quote:Netflix komt met kerstspecial Sense8
Sense8 krijgt een heuse kerstspecial. Sense8: A Christmas Special is vanaf 23 december beschikbaar via Neflix.
Netflix geeft een kerstcadeautje aan alle Sense8-fans. De streamingdienst komt met een twee uur durende kerstspecial, die 23 december aan de catalogus wordt toegevoegd. Naast Sense8: A Christmas Special maakte Netflix ook de premièredatum van het nieuwe seizoen bekend.
Het tweede seizoen van Sense8 is vanaf 5 mei 2017 te zien via Netflix. De nieuwe reeks bestaat uit tien afleveringen, die op verschillende locaties in de wereld zijn opgenomen. Zo speelt het komende seizoen zich onder meer af in Amsterdam.
Sence8
Sense8 gaat over acht mensen die op verschillende plekken op de wereld wonen. Toch kunnen ze elkaar door visioenen zien, voelen, horen en met elkaar praten. Ook gebruiken ze elkaars taal, kennis en vaardigheden. Dit lijkt handig, maar het heeft ook zo zijn nadelen.
Bron
Nice!quote:Op maandag 19 december 2016 19:33 schreef Karina het volgende:
Even een tussendoortje voordat seizoen 2 begint:
[..]
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Alex Pastoor:
"Een uitslag is altijd terecht, of het nou verdiend is of onverdiend"
Martin Verkerk:
''Ik bepaal of ik win of verlies. Als ik goed speel dan win ik, als ik slecht speel dan is de kans dat ik verlies aanwezig.''
quote:Op zaterdag 24 december 2016 01:07 schreef Tim86 het volgende:
Season 01, Special – “Christmas Special”
The journey continues as these eight singular hearts and minds weave in and out of each other’s lives finding deeper connections, learning darker secrets about one another and struggling to identify with more than just oneself.
Ook te downloaden voor niet Netflixers onder deze naam (geen links, geen spoilers):Inmiddels gezien.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ja dit zag ik ook de hele tijd inderdaadquote:Op zaterdag 13 juni 2015 12:54 schreef 2Happy4U het volgende:
[..]
Om iemand gelijk een bigot te noemen omdat diegene opmerkt dat er eigenlijk alleen maar homoseksuele en transseksuele seksscènes zijn vind ik wel matig.
Nice!quote:
Echt waar? Ik vind het juist traag en stroperig. Steeds die slowmotion beelden en een hele aflevering bijna geheel over sex. Niks mis mee op zich, maar ik zat toch een beetje weg te dommelen. Het einde van die aflevering was wel weer goed, maar mèn, stop met die slowmotion beelden van mensen die gewoon een trap oplopen of zoenen. We weten nu wel dat ze kunnen wisselen.quote:Op dinsdag 9 mei 2017 20:56 schreef WeirdlyWired het volgende:
En dat was seizoen 2 alweer. Vond het een goed seizoen. Meer actie en vaart dan het vorig seizoen. Vraag me wel af hoe het nou met Jonas zit en Wolfgang ook. Wil seizoen 3
Ook klaar, goed seizoen.quote:Op dinsdag 9 mei 2017 20:56 schreef WeirdlyWired het volgende:
En dat was seizoen 2 alweer. Vond het een goed seizoen. Meer actie en vaart dan het vorig seizoen. Vraag me wel af hoe het nou met Jonas zit en Wolfgang ook. Wil seizoen 3
Gast, ga lekker Full House kijken ofzo.quote:
Het zijn niet opeens vrome Godvrezende mensen geworden maar ik had dit seizoen helemaal niet wat ik in S1 wel had maar weet dus niet of het aan mezelf ligt of aan de serie. En perversiteitquote:Op woensdag 10 mei 2017 14:23 schreef ems. het volgende:
Dus, ik wil hem misschien ook gaan kijken. Zit er iets minder perversiteit in dan in seizoen 1 en de christmas specials en iets meer focus op het daadwerkelijke verhaal? Met name die specials deden mijn plasser samen met mijn enthousiasme voor S2 krimpen.
Geen fan van dat genre. Sowieso aparte suggestie.quote:Op woensdag 10 mei 2017 14:41 schreef Gellarboy het volgende:
[..]
Gast, ga lekker Full House kijken ofzo.
Nee, maar ik ben ook weer net iets te moe om een serie te kijken die 3x per aflevering moet benadrukken hoe "normaal" (homo)seksualiteit is. Ik vind dat namelijk al normaal en soms leek seizoen 1 net iets teveel een propagandastuk voor dat feit.quote:Op woensdag 10 mei 2017 14:53 schreef jogy het volgende:
[..]
Het zijn niet opeens vrome Godvrezende mensen geworden maar ik had dit seizoen helemaal niet wat ik in S1 wel had maar weet dus niet of het aan mezelf ligt of aan de serie. En perversiteit. Kom je uit de jaren 60 gestapt of zo?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |