quote:Op woensdag 3 juni 2015 21:55 schreef L-E het volgende:
Ik heb juist, met name als mijn huis vol zit met kinderen, een whatwouldkyarado-momentje
Dit! Ik heb Eva twee jaar lang iedere dag de hele dag om mij heen gehad en dat benauwde me soms ontzettend. Nu gaat ze sinds een aantal maanden naar een gastouder omdat ik in therapie ging en ik merk echt dat die twee momenten per week mij heel veel rust brengen.quote:Op woensdag 3 juni 2015 21:55 schreef kaatjejannie het volgende:
Ik heb respect voor hoe bijvoorbeeld ela of Le het doen thuis, maar het staat zo ver van mij af. Ik vind mijn werk heerlijk en ik breng de kinderen wel eens een dag naar het kdv of nso om even een dagje niet te moederen. Ik geniet van die dagen. Enorm. Ik heb die dagen ook echt nodig om op dr rest van de dagen een leuke moeder te zijn.
Grappig hoe vaak iemand van hier gedurende de dag eens door je gedachten gaat. Hier vliegt er ook met enige regelmaat iemand door mijn hoofdquote:Op woensdag 3 juni 2015 21:55 schreef L-E het volgende:
Ik heb juist, met name als mijn huis vol zit met kinderen, een whatwouldkyarado-momentje
Mijnes was toen 1 van de oudsten volgens mij? Maar eerlijk gezegd weet ik niet meer zo goed hoeveel hij toen al praattequote:Op woensdag 3 juni 2015 22:32 schreef .Sparkling. het volgende:
Skoap, was het Luc nou die vorig jaar op de meet in Utrecht in januari mijn hart veroverde met zijn wijze praatjes? Ik ben steeds aan het denken wie het nou ook alweer was..
Tally, wat klink je verliefd!
Ach de jongste propt alles in dr mond en vind ze het niet lekker smeert ze het in dr haar, gooit ze het op de grond of neemt ze het (zonder dat ik het zie) de huiskamer in om het over mn bank uit te smerenquote:Op woensdag 3 juni 2015 22:26 schreef Skoap het volgende:
Oh de momenten dat Luc naast mij ligt in bed en ook heerlijk tegen mij aan kruipt. Smelt![]()
Ik heb echt een kleine knuffel koning gebakken en ik vind het heerlijk. Hij zit ook heel vaak bij mij op schoot. En hij heeft een rare tik, hij wil altijd mijn wenkbrauwen aaien als hij moe is
Nu hij kan praten vraagt hij er ook omMaar hij doet het "aaien" al sinds hij een paar maand oud is.
Koken doen wij ook veel samen hij vindt het geweldig.
Ik heb afgelopen jaar pepernoten gebakken samen dat was echt geen succes
Binnenkort maar weer eens wat proberen te bakken samen hij is nu een stukje ouder.
Ja! Jij zette later op Facebook nog een filmpje dat hij het hele huis doorstuiterde? Hij was zo ongelooflijk enthousiast bezig daar, echt geweldigquote:Op woensdag 3 juni 2015 22:43 schreef Phaidra het volgende:
[..]
Mijnes was toen 1 van de oudsten volgens mij? Maar eerlijk gezegd weet ik niet meer zo goed hoeveel hij toen al praatte. Hij was toen 1,5 iig. En gefascineerd door die enorme kippen!
Hahaha ja dat was I. Ten voeten uitquote:Op woensdag 3 juni 2015 22:58 schreef .Sparkling. het volgende:
[..]
Ja! Jij zette later op Facebook nog een filmpje dat hij het hele huis doorstuiterde? Hij was zo ongelooflijk enthousiast bezig daar, echt geweldig
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Mama van Lars & Femke
Dit dus!quote:Op donderdag 4 juni 2015 07:49 schreef Cwen het volgende:
Ik denk dat het bij een deel gewoon onzekerheid is. We zijn druk, bezig en vliegen van hot naar her. Dan zien we hoe mensen de wereld stil zetten voor hun kind. Dat is zo anders, dat lijkt dan ideaal. Maar wat L-E zegt: niemand is perfect en nergens gaat alles altijd zen.
Dat hoeven we toch ook niet te verwachten? Ik vind dat we teveel vergelijken. We doen allemaal enorm ons best met en voor onze kinderen.
Ik heb 1,5 jaar thuisgezeten omdat ik fysiek en mentaal naar de knoppen was en dat was leuk maar ook enorm zwaar. Nu werk ik vanuit huis en hoewel ik van 7.00 tot 23.00 bezig ben, geniet ik van die paar uurtjes werk per dag. En als Ellie straks naar de psz gaat, komen daar nog wat heerlijke uurtjes bij.
Ik ben geen oermoeder, heb geen engelengeduld en schiet soms uit m'n slof om niets. Maar ze houdt heus wel van me, incl al die 'foutjes'. Daar ben ik van overtuigd.
Ik sluit me verder helemaal hierbij aan. Niet vergelijken, iedereen heeft een ander leven met andere verplichtingen, keuzes en mogelijkheden.quote:Op donderdag 4 juni 2015 07:49 schreef Cwen het volgende:
Ik denk dat het bij een deel gewoon onzekerheid is. We zijn druk, bezig en vliegen van hot naar her. Dan zien we hoe mensen de wereld stil zetten voor hun kind. Dat is zo anders, dat lijkt dan ideaal. Maar wat L-E zegt: niemand is perfect en nergens gaat alles altijd zen. Dat hoeven we toch ook niet te verwachten? Ik vind dat we teveel vergelijken. We doen allemaal enorm ons best met en voor onze kinderen. Ik heb 1,5 jaar thuisgezeten omdat ik fysiek en mentaal naar de knoppen was en dat was leuk maar ook enorm zwaar. Nu werk ik vanuit huis en hoewel ik van 7.00 tot 23.00 bezig ben, geniet ik van die paar uurtjes werk per dag. En als Ellie straks naar de psz gaat, komen daar nog wat heerlijke uurtjes bij. Ik ben geen oermoeder, heb geen engelengeduld en schiet soms uit m'n slof om niets. Maar ze houdt heus wel van me, incl al die 'foutjes'. Daar ben ik van overtuigd.
En de 10 punten voor herkenbaarheid gaan naaaaaaar: Shandaly!quote:Op woensdag 3 juni 2015 21:07 schreef Shandaly het volgende:
[..]
Een beetje wel ja, maar eigenlijk ben ik meer bang dat ik als te 'hard' word gezien... Alsof ik niet genoeg van mijn kinderen zou houden als ik op dinsdagochtend stiekum hartstikke blij ben dat ik ze op school/kdv kan achterlaten en heerlijk naar kantoor kan. Of dat ik ze als baby wel eens heb laten huilen. Of als ik soms de neiging heb Femke van een afstandje in haar bed te mikken als ze me weer eens helemaal lens schopt tijdens het verschonen...
En ik ben ook bang dat ik zelf soms nog iets te onzeker ben van mezelf voor hier. Dat ik graag wat meer zoals L-E en Ela zou willen zijn, maar op sommige momenten als een viswijf sta te schreeuwen. En dan denk ik aan Fok, en schaam ik me dood...
Dat ik wegzwijmel bij de verjaardagsfoto's van N. van Ela, zo'n sprookjesachtige sfeer, dat krijg ik hier nooit voor elkaar.
Franny, wat omschrijf je dat mooi. (zit je bij Korein?)
Nog zoiets wat ik mis bij mezelf. Woorden om precies uit te drukken wat ik bedoel...
Dat doet mijn jongste bij mijn oudste. En ook als ze huilt gaat ze er heen en roept: Kom maar... Kom maar bij Mama Nienequote:Op donderdag 4 juni 2015 12:56 schreef Omentielvo het volgende:
En even een leuk momentje nog. Gisteren was ik met Riley buiten en daar was een meisje van 8 en die ''moederde" over Riley. Hield haar handje vast bij de glijbaan, tilde haar. En Riley vond het allemaal best. Die liet zich gewoon helemaal in de watten leggen
quote:Op donderdag 4 juni 2015 12:36 schreef Clubsoda het volgende:
Phaidra, ik ging nog even +1-en op je zinloze 'waarom-vragen', de herkenning"Mama, waarom is die auto blauw?" Wat moet ik daar nou op zeggen
In de categorie slimme vragen vroeg M mij gisteren in de winkel om de amandelmelk die op was aan te wijzen. En hij werd oprecht boos toen ik hem het lege schap wees. "Waar is de amandelmelk dan mama, laat hem zien!"
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.En voel je niet meteen schuldig over een berg wasgoed die er nog ligt, als je dan toch eens met koffie op de bank zit. Die was loopt niet weg, en na tien minuten aan is een shirt toch weer gekreukt. Tuurlijk is het fijn als het opgevouwen en netjes in de kast ligt, maar even rustig op de bank zitten is ook heel wat waard. Bedenk eens hoe erg het is als iets niet gedaan wordt? Wat is het ergste dat kan gebeuren?Yay van je baan! goed zeg!quote:Op donderdag 4 juni 2015 10:09 schreef vencodark het volgende:
[..]
En de 10 punten voor herkenbaarheid gaan naaaaaaar: Shandaly!![]()
Even zwart-wit gezien zijn sommige hier van die sprookjes/goede feeën moeders en ik de boze stiefmoeder ofzo.![]()
Ik doe ontzettend mijn best maar er zijn echt dagen dat het gewoon niet zo geduldig gaat.Dat ligt aan mij want ik ben soms een ongeduldige, temperamentvolle trut.
![]()
Dat was ook mijn grootste valkuil toen Aiden zich aankondigde. Ik kan ook uit mijn vel schieten om niks en dan komt zo'n bui pas goed wanneer Aiden zijn middagdutje doet. Dan heb ik rust.
Ik vind zulke dagen een gigantische opgave en dan is het gauw teveel.
Aiden is wel echt dol op me. Een beetje verliefd denk ik weleens.![]()
Dus ik doe wel iets goed.
Dus ik wil je de hand schudden.![]()
Ik snap niet waar mensen de kalmte en het geduld vandaan halen.
Ik heb trouwens een 2e baan!Een avondje of 2 extra in de week naast mijn andere parttime baan.
En verder: dat vetgedrukte, dat is wat telt. Je bent helemaal geen boze stiefmoeder, je bent de allerleukste en liefste moeder voor A. Dat is toch waar het om draait? Wat wil je nog meer bereiken!
En ik denk dat heel veel mensen je frustraties herkennen. Ik ook. Het helpt mij erg om te bedenken dat de boog niet altijd gespannen kan zijn. Ik ben nu eenmaal niet altijd lief en aardig en geduldig, maar ook wel eens moe, kortaf, boos en geïrriteerd. Sorry omgeving, als je daar dan de pineut van bent, maar that's the way the cookie crumbles. Morgen is weer een dag en dan doe ik een nieuwe poging![]()
Spijker ende kop, goed verwoord! Ik ging me echt een beetje misplaatst opgelaten voelen omdat mijn naam steeds werd genoemd, maar het gaat niet om mij, of om ela, of anderen, het gaat om jezelf (en dan niet jij Spirit, maar alle mensen die zo opkijken tegen anderenquote:Op donderdag 4 juni 2015 13:39 schreef Spirit82 het volgende:
Ik heb er nog eens over nagedacht maar wat ik eigenlijk probeer te zeggen, is dat als je altijd maar probeert om een ander te zijn, je nooit gelukkig kunt zijn met jezelf. Dat proef ik soms een beetje hier.
Jawel, maar het is eigenlijk de bedoeling dat je ze ingesmeerd brengt, en dan smeren zij na het middagdutje nog een keertje. Maar ik had er wel aan gedacht om het te melden, dus ze hebben haar daar idd gewoon ingesmeerd.quote:Op donderdag 4 juni 2015 20:25 schreef Spirit82 het volgende:
Shandaly hebben ze bij jouw kdv geen zonnebrandcreme? Ik breng altijd een schone Isa heen en aan het einde van de dag krijg ik een plakkerig, doodmoe, maar gelukkig snotkind terug
Dit is denk ik heel belangrijk!quote:Op donderdag 4 juni 2015 09:40 schreef Mineola het volgende:
Een post hier is ook maar net wat iemand opschrijft. De een deelt zijn opvoedvisie, de ander gebruikt het als praatpaal om frustraties weg te schrijven, een derde beschrijft de happy happy joy joy geluksmomenten.
+1quote:Op donderdag 4 juni 2015 20:25 schreef Spirit82 het volgende:
Shandaly hebben ze bij jouw kdv geen zonnebrandcreme? Ik breng altijd een schone Isa heen en aan het einde van de dag krijg ik een plakkerig, doodmoe, maar gelukkig snotkind terug
quote:Op donderdag 4 juni 2015 20:50 schreef kaatjejannie het volgende:
Tof is dat hè LB. Ik kreeg pas op mn donder van een van de juffen van het kdv. Luuk gaat op verschillende dagen. Hoe ik het durfde m niet op haar dag te brengen die week. Ze mistte m![]()
Heb het boek gisteren besteld, en nu al in huis! Dank voor je tip.quote:Op woensdag 3 juni 2015 22:03 schreef Skoap het volgende:
Ik had zelf juist een bepaald beeld bij opvoeden. Ik zou vrij streng zijn en mijn kind zou naar mij luisteren en al dat overleggen kreeg ik altijd zo die kriebels van.... (ik ben zelf dus opgevoegd als bovenstaand dus weet eigenlijk niet beter) En als Luc een driftbui had zou hij een timeout krijgen... Zoiets had ik in mijn hoofd.
En toen had ik een kind dat hier helemaal niet mee om kan gaan. De eerste de beste driftbui die hij had en ik hem in de hoek zette, maakte hij een geluid als een gewond dier. Dus ik had zo het vermoeden dat dat niet ging werken. Ik had bijna elke dag "ruzie" met Luc, tussen de 11-15 maand heb ik echt gedacht dat ik professionele hulp nodig had, zo erg was het. Ik zag echt op tegen de vrijdag, de enige dag dat ik alleen met Luc was... Ik had zo'n gefrustreerd kind. Pfff.
Ik wist wel dat het zo niet door kon gaan en ben gaan lezen op internet.
Via/via kwam ik bij dit boek uit: http://www.bol.com/nl/p/t(...)en/9200000026145564/
Ik heb het boek in 1 ruk uitgelezen en herkende alles van Luc, maar erger was, ook uit mijn eigen jeugd. De manier waarop mijn ouders met mij omgingen had niet slechter kunnen zijn en verklaart ook alle ruzies en ellende die ik heb gehad tussen mijn 9de en 17de (Sinds ik uit huis ben gaat het weer prima) Jeetje wat heb ik zitten janken tijdens het lezen van dit boek. Het was zo confronterend.
Ik ben gelijk tips uit dit boek gaan toepassen maar het is een hele andere manier van opvoeden dan dat ik ooit had gedacht dat ik nog eens zou doen. Maar jeetje het werkt! En ik voel me er uiteindelijk ook heel erg prettig bij, al voelde het in het begin toch heel onnatuurlijk.
Maar natuurlijk zijn er dagen dat mijn geduld ook op is. En het niet gaat zoals het eigenlijk "hoort" En ik gewoon tegen Luc zeg "waarom? omdat ik het zeg!" Je bent toch ook maar een mens? Niemand is 100% perfect en we zijn allemaal wel eens moe en verliezen ons geduld. Lijkt me ook een wijze les voor je kind uiteindelijk. En als het mis gaat, praat ik, zodra we beide weer happy zijn, er nog eens over om het uit te leggen.
Verder werk ik ook 36 uur (4 dagen) en ik zou dit niet anders willen. Ik zou echt een K moeder worden dan en diep ongelukkig zijn. Ik ben gewoon niet gemaakt om thuis te zitten. Ik ben juist wel eens "jaloers" op moeders die daar wel gelukkig van worden!
Ik denk dat je bij de manier van opvoeden ook vooral moet kijken naar wat bij je kind & jezelf past.
Ieder kind is anders! Het is nog maar afwachten bij nummer 2 straks hoe dat zal gaan.
Ik hoop dat je er wat aan hebt!quote:Op donderdag 4 juni 2015 20:55 schreef agter het volgende:
[..]
Heb het boek gisteren besteld, en nu al in huis! Dank voor je tip.
Luc is inderdaad ook zo. Bij ons op het KDV vinden ze dat gelukkig helemaal niet erg!quote:Op donderdag 4 juni 2015 20:52 schreef agter het volgende:
Ik krijg altijd de feedback dat S over alles in discussie gaat, en overal een weerwoord op heeft. Geen brutale woorden, maar wel altijd willen weten waarom iets zo moet.
Geloof dat ze dat niet altijd als positief zien, of ieg niet als makkelijk. Maar ik hoop dat ze zo blijft.
Als ik haar ophaal en vraag hoe de dag is gegaan, krijg ik als eerste te horen of ze wel of niet haar bordje leeg gegeten heeft. En wij leggen zelf helemaal niet zo de nadruk op eten thuis. Maar dat wordt in het KDV (waar ze 's middags warm eten) kennelijk wel belangrijk gevonden.quote:Op donderdag 4 juni 2015 21:01 schreef Skoap het volgende:
[..]
Luc is inderdaad ook zo. Bij ons op het KDV vinden ze dat gelukkig helemaal niet erg!
geen gras helpt ook.quote:Op donderdag 4 juni 2015 20:18 schreef L-E het volgende:
Ik heb niet eens buren, als het gaat om je zen-heid vergroten kan ik dat iedereen aanraden![]()
Ja hoor. We hebben een familie abonnement. Juist voor deze leeftijd is dr een boel te doen. Soms moet je jezelf ook in een atractie proppen, maar als je kind t maar naar t zin heeft toch?quote:Op donderdag 4 juni 2015 21:05 schreef Twinkle20 het volgende:
KJ is het wat ja?
Wij gaan 12 juni een weekendje Apeldoorn doen en Julianatoren staat ook op ons verlanglijstje, maar wist niet zeker of Djenna al groot zat zou zijn. Maar dikke pret dus zo te zien![]()
En wat issie al grooooot.. My god!
Wat kost een abo ongeveer?quote:Op donderdag 4 juni 2015 21:17 schreef kaatjejannie het volgende:
[..]
Ja hoor. We hebben een familie abonnement. Juist voor deze leeftijd is dr een boel te doen. Soms moet je jezelf ook in een atractie proppen, maar als je kind t maar naar t zin heeft toch?
Heb je de bio of de gewone? Zit nl verschil in. De bio bevalt hier goed.quote:Op donderdag 4 juni 2015 21:34 schreef Sonnetje85 het volgende:
Bij Floris op het kdv smeerden ze ook gewoon zonnebrand voor het naar buiten gaan.
Ik moet bij de psz eens navragen hoe ze dat daar doen... Aangezien mevrouw allergisch is voor zonnebrand. Althans ik heb geen idee wat het precies is waar ze op reageert. Het ene jaar gaat het goed, jaar erop zit ze onder de rode uitslag. Dit jaar is lovea aan de beurt. Zit geen chemische filter in, dus ik hoop dat dat de boosdoener is bij haar. Maar ze moeten dus niet zo maar gaan smeren bij haar
Luukwat is belachelijk groot joh!
Lastig hoor. Hopelijk gaat het goed - of elk jaar een nieuw merk kopenquote:Op vrijdag 5 juni 2015 07:19 schreef Sonnetje85 het volgende:
De bio. Iig met een minerale filter en vrij weinig ingrediënten. Ik weet ook niet precies waar ze op reageert, dat maakt het wel lastig. En ze lijkt het dus op te bouwen, nou ja we gaan het zien volgend jaar
Hahahaquote:Op donderdag 4 juni 2015 23:29 schreef .Sparkling. het volgende:
Ik moest van de week bij het Kruidvat inwendig nogal lachen. Eva durft niet goed tegen vreemde mensen te praten en in de Kruidvat stond ze een Nijntje borstel te bekijken. Een oude mevrouw spreekt haar aan en zegt: 'wat een mooie borstel, is dat Kitty?'.
Ik zie Eva een beetje twijfelen en aarzelen wat ze nou moet doen en ik besloot even af te wachten om het aan te kijken. En echt, ze slaat haar armen over elkaar, kijkt ontzettend boos en trekt haar mondje open op volume 100 en zegt (schreeuwt): 'NIJNTJE!!!'
Ik was helemaal in shock dat ze zomaar tegen een vreemde praat en tegelijkertijd verbaasd over de toon die ze aansloeg maar ik moest er eigenlijk ook wel een beetje om lachen. Alsof ze dacht: je ziet toch zelf wel dat het nijntje is, dom mens![]()
En ze ziet er zo aandoenlijk uit met dat kleine lijfje en blonde haren
quote:
Wij hebben kunstgras. Wat zegt dat dan?quote:
Haha mooi verhaal!quote:Op donderdag 4 juni 2015 23:29 schreef .Sparkling. het volgende:
Ohh KJ, wat een liefje! Ik herkende hem ook helemaal niet meer, hij is inderdaad heel groot geworden!
LB, dat vind ik ook zo leuk, als andere mensen trots zijn/genieten van mijn kind. De mijne, natuurlijk is ze geweldig maar hoe leuk is het als dat andere mensen ook opvalt?![]()
Ik moest van de week bij het Kruidvat inwendig nogal lachen. Eva durft niet goed tegen vreemde mensen te praten en in de Kruidvat stond ze een Nijntje borstel te bekijken. Een oude mevrouw spreekt haar aan en zegt: 'wat een mooie borstel, is dat Kitty?'.
Ik zie Eva een beetje twijfelen en aarzelen wat ze nou moet doen en ik besloot even af te wachten om het aan te kijken. En echt, ze slaat haar armen over elkaar, kijkt ontzettend boos en trekt haar mondje open op volume 100 en zegt (schreeuwt): 'NIJNTJE!!!'
Ik was helemaal in shock dat ze zomaar tegen een vreemde praat en tegelijkertijd verbaasd over de toon die ze aansloeg maar ik moest er eigenlijk ook wel een beetje om lachen. Alsof ze dacht: je ziet toch zelf wel dat het nijntje is, dom mens![]()
En ze ziet er zo aandoenlijk uit met dat kleine lijfje en blonde haren
Die zei alleen: 'oh.. Dat kan ook al' en liep verderquote:Op vrijdag 5 juni 2015 21:08 schreef vencodark het volgende:
[..]
Haha mooi verhaal!
Wat zei die mevrouw vervolgens?
quote:Op donderdag 4 juni 2015 23:29 schreef .Sparkling. het volgende:
Ohh KJ, wat een liefje! Ik herkende hem ook helemaal niet meer, hij is inderdaad heel groot geworden!
LB, dat vind ik ook zo leuk, als andere mensen trots zijn/genieten van mijn kind. De mijne, natuurlijk is ze geweldig maar hoe leuk is het als dat andere mensen ook opvalt?![]()
Ik moest van de week bij het Kruidvat inwendig nogal lachen. Eva durft niet goed tegen vreemde mensen te praten en in de Kruidvat stond ze een Nijntje borstel te bekijken. Een oude mevrouw spreekt haar aan en zegt: 'wat een mooie borstel, is dat Kitty?'.
Ik zie Eva een beetje twijfelen en aarzelen wat ze nou moet doen en ik besloot even af te wachten om het aan te kijken. En echt, ze slaat haar armen over elkaar, kijkt ontzettend boos en trekt haar mondje open op volume 100 en zegt (schreeuwt): 'NIJNTJE!!!'
Ik was helemaal in shock dat ze zomaar tegen een vreemde praat en tegelijkertijd verbaasd over de toon die ze aansloeg maar ik moest er eigenlijk ook wel een beetje om lachen. Alsof ze dacht: je ziet toch zelf wel dat het nijntje is, dom mens![]()
En ze ziet er zo aandoenlijk uit met dat kleine lijfje en blonde haren
Waterpokken hebben ze hier al gehad, 5 en 6e ook denk ik, maar ze krijgen wel vaker vlekjes bij koorts.quote:Op vrijdag 5 juni 2015 20:58 schreef L-E het volgende:
Hoe veel kinderziektes (en welke) hebben jullie peuters al gehad? Sticker heeft er nog geen een gehad, en ik weet niet zo goed of ik daar nu blij mee moet zijn. Hoe jonger ze iets krijgen, hoe milder het verloopt, heb ik in mijn hoofd, of geldt dat alleen voor waterpokken?
Ja best wel, ze komt nog elke ochtend eerst even bij mij in bed liggen terwijl mijn vriend gaat douchen, en dan dronk ze altijd best wel veel nog, maar dat is nu alleen een incidenteel keertje slikken nog!quote:
quote:Op vrijdag 5 juni 2015 21:54 schreef L-E het volgende:
Mijn oudste is zo lieffff![]()
(Behalve als hij van de speeltuinvrijwilligers hoort dat hij zijn waterpistool niet mag gebruiken, zoals vandaag, toen riep hij 'Dit is ongehoord, wij moeten kunnen spelen hier, ik dien een klacht in! En die dikke meneer is heel irritant!'Hebben jullie soms ook dat je papa hoort praten als je kind iets zegt?
Klaagcultuur
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |