quote:Op donderdag 11 juni 2015 12:46 schreef Moonah het volgende:
[..]
Waar lees jij wat er aan de hand is?
[..]
Wederom herkenbaar...
Dat lijkt me heel vervelendquote:Er zitten wat onderliggende gevoelens die naar boven komen, en waar vooral ik zelf veel last van heb
Ik liet Chris (10-aug) meestal op dinsdag/woensdag trakteren de eerste week. En dan in week 3/4 zijn feestje. Dan heb je even de tijd om kinderen te kiezen en de uitnodigingen te geven..quote:Op donderdag 11 juni 2015 13:40 schreef As1981 het volgende:
Hi hi. Lekker wispelturig. Benieuwd hoe dat hier gaat. De eerste week van het nieuwe schooljaar lijkt me niet wenselijk. Maar voor de zomervakantie is echt nog wel te vroeg.
Ja zo iets idd. Yaro is van 16 augustus. Nu valt zijn verjaardag nog in de vakantie dus straks even met zijn juf overleggen over de dag. En ik wil altijd persoonlijke cadeautjes dus kijken of ik de namen al kan krijgen.quote:Op donderdag 11 juni 2015 15:23 schreef Deepfreeze het volgende:
[..]
Ik liet Chris (10-aug) meestal op dinsdag/woensdag trakteren de eerste week. En dan in week 3/4 zijn feestje. Dan heb je even de tijd om kinderen te kiezen en de uitnodigingen te geven..
ik stuur je een pm.quote:Op woensdag 10 juni 2015 11:26 schreef Moonah het volgende:
[..]
Ik heb iets gemist geloof ik. Wat is er aan de hand Amaranta? Als je dat wil vertellen natuurijk...
en jou ook een pmquote:Op woensdag 10 juni 2015 11:41 schreef trui het volgende:
Oh dat had ik helemaal niet gelezen. Ik ben ook benieuwd wat er is Amaranta!
Oudste ging indertijd op de kleuterschool ook niet op schoolreisje, maar wel een dagje naar het huis van een van de kleuterjuffen. We waren toen net in Bangkok. Erna hoorde ik haar aan haar broertje vertellen: "And Mrs Fall even has her own Bobs" (Bob de Bouwer was destijds nogal in). Jaren later bleek dat ze een deel daarvan inderdaad had onthouden, maar het helemaal niet kon duiden: dat hele grote huis, en overal werd verbouwd..... De man van de kleuterjuf was de Britse ambassadeur in Bangkok en het bezoekje was dus aan zowel de ambtswoning als de ambassadequote:Op donderdag 11 juni 2015 16:30 schreef amaranta het volgende:
Wij zouden zelf in groep 8 op kamp gaan, maar door een of andere vage reden is dat toen niet doorgegaan. Wel zijn we elke dag weg geweest in de omgeving. Dagje de bossen in, dagje naar het zwembad, etc
Zelfs toen bij de directrice thuis geweest! Dat was heel wat voor ons.
Ja maar N is inderdaad eerder jarig. Dan zou ik die keuze ook maken.quote:Op donderdag 11 juni 2015 18:41 schreef pessie het volgende:
N. is in het midden van de vakantie jarig. Zijn feestje vieren we 27 juni (zaterdag) en trakteren doen we 26 juni (ik heb het net met juf besproken) en juf wil ijs, dus dat is makkelijk
nu N. nog overtuigen van ijs, maar iets zegt mij dat dat niet moeilijk is
Ik vind het fijner het nu nog te doen, deze klas heeft hij straks een jaar in gezeten. En dan is het Eiffeltoren stukje wel echt een spetterende manier om je 5de verjaardag af te sluiten. Die jongen is straks gewoon een maand bezig met jarig zijn
Nee hoor. Juf probeerde me duidelijk te maken dat ijs zeer op prijs gesteld wordt zodat ik me niet druk ga maken met allerlei ingewikkelde dingen omdat ik het momenteel al nogal druk hebquote:Op vrijdag 12 juni 2015 22:40 schreef XXXKarinXXX het volgende:
En juf wil ijs?????
Hoezo....bepaalt de juf de traktatie?
Ik had hem ook zo begrepen dat ze suggereerde dat ijs ook mocht.quote:Op zaterdag 13 juni 2015 17:41 schreef pessie het volgende:
[..]
Nee hoor. Juf probeerde me duidelijk te maken dat ijs zeer op prijs gesteld wordt zodat ik me niet druk ga maken met allerlei ingewikkelde dingen omdat ik het momenteel al nogal druk hebEn ze heeft gelijk.
Ik kan me trouwens niet herinneren dat mij ooit grvraagd werd wat ik wilde trakteren. Als het mooi weer was bracht mn moeder ijsjes langs en bij minder mooiweer kocht ze zakjeschips.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |