SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Officiele site
Wikipedia
Voor het bekijken van deze wedstrijden kunt u terecht op Sport1.
Jan met de korte achternaamquote:Op zaterdag 27 juni 2015 02:18 schreef remlof het volgende:
Ben blij dat ik niet voor deze stream betaal.
Ik dacht dat het live isquote:Op zaterdag 27 juni 2015 02:21 schreef Mexicanobakker het volgende:
fijn dat ze de potjes die ik gemist heb steeds herhalen in de rust
Nah, zo zou ik het niet zeggenquote:Op zaterdag 27 juni 2015 02:22 schreef remlof het volgende:
Maar bij Sport1 zitten dus de commentators die zelfs Fox nie wou?
Sport1 heeft gewoon een eigen clubje met veel jochies die van alles en nog wat doen (Van Iterson, Schelvis, Van Vliet) terwijl bij FOX de vacatures al snel opgevuld waren met alles wat al bij Eredivisie Live / RTL7 zatquote:
Door minder goals te maken dan de tegenstander.quote:Op zaterdag 27 juni 2015 02:28 schreef Mexicanobakker het volgende:
Vraag nog steeds af hoe Ecuador heeft kunnen verliezen van Bolivia
Die wedstrijd hebben we toch gezien.quote:Op zaterdag 27 juni 2015 02:28 schreef Mexicanobakker het volgende:
Vraag nog steeds af hoe Ecuador heeft kunnen verliezen van Bolivia
Ecuador stelde dit toernooi zwaar teleur en die coach was nog zo stom om Ibarra niet basis te zettenquote:Op zaterdag 27 juni 2015 02:28 schreef Mexicanobakker het volgende:
Vraag nog steeds af hoe Ecuador heeft kunnen verliezen van Bolivia
Ibarra maakte een beslissende fout, weet je nog?quote:Op zaterdag 27 juni 2015 02:30 schreef Sked het volgende:
[..]
Ecuador stelde dit toernooi zwaar teleur en die coach was nog zo stom om Ibarra niet basis te zetten
Daarentegen was Ibarra offensief gezien ook de meest dreigende speler als hij speeldequote:Op zaterdag 27 juni 2015 02:30 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Ibarra maakte een beslissende fout, weet je nog?
Ik weet het nog.quote:Op zaterdag 27 juni 2015 02:30 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Ibarra maakte een beslissende fout, weet je nog?
Colombia speelt al het hele toernooi slechtquote:Op zaterdag 27 juni 2015 02:31 schreef Strani het volgende:
Jezus Christus wat speelt Colombia slecht vandaag. En James die doet straks vast nog een 'Neymar' en gaat met rood van het veld.
Hele toernooi al niet om aan te zien, alleen tegen Brazilie was het wel aardig.quote:Op zaterdag 27 juni 2015 02:31 schreef Strani het volgende:
Jezus Christus wat speelt Colombia slecht vandaag. En James die doet straks vast nog een 'Neymar' en gaat met rood van het veld.
Iemand die amper doelpunten maakt zou ik ook niet in de basis zettenquote:Op zaterdag 27 juni 2015 02:30 schreef Sked het volgende:
[..]
Ecuador stelde dit toernooi zwaar teleur en die coach was nog zo stom om Ibarra niet basis te zetten
Argentinië ook tegenvallend heel het toernooiquote:Op zaterdag 27 juni 2015 02:31 schreef Sked het volgende:
[..]
Colombia speelt al het hele toernooi slecht
Dat was op het WK ookquote:Op zaterdag 27 juni 2015 02:32 schreef Rickertman96 het volgende:
[..]
Argentinië ook tegenvallend heel het toernooi
Wie is er dan wereldkampioen geworden?quote:Op zaterdag 27 juni 2015 02:32 schreef Sked het volgende:
[..]
Dat was op het WK ook
Ze waren bijna wereldkampioen
Max is een HYPE in een redelijk goede bak.quote:Op zaterdag 27 juni 2015 02:32 schreef Mexicanobakker het volgende:
Word een beetje moe van die Max Verstappen adoratie bij Sport 1
Bij Giedo van der Garde deden ze dat niet
Duitsland volgens mijquote:Op zaterdag 27 juni 2015 02:32 schreef Rickertman96 het volgende:
[..]
Wie is er dan wereldkampioen geworden?
Nederlandquote:Op zaterdag 27 juni 2015 02:32 schreef Rickertman96 het volgende:
[..]
Wie is er dan wereldkampioen geworden?
Absoluut waar, maar iedereen doet alsof ie al wereldkampioen isquote:Op zaterdag 27 juni 2015 02:33 schreef Sked het volgende:
[..]
Max is een HYPE in een redelijk goede bak.
Giedo reed in een opgevoerde skelter.
Dat is hij ook, moet alleen even een aardig bakkie krijgenquote:Op zaterdag 27 juni 2015 02:33 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Absoluut waar, maar iedereen doet alsof ie al wereldkampioen is
Inderdaad, behalve tegen Brazilië. Wat een deceptie. Dit is weer het Colombia zoals we het kennen.quote:Op zaterdag 27 juni 2015 02:31 schreef Sked het volgende:
[..]
Colombia speelt al het hele toernooi slecht
Die Hamilton heeft het anders ook knap lastig met Nico Rosbergquote:Op zaterdag 27 juni 2015 02:34 schreef Sked het volgende:
[..]
Dat is hij ook, moet alleen even een aardig bakkie krijgen
Is gespeeldquote:Op zaterdag 27 juni 2015 02:34 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Die Hamilton heeft het anders ook knap lastig met Nico Rosberg
Je zou denken dat dit offtopic is maar als het deel is van het wedstrijdverslag van Sierd dan mag het.quote:Op zaterdag 27 juni 2015 02:34 schreef Joezi het volgende:
Taylor Swift heeft haar benen laten verzekeren voor 40 miljoen dollar
Bedankt Sjoerd.quote:Op zaterdag 27 juni 2015 02:34 schreef Joezi het volgende:
Taylor Swift heeft haar benen laten verzekeren voor 40 miljoen dollar
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |