quote:Uitzendschema deze week @NPO1
Zaterdag 23 mei - 20:25-20:55: Op weg naar het Songfestival
Zaterdag 23 mei - 21:00-00:40: Finale Eurovisie Songfestival
Edsilia was ook de tweede keer wel goed.quote:Op zondag 24 mei 2015 02:02 schreef ChatGirl het volgende:
[..]
Vanaf hier gaat het wel bergafwaarts ja.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
En gewoon een degelijk lied.quote:Op zondag 24 mei 2015 02:04 schreef johannes_vermeer het volgende:
Lordi sowieso een van de meest memorabele inzendingen ooit.
quote:Op zondag 24 mei 2015 02:04 schreef iBenny het volgende:
De Armenen waren fan van Trijntje... 12 punten
http://www.eurovision.tv/page/results?event=1883&voter=NL
Wij gaven 12 punten aan Armenie. Vorig jaarquote:Op zondag 24 mei 2015 02:04 schreef iBenny het volgende:
De Armenen waren fan van Trijntje... 12 punten
http://www.eurovision.tv/page/results?event=1883&voter=NL
volgend jaar stuurt België stromeaquote:Op zondag 24 mei 2015 02:04 schreef einzeinz het volgende:
Probleem van België en Nederland is is dat ze steeds derderangsartiesten sturen. België krioelt van de goeie muziek, helaas geraken die niet op ESF.
Dit jaar vond ik Belgie wel goed!quote:Op zondag 24 mei 2015 02:04 schreef einzeinz het volgende:
Probleem van België en Nederland is is dat ze steeds derderangsartiesten sturen. België krioelt van de goeie muziek, helaas geraken die niet op ESF.
Oh 2014quote:Op zondag 24 mei 2015 02:04 schreef Susi het volgende:
Hongarije geeft NL ook wel vaak punten, nu weer 10
In 2014 jaquote:Op zondag 24 mei 2015 02:04 schreef iBenny het volgende:
De Armenen waren fan van Trijntje... 12 punten
http://www.eurovision.tv/page/results?event=1883&voter=NL
quote:Vakjury's Montenegro en Macedonië in de fout
WENEN - De songfestivalvakjury's in Montenegro en Macedonië zijn door de organisatie van het muziekevenement gediskwalificeerd. De stemmen die de professionals uitdeelden in de finale zijn geschrapt en de puntentelling van beide landen is voor honderd procent gebaseerd op de mening van de televoters.
Dat meldde de organisatie van het Eurovisiesongfestival zaterdagnacht vlak na de finale.
Een onafhankelijke partij hield toezicht op het verloop van de stemprocedures bij de vakjury's in alle veertig deelnemende landen. Bij Montenegro en Macedonië zijn onregelmatigheden geconstateerd. Wat er precies is misgegaan, is niet bekendgemaakt.
De punten die landen geven aan acts tijdens het songfestival zijn voor vijftig procent bepaald door de tv-kijkers en voor vijftig procent door een lokale vakjury. Om omkoping of andere misstanden tegen te gaan, wordt het verloop van de stemprocedure streng in de gaten gehouden.
Bijna alles uit West-Europa dus. Al kan je dat de stemmende landen ook niet kwalijk nemen.quote:Op zondag 24 mei 2015 02:06 schreef hole1988 het volgende:
We kregen van de volgende landen de punten.
Albanië 1
België 6
Denemarken 7
Estland 5
Macedonië 1
Finland 3
Frankrijk 2
Georgië 2
Roemenië 3
Spanje 3
Helaas hebben ze hierna weer vakjury's weer geherintroduceerd.quote:Op zondag 24 mei 2015 02:04 schreef johannes_vermeer het volgende:
Lordi sowieso een van de meest memorabele inzendingen ooit.
Denk dat ook een vakjury Lordi wel goed zou vinden.quote:Op zondag 24 mei 2015 02:07 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Helaas hebben ze hierna weer vakjury's weer geherintroduceerd.
Het wordt de laatste jaren wel een beetje saai
We willen weer een nieuwe Verka
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |