Dit is gewoon psychopathisch en ernstig gestoord gedrag en van een totaal andere orde dan een ruzie op een schoolplein die een beetje uit de hand loopt.quote:Op dinsdag 5 mei 2015 20:41 schreef sp3c het volgende:
nou dit is wel gewoon een beetje gek natuurlijk
als 1 van die 2 meisjes die ruzie met elkaar stonden te maken ineens had uitgehaald dan had ik gezegd .... mjah ... mwah ... kids will be kids
hier komt iemand met cameraman en al ff tussenbeiden om lachend 1 van die kutten te suckerpunchen
dat is toch wel iets anders dan wat we vroeger meemaakten hoor
Juist.quote:Op dinsdag 5 mei 2015 21:47 schreef Downwards het volgende:
[..]
Dit is gewoon psychopathisch en ernstig gestoord gedrag en van een totaal andere orde dan een ruzie op een schoolplein die een beetje uit de hand loopt.
Als iemand dit ogenschijnlijk uit het niets doet om 'lollig' te zijn, zou je je als ouders en school etc. toch ernstig zorgen moeten maken.
Hij schijnt op zijn moeder te lijken.quote:Op dinsdag 5 mei 2015 12:54 schreef Toto69 het volgende:
Ze hebben de filmer ook gevonden (naam en toenaam), allejezus wat een lelijk joch
Dat komt er van.....quote:Op dinsdag 5 mei 2015 10:11 schreef JaniesBrownie het volgende:
Kans is alleen aanwezig dat ze n lagere/geen straf krijgt omdat ze al genoeg gestraft is door de media. O, en een rachella franke haatpagina op FB, gaat wmb vrij ver...
Wat de rechter ook beslist: de naam Niels Eizema is intussen al bekend.quote:Op dinsdag 5 mei 2015 02:31 schreef k_man het volgende:
[..]
Je hebt het antwoord al gekregen: medeplichtigheid.
Nee, hoor. Jij hebt je te gedragen naar de wet.quote:Op dinsdag 5 mei 2015 22:19 schreef stekelzwijn het volgende:
[..]
Dat komt er van.....
Wanneer rechters flutstraffen blijven uitspreken, moet de bevolking toch zelf in actie komen.
Je wilt binnenkort met een hooivork en rookbommen naar Haarlem afreizen?quote:Op dinsdag 5 mei 2015 22:19 schreef stekelzwijn het volgende:
[..]
Dat komt er van.....
Wanneer rechters flutstraffen blijven uitspreken, moet de bevolking toch zelf in actie komen.
Ik mag zo nu en dan graag een beetje overdrijven Martin.quote:
Oh nee, ik heb begrip voor het gevoel van machteloosheid van mensen bij uitspraken van de rechter en het feit dat mensen daardoor het recht in eigen hand gaan nemen is een logisch vervolg. Ik zal er zelf niet aan meedoen.quote:Op dinsdag 5 mei 2015 22:39 schreef Downwards het volgende:
[..]
Je wilt binnenkort met een hooivork en rookbommen naar Haarlem afreizen?
Tja, als het nou een onthoofding was, dat is volgens youtube dan weer geen gewelddadige of gruwelijke content.quote:Op woensdag 6 mei 2015 12:20 schreef Vaatwastablet het volgende:
Het YouTube-filmpje is weer offline gehaald... waar slaat deze censuur op?
[ afbeelding ]
Youtube doet t beter dan Facebook.quote:Op woensdag 6 mei 2015 12:20 schreef Vaatwastablet het volgende:
Het YouTube-filmpje is weer offline gehaald... waar slaat deze censuur op?
[ afbeelding ]
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |