Ik probeer zoveel mogelijk herleidbaar te kopen. Maar koop dus ook wel gewoon scharrelkip bij de super. Maar als ik toch eens kip bij een kippenboer kon kopen...quote:Op maandag 20 juli 2015 22:58 schreef Isabeau het volgende:
[..]![]()
Ik ben ook volledig bereid om meer te betalen voor vlees als het dier een goed leven krijgt. Ik probeer nu al alles biologisch en diervriendelijkachtig te kopen. Blij dat dat financieel kan. Maar heb er nog wel regelmatig twijfels over of het wel echt zo is, of gewoon een marketingetiketje
Ik denk serieus dat we in de verre toekomst naar de 21ste eeuw terug kijken en mensen dan oprecht geschokt zijn dat de mensen toen nog dieren opaten terwijl het al mogelijk was om vegetariėr te zijn en gezond te leven. Ook alleen mogelijk door onze moderne maatschappij overigens. Maar goed, dat is een hersenkronkel die ik nooit kan verifiėren natuurlijkquote:Op maandag 20 juli 2015 23:02 schreef Sunnythesun het volgende:
Ik heb er totaal geen moeite mee een dier op te eten.. mits en maar en zo.
Ben een jaar of vijftien vegetariėr geweest. Zou het nog steeds zijn als ik geen verantwoord vlees kon betalen.quote:Op maandag 20 juli 2015 23:01 schreef Isabeau het volgende:
Ik voel me altijd zo'n hypocriet wicht, want aan de ene kant vind ik dat we dieren eigenlijk niet moeten opeten en aan de andere kant wil ik het niet opgeven omdat het zo lekker is. Alsof een beest daarmee geholpen is, dat ik iets 'lekker' vind![]()
Vlees schijnt best vies te zijn als je lange tijd geen vlees hebt gegeten (heb ik van horen zeggen, totaal geen gefundeerde opinie dus). Was dat bij jou ook zo?quote:Op maandag 20 juli 2015 23:05 schreef Isegrim het volgende:
Ben een jaar of vijftien vegetariėr geweest. Zou het nog steeds zijn als ik geen verantwoord vlees kon betalen.
Dan moet er nog wel heel veel gebeuren met de mensheid, ik geloof eigenlijk niet dat dit zo zal zijn,quote:Op maandag 20 juli 2015 23:04 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Ik denk serieus dat we in de verre toekomst naar de 21ste eeuw terug kijken en mensen dan oprecht geschokt zijn dat de mensen toen nog dieren opaten terwijl het al mogelijk was om vegetariėr te zijn en gezond te leven.
Ik kan me er niets bij voorstellenquote:Op maandag 20 juli 2015 23:06 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Vlees schijnt best vies te zijn als je lange tijd geen vlees hebt gegeten (heb ik van horen zeggen, totaal geen gefundeerde opinie dus). Was dat bij jou ook zo?
Neuh.quote:Op maandag 20 juli 2015 23:06 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Vlees schijnt best vies te zijn als je lange tijd geen vlees hebt gegeten (heb ik van horen zeggen, totaal geen gefundeerde opinie dus). Was dat bij jou ook zo?
Ierse biefstuk is qua diervriendelijkheid en beweging (En dus smaak) prima.quote:Op maandag 20 juli 2015 23:24 schreef golfer het volgende:
Ik ben wel hypocriet en niet consequent in het kopen van vlees. Soms kopen we bij onze slagerjuwelier prachtige biologisch en duur vlees, maar andere dagen koop ik ook gewoon een Argentijnse of Ierse massa-biefstuk in de supermarkt.
Huh?quote:Op maandag 20 juli 2015 23:22 schreef Sunnythesun het volgende:
Ik zou wel wat vaker vegetarisch willen eten, maar vind het lastig met goede alternatieve recepten te komen die niet meteen heel erg vettig of duur zijn..
Dat bedoel ik er ook mee.. anders. Maar goedkoop? Mij lukt dat dus niet..quote:Op maandag 20 juli 2015 23:26 schreef Isegrim het volgende:
[..]
Huh?
Je moet ook geen 'alternatieve' recepten zoeken, je moet įndere recepten zoeken. En vega is juist veel goedkoper normaal gesproken.
Misschien omdat je geen geschikte basisvoorraad hebt?quote:Op maandag 20 juli 2015 23:28 schreef Sunnythesun het volgende:
[..]
Dat bedoel ik er ook mee.. anders. Maar goedkoop? Mij lukt dat dus niet..
Geen idee wat jij een geschikte basisvoorraad vind in deze context? Voorbeeld van wat daar in moet zitten?quote:Op maandag 20 juli 2015 23:31 schreef Isegrim het volgende:
[..]
Misschien omdat je geen geschikte basisvoorraad hebt?
Oh daar gaat het misquote:
Totaal geen moeite mee. Maar ik zou wel graag weer willen zien waar het vlees vandaan komt.quote:Op maandag 20 juli 2015 23:01 schreef Isabeau het volgende:
Ik voel me altijd zo'n hypocriet wicht, want aan de ene kant vind ik dat we dieren eigenlijk niet moeten opeten en aan de andere kant wil ik het niet opgeven omdat het zo lekker is. Alsof een beest daarmee geholpen is, dat ik iets 'lekker' vind![]()
Ik weet natuurlijk niet wat je hebt. Maar qua vega ben ik zelf erg dol op Indiase curry's en dat vergt wel een aardige kruidenvoorraad bijvoorbeeld.quote:Op maandag 20 juli 2015 23:31 schreef Sunnythesun het volgende:
[..]
Geen idee wat jij een geschikte basisvoorraad vind in deze context? Voorbeeld van wat daar in moet zitten?
Ja, dat heb ik allemaal wel in huis. Enorme voorraad zelfsquote:Op maandag 20 juli 2015 23:37 schreef Isegrim het volgende:
[..]
Ik weet natuurlijk niet wat je hebt. Maar qua vega ben ik zelf erg dol op Indiase curry's en dat vergt wel een aardige kruidenvoorraad bijvoorbeeld.
Maar je komt ook al een heel eind met goedkope dingen als kikkererwten en linzen e.d. En die zijn heel goedkoop.
Het is denk ik ook gewoon een kwestie van wennen aan een andere manier van koken? Maar wij zijn eigenlijk altijd goedkoper uit als we vega eten.quote:Op maandag 20 juli 2015 23:40 schreef Sunnythesun het volgende:
[..]
Ja, dat heb ik allemaal wel in huis. Enorme voorraad zelfs![]()
Ik heb vooral geen recepten die me echt goed bevallen.. of iig te weinig om er echt een gewoonte van te maken. Plus Tav eet geen gekookte eieren bijv, want ik heb wel een erg lekker eiercurryrecept maar ja..Want alleen groente in een curry vind ik niet iedere keer lekker, mag van mij wel iets eiwittigs bij. Nou ja, als voorbeeld dus..
quote:Op maandag 20 juli 2015 22:02 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:
* Blue_Panther_Ninja heeft vanochtend zijn allereerste auto gekocht!!![]()
Mazda 626 1.8i LX hatchback,5-deurs,blauw enz enz![]()
En dat voor maar ¤600.-(75% direct betaald).![]()
![]()
Feliquote:*weet niet wat ik nu moet eten*![]()
Het hangt er natuurlijk vanaf. Veel verschillende groentes is ook niet heel goedkoop (helaas)..quote:Op maandag 20 juli 2015 23:43 schreef Isegrim het volgende:
[..]
Het is denk ik ook gewoon een kwestie van wennen aan een andere manier van koken? Maar wij zijn eigenlijk altijd goedkoper uit als we vega eten.
Dat is wel een makkelijke manier om er onderuit te komen.quote:Op maandag 20 juli 2015 23:52 schreef Unites het volgende:
Helaas is er niet echt een alternatief, voor mij dan persoonlijk: ik hou van vlees, zou het niet kunnen en willen missen en vegetarisch eten heeft nou eenmaal niet hetzelfde gemak als vlees
Dat is eigenlijk ook zo. Daarom ben ik ergens best wel blij met een concept als 'HelloFresh'. Ik word nu 'gedwongen' (oké, je bestelt die doos vrijwillig, ... bijna altijd vrijwilligquote:Op maandag 20 juli 2015 23:56 schreef Isegrim het volgende:
[..]
Dat is wel een makkelijke manier om er onderuit te komen.
...quote:Op dinsdag 21 juli 2015 00:00 schreef RobinOok het volgende:
De tijd van weidevogels is gewoon geweest. Wat moet ik met een grutto? Niks.
Kun je je niet aanpassen? Dikke, vette zultpech. Weg ermee. Waarom zouden we die missen?
Ze beschermen onze gewassen tegen de larven van de langpootmug. Dus ze dienen eigenlijk als een soort van natuurlijke beschermer.quote:Op dinsdag 21 juli 2015 00:00 schreef RobinOok het volgende:
De tijd van weidevogels is gewoon geweest. Wat moet ik met een grutto? Niks.
Kun je je niet aanpassen? Dikke, vette zultpech. Weg ermee. Waarom zouden we die missen?
Dit is zo eng. Ik was echt serieus net hier na toe aan het gaan om het aan je te vragenquote:Op dinsdag 21 juli 2015 00:29 schreef minilot het volgende:
Hallo vanuit de auto. Pixar's Inside Out is fan-tas-tisch!
Welnee, legio dieren waar je wel wat aan hebt of die niet in de weg lopen of niet ziek, zwak of misselijk zijn. Ik hou gewoon niet van die zeurbeesten die niet met hun tijd mee kunnen zoals die grutto, korenwolf of ijsbeer.quote:Op dinsdag 21 juli 2015 00:06 schreef Isegrim het volgende:
[..]
...
Ik zou ze absoluut wél missen. Maar volgens mij hou jij alleen van dieren als ze op je bord liggen.
Ik denk eerder dat de grutto opnieuw moet leren samenleven met de mens.quote:Op dinsdag 21 juli 2015 00:41 schreef RobinOok het volgende:
[..]
Welnee, legio dieren waar je wel wat aan hebt of die niet in de weg lopen of niet ziek, zwak of misselijk zijn. Ik hou gewoon niet van die zeurbeesten die niet met hun tijd mee kunnen zoals die grutto, korenwolf of ijsbeer.
Er wordt altijd maar als vanzelfsprekend vanuit gegaan dat het heel erg is als een diersoort uitsterft. Ik vraag me dat dus af. Mij boeit het niet. Genoeg andere vogels die wel kunnen samen leven met de koe.
Blijkbaar komt het niet duidelijk over dat ik het over de mensen heb die daarin geloven, niet degenen die het uitvoeren.quote:Op maandag 20 juli 2015 21:35 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Je vindt geld verdienen met andere mensen oplichten een goed iets? Dat ze je herinnering aan je overleden vader anders maken, want hij had nog allemaal boodschappen voor je vanuit het hiernamaals? Serieus? Dat is iets goeds?
Of die gebedsgenezer in die docu bij Randi, die mensen opriep hun medicijnen maar weg te gooien, want god ging ze nu beter maken. En dat was ook duidelijk een oplichter. Echt, dat is iets goedis? Want hij geeft hoop of zo en hoop geneest kanker?
Ik vind mensen serieus voor de gek houden nooit goed.
Nog niet van gehoord. Zal eens een trailer zoeken.quote:Op dinsdag 21 juli 2015 00:35 schreef Unites het volgende:
[..]
Dit is zo eng. Ik was echt serieus net hier na toe aan het gaan om het aan je te vragen
Hoeft dus niet meer! Haha!
Fijn dat je er van hebt genoten!
Heb zelf eerlijk gezegd m'n twijfels over 'Inside Out'. Het concept spreekt me erg aan, maar vond de trailer niet veel soeps.
Maar... het is dus een échte aanrader?![]()
Er zijn wel steeds meer groot schaligere landbouwbedrijven denk ik, die zich richten op een 'diervriendelijkere (vaak automatische) massaproductie', omdat de maatschappelijke normen, waarden en opvattingen daarover zijn veranderd. Dit door bijvoorbeeld koeien meer in de wei te laten staan.quote:Op dinsdag 21 juli 2015 00:53 schreef RobinOok het volgende:
Ja, die weides zijn altijd vergeven van de mensen ja.
Het aantal boeren heeft zich ook schrikbarend vermenigvuldigd de laatste decennia.
Je kunt je lont niet keren of daar zit weer een boer.
'Dieren waar je wel wat aan hebt'? Als in - de enige dieren die het waard zijn om te redden, zijn dieren die een nut hebben voor de mens? Naar mijn mening hebben dieren ook een intrinsieke waarde. Ik vind het van een onwaarschijnlijke arrogantie om alles te bezien vanuit mogelijk nut voor de mens.quote:Op dinsdag 21 juli 2015 00:41 schreef RobinOok het volgende:
[..]
Welnee, legio dieren waar je wel wat aan hebt of die niet in de weg lopen of niet ziek, zwak of misselijk zijn. Ik hou gewoon niet van die zeurbeesten die niet met hun tijd mee kunnen zoals die grutto, korenwolf of ijsbeer.
Er wordt altijd maar als vanzelfsprekend vanuit gegaan dat het heel erg is als een diersoort uitsterft. Ik vraag me dat dus af. Mij boeit het niet. Genoeg andere vogels die wel kunnen samen leven met de koe.
De boeren die ik ken, houden van weidevogels en plaatsen nestbeschermers. Zo ingewikkeld is dat toch niet?quote:Op dinsdag 21 juli 2015 01:13 schreef Unites het volgende:
[..]
Er zijn wel steeds meer groot schaligere landbouwbedrijven denk ik, die zich richten op een 'diervriendelijkere (vaak automatische) massaproductie', omdat de maatschappelijke normen, waarden en opvattingen daarover zijn veranderd. Dit door bijvoorbeeld koeien meer in de wei te laten staan.
Er wordt dus minder omgekeken naar het dier zelf (want: mechanisatie) en daardoor ook minder naar de omgeving. Zoals al gezegd, een beetje boer met liefde voor z'n vak, zou zich ook zodanig kunnen aanpassen qua landbezetting/omheining, dat het een houdbare situatie blijft voor ieder dier (en mens).
Een voorbeeld: vlakbij ons staat een geheel geautomatiseerd koeienmelkbedrijf. Die beestjes komen of niet buiten (meestal), of in delen op een zeer minimalistisch stuk grond of met z'n allen tegerlijk op een enorm stuk weiland.
En dat laatste zal voornamelijk zorgen voor zulke vervelende situaties (in mijn optiek dan althans), zoals bij de grutto. Als er nou eens meer aandacht voor de bron van het product zelf zou zijn i.p.v. de opbrengst van het product...
De oplossing: betere spreiding, rekening houden met je gebied en haar inwoners, dus de juiste verhoudingen vinden.
de weidevogels hebben het al veel lander moeilijk. maar GL gooit het nu op het melkquota dat is weggevallen. waardoor er nu waarschijnlijk weer meer melkkoeien bij komen.quote:Op dinsdag 21 juli 2015 07:26 schreef Isegrim het volgende:
[..]
De boeren die ik ken, houden van weidevogels en plaatsen nestbeschermers. Zo ingewikkeld is dat toch niet?
Ik kan de meeste mensen ook prima missen, denk dat de aarde ook beter af is dan. We moesten dus maar geen moeite meer doen om ze in leven te houden.quote:Op dinsdag 21 juli 2015 00:00 schreef RobinOok het volgende:
De tijd van weidevogels is gewoon geweest. Wat moet ik met een grutto? Niks.
Kun je je niet aanpassen? Dikke, vette zultpech. Weg ermee. Waarom zouden we die missen?
Wat hebben die mensen jou misdaanquote:Op dinsdag 21 juli 2015 08:42 schreef TAV74 het volgende:
[..]
Ik kan de meeste mensen ook prima missen, denk dat de aarde ook beter af is dan. We moesten dus maar geen moeite meer doen om ze in leven te houden.
quote:Op dinsdag 21 juli 2015 08:42 schreef TAV74 het volgende:
[..]
Ik kan de meeste mensen ook prima missen, denk dat de aarde ook beter af is dan. We moesten dus maar geen moeite meer doen om ze in leven te houden.
Snip is wel vreselijk lekkerquote:Op dinsdag 21 juli 2015 00:00 schreef RobinOok het volgende:
De tijd van weidevogels is gewoon geweest. Wat moet ik met een grutto? Niks.
Kun je je niet aanpassen? Dikke, vette zultpech. Weg ermee. Waarom zouden we die missen?
De poelier of slager verkoopt gewoon bio-industrie hoor. Mensen denken soms dat vlees van de slager of van de markt 'verantwoord' is. Het is allemaal harteloos productievlees.quote:Op maandag 20 juli 2015 23:00 schreef Isegrim het volgende:
[..]
Ik probeer zoveel mogelijk herleidbaar te kopen. Maar koop dus ook wel gewoon scharrelkip bij de super. Maar als ik toch eens kip bij een kippenboer kon kopen...
Behalve hierquote:Op dinsdag 21 juli 2015 09:19 schreef Duderinnetje het volgende:
[..]
De poelier of slager verkoopt gewoon bio-industrie hoor. Mensen denken soms dat vlees van de slager of van de markt 'verantwoord' is. Het is allemaal harteloos productievlees.
Als je enigszins verantwoord wilt eten, moet je naar de Groene Weg-slagerijen. Die gelukkig wel overal zitten. Of inderdaad bio-vlees kopen in de super.
Ja, dat weet ik. Ik koop ook nooit kip op de markt of bij een gewone slager. Maar de Jumbo heeft een redelijk assortiment scharrel en bio.quote:Op dinsdag 21 juli 2015 09:19 schreef Duderinnetje het volgende:
[..]
De poelier of slager verkoopt gewoon bio-industrie hoor. Mensen denken soms dat vlees van de slager of van de markt 'verantwoord' is. Het is allemaal harteloos productievlees.
Groene Weg zit hier vlakbij maar heeft kut-openingstijden.quote:Als je enigszins verantwoord wilt eten, moet je naar de Groene Weg-slagerijen. Die gelukkig wel overal zitten. Of inderdaad bio-vlees kopen in de super.
Ik koop ook expres mijn vlees niet bij de slager omdat daar al helemaal niet duidelijk is waar het vlees precies vandaan komt. We hebben hier alleen Keurslagers.quote:Op dinsdag 21 juli 2015 09:19 schreef Duderinnetje het volgende:
De poelier of slager verkoopt gewoon bio-industrie hoor. Mensen denken soms dat vlees van de slager of van de markt 'verantwoord' is. Het is allemaal harteloos productievlees.
Als je enigszins verantwoord wilt eten, moet je naar de Groene Weg-slagerijen. Die gelukkig wel overal zitten. Of inderdaad bio-vlees kopen in de super.
Jawel hoorquote:
Geen foto van de kip?quote:Op dinsdag 21 juli 2015 09:30 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
Qua kip die je niet bij de boer koopt is Kemper nog het meest traceerbaar. Legdatum, datum kip uit het ei, leglocatie ei, locatie kippenboer, naam + foto kippenboer en boerderij, en slachtdatum zijn aan de hand van de track and trace code op de kip herleidbaar.
Of gewoon kippige dingetjes aan jet doen! Wormpje eten, met andere kippen rond rennen, veertjes schoon makenquote:Op dinsdag 21 juli 2015 09:34 schreef Anthraxx het volgende:
In haar glorie dagen? Vrolijk op de weide?
Nou, dat schreef ik niet, ik schreef: "waar je wel wat aan hebt of die niet in de weg lopen of niet ziek, zwak of misselijk zijn". Dat zijn er dus wel heel wat meer dan alleen die direct nut hebben voor de mens.quote:Op dinsdag 21 juli 2015 07:24 schreef Isegrim het volgende:
'Dieren waar je wel wat aan hebt'? Als in - de enige dieren die het waard zijn om te redden, zijn dieren die een nut hebben voor de mens? Naar mijn mening hebben dieren ook een intrinsieke waarde. Ik vind het van een onwaarschijnlijke arrogantie om alles te bezien vanuit mogelijk nut voor de mens.
Mooie portretfoto, met blauwe lucht en schaapjeswolkenpapier op de achtergrond?quote:Op dinsdag 21 juli 2015 09:34 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Of gewoon kippige dingetjes aan jet doen! Wormpje eten, met andere kippen rond rennen, veertjes schoon maken
Maar grutto's en kieviten zķjn niet 'ziek, zwak en misselijk'. Wij verpesten alleen hun nestelmogelijkheden. Je kunt nauwelijks van de natuur verwachten dat ze zich aanpast aan de totale destructie die de mens in kort tempo aanricht... En onze schouders daarover ophalen kan ons wel eens heel duur komen te staan.quote:Op dinsdag 21 juli 2015 09:35 schreef RobinOok het volgende:
[..]
Nou, dat schreef ik niet, ik schreef: "waar je wel wat aan hebt of die niet in de weg lopen of niet ziek, zwak of misselijk zijn". Dat zijn er dus wel heel wat meer dan alleen die direct nut hebben voor de mens.
lol! Ja, zoietsquote:
"Joop, 8 weken jong. Hobby's: Hobby's en puzzelen. Houdt van wormpjes en mais. Opgegroeid in een groot gezin."quote:
quote:Op dinsdag 21 juli 2015 09:57 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
[..]
"Joop, 8 weken jong. Hobby's: Hobby's en puzzelen. Houdt van wormpjes en mais. Opgegroeid in een groot gezin."
Die in Oldenzaal is echt goed!quote:Op dinsdag 21 juli 2015 09:27 schreef Sunnythesun het volgende:
[..]
Jawel hoorDat wel, maar is beperkt natuurlijk. En in de omgeving zijn wel wat bio-scharrel-duurzame boerderijen die verkopen en in Oldenzaal een bio-slager. maar voor de dagelijkse boodschappen is dat toch niet helemaal handig..
D'r zat hier in Rdam ooit een portugees eethuis dat zo goedkoop was, dat hij in no-time failliet was. Wij kwamen daar nogal vaak. Daniėl, de eigenaar/kok, kwam altijd met portugees accent vragen aan de tafels "Hoe gaat het met die kip?". Om van ons steevast als antwoord te krijgen: "Niet zo goed, hij is dood...quote:Op dinsdag 21 juli 2015 09:59 schreef Anthraxx het volgende:
[..]
Grindr voor kippen klinkt wat meer morbide.
Ja ik weet.. maar het is gewoon zo onhandigquote:
quote:Op dinsdag 21 juli 2015 09:22 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
[..]
Moest jij ook aan je eindgebruikers denken?
quote:
Je hebt toch een vriezer?quote:Op dinsdag 21 juli 2015 10:07 schreef Sunnythesun het volgende:
[..]
Ja ik weet.. maar het is gewoon zo onhandigNet ff te ver, vaak moet je dingen wel bestellen en zo.. en ik ben nogal van de spontane boskippen
Ja, die ligt ook wel aardig vol hoorquote:Op dinsdag 21 juli 2015 11:27 schreef Duderinnetje het volgende:
[..]
Je hebt toch een vriezer?
Wij een ieneminie, maar we laten ons bij het eten altijd leiden door het bio-aanbod. Of we eten vegetarisch.
Nou, ik denk dus dat dat wel mee zal vallen.quote:Op dinsdag 21 juli 2015 09:46 schreef Isegrim het volgende:
[..]
Maar grutto's en kieviten zķjn niet 'ziek, zwak en misselijk'. Wij verpesten alleen hun nestelmogelijkheden. Je kunt nauwelijks van de natuur verwachten dat ze zich aanpast aan de totale destructie die de mens in kort tempo aanricht... En onze schouders daarover ophalen kan ons wel eens heel duur komen te staan.
Tja, maar dat doen energiezuinige moderne huizen en het aanplanten van snijmais ipv granen ook met de huismus.quote:Op dinsdag 21 juli 2015 09:46 schreef Isegrim het volgende:
[..]
Maar grutto's en kieviten zķjn niet 'ziek, zwak en misselijk'. Wij verpesten alleen hun nestelmogelijkheden. Je kunt nauwelijks van de natuur verwachten dat ze zich aanpast aan de totale destructie die de mens in kort tempo aanricht... En onze schouders daarover ophalen kan ons wel eens heel duur komen te staan.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
quote:Op dinsdag 21 juli 2015 09:57 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
[..]
"Joop, 8 weken jong. Hobby's: Hobby's en puzzelen. Houdt van wormpjes en mais. Opgegroeid in een groot gezin."
quote:Op dinsdag 21 juli 2015 11:52 schreef Bluezz het volgende:
Zonder teruglezen : Ik ben niet aangenomen.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Balen zeg. En frustrerend dat ze dat nu pas bedenken, hadden ze ook wat eerder kunnen doen..
quote:Op dinsdag 21 juli 2015 11:52 schreef Bluezz het volgende:
Zonder teruglezen : Ik ben niet aangenomen.Ah, shit.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
The love you take is equal to the love you make.
quote:Op dinsdag 21 juli 2015 11:52 schreef Bluezz het volgende:
Zonder teruglezen : Ik ben niet aangenomen.Bluezz een borrel geefSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.In Baden-Badener Badeseen kann man Baden-Badener baden sehen.
quote:Op dinsdag 21 juli 2015 11:52 schreef Bluezz het volgende:
Zonder teruglezen : Ik ben niet aangenomen.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
![]()
Nodig me dan niet uit voor een 2e gesprek inderdaad.quote:Op dinsdag 21 juli 2015 11:55 schreef Jagärtrut het volgende:
[..]![]()
Balen zeg. En frustrerend dat ze dat nu pas bedenken, hadden ze ook wat eerder kunnen doen..
quote:Op dinsdag 21 juli 2015 11:52 schreef Bluezz het volgende:
Zonder teruglezen : Ik ben niet aangenomen.Meh. Balen!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op dinsdag 21 juli 2015 11:52 schreef Bluezz het volgende:
Zonder teruglezen : Ik ben niet aangenomen.Godver!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Snobs have more fun!
KLIK!
quote:Op dinsdag 21 juli 2015 11:52 schreef Bluezz het volgende:
Zonder teruglezen : Ik ben niet aangenomen.BahSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
"We need to learn to set our course by the stars, not by the light of every passing ship." - Omar N. Bradley
Ja, die klemmen zijn altijd heel fijn en snijden vaak ook nog eens in je tandvlees.quote:Op dinsdag 21 juli 2015 12:17 schreef TAV74 het volgende:
Nou, dat was wortelkanaal deel twee, waar ik me voor deel 1 wat druk maakte en in 20 minuten buiten stond kwam ik nu fluitend binnen en lag meer dan een uur op de stoel. Viel verder wel weer mee, alleen dat duimschroefachtige apparaat dat bij het vullen op de kies werd gezet vond ik minder lollig![]()
Dat dus, en dat gewrik om ze er op te krijgen. Brrrr.quote:Op dinsdag 21 juli 2015 12:20 schreef golfer het volgende:
[..]
Ja, die klemmen zijn altijd heel fijn en snijden vaak ook nog eens in je tandvlees.
quote:Op dinsdag 21 juli 2015 11:52 schreef Bluezz het volgende:
Zonder teruglezen : Ik ben niet aangenomen.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
La derecha oprime, la izquierda libera
quote:Op dinsdag 21 juli 2015 12:00 schreef Bluezz het volgende:
[..]
Nodig me dan niet uit voor een 2e gesprek inderdaad.
Ons gevoel zegt dat het niet helemaal fris is hoe ze de dingen aanpakt.. Maar ja.. ik hoor het wel van die excollega of en wie er dan wel ineens in okt/nov aan het werk is daar.quote:Op dinsdag 21 juli 2015 12:17 schreef TAV74 het volgende:
Nou, dat was wortelkanaal deel twee, waar ik me voor deel 1 wat druk maakte en in 20 minuten buiten stond kwam ik nu fluitend binnen en lag meer dan een uur op de stoel. Viel verder wel weer mee, alleen dat duimschroefachtige apparaat dat bij het vullen op de kies werd gezet vond ik minder lollig![]()
Nou ja, nu dus weer helemaal klaar![]()
En wat klote @ BluezzLekker ook dat ze daar nu achter komen..
Ja dat vond ik heel heel kut ja!quote:Op dinsdag 21 juli 2015 12:29 schreef FutureFairytale het volgende:
Plus dat 'ja dat is nu niet aan de orde'. Kutopmerking!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |