Of de kennis zelvequote:
Geeft niet, wacht nog een paar jaartjes en dan mag je er ook op hoorquote:
Ik koester mijn jeugd zelf ook gewoon, ook als dat betekent dat Hosti me niet wil. :$quote:Op dinsdag 19 mei 2015 10:19 schreef FrauMilena het volgende:
[..]
Je zegt dit alsof je zelf 40 bent![]()
Practise what you preach
Ben je de 40 al voorbij?quote:Op dinsdag 19 mei 2015 10:20 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ik neem het van je aan.
Maar ik ook.
Gelukkig maarquote:Op dinsdag 19 mei 2015 10:20 schreef HostiMeister het volgende:
[..]
Geeft niet, wacht nog een paar jaartjes en dan mag je er ook op hoor
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op dinsdag 19 mei 2015 10:23 schreef LovelyLady het volgende:
Zelfs de dokter belde om me te feliciteren....Wat was er?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op dinsdag 19 mei 2015 10:23 schreef LovelyLady het volgende:
Zelfs de dokter belde om me te feliciteren....Neem aan dat hij enkel daarom belde?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
All you know about me is what I've sold you, dumb fuck
Ik hoef toch niet alles prijs te geven hier?quote:
Dat is een ja dusquote:Op dinsdag 19 mei 2015 10:27 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ik hoef toch niet alles prijs te geven hier?.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |