ik vind het vooral onsamenhangend en onleesbaarquote:Op maandag 27 april 2015 10:22 schreef deedeetee het volgende:
Ik heb online een vluchtige blik geworpen op een vertaling van de koran en vind het op een instructieboek lijken.Niks geen verhaaltjes, alleen maar doe dit en laat dat. En regeltjes voor allerhande zaken.
Het is een en al * allah * . Ik begin nu bijna de obsessie van de moslims te begrijpen. Een heel boek vol instructies en bedreigingen op zalvende toon geschreven...
hier keek ik van op
Prima actie omdat?quote:Op maandag 27 april 2015 00:11 schreef bamibij het volgende:
Prima actie. Past niet helemaal in de sfeer van Koningsdag maar ach. Heeft de PVV al kamervragen gesteld?
Weet je welk boek ook zo onsamenhangend en onleesbaar was?quote:Op maandag 27 april 2015 10:53 schreef nixxx het volgende:
[..]
ik vind het vooral onsamenhangend en onleesbaar
Alle Nederlandse "literatuur"?quote:Op maandag 27 april 2015 11:00 schreef Dik_Troll het volgende:
[..]
Weet je welk boek ook zo onsamenhangend en onleesbaar was?
Dat maakt het zo´n mooie bodem voor eigen ideeën. Goed of slecht.quote:Op maandag 27 april 2015 10:53 schreef nixxx het volgende:
[..]
ik vind het vooral onsamenhangend en onleesbaar
Je hoeft ´m niet aan te nemen natuurlijk....quote:Op maandag 27 april 2015 12:31 schreef DjinN het volgende:
Waarom nou weer zon ding opdringen aan mensen??
Gelukkig niet.quote:Op maandag 27 april 2015 12:42 schreef Alentejana het volgende:
[..]
Je hoeft ´m niet aan te nemen natuurlijk....
Ook in koran tref je bijgeloof aan:quote:Op maandag 27 april 2015 12:27 schreef Alentejana het volgende:
[..]
Dat maakt het zo´n mooie bodem voor eigen ideeën. Goed of slecht.
Voor vele geloven geldt dat ze eigenlijk alleen maar bezig zijn met instructies om het goed krijgen in het hiernamaals of in elk geval niet naar de hel te gaan.
Ik denk dat het beter is om vanuit je zelf en door een beetje opvoeding een goed mens te zijn voor jezelf en je medemens. Niet omdat het moet omdat je bang bent in de hel te komen.
Dat je mensen nog eronder kunt houden met angst voor de hel of verheerlijking van het hiernamaals vind ik heel byzonder. Maar goed als je onderwijs tegenhoud voor een bepaalde groepe en het onderwijs dat er is doorspekt met voeding voor die angst voor de hel, feitelijk gewoon hersenspoeling, kun je ook niet veel anders verwachten.
(En ik heb het dus nog steeds niet specifiek over de islam)
Overigens is bijgeloof dat ook leeft in bepaalde culturen, net zo kwalijk.
Alles wat het vrije denken belemmert is slecht.
De koran is bijgeloof. * In de hel krijgen zondaars kokend water te drinken waar hun ingewanden door kapot gaan. *quote:Op maandag 27 april 2015 12:58 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Ook in koran tref je bijgeloof aan:
http://nl.wikipedia.org/wiki/Djinn_%28mythisch_wezen%29
Soera 72. Al-Djin.
LOL ! Nu mogen ze opeens wel wijn drinken ???quote:15. Het beeld van het paradijs dat aan de godsvruchtigen is beloofd: er zijn daarin stromen water dat niet bederft; en stromen melk waarvan de smaak niet verandert en stromen wijn, smakelijk voor degenen die drinken en rivieren van zuivere honing. En zij zullen er allerlei vruchten in hebben en vergiffenis van hun Heer. Kunnen zij gelijk zijn aan degenen die in het Vuur vertoeven en die kokend water te drinken krijgen zodat het hun ingewanden verscheurt?
Het staat er vol van idd...quote:Op maandag 27 april 2015 13:08 schreef deedeetee het volgende:
[..]
De koran is bijgeloof. * In de hel krijgen zondaars kokend water te drinken waar hun ingewanden door kapot gaan. *
Je vraagt je onwillekeurig af * en dan, ga je dan nóg eens dood ? *
[..]
LOL ! Nu mogen ze opeens wel wijn drinken ???
Lafaard! Gewoon de openhaard er mee aansteken.quote:Op zondag 26 april 2015 21:09 schreef deedeetee het volgende:
[..]
Dapper is nu niet bepaald het eerste woord dat me hierbij invalt. Eerder dapper van de mensen die het boek aan pakken. De wetenschap dat er mensen vermoord zijn omdat ze iets met dat boek deden dat moslims niet aanstaat is voor mij een reden om het niet aan te willen rakenNoem mij maar een lafaard.
Vrouwen kunnen toch helemaal niet naar het paradijs volgens de islam?quote:Op maandag 27 april 2015 13:13 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Het staat er vol van idd...
Overigens de discussie wat er nou gebeurt met vrouwen, die naar het paradijs gaan, is natuurlijk ook wel vermakelijk.
Ik bedoel, de mannen krijgen bijv. 72 maagden.
Vraag natuurlijk is als vrouwen naar het paradijs gaan worden ze dan weer maagd, om als 1 van die 72 maagden te dienen. Wat natuurlijk betrekkelijk onaangenaam zou kunnen zijn.
Daarnaast op gegeven moment heb je gewoon een tekort aan maagden natuurlijk. Mannen/vrouwen is ongeveer 50/50. Niet 1/72.
En als vrouwen weer worden herenigd met hun man, moeten ze die dan ook gehoorzaam zijn?
Wat toch ook niet echt een beloning is.
Enfin, moslims leuteren hier pagina's vol mee op internet.
Jawel, tuurlijk wel, alleen hoe of wat eenmaal in het paradijs dat is nog steeds een grote discussie.quote:Op maandag 27 april 2015 13:45 schreef Loekie1 het volgende:
[..]
Vrouwen kunnen toch helemaal niet naar het paradijs volgens de islam?
Nou, er zijn best wel jonge moslima's die hier hun vraagtekens bij stellen, hoor, las ik. En dan wordt er een blik baardmannen opengetrokken om alles weer een beetje recht te breien.quote:Op maandag 27 april 2015 13:50 schreef ems. het volgende:
Nouja, sommige vrouwen zijn best into het hele gangrape gebeuren.
Djinn is zo een normaal begrip binnen het Islamitische geloof, dat het in feite niet eens neerkomt op bijgeloof, maar gewoon op geloof. Gewoon een ander woord voor geesten, demonen...quote:Op maandag 27 april 2015 12:58 schreef Ryan3 het volgende:
Ook in koran tref je bijgeloof aan:
http://nl.wikipedia.org/wiki/Djinn_%28mythisch_wezen%29
Soera 72. Al-Djin.
Ja, zelf hebben ze dat niet echt in de gaten. Maar je staat als Nederlander wel een beetje gek te kijken als een volwassen Marokkaanse man daarover vertelt en uitlegt dat er in je bedrijfspand Djins zitten....quote:Op maandag 27 april 2015 14:03 schreef Duikbril112 het volgende:
[..]
Djinn is zo een normaal begrip binnen het Islamitische geloof, dat het in feite niet eens neerkomt op bijgeloof, maar gewoon op geloof. Gewoon een ander woord voor geesten, demonen...
Uiteraard en nog wat literatuur eromheen.quote:
Dit is ook zo bizar. De 'beloning' van een vrouw is dat ze eeuwig in harmonie en liefde met haar man zal voortbestaan in de hemel, die ook nog eens de beschikking kan hebben over tientallen tot honderden maagden met wie hij kan sporten. Terwijl hij zich kan uitleven, is zij een soort van een voyeur...quote:Op maandag 27 april 2015 13:13 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Het staat er vol van idd...
Overigens de discussie wat er nou gebeurt met vrouwen, die naar het paradijs gaan, is natuurlijk ook wel vermakelijk.
Ik bedoel, de mannen krijgen bijv. 72 maagden.
Vraag natuurlijk is als vrouwen naar het paradijs gaan worden ze dan weer maagd, om als 1 van die 72 maagden te dienen. Wat natuurlijk betrekkelijk onaangenaam zou kunnen zijn.
Daarnaast op gegeven moment heb je gewoon een tekort aan maagden natuurlijk. Mannen/vrouwen is ongeveer 50/50. Niet 1/72.
En als vrouwen weer worden herenigd met hun man, moeten ze die dan ook gehoorzaam zijn?
Wat toch ook niet echt een beloning is.
Enfin, moslims leuteren hier pagina's vol mee op internet.
De meeste bewoners van de hel zullen idd vrouwen zijn, volgens authentieke overleveringen. Voor elke 1 man zullen er 50 vrouwen in de hel zijn.quote:Op maandag 27 april 2015 13:45 schreef Loekie1 het volgende:
[..]
Vrouwen kunnen toch helemaal niet naar het paradijs volgens de islam?
Ook zoiets vreemds. De Koran en Mohammed zijn er voor de mensheid en de djinn, maar op een paar terloopse verwijzingen, komen de djinn in de rest van de Koran nergens voor. Hoe kunnen de djinns de Koran en Mohammed dan als leidraad voor hun leven nemen? Die kerel en het boek (dat hen nauwelijks noemt) bevinden zich ook eens in een andere dimensie!quote:Op maandag 27 april 2015 14:03 schreef Duikbril112 het volgende:
[..]
Djinn is zo een normaal begrip binnen het Islamitische geloof, dat het in feite niet eens neerkomt op bijgeloof, maar gewoon op geloof. Gewoon een ander woord voor geesten, demonen...
Heel erg idd. Dat is iets dat wel heel snel duidelijk wordt als je 'm gaat lezen. Van de man, voor de man... Maakt het voor mij ook zo ongoddelijk als het maar zijn kan, en gewoon een weerspiegeling van de patriarchale cultuur van destijds. En zo zijn er zo veel dingen aan de Islam die het zo overduidelijk mensenwerk maken, en specifieker: mannenwerk.quote:Op maandag 27 april 2015 15:52 schreef Marlan het volgende:
Het is wel overduidelijk dat de Koran vanuit het mannelijke perspectief is geschreven...
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |