Wijs je ook even naar jezelf, meneer Labbekak?quote:VNO-NCW beloofde in het Sociaal Akkoord, dat in het voorjaar van 2013 werd gesloten met het kabinet en de FNV, te zorgen voor honderdduizend banen voor mensen met een arbeidsbeperking. Daar komt voorlopig niets van terecht, zegt De Boer. 'Resultaten kan ik nog niet laten zien. In alle eerlijkheid: ik heb momenteel niks te bieden.'
Iedere ondernemer zou moeten weten wat er gebeurt als je je klanten(voor VNO/NCW: is dat zo ongeveer iedereen) schoffeert.quote:Op woensdag 24 juni 2015 10:34 schreef BaardaapAd het volgende:
......Maar ja, deze modieus bebrilde drol heeft natuurlijk een platform voor zijn uitlatingen en vertegenwoordigt klaarblijkelijk de Nederlandse werkgevers correct; hij getuigt - namens hen - van grote minachting voor gewone mensen.
Niets gebeurt er.quote:Op woensdag 24 juni 2015 10:41 schreef Ouwesok het volgende:
Iedere ondernemer zou moeten weten wat er gebeurt als je je klanten(voor VNO/NCW: is dat zo ongeveer iedereen) schoffeert.
Uit zijn CV op de website van VNO-NCW. Leuk omdat je ongetwijfeld weet dat er bij KPMG momenteel een leegloop van 'partners' is, 'de markt' reageerde tenslotte wat negatief op de schandalen rond KPMG.quote:In een verder verleden was Hans de Boer oprichter en directeur-grootaandeelhouder van het Bureau Economische Argumentatie, dat hij verkocht aan KPMG
Dit is haast nog dommer dan die uitspraken van De Boer.quote:Op woensdag 24 juni 2015 10:59 schreef BaardaapAd het volgende:
Leuk terzijde;
[..]
Uit zijn CV op de website van VNO-NCW. Leuk omdat je ongetwijfeld weet dat er bij KPMG momenteel een leegloop van 'partners' is, 'de markt' reageerde tenslotte wat negatief op de schandalen rond KPMG.
http://www.vno-ncw.nl/per(...)lt.aspx#.VYpwpdDCR0s
Bureau Economische Argumentatie ...... we kunnen 'werklozen zijn labbekakken' perfect onder 'economische argumentatie' scharen en dat geeft wellicht een indicatie van wat voor topbedrijf zijn bureau was.
Je bedoelt dat ik beter mijn best moet doen? Okee!quote:Op woensdag 24 juni 2015 14:24 schreef De_Kaas- het volgende:
[..]
Dit is haast nog dommer dan die uitspraken van De Boer.
Dit heeft een beetje een andere insteek. Wat zit hier achter vraagt TS zich af. Ikzelf denk niet al te veel an sich. Hij hoeft met dit verhaal sws niet aan te komen bij sociale partners. Blijkt dat ongeveer iedereen in Nederland over hem struikelt nl.quote:Op woensdag 24 juni 2015 15:16 schreef Tomatenboer het volgende:
Is al een topic over: NWS / 'Honderdduizenden Nederlanders met een uitkering zijn 'labbekakken' '
Neequote:Op woensdag 24 juni 2015 16:09 schreef Paper_Tiger het volgende:
De goede man heeft natuurlijk gewoon groot gelijk.
Natuurlijk wel. Wat verwacht jij dan van werkloze labbekakken?quote:
Tja, wie het resultaat van het simpele rekensommetje van het aantal vacatures minus het aantal werklozen niet kan interpreteren heeft er gewoon niet zoveel van begrepen. Of zit gewoon willens en wetens stront te praten om zijn dubeuze ideeen te promoten, dat kan natuurlijk ook.quote:Op woensdag 24 juni 2015 16:11 schreef Paper_Tiger het volgende:
[..]
Natuurlijk wel. Wat verwacht jij dan van werkloze labbekakken?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |