Wat is daar onflatteus aan?quote:
Dit. Mooie manquote:Op donderdag 23 juli 2015 22:07 schreef mootie het volgende:
Ik vind het overigens totaal geen onflatteuze foto.
Dit is dan wel weer eng en lelijk.quote:
Plaats dan Jack Nickolson. Die is oprecht.quote:Op zaterdag 25 juli 2015 10:57 schreef Superfatcat het volgende:
Ik vond hem een goede grijns hebben met die sigaar. Daarom had ik hem geplaatst.
Schwarzenegger ook hoor. Die is oprecht zo fout. Maar wel gemeend.quote:Op zaterdag 25 juli 2015 11:00 schreef tong80 het volgende:
[..]
Plaats dan Jack Nickolson. Die is oprecht.
Je kent hem persoonlijk?quote:Op zaterdag 25 juli 2015 11:00 schreef tong80 het volgende:
[..]
Plaats dan Jack Nickolson. Die is oprecht.
Heb je gelijk in. Ik geniet ook van Donald Trump.quote:Op zaterdag 25 juli 2015 11:50 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Schwarzenegger ook hoor. Die is oprecht zo fout. Maar wel gemeend.
Ja, afstandelijk type.quote:
Het doet me aan een bepaalde science fiction film denken door die grimas, maar laat ik het maar niet zeggen welke...quote:
Ik zag dat Lil Mix pas voor het eerst op tv, wat een onflatteuze bende bij elkaar is dat zeg. Het lijkt wel een Engels vrijgezellenfeestje in Blackpool, die meiden.quote:Op maandag 20 juli 2015 14:15 schreef SEMTEX het volgende:
Jesy Nelson, miepje van Lil' Mix
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
"Rooooaaaarrrgh"
Treffendquote:Op zaterdag 25 juli 2015 22:46 schreef Toeps het volgende:
[..]
Ik zag dat Lil Mix pas voor het eerst op tv, wat een onflatteuze bende bij elkaar is dat zeg. Het lijkt wel een Engels vrijgezellenfeestje in Blackpool, die meiden.
Ze heeft haar tieten laten vergroten omdat ze hangtieten kreeg.quote:Op donderdag 30 juli 2015 14:37 schreef bloempje-moi het volgende:
Gisele Bündchen in Parijs bij de plastisch chirurg.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Bedekking geldt tot de enkel, dus zij zitten safe.quote:Op donderdag 30 juli 2015 14:52 schreef mignonne het volgende:
Ehrm... Ja ik zou willen zeggen overduidelijk maar eh![]()
![]()
Wel apart dat die dames open schoenen aan hebben, bij mijn weten is dat niet de bedoeling qua kledingvoorschriften. Maar of het daarmee direct Gisele is?
Hahaha vooral dat ja van die tasquote:Op donderdag 30 juli 2015 15:14 schreef Gaoxing het volgende:
Die schoenen zouden nog kunnen, maar ervan uitgaande dat de dames aardig in de slappe was zitten, zijn de niqabs te kort en zouden ze, als ze idd Arabisch waren, nevernooitniet zelf zo'n rugzak dragen.
Maar die zit haske strak in haar velquote:Op donderdag 30 juli 2015 16:15 schreef Mylene het volgende:
[..]
Ze heeft haar tieten laten vergroten omdat ze hangtieten kreeg.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |