert al van september 2014 dus een beetje vernieuwing is op zijn plaats.
gr gr
Dat zit wel snor.quote:Op zondag 6 december 2015 09:20 schreef Ajacied422 het volgende:
Hallo mods kunnen jullie de komende week even goed op pistolen Paul letten. Het is weer de dekselse zondag volgende week in Utrecht dus zijn vervelendeschijt-o-meter slaat uit.
Alleen voor de KNVB? misschien. Lijkt me wel een goed idee. Ik zal het bespreken met mijn lieve collega's.quote:Op maandag 7 december 2015 16:09 schreef Brammess het volgende:
Is het misschien een idee om een centraal KNVB topic te hebben waar buiten interland periodes om dingen in de KNVB ( schikkingsvoorstellen, Oranje zelf, gebeurtenissen in de directie van de KNVB etc. ) te dicussiëren? Nu wordt dat allemaal in aparte topics gediscussieerd maar dat is nogal onoverzichtelijk lijkt me.
Hij is uit de sticky verdwenenquote:Op maandag 14 december 2015 08:27 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
VBL / De VBL Awards 2015 bespreektopic #1
#eerstcheckendanschrijven
Overigens ga ik er wel vanuit dat wij een lijstje gepresenteerd krijgen waarin alle awards zijn opgenomen, en de uiteindelijke selectie door jullie.quote:Op zaterdag 12 december 2015 00:12 schreef KingRoland het volgende:
Volgende week worden de uitgekozen awards bekend gemaakt en daarna kunnen jullie in dat topic stemmen
Dat vind ik ook een goeie maar tegenwoordig is alles zo politiek correct hier, als het niet over zwarte Piet gaat tenminstequote:Op maandag 14 december 2015 08:29 schreef onlogisch het volgende:
Ik zet namelijk nog altijd hoog in op de Anne Frank award
Trek jij mijn keuze in twijfel?quote:Op maandag 14 december 2015 08:29 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Overigens ga ik er wel vanuit dat wij een lijstje gepresenteerd krijgen waarin alle awards zijn opgenomen, en de uiteindelijke selectie door jullie.
Op deze manier kunnen we namelijk altijd nog op jullie kankeren als het ons niet bevalt
Dat zeg ik nergens, ik wil gewoon een transparant beeld hebben van wat de mogelijkheden waren en wat jullie uiteindelijk hebben gekozen. Is dat zo vreemd?quote:Op maandag 14 december 2015 16:58 schreef KingRoland het volgende:
[..]
Trek jij mijn keuze in twijfel?
De awards komen deze week in een topic(dus de uiteindelijke selectie) en daar kunnen jullie dan stemmen(via pm bijvoorbeeld) net zoals voorafgaande jaren. Meer informatie over hoe dat allemaal gaat kan je lezen in dat topic wat deze week dus komtquote:Op maandag 14 december 2015 17:12 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Dat zeg ik nergens, ik wil gewoon een transparant beeld hebben van wat de mogelijkheden waren en wat jullie uiteindelijk hebben gekozen. Is dat zo vreemd?
Via pm? Waarom niet gewoon in het topic, transparantie.quote:Op maandag 14 december 2015 17:20 schreef KingRoland het volgende:
[..]
De awards komen deze week in een topic(dus de uiteindelijke selectie) en daar kunnen jullie dan stemmen(via pm bijvoorbeeld) net zoals voorafgaande jaren. Meer informatie over hoe dat allemaal gaat kan je lezen in dat topic wat deze week dus komt
Verder zijn de mogelijkheden al te zien in het vorige topic waar je dus kon nomineren.
Dat mag ook, maar ik ga geen users dwingen om het per se in het topic te posten. Ik kan volkomen begrijpen dat bepaalde users zijn of haar keuze niet openbaar willen maken.quote:Op maandag 14 december 2015 17:23 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Via pm? Waarom niet gewoon in het topic, transparantie.
En maak de OP gewoon :
Jullie hebben a,b,c,d etc opgegeven.
En onze keuze is gevallen op 1,2,3 etc.
Transparantie.
Er is een topic waarin awards aangedragen kunnen worden. De mods kiezen de uiteindelijke lijst. Als ik me niet vergis, is dat ook altijd zo gegaan?quote:Op dinsdag 15 december 2015 21:20 schreef Doublepain het volgende:
Sinds wanneer bepalen de mods welke awards er komen?
Er is toch altijd een stemronde?
Er was eerst een ronde waarbij alle mogelijke awards benoemd werden, daar kon men op stemmen en daarna kwamen er 2 awards rondes waar iedereen op kon stemmen in het topic.quote:Op dinsdag 15 december 2015 21:21 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Er is een topic waarin awards aangedragen kunnen worden. De mods kiezen de uiteindelijke lijst. Als ik me niet vergis, is dat ook altijd zo gegaan?
Is één keer geweest dacht ik.quote:Op dinsdag 15 december 2015 21:22 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Ik kan me alleen herinneren dat Stinho de hele reutemeteut deed
Je kon stemmen op personen voor de awards, niet op de awards zelf.quote:Op dinsdag 15 december 2015 21:23 schreef Doublepain het volgende:
[..]
Er was eerst een ronde waarbij alle mogelijke awards benoemd werden, daar kon men op stemmen en daarna kwamen er 2 awards rondes waar iedereen op kon stemmen in de topic.
GGMM kon dat altijd goed regelen weet ik nog, soms mis ik hem wel.
De beste awards kon je ook op stemmen ruim ervoorquote:Op dinsdag 15 december 2015 21:23 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Je kon stemmen op personen voor de awards, niet op de awards zelf.
Dat ben ik dan vergeten, ik dacht dat je ze kon aandragen. Maar het komt goed, de awards zijn bij Roland in goede handen.quote:Op dinsdag 15 december 2015 21:24 schreef Doublepain het volgende:
[..]
De beste awards kon je ook op stemmen ruim ervoor
Dat dacht ik dus ook...quote:Op dinsdag 15 december 2015 21:21 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Er is een topic waarin awards aangedragen kunnen worden. De mods kiezen de uiteindelijke lijst. Als ik me niet vergis, is dat ook altijd zo gegaan?
Komt goedquote:Op dinsdag 15 december 2015 21:24 schreef Doublepain het volgende:
[..]
De beste awards kon je ook op stemmen ruim ervoor
Dat had ik ook in mijn hoofd idd. Maar misschien ging het niet elke keer zo.quote:Op dinsdag 15 december 2015 21:21 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Er is een topic waarin awards aangedragen kunnen worden. De mods kiezen de uiteindelijke lijst. Als ik me niet vergis, is dat ook altijd zo gegaan?
awardsquote:Op zondag 20 december 2015 18:22 schreef Doublepain het volgende:
Mag ik hier melden dat de manier waarop Roland(geen king in mijn ogen) de awards nu doet heel slecht is. De users dragen de awards aan en hij zou daar de beste van kiezen ( onbegrijpelijk maar het zal wel verder) , maar ipv dat te doen gaat ie nog een award veranderen omdat hij meende dat dat leuker zou zijn. Terwijl dat ook nog eens de leukste van allemaal was, het ergste nog is dat hij het zonder overleg gedaan heeft met de desbretreffende user. Dus communicatie is ook niet echt top en dit is dus proberen te teren op iemand anders zijn idee.
Wat gaat hier aan gedaan worden?
Gr,
Dp aka Doublepain
Ik heb al uitleg gegeven. Als het je niet bevalt dan stem je gewoon niet. Simpel.quote:Op zondag 20 december 2015 18:22 schreef Doublepain het volgende:
Mag ik hier melden dat de manier waarop Roland(geen king in mijn ogen) de awards nu doet heel slecht is. De users dragen de awards aan en hij zou daar de beste van kiezen ( onbegrijpelijk maar het zal wel verder) , maar ipv dat te doen gaat ie nog een award veranderen omdat hij meende dat dat leuker zou zijn. Terwijl dat ook nog eens de leukste van allemaal was, het ergste nog is dat hij het zonder overleg gedaan heeft met de desbretreffende user. Dus communicatie is ook niet echt top en dit is dus proberen te teren op iemand anders zijn idee.
Wat gaat hier aan gedaan worden?
Gr,
Dp aka Doublepain
Jij ziet het probleem niet zei je, nee dat klopt dat JIJ het niet ziet..quote:Op zondag 20 december 2015 19:19 schreef KingRoland het volgende:
[..]
Ik heb al uitleg gegeven. Als het je niet bevalt dan stem je gewoon niet. Simpel.
Dat escaleerde wel heel snel DP. Afin, als jij je niet kan vinden onder mijn keuze dan is dat je goed rechtquote:Op zondag 20 december 2015 19:36 schreef Doublepain het volgende:
[..]
Jij ziet het probleem niet zei je, nee dat klopt dat JIJ het niet ziet..
Graag zie ik een ander mod dan jij die zijn mening kan geven en het liefst iemand zonder vriendjespolitiek maar gewoon eerlijk.
madquote:Op zondag 20 december 2015 19:36 schreef Doublepain het volgende:
[..]
Jij ziet het probleem niet zei je, nee dat klopt dat JIJ het niet ziet..
Graag zie ik een ander mod dan jij die zijn mening kan geven en het liefst iemand zonder vriendjespolitiek maar gewoon eerlijk.
Dat mag je vinden, maar ik heb ook enkele positieve reacties gehoord. Ik kan niet iedereen tevreden houden.quote:Op zondag 20 december 2015 20:01 schreef Caland het volgende:
Ik vind het ook wel opmerkelijk dat users awards mogen insturen waarna ze door moderators naar eigen inzicht worden veranderd.
WAARDELOOS WAARDELOOS WAARDELOOS. GA JE SCHAMEN.
Je kan gewoon doen hoe we het altijd deden en niet je eigen plan trekken zonder overleg of iig goedkeuring. Het is lekker makkelijk weer wat je doet, maar wat zoals ik al eerder zei de awards werden altijd uitgekozen door de users, mods hadden geen invloed.quote:Op zondag 20 december 2015 20:12 schreef KingRoland het volgende:
[..]
Dat mag je vinden, maar ik heb ook enkele positieve reacties gehoord. Ik kan niet iedereen tevreden houden.
Het is dat ik die awards nu boycot, anders had ik op je gestemd voor slechtste moderatorquote:Op zondag 20 december 2015 20:12 schreef KingRoland het volgende:
[..]
Dat mag je vinden, maar ik heb ook enkele positieve reacties gehoord. Ik kan niet iedereen tevreden houden.
Bij het vorige topic heb ik al besproken dat ik een selectie zou maken. Als het je niet bevalt dan stem je gewoon niet of kan je de awards net als Caland ''boycotten''. Punt.quote:Op zondag 20 december 2015 20:17 schreef Doublepain het volgende:
[..]
Je kan gewoon doen hoe we het altijd deden en niet je eigen plan trekken zonder overleg of iig goedkeuring. Het is lekker makkelijk weer wat je doet, maar wat zoals ik al eerder zei de awards werden altijd uitgekozen door de users, mods hadden geen invloed.
GGMM will be missed, een van de weinigen die die link wel kon leggen.
Uiteindelijk neemt de winnaar van de award gewoon de tekst over zoals Caland 'm bedacht heeft en niet hoe jij 'm gevormd hebtquote:Op zondag 20 december 2015 20:23 schreef KingRoland het volgende:
[..]
Bij het vorige topic heb ik al besproken dat ik een selectie zou maken. Als het je niet bevalt dan stem je gewoon niet of kan je de awards net als Caland ''boycotten''. Punt.
Dit vind ik erg lief van je.quote:Op zondag 20 december 2015 20:17 schreef Doublepain het volgende:
[..]
Je kan gewoon doen hoe we het altijd deden en niet je eigen plan trekken zonder overleg of iig goedkeuring. Het is lekker makkelijk weer wat je doet, maar wat zoals ik al eerder zei de awards werden altijd uitgekozen door de users, mods hadden geen invloed.
GGMM will be missed, een van de weinigen die die link wel kon leggen.
Hey Toto.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |