Waarom neem je dat aan want die voorwaarde staat er niet in.quote:Op donderdag 30 april 2015 14:32 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Nee, hieruit (punt 3): https://zoek.officielebekendmakingen.nl/stcrt-2014-18598.html
En ik neem aan dat bovenstaand geldt voor dempers die niet tegen redelijke kosten te repareren zijn.
Wat een klunzen weer daarquote:Op maandag 8 juni 2015 13:29 schreef Isdatzo het volgende:
Update: Paar weken geleden een strafbeschikking ontvangen (420 euro) en blijkbaar helpt het dagelijks bellen want nu is de zaak geseponeerd.
Nu alleen nog kijken hoe ik m'n uitlaat terugkrijg.
Heb morgen een gesprek met een advocaat.quote:Op maandag 8 juni 2015 17:49 schreef Telates het volgende:
Mag de OvJ een sepot intrekken als al is aangekondigd dat ze zullen seponeren? Iets met dat je mag verwachten dat de overheid betrouwbaar is...?
Was alles maar zo simpelquote:Op maandag 8 juni 2015 18:10 schreef Isdatzo het volgende:
kreeg ik te horen dat die brief niet klopte.
Ja.quote:Op maandag 8 juni 2015 22:13 schreef Queller het volgende:
Maar begrijp ik nu goed dat je niet hoeft te betalen én je uitlaat terugkrijgt?
En dat allemaal omdat jij graag meer kabaal maakt... Hopelijk heb je je lesje geleerd, want daar hoor ik je niet over!quote:Op donderdag 30 april 2015 13:40 schreef Isdatzo het volgende:
Overzicht van de schade tot nu toe:
- 1 dag kwijt met ophalen motor (m'n aanhanger + auto ophalen in het zuiden des lands, staan bij m'n ouders) + brandstofkosten
- 9x politie bellen (gespreksduur 124 minuten waarvan veel wachten)
- 2x naar het politiebureau
- 1 demper kwijt (400 euro)
- Onkosten OV + vervangend vervoer (+-150 euro)
Te verwachten:
- Dikke boete
- Dag kwijt RDW-keuring
- Dag kwijt rechter?
- Tijd voor bellen / brieven / uitzoeken
- Topic op Fok!
Daar zitten wel db killers in en zijn ook mooi. Zat geluid.quote:Op dinsdag 9 juni 2015 12:56 schreef Isdatzo het volgende:
Ik heb zeker geleerd, niet zomaar stoppen voor politie.
Nieuwe uitlaat hangt er inmiddels al een tijdje onder. Dikke vette akra.
[ afbeelding ]
Dus als je iets verkeerds gedaan hebt, dan ben je je daar altijd bewust van, en als de politie dan achter je rijdt dsn stop jij gewoon niet?quote:Op dinsdag 9 juni 2015 13:08 schreef Isdatzo het volgende:
Realiteit. Geen humor.
Meestal stop ik al niet meer behalve als ik denk dat ik echt niks verkeerd heb gedaan. Maar nu blijkt dat zelfs dat een gokje is.
[..]
Bij m'n andere uitlaat zat er ook 1 hoor.
Wat ga je doen dan? Een stopsignaal negeren? Je realiseert je dat je dan tegenwoordig een misdrijf begaat? Of ga je de kentekenplaat er ook afschroevenquote:Op dinsdag 9 juni 2015 13:08 schreef Isdatzo het volgende:
Meestal stop ik al niet meer behalve als ik denk dat ik echt niks verkeerd heb gedaan. Maar nu blijkt dat zelfs dat een gokje is.
Dikke 1-cilinder, m'n spiegels trillen nogal. Heb 't niet gezien, sorryquote:Op dinsdag 9 juni 2015 13:31 schreef Revolution-NL het volgende:
[..]
Wat ga je doen dan? Een stopsignaal negeren? Je realiseert je dat je dan tegenwoordig een misdrijf begaat? Of ga je de kentekenplaat er ook afschroeven
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |