Nou, omdat ik gewoon een post kan plaatsen zonder verder wat te lezen. Van de TT's kan ik (zonder de afleveringen te hebben gezien) meestal niet zo veel maken (en sta ik expres ook niet lang bij stil).quote:Op dinsdag 28 april 2015 17:40 schreef Gezicht het volgende:
[..]
Hoe heb je spoilers vermeden als je in dit topic post?
Het antwoord was Tywin.quote:Op dinsdag 28 april 2015 20:05 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Ja verdomme, ik ben geen mod meer hè, ik kan nu niet zien wat hier stond maar krijg nog wel de lokquote
Gewoon samen een half seizoen per avond er doorheen knallen. Moet kunnen tochquote:Op dinsdag 28 april 2015 21:36 schreef Forbry het volgende:
[..]
Nou, omdat ik gewoon een post kan plaatsen zonder verder wat te lezen. Van de TT's kan ik (zonder de afleveringen te hebben gezien) meestal niet zo veel maken (en sta ik expres ook niet lang bij stil).
Van deze post van jou kreeg ik een quote-alert, dan hoef ik de rest dus ook niet te lezen.
Tot nu toe keek meneer Forbry nooit naar GoT. Hij gaf net aan dat hij dat misschien nu toch wel wil gaan doen, zodat we voortaan samen kunnen kijken. Vind ik eigenlijk wel heel leuk, maar zou wel betekenen dat ik nu moet wachten met seizoen 5 totdat hij de eerste 4 seizoenen heeft gezien en hij is bepaald geen snelle kijker
Hoe moet ze wraak gaan nemen dan? Stiekem Roose slopen en hopen dat ze ermee weg komt? Dan is ze nog even naief als altijd denk ik.quote:Op dinsdag 28 april 2015 20:35 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Ik denk overigens dat Petyr oprecht geen slechte plannen voor Sansa heeft. Hij hield ongelofelijk veel van haar moeder en in Sansa ziet hij die geliefde. Hij wil denk ik echt dat ze de kans op wraak gaat benutten. En daar wordt hij dan ongetwijfeld zelf ook beter van.
Nee, not gonna happen, ever!quote:Op dinsdag 28 april 2015 21:44 schreef maho_91 het volgende:
[..]
Gewoon samen een half seizoen per avond er doorheen knallen. Moet kunnen toch
Roose lijkt me sowieso veel te slim om zoiets te laten gebeuren.quote:Op dinsdag 28 april 2015 21:56 schreef fluitbekzeenaald2.0 het volgende:
[..]
Hoe moet ze wraak gaan nemen dan? Stiekem Roose slopen en hopen dat ze ermee weg komt? Dan is ze nog even naief als altijd denk ik.
Ik denk juist dat Roose haar onderschat.quote:Op dinsdag 28 april 2015 22:34 schreef Funzel het volgende:
[..]
Roose lijkt me sowieso veel te slim om zoiets te laten gebeuren.
Het is een poging tot verzoening, in de hoop dat ze op die manier de steun van het complete noorden krijgen. Maar het is niet een erg overtuigende, nee.quote:Op dinsdag 28 april 2015 22:50 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
Misschien een domme vraag, maar weten de Boltons wel dat Sansa Sansa Stark is?
Zo ja. De enige reden voor instemming met het huwelijk is de mogelijkheid op wraak. Dat zullen de Boltons ook snappen, dus die zullen daar redelijk beducht op zijn. Zeker nu Sansa zich meteen al zo makkelijk heeft opgesteld
Hopelijk geldt dat ook voor Brienne haar obsessie voor wraak op the Mannis.quote:Op dinsdag 28 april 2015 20:46 schreef DO2 het volgende:
[..]
De hopeloze romanticus in mij heeft me ook al vaak genoeg op een dwaalspoor gebracht. Dat soort hoopvolle ideeën worden in deze serie meestal genadeloos afgemaakt.
Wie is Max nou weer, en wat heeft hij ermee te maken?quote:Op dinsdag 28 april 2015 22:00 schreef Forbry het volgende:
[..]
Nee, not gonna happen, ever!Max is hier iets van 2 afleveringen op een avond (meestal maar 1) en dat meestal beperkt tot iets van 4 avonden per week
![]()
Koningin Max, vrouw van Willy.quote:Op dinsdag 28 april 2015 23:12 schreef padlarf het volgende:
[..]
Wie is Max nou weer, en wat heeft hij ermee te maken?
LOL!quote:Op dinsdag 28 april 2015 23:12 schreef padlarf het volgende:
[..]
Wie is Max nou weer, en wat heeft hij ermee te maken?
Ik denk dat ze Sansa niet als een serieuze bedreiging zien, idd.quote:Op dinsdag 28 april 2015 23:13 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
Maar dan blijft mijn tweede punt staan. Niet zo slim van Sansa / Littlefinger om net te doen alsof er weinig aan de hand is, want dat gelooft natuurlijk niemand. Maar de Boltons vinden het blijkbaar geen probleem om met iemand te trouwen die jou wil vermoorden
Ik zie Sansa niet zo snel iemand vermoorden, zelfs niet uit wraakquote:Op dinsdag 28 april 2015 23:13 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
Maar dan blijft mijn tweede punt staan. Niet zo slim van Sansa / Littlefinger om net te doen alsof er weinig aan de hand is, want dat gelooft natuurlijk niemand. Maar de Boltons vinden het blijkbaar geen probleem om met iemand te trouwen die jou wil vermoorden
Ik denk ook dat Ramsey zij belofte om haar nooit iets aan te doen waar zal maken. Deze sadist is slimmer dan Joffrey, hij weet dat hij haar nodig heeft. De Boltons zullen haar misschien wel mentaal martelen door opmerkingen over haar familie te maken. Maar dat is ze wel gewend van haar tijd in King's Landing. Al zou het me ook niet verbazen als ze haar juist heel hoffelijk behandelen. Het is die vriendin van Ramsey die ze moet vrezen. Die jaloerse blik van deze aflevering zegt genoeg. Bovendien heeft ze veel van Ramsey geleert als het om martelen en slachten gaat....quote:Op woensdag 29 april 2015 00:23 schreef DO2 het volgende:
Goed beschouwd is Sansa bij de Boltons best veilig. Ze hebben haar (naam) immers heel hard nodig, nu ze niet langer op de steun van de Lannisters meer hoeven te rekenen.
En mocht Stannis de Boltons in de (nabije) toekomst op de knieën krijgen, dan kan ze hem - gezien haar geschiedenis - er ws vrij makkelijk van overtuigen dat ze tot dat huwelijk gedwongen is. Dus gaat ze gewoon vrijuit, en behoudt ze als enige Stark ook nog eens het recht op Winterfell. En LF profiteert daar natuurlijk ook weer van.
Een goeie situatie, dus. Gezien de nogal penibele omstandigheden.
Ze hebben haar slechts nodig tot het eerste kind. Daarna heeft moeders 0% waarde.quote:Op woensdag 29 april 2015 00:51 schreef Aristoteless het volgende:
[..]
Ik denk ook dat Ramsey zij belofte om haar nooit iets aan te doen waar zal maken. Deze sadist is slimmer dan Joffrey, hij weet dat hij haar nodig heeft. De Boltons zullen haar misschien wel mentaal martelen door opmerkingen over haar familie te maken. Maar dat is ze wel gewend van haar tijd in King's Landing. Al zou het me ook niet verbazen als ze haar juist heel hoffelijk behandelen. Het is die vriendin van Ramsey die ze moet vrezen. Die jaloerse blik van deze aflevering zegt genoeg. Bovendien heeft ze veel van Ramsey geleert als het om martelen en slachten gaat....
Stannis gaat er toch heen? Hij zou binnen 2 weken naar Winterfell rijden. Denk niet dat Sansa binnen 2 weken trouwt en zwanger raaktquote:Op woensdag 29 april 2015 01:27 schreef Aristoteless het volgende:
Maar voordat ze getrouwd is, zwanger raakt en het kindje uitpoept, zullen er vast wel nieuwe ontwikkelingen in Winterfell zijn.
Volgens mij niet. Geeft maar al te goed weer dat een random Noorderling nog steeds achter de Starks staat.quote:Op woensdag 29 april 2015 11:07 schreef pollepel. het volgende:
Moeten we dat oude vrouwtje herkennen die Sansa verwelkomde en zei: The north remembers?
Jup, Stannis zei toch echt dat ie binnen a fortnight zou vertrekken bij Castle Black, op naar Winterfell om de boel te reclaimen.quote:Op woensdag 29 april 2015 11:18 schreef maho_91 het volgende:
[..]
Stannis gaat er toch heen? Hij zou binnen 2 weken naar Winterfell rijden. Denk niet dat Sansa binnen 2 weken trouwt en zwanger raakt
Sansa is op dit moment in Moat Cailin hé.quote:Op woensdag 29 april 2015 11:30 schreef Joosie200 het volgende:
[..]
Jup, Stannis zei toch echt dat ie binnen a fortnight zou vertrekken bij Castle Black, op naar Winterfell om de boel te reclaimen.
Nee toch, ze is al in Winterfellquote:Op woensdag 29 april 2015 11:52 schreef Toiletgebruiker het volgende:
[..]
Sansa is op dit moment in Moat Cailin hé.
Winterfell is toch kapot?quote:
Nope, Bolton huisvesten zich nu in Winterfell, check de map in de intro. De banner van de Boltons huist nu in Winterfell en dat wil Stannis en Littlefinger anders zien natuurlijkquote:Op woensdag 29 april 2015 11:52 schreef Toiletgebruiker het volgende:
[..]
Sansa is op dit moment in Moat Cailin hé.
Deze discussie ontstond ook in het recap-topic. Tijdens de aflevering zelf moest ik ook twee keer denken, maar Sansa is in Winterfell nu.quote:
dat werd idd niet echt heel duidelijk weergegeven, hadden ze best met een shot van winterfell mogen doen, toch een belangrijk moment vind ik dat Winterfell weer in beeld is. En dat er een weer een Stark isquote:Op woensdag 29 april 2015 12:24 schreef Roberto_BOZ het volgende:
[..]
Deze discussie ontstond ook in het recap-topic. Tijdens de aflevering zelf moest ik ook twee keer denken, maar Sansa is in Winterfell nu.
Game of Thrones - High Sparrow
Gaat ongetwijfeld een rol spelen tussen Cersei en Margaery. Cersie liep daar in ieder geval flink te slijmen, dus die gaat ze nog wel ergens voor gebruiken.quote:Op woensdag 29 april 2015 12:39 schreef Re het volgende:
die hele high sparrow ontgaat me even, wel leuke acteur ... ook the mountain was er nog fftjes ... ben benieuwd wat de bedoeling van de geheel situatie in King's Landing nu gaat worden
quote:Op woensdag 29 april 2015 12:20 schreef Joosie200 het volgende:
[..]
Nope, Bolton huisvesten zich nu in Winterfell, check de map in de intro.
Als je goed kijkt zie je daar rechts van die bolton sigil een gebroken Stark sigil liggen, trouwens.quote:
idd! was me ontgaan!quote:Op woensdag 29 april 2015 13:13 schreef ems. het volgende:
[..]
Als je goed kijkt zie je daar rechts van die bolton sigil een gebroken Stark sigil liggen, trouwens.
Mooi detail, had ik ook nog niet gezienquote:Op woensdag 29 april 2015 13:13 schreef ems. het volgende:
[..]
Als je goed kijkt zie je daar rechts van die bolton sigil een gebroken Stark sigil liggen, trouwens.
Geen idee, maar het was desondanks toch een kippenvel momentje.quote:Op woensdag 29 april 2015 11:07 schreef pollepel. het volgende:
Moeten we dat oude vrouwtje herkennen die Sansa verwelkomde en zei: The north remembers?
Inderdaad, duidelijke hint dat de Boltons nog wel genaaid gaan worden.quote:Op woensdag 29 april 2015 14:30 schreef Kleffe_Dop het volgende:
[..]
Geen idee, maar het was desondanks toch een kippenvel momentje.
Hoe eerder hoe beter!quote:Op woensdag 29 april 2015 14:43 schreef Drankster het volgende:
[..]
Inderdaad, duidelijke hint dat de Boltons nog wel genaaid gaan worden.
Justice at last, kom maar door met Briennequote:Op woensdag 29 april 2015 14:43 schreef Drankster het volgende:
[..]
Inderdaad, duidelijke hint dat de Boltons nog wel genaaid gaan worden.
Niet alleen haar vader maar ze heeft ook geen echte titel meer.quote:Op woensdag 29 april 2015 15:44 schreef Take_A_Picture het volgende:
Trouwens. Ik vond Kevan Lannister echt tof! Even Cersei laten weten dat ze geen macht heeft.
Je ziet sowieso wel heel mooi dat de macht die Cersei had over alles en iedereen echt niets is nu haar vader er niet meer is.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |