Gebeurt vrij weinig in Arnhemquote:Op maandag 11 april 2016 19:33 schreef Joosterd het volgende:
Stad leeft weer meer met de zomer in de stad! Hopelijk deze topicreeks ook :p
Ja, vrijdag 6 mei in Apeldoorn, zaterdag 7 mei in Arnhem - Nijmegen en zondag 8 mei in Nijmegen - Arnhem.quote:Op maandag 11 april 2016 19:46 schreef Sked het volgende:
[..]
Gebeurt vrij weinig in Arnhem
Over een maand wel twee dagen de hele stad plat ivm Giro, wordt leuk
Dat zou ik maar wel doen jaquote:Op maandag 11 april 2016 19:54 schreef Guppyfriend het volgende:
[..]
Ja, vrijdag 6 mei in Apeldoorn, zaterdag 7 mei in Arnhem - Nijmegen en zondag 8 mei in Nijmegen - Arnhem.
Ik werk in Apeldoorn, misschien dat ik vrijdag maar gewoon thuis werk
Neuh, en al helemaal niet op vrijdagquote:Op maandag 11 april 2016 20:25 schreef Sked het volgende:
[..]
Dat zou ik maar wel doen ja
Tenzij je zin hebt om 's middags urenlang in de file te staan natuurlijk
Dan is het wel een erg kleine moeitequote:Op maandag 11 april 2016 20:37 schreef Guppyfriend het volgende:
[..]
Neuh, en al helemaal niet op vrijdag![]()
Ik zie wel dat ze zondag vlak langs ons huis komen. Misschien toch maar even gaan kijken, is toch ook wel geinig.
Ja. Veel meer moeite moet het ook niet kosten, want het is toch wel een beetje *zoef* voorbijquote:
Ben er ook even wezen kijken, behoorlijk duur ja, allemaal merk(sport)kleding.quote:Op zaterdag 30 april 2016 17:57 schreef voodoolady het volgende:
Topshelf was vandaag al open. Best een dure winkel, ik ben benieuwd of het wel loopt straks.
Gebeurt er eindelijk is wat in Arnhem, is het weer niet goed. Ik vind het wel grappig en zoveel overlast geeft het niet.quote:Op zaterdag 7 mei 2016 22:07 schreef Crimyclown het volgende:
Moet gudumme 2 uur op werk morgen koffie drinken door de Giro. Anders kom ik m'n eigen straat niet eens meer uit.
Is het nu giro op de Postbank?quote:Op zondag 8 mei 2016 11:29 schreef Brembo het volgende:
[..]
Gebeurt er eindelijk is wat in Arnhem, is het weer niet goed. Ik vind het wel grappig en zoveel overlast geeft het niet.
Hoe laat? Misschien ga ik er heen met mijn (stads)fiets.quote:Op zondag 8 mei 2016 12:32 schreef Gutmensch het volgende:
[..]
De etappe van vandaag gaat over de Posbank ja
Iets voor vieren denk ik.quote:Op zondag 8 mei 2016 12:40 schreef Atak het volgende:
[..]
Hoe laat? Misschien ga ik er heen met mijn (stads)fiets.
Ze doen maar wat ze willen maar ik moet wel naar werk kunnen komen. Nu heb ik er last van.quote:Op zondag 8 mei 2016 11:29 schreef Brembo het volgende:
[..]
Gebeurt er eindelijk is wat in Arnhem, is het weer niet goed. Ik vind het wel grappig en zoveel overlast geeft het niet.
Vond ik ook!quote:Op maandag 9 mei 2016 21:40 schreef Gutmensch het volgende:
Ik vond die hele Giro in Arhem prima georganiseerd.
De overlast is echt tot een minimum beperkt.
Voor zover ik weet zijn ze open volgens de tijden van een koopzondag.quote:Op zondag 15 mei 2016 18:59 schreef Guppyfriend het volgende:
Kan ik ergens vinden of de winkels in de binnenstad morgen open zijn?
http://nos.nl/op3/artikel(...)ntenstad-worden.htmlquote:Bij Arnhem denk je niet meteen aan een bruisende studentenstad. Daar moet wat aan veranderen, vinden de gemeente en de drie hogescholen. Daarom is er een actieplan om het imago van Arnhem als 'echte studiestad' te verbeteren.
De gemeente vindt dat studenten goed zijn voor de economie: veel bedrijven hebben hoogopgeleide mensen nodig en het is handig als die in de buurt zitten. Ook leveren studenten een jongere en dynamische binnenstad op.
In Arnhem zitten drie grote hogescholen: de Hogeschool van Arnhem en Nijmegen, Artez (een hogeschool voor de kunsten) en Van Hall Larenstein (met veel natuurwetenschappelijke studies). Zij doen allemaal mee aan het actieplan.
Die drie hogescholen werkten tot vorig jaar nauwelijks samen en de studenten kwamen ook niet echt met elkaar in contact. Nu organiseren ze met zijn drieën de introductiedag en zijn er voor het eerst feesten voor álle studenten. Sinds deze maand is iemand speciaal iemand aangesteld om dit allemaal te coördineren: Jan van de Weerd.
Hij heeft de taak om Arnhem als echte studiestad op de kaart te zetten. "Het is nu nog niet zo bekend wat er allemaal in de stad te doen is", zegt Van de Weerd. "Terwijl het aan niks ontbreekt. De bereikbaarheid is goed, er is veel horeca en er zijn veel culturele activiteiten. Maar wellicht zijn we te bescheiden."
Dat vindt ook Paul Hu, die voorzitter is van de Verenigde Studenten Arnhem: "We hebben in een straal van 15 kilometer drie hogescholen die goed aangeschreven staan. Dat is best bijzonder. Ik snap dus niet waarom Arnhem nog steeds niet als studentenstad wordt gezien."
Daarom nam Paul verslaggever Onno Beukers mee om het bruisende studentenleven van Arnhem te laten zien:
Om van Arnhem een studentenstad te maken, wordt natuurlijk met een schuin oog naar onderbuurman Nijmegen gekeken. "Dat is een mooi voorbeeld voor ons, want het heeft door de universiteit meer de dynamiek van een studentenstad", zegt Van de Weerd. "Studenten wonen daar meer in de binnenstad en dat geeft een andere beleving."
In Arnhem wonen naar verhouding veel studenten die ergens anders studeren, vooral in Nijmegen. En ook dat heeft weer invloed op de sfeer in de stad. "Ik vind het jammer", zegt Paul. "Als ik naar mijn eigen klas kijk, zie ik dat meer dan de helft pendelt tussen Arnhem en een andere stad. Daardoor kan je moeilijk dingen samen organiseren."
Zo'n 7 procent van de inwoners van Arnhem is student. Dat is weinig in verhouding tot bijvoorbeeld Groningen (16 procent), maar veel als je het vergelijkt met bijvoorbeeld Amsterdam en Nijmegen (beide zo'n 6 procent)
.
In Arnhem is er dan ook een tekort aan betaalbare kamers, blijkt uit de Landelijke Monitor Studentenhuisvesting. De gemeente is daarom op dit moment bezig een oud gebouw van Rijkswaterstaat, dat vlakbij de HAN in de wijk Presikhaaf staat, om te bouwen tot studentencomplex met bijna 300 kamers.
Uiteindelijk moet dit gebied uitgroeien tot een soort campus. Stiekem wordt zelfs gedroomd over het verplaatsen van het treinstation Arnhem Presikhaaf, zodat studenten in de toekomst nog minder ver naar de HAN hoeven te lopen.
Paul Hu ziet in ieder geval dat ook de studentenverenigingen beter samenwerken. Ze komen wat vaker bij elkaar over de vloer en organiseren zelfs feesten samen. "Zo gaat Arnhem een echte studentenstad worden", zegt Paul. En tevreden neemt hij nog een slok van zijn bier: "Op Arnhem."
Ik denk dat je overal hetzelfde antwoord krijgt, tenzij ze toevallig even 'tijd' hebben om het met je te bekijken (en die kans acht ik niet groot)quote:Op dinsdag 21 juni 2016 14:27 schreef rustedwheel het volgende:
Weet iemand hier trouwens een uitzendbureau waar je gewoon binnen kunt lopen en direct met iemand spreken? Ik zoek iets voor de zomer zeg maar en die Randstad en de grotere zijn volgens mij alleen via internet inschrijven.
Niks gehoord hoorquote:Op zondag 21 augustus 2016 00:23 schreef Xiance het volgende:
Flinke klap net in de binnenstad, hopelijk staat alles nog
The Move op woensdag. Voorderest is 8bahn wel oké anders > Amsterdam.quote:Op woensdag 24 augustus 2016 09:26 schreef Abed het volgende:
Nieuw in de stad hier, wat zijn leuke cafe's om heen te gaan? Barron? Zag dat in Sonsbeek nog wat aardige 'festivalletjes' waren opzich.
Liep op zaterdagaaf door de stad en schrok me rot door het ruziezoekende tokkiegehalte. Mannen zien eruit als Pigcops uit Duke Nukem met die opgeschoren kapsels en dikke koppen en vrouwen als ordinaire tokkiehoeren, niet echt een feestje. Of is de hele stad zo?
Een beetje semi linkse tips zijn welkom.
Wowquote:Op zondag 28 augustus 2016 11:37 schreef tweemeter het volgende:
Ik zit nooit meer echt op Fok!, maar moest deze toch even laten zien.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Het terras is wel tof om te borrelen in ieder geval.quote:Op maandag 12 september 2016 18:11 schreef Abed het volgende:
Mensen hier weleens naar de Stan&Co borrels geweest? En was dat wat?
Al is de bediening niet heel vlot en attentquote:Op maandag 12 september 2016 18:20 schreef Gutmensch het volgende:
[..]
Het terras is wel tof om te borrelen in ieder geval.
De apenrotsquote:Op maandag 12 september 2016 18:11 schreef Abed het volgende:
Mensen hier weleens naar de Stan&Co borrels geweest? En was dat wat?
quote:Op dinsdag 13 september 2016 21:13 schreef fathank het volgende:
[..]
De apenrots
Yuppentent, interessantdoenerij om niks. Vrijgezelle 40ers die cocktails drinken.
Dank je wel! Heb de link gefixt en zou het nu moeten doen. :-)quote:Op dinsdag 20 september 2016 05:55 schreef fathank het volgende:
Link doet 't niet. Maar amsterdamseweg is an sich prima. Wel altijd bult op naar huis fietsen. De appartementen zelf ken k niet.
Ik zou er zelf niet zo gauw gaan wonen met een gezin. Maar als vrijgezel oid wel. Lekker vlakbij het centrum en andere voorzieningen.quote:Op dinsdag 20 september 2016 08:24 schreef Gutmensch het volgende:
Op zich een prima locatie, vlakbij Sonsbeek, het station en het centrum.
Wat de staat van het gebouw is weet ik niet, wel dat het aan een drukke straat boven een drukke supermarkt zit.
Als ik me niet vergis is dat coberco terrein verkocht.quote:Op vrijdag 4 november 2016 15:37 schreef fathank het volgende:
Ik heb de petitie getekend om bouwen te voorkomen in Meinerswijk. Voordat ze dat gaan doen laat ze eerst eens met de sloopkogel door de oude Cobercofabriek en Rijnwijk gaan en daar wat fatsoenlijks gaan bouwen. Tenzij ze er net zoiets als Lent van maken, wat ze daar hebben gedaan is toch wel een toevoeging voor de omgeving imho.
Moet het concept raadsvoorstel nog lezen. Ben benieuwd of ik er wijs uit wordt. Maar goed, het is een raadgevend referendum dus de gemeenteraad zal wel doen waar dat ze zelf zin in hebben.
Het ging volgens mij inderdaad om het gedeelte wat al bebouwd was.quote:Op zondag 13 november 2016 16:14 schreef Pauller het volgende:
Tegen stemmen is echt geen goed idee. Waar nu al bebouwing staat, worden huizen gebouwd en dat gaat om 1% van het gebied. De overige 99% komt in handen van de gemeente en zo krijgt Arnhem in 1 klap het grootste uiterwaardenpark van Europa. Gratis.
De infrastructuur in Arnhem is nu al zwaar ondermaats.. en dat kotm voornamelijk door de bruggen.quote:Op zondag 13 november 2016 16:17 schreef Guppyfriend het volgende:
Ik begrijp niet dat er zo nodig woningen gebouwen moeten worden. Woningen klinkt heel romantisch, maar dat betekent ook infrastructuur, verkeer, winkels, horeca enz enz. In de uiterwaarden
Waar nu ook al bebouwing isquote:Op zondag 13 november 2016 16:17 schreef Guppyfriend het volgende:
Ik begrijp niet dat er zo nodig woningen gebouwen moeten worden. Woningen klinkt heel romantisch, maar dat betekent ook infrastructuur, verkeer, winkels, horeca enz enz. In de uiterwaarden
De bebouwing die er nu staat, wordt afgebroken. Maak er dan een volwaardig natuurgebied van. Want ondanks dat het vast prachtig wonen is, kleven er ook risico's aan bouwen in de uiterwaarden. Arnhem kennende vrees ik dat daar weinig over nagedacht is.quote:Op zondag 13 november 2016 16:23 schreef Pauller het volgende:
[..]
Waar nu ook al bebouwing is![]()
Lijkt mij in ieder geval prachtig wonen en het is een mooie kans voor de stad. Zonde om die te laten glippen!
Rijkswaterstaat is akkoord, die zullen er wel verstand van hebben ;-)quote:Op zondag 13 november 2016 16:28 schreef Guppyfriend het volgende:
[..]
De bebouwing die er nu staat, wordt afgebroken. Maak er dan een volwaardig natuurgebied van. Want ondanks dat het vast prachtig wonen is, kleven er ook risico's aan bouwen in de uiterwaarden. Arnhem kennende vrees ik dat daar weinig over nagedacht is.
Nihilquote:Op dinsdag 29 november 2016 20:48 schreef Gutmensch het volgende:
Een hoop animo hier. Ben benieuwd wat de opkomst morgen zal zijn.
Omdat er een paar duizend handtekeningen voor zijn verzameld geloof ik, een zogenaamd burgerinitiatief.quote:Op woensdag 30 november 2016 19:21 schreef whosvegas het volgende:
Was van plan te gaan stemmen.
Maar, gewerkt, moe, geen zin
Waarom wordt hier een referendum over gehouden?
Lijkt me dat iedereen voor is
Behalve de mensen, die tegen stemmen die overal tegen zijn
Kerk is nu eindelijk zicht op wanneer t klaar gaat zijn.quote:Op donderdag 19 januari 2017 19:16 schreef Xiance het volgende:
Ach.. Arnhem
Waar het station nog steeds zo lek is als een mandje, en de kerk al sinds 1233 in de steigers staat!
There's no place like home
Dit topic schiet trouwens ook niet echt vooruit he :-)
Alleen nog een grote supermarkt in de zuidelijke binnenstadquote:Op donderdag 19 januari 2017 19:17 schreef Gutmensch het volgende:
Dat is omdat wij Arnhemmers gewoon heel tevreden zijn met onze mooie stad.
Ik heb de AH op de singel op een paar honderd meter afstand, goed genoeg, lekker lang open ook.quote:Op donderdag 19 januari 2017 20:32 schreef Sked het volgende:
[..]
Alleen nog een grote supermarkt in de zuidelijke binnenstad
Doe mij die in WKC klarendal maar. Veul minder junkies en ander gespuis.quote:Op donderdag 19 januari 2017 20:42 schreef Gutmensch het volgende:
[..]
Ik heb de AH op de singel op een paar honderd meter afstand, goed genoeg, lekker lang open ook.
Ja, daar ben ik ook op aangewezen. Spar en Plus is nog veel kutter, maar ik vind het gewoon niet lekker boodschappen doen. Ga tegenwoordig eens in de week gewoon naar de XL, meer ruimte, keuze, geen rij door de zelfscanners enz enzquote:Op donderdag 19 januari 2017 20:42 schreef Gutmensch het volgende:
[..]
Ik heb de AH op de singel op een paar honderd meter afstand, goed genoeg, lekker lang open ook.
Ik ga het liefst naar de AH in de Burgemeesterswijk.quote:Op donderdag 19 januari 2017 20:52 schreef Sked het volgende:
[..]
Ja, daar ben ik ook op aangewezen. Spar en Plus is nog veel kutter, maar ik vind het gewoon niet lekker boodschappen doen. Ga tegenwoordig eens in de week gewoon naar de XL, meer ruimte, keuze, geen rij door de zelfscanners enz enz
Die is inderdaad lekker lang open, maar verder is het wel een beetje een triest filiaal. Die in de burgermeesterwijk is beter inderdaad.quote:Op donderdag 19 januari 2017 20:42 schreef Gutmensch het volgende:
[..]
Ik heb de AH op de singel op een paar honderd meter afstand, goed genoeg, lekker lang open ook.
Die schooiers die er altijd voor staan. Of ze staan daar of op de hoek bij de bankjes bij de pinautomaatquote:Op donderdag 19 januari 2017 20:45 schreef fathank het volgende:
[..]
Doe mij die in WKC klarendal maar. Veul minder junkies en ander gespuis.
Er is wel veel vaker politie te vinden daar, goeie zaak. Die van probleemwijken heb ik ook wel eens gezien ja. De vuile pedo.quote:Op donderdag 19 januari 2017 21:03 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Die schooiers die er altijd voor staan. Of ze staan daar of op de hoek bij de bankjes bij de pinautomaat
Weet je wie ik daar trouwens al meermaals heb gezien? Die gast van probleemwijken, het is de schuld van de rabobank
Kan je er mooi plaatjes schieten en is het gratis toegankelijk?quote:Op donderdag 19 januari 2017 20:24 schreef fathank het volgende:
[..]
Kerk is nu eindelijk zicht op wanneer t klaar gaat zijn.
http://www.gelderlander.n(...)et-te-zien~aed309eb/
Je kan er trouwens ook met lift omhoog, kun je de binnenstad van boven bekijken.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |