SPOILER: Wallpapers door SplodgenessaboundsOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Handige linksOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
LET OP: Verwijzingen naar de boeken mogen alleen geplaatst worden wanneer dit achtergrondinformatie is over gebeurtenissen die (vermoedelijk) al gebeurd zijn. Ook fake spoilers worden hier niet op prijs gesteld. Verpest dit topic dus niet voor anderen. Voor de rest geldt hetzelfde als voor heel het TV forum: zodra het is uitgezonden, mag er over gepraat worden.Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
Neen en grapjurken die het toch proberen krijgen de banhamer toch?quote:Op maandag 20 april 2015 23:58 schreef VacaLoca het volgende:
Voor ik verder lees, zijn hier spoilers over de gelekte afleveringen?
het is hier veilig broquote:Op maandag 20 april 2015 23:58 schreef VacaLoca het volgende:
Voor ik verder lees, zijn hier spoilers over de gelekte afleveringen?
Nee, dat is verboden hier.quote:Op maandag 20 april 2015 23:58 schreef VacaLoca het volgende:
Voor ik verder lees, zijn hier spoilers over de gelekte afleveringen?
Jep, het is daar gefilmd.quote:Op dinsdag 21 april 2015 00:11 schreef VacaLoca het volgende:
Oké topik kijk liever gewoon per week, kan ik ook gewoon in goede kwaliteit kijken op de beamer. Was een hele mooie 1080p rip van 5 gig voor afl 2.
Mooie beelden. De tuinen bij de broer van de Viper leek wel die van Alcázar in Sevilla?
Dani weer lekker dom bezig trouwens. Even het volk tegen je krijgen in 1 seconde.
Dat was toch ook die Hassan oid uit 24 toch?quote:Op dinsdag 21 april 2015 00:11 schreef VacaLoca het volgende:
De tuinen bij de broer van de Viper leek wel die van Alcázar in Sevilla?
quote:Op dinsdag 21 april 2015 00:22 schreef Operc het volgende:
[..]
Dat was toch ook die Hassan oid uit 24 toch?
Ser Kevanquote:Op dinsdag 21 april 2015 00:30 schreef Gezicht het volgende:
Qyburn helemaal vergeten trouwens, mag ik dat dwergenhoofd hebben? Man man man.De broer van Tywin reageerde wel als een baas op het gedrag van Cersei, flikker maar op met je koning uithangen voor Tommen, ik ga wel chillen op Casterly Rock.
HUH!?quote:Op dinsdag 21 april 2015 01:07 schreef criminal_mind het volgende:
Benieuwd van wie het nu vandaan komt.
[ afbeelding ]
Sansa draagt tegenwoordig een VW embleem of zoiets om heur nek, dus wie weet wat ze met deze hanger gedaan heeft.quote:Op dinsdag 21 april 2015 01:07 schreef criminal_mind het volgende:
Benieuwd van wie het nu vandaan komt.
[ afbeelding ]
Ik niet!quote:Op maandag 20 april 2015 23:32 schreef Rabieluh het volgende:
Ook ik ben bezwicht voor de gelekte episodes.
Heb je een lijstje van filmlocaties? Ik meende iets te herkennen in Braavos.quote:
quote:"I have nowhere else to go"
"You have everywhere else to go"
ja tis idd zo'n gemene glimlach die Marjorie heeftquote:Op dinsdag 21 april 2015 10:19 schreef Vitwiz het volgende:
[..]
I love me some smirking whore from Highgarden.
Met een keer Googlen kom je al een heel eind.quote:Op dinsdag 21 april 2015 10:18 schreef De_Hertog het volgende:
[..]
Heb je een lijstje van filmlocaties? Ik meende iets te herkennen in Braavos.
Vlak daarna overigens ook wel een mooie quote:
[..]
quote:Op dinsdag 21 april 2015 01:07 schreef criminal_mind het volgende:
Benieuwd van wie het nu vandaan komt.
[ afbeelding ]
quote:Op dinsdag 21 april 2015 10:20 schreef Maanvis het volgende:
[..]
ja tis idd zo'n gemene glimlach die Marjorie heeft.
Ik vind die Qyburn een soort van Dokter Frankensteinquote:Op dinsdag 21 april 2015 00:30 schreef Gezicht het volgende:
Qyburn helemaal vergeten trouwens, mag ik dat dwergenhoofd hebben? Man man man.De broer van Tywin reageerde wel als een baas op het gedrag van Cersei, flikker maar op met je koning uithangen voor Tommen, ik ga wel chillen op Casterly Rock.
Ik hou van deze vrouw. Die heerlijke vriendelijke facade die ze opricht, maar ondertussen koud en berekenend en vals. Love itquote:
Precies, heerlijk wijf. Gaan we nog veel plezier aan beleven.quote:Op dinsdag 21 april 2015 10:27 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Ik hou van deze vrouw. Die heerlijke vriendelijke facade die ze opricht, maar ondertussen koud en berekenend en vals. Love itZe is een beetje wat Circe ooit was, maar zoals de prophecy al zei wordt die keihard voorbij gestreefd door een jongere koningin.
Soort van Sneeuwwitje verhaal eigenlijk.
Mirror mirror on the wall....
GRRM kennende is ze vrij snel dood.quote:Op dinsdag 21 april 2015 10:30 schreef Vitwiz het volgende:
[..]
Precies, heerlijk wijf. Gaan we nog veel plezier aan beleven.
ja dat ligt er wel dik bovenop dat die Qyburn iets te ver gaat met zijn experimenten. Snap niet zo goed waarom hij nu zo een hoge functie heeft, hij was tot hij Jaimie tegenkwam toch maar een verstoten nietszeggende dokter?quote:Op dinsdag 21 april 2015 10:26 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Ik vind die Qyburn een soort van Dokter FrankensteinStraks loopt de mountain rond met moertjes in z'n nek
Verstoten omdat zijn werkwijzen een bitteke onortodox zijn. Cersei ziet daar natuurlijk potentie inquote:Op dinsdag 21 april 2015 10:38 schreef planethugo het volgende:
[..]
ja dat ligt er wel dik bovenop dat die Qyburn iets te ver gaat met zijn experimenten. Snap niet zo goed waarom hij nu zo een hoge functie heeft, hij was tot hij Jaimie tegenkwam toch maar een verstoten nietszeggende dokter?
Niet als ze ondertussen stiekem de vrouwelijke Littlefinger aan het worden is. Al is Sansa daar nu hard naar op wegquote:
Da's Cersei toch al?quote:Op dinsdag 21 april 2015 11:00 schreef Joosie200 het volgende:
[..]
Niet als ze ondertussen stiekem de vrouwelijke Littlefinger aan het worden is. Al is Sansa daar nu hard naar op weg
Naah, Cersei probeert het wellicht maar faalt jammerlijk zoals die oom terecht zei.quote:Op dinsdag 21 april 2015 11:01 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Da's Cersei toch al?
Knowledge is power.
Neen, Power is power.
het meest voor de hand liggende is dat ze het seizoen niet overleeft met haar overmoedige acties. Ze jaagt werkelijk iedereen tegen zich in het harnas. Maargoed, het meest voor de hand liggende gebeurt meestal niet in GoTquote:Op dinsdag 21 april 2015 11:02 schreef Joosie200 het volgende:
[..]
Naah, Cersei probeert het wellicht maar faalt jammerlijk zoals die oom terecht zei.
Ach, na het systematisch wegvagen v/d Starks, mag de Lannisters wel wat overkomen heur. Ned, Robb, Catlyn dood, Brandon crippled versus Tywin, Joffrey dood, Cersei is aan de beurt want Jaime is eveneens crippledquote:Op dinsdag 21 april 2015 11:08 schreef planethugo het volgende:
[..]
het meest voor de hand liggende is dat ze het seizoen niet overleeft met haar overmoedige acties. Ze jaagt werkelijk iedereen tegen zich in het harnas. Maargoed, het meest voor de hand liggende gebeurt meestal niet in GoT
zou me niks verbazen als Jamie het niet overleeft in Dorne en Cersie tegelijkertijd door Margeary afgemaakt wordt. Maar het kan net zo goed andersom zijn, het blijft tenslotte GoT. Statistieken zeggen helemaal nietsquote:Op dinsdag 21 april 2015 11:12 schreef Joosie200 het volgende:
[..]
Ach, na het systematisch wegvagen v/d Starks, mag de Lannisters wel wat overkomen heur. Ned, Robb, Catlyn dood, Brandon crippled versus Tywin, Joffrey dood, Cersei is aan de beurt want Jaime is eveneens crippledMoet wel in evenwicht blijven hé
Kan best dat Jaime met Bronn op pad Tyrion of verdwaalde Ser Friendzoned nog wel tegen komt, kunnen ze Danny helpen en met de Second Sons Dorne gaan raiden ofzoquote:Op dinsdag 21 april 2015 11:14 schreef planethugo het volgende:
[..]
zou me niks verbazen als Jamie het niet overleeft in Dorne en Cersie tegelijkertijd door Margeary afgemaakt wordt. Maar het kan net zo goed andersom zijn, het blijft tenslotte GoT. Statistieken zeggen helemaal niets
Aemon zal wel als Grand Maester reglementair de doorslaggevende stem mogen geven als het op een gelijke stand zou uitlopen. Wel een bazenactie om zo zijn support te tonenquote:Op dinsdag 21 april 2015 11:21 schreef 44rdbei het volgende:
Ben ik de enige die de stemming oneerlijk vond verlopen?
Iedereen moest stemmen, daarna werden alle stemmen geteld. Aemon ging pas stemmen toen bekend werd dat het een gelijke stand was tussen 2 van de 3.
De kans dat ze Tyrion tegenkomen lijkt me nogal nihil. Volgens mij zitten die momenteel in Pentos richting Volantis/Meereen.quote:Op dinsdag 21 april 2015 11:18 schreef Joosie200 het volgende:
[..]
Kan best dat Jaime met Bronn op pad Tyrion of verdwaalde Ser Friendzoned nog wel tegen komt, kunnen ze Danny helpen en met de Second Sons Dorne gaan raiden ofzoMaarja, wat je zegt: het blijft GoT, wat je verwacht ligt dikwijls niet in het verschiet. Ga je wat aandachtiger luisteren naar tig citaten en je kan al wel uitstippelen hoe en wat. (mooiste voorbeeld: hoe Littlefinger dat moederskindje van the Eyrie (of was het nu Sansa?) voorhield dat zelfs veilig in een kasteel zitten niet hoeft te betekenen dat je je niks zal overkomen)
[ afbeelding ]
Die dusHad het wel gehoord, maar echt ik had niet een letterlijke uitvoering van die woorden verwacht
![]()
In het boek moest er geloof ik ook sprake zijn van een grote meerderheid aan stemmen om als opperbevelhebber gekozen te worden. Dus wat dat onderdeel betreft hebben ze echt maar wat aangekloot imo.quote:Op dinsdag 21 april 2015 11:23 schreef Joosie200 het volgende:
[..]
Aemon zal wel als Grand Maester reglementair de doorslaggevende stem mogen geven als het op een gelijke stand zou uitlopen. Wel een bazenactie om zo zijn support te tonen
Dan wil ik iig nog wel Ser Jorah zijn pad zien kruizen met Tyrion, die is ook al een te lange tijd aan het rondzwerven ergens in Essos. Zelfde met Gendry, ze vertrekken en dat is het dan. Geen statusupdatequote:Op dinsdag 21 april 2015 11:25 schreef ganzenherder het volgende:
[..]
De kans dat ze Tyrion tegenkomen lijkt me nogal nihil. Volgens mij zitten die momenteel in Pentos richting Volantis/Meereen.
ik heb hem in de trailer gezien, heb geen boek ofzo gelezen maar dat is volgens mij toch een dikke spoiler. Zelfs in tv spotjes zie je hem daar. Zondequote:Op dinsdag 21 april 2015 11:27 schreef Joosie200 het volgende:
[..]
Dan wil ik iig nog wel Ser Jorah zijn pad zien kruizen met Tyrion, die is ook al een te lange tijd aan het rondzwerven ergens in Essos. Zelfde met Gendry, ze vertrekken en dat is het dan. Geen statusupdate
helemaal mee eens! ik zag laatst echte draak vliegen en die leek totaal niet op Drogon. super nep ditquote:Op dinsdag 21 april 2015 12:03 schreef Vjenne12345 het volgende:
Drogon ziet er wel aardig nep uit trouwens, lijkt een beetje op de special effects van Jurassic Park 1.
Zelfs Charizard uit seizoen 1 van Pokemon lijkt echter.quote:Op dinsdag 21 april 2015 12:16 schreef DestroyerPiet het volgende:
[..]
helemaal mee eens! ik zag laatst echte draak vliegen en die leek totaal niet op Drogon. super nep dit
In de serie was dit geloofwaardiger denk ik, omdat er minder tijd besteed was aan scenes waaruit bleek dat Jon een grote meerderheid achter zich krijgt. (Ik heb de boeken nog niet allemaal gelezen, dus ik moet een beetje gissen naar wat daar dan in gebeurd is)quote:Op dinsdag 21 april 2015 11:27 schreef ganzenherder het volgende:
[..]
In het boek moest er geloof ik ook sprake zijn van een grote meerderheid aan stemmen om als opperbevelhebber gekozen te worden. Dus wat dat onderdeel betreft hebben ze echt maar wat aangekloot imo.
Ik hou wel van die powerchicksquote:Op dinsdag 21 april 2015 10:30 schreef Vitwiz het volgende:
[..]
Precies, heerlijk wijf. Gaan we nog veel plezier aan beleven.
Sowieso zijn de vrouwen in GoT over het algemeen de baas over de mannen.quote:Op dinsdag 21 april 2015 14:13 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Ik hou wel van die powerchicksSowieso hebben de vrouwen in die familie meer ballen dan de mannen. Papa Tyrell is echt een slapjanus en Loras doet de laatste tijd ook niet veel meer dan met z'n enkels naar de Heer wijzen. Dat was nog ooit een goede ridder, maar de laatste tijd? Nee, neem dan Olenna en Margaery
BAM!
Ach, Aemon had toch wel op Jon Snow gestemd. Ergens vind ik het jammer dat Jon het aanbod om een Stark te worden wederom heeft afgeslagen, maar dit betekent natuurlijk wel dat we in de buurt van de Walkers blijven en de struggles met de wildlings meekrijgen.quote:Op dinsdag 21 april 2015 11:21 schreef 44rdbei het volgende:
Ben ik de enige die de stemming oneerlijk vond verlopen?
Iedereen moest stemmen, daarna werden alle stemmen geteld. Aemon ging pas stemmen toen bekend werd dat het een gelijke stand was tussen 2 van de 3.
Wat dat betreft was Tywin zo ongeveer de enige uitzondering inderdaad.quote:Op dinsdag 21 april 2015 14:25 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Sowieso zijn de vrouwen in GoT over het algemeen de baas over de mannen.
Denk dat hij weinig had in te brengen tegen Olenna.quote:Op dinsdag 21 april 2015 14:32 schreef Monolith het volgende:
[..]
Wat dat betreft was Tywin zo ongeveer de enige uitzondering inderdaad.
quote:Op dinsdag 21 april 2015 14:33 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Denk dat hij weinig had in te brengen tegen Olenna.
Kan het hier niet bekijken, maar ik meen me te herinneren dat zij precies kreeg wat ze wilde?quote:
Die bedoelde ik inderdaad.quote:
Nee. Olenna wilde Loras met Sansa laten trouwen. Tywin kwam er achter en stak er een stokje voor door Olenna te chanteren. Uiteindelijk trouwde Sansa met Tyrion en Cersei met Loras.quote:Op dinsdag 21 april 2015 14:35 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Kan het hier niet bekijken, maar ik meen me te herinneren dat zij precies kreeg wat ze wilde?
Ah ok, ik heb in elk geval een goed excuus om oude seizoenen terug te gaan kijken.quote:Op dinsdag 21 april 2015 14:36 schreef BeyondTheGreen het volgende:
[..]
Nee. Olenna wilde Loras met Sansa laten trouwen. Tywin kwam er achter en stak er een stokje voor door Olenna te chanteren. Uiteindelijk trouwde Sansa met Tyrion.
RIP aan de nabestaanden.quote:Op dinsdag 21 april 2015 14:46 schreef Rabieluh het volgende:
Laten we een moment stilstaan bij het feit dat deze vervelende hoer dood is.
[ afbeelding ]
The most beautiful girl in the seven kingdomsquote:
quote:Op dinsdag 21 april 2015 14:46 schreef Rabieluh het volgende:
Laten we een moment stilstaan bij het feit dat deze vervelende hoer dood is.
[ afbeelding ]
Goh, wie had dat verwacht van een schrijver die zichzelf feministisch noemt.quote:Op dinsdag 21 april 2015 14:25 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Sowieso zijn de vrouwen in GoT over het algemeen de baas over de mannen.
Kuthoer wel, maar wel mooie vrouw hoorquote:Op dinsdag 21 april 2015 17:34 schreef JR-Style-93 het volgende:
Shae is een kuthoer en niet eens mooi
Was dat vóór- of ná-dat hij een van de meest prominente vrouwelijke personages in zijn serie liet verkrachten door een steppenomade?quote:Op dinsdag 21 april 2015 17:48 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Goh, wie had dat verwacht van een schrijver die zichzelf feministisch noemt.
Ik volg de serie, niet the life and loves of GRRM.quote:Op dinsdag 21 april 2015 17:48 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Goh, wie had dat verwacht van een schrijver die zichzelf feministisch noemt.
En haar broer liet zeggen dat alle paarden er ook wel overheen kondenquote:Op dinsdag 21 april 2015 17:56 schreef Repelsteeltju het volgende:
[..]
Was dat vóór- of ná-dat hij een van de meest prominente vrouwelijke personages in zijn serie liet verkrachten door een steppenomade?
quote:Op dinsdag 21 april 2015 17:56 schreef Repelsteeltju het volgende:
[..]
Was dat vóór- of ná-dat hij een van de meest prominente vrouwelijke personages in zijn serie liet verkrachten door een steppenomade?
En je ziet hoe beide mannen zijn geëindigd en waar Danny nu is.quote:Op dinsdag 21 april 2015 18:00 schreef Fok-it het volgende:
[..]
En haar broer liet zeggen dat alle paarden er ook wel overheen konden
Keer een interview met hem gelezen daarover. Ik weet verder ook niet alles van hem.quote:Op dinsdag 21 april 2015 18:00 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Ik volg de serie, niet the life and loves of GRRM.
Daar heb je wel gelijk in ja, je zag naar mate de serie vorderde ook wel een dominante Danny naar Drogo toe al bijvquote:Op dinsdag 21 april 2015 18:02 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
[..]
En je ziet hoe beide mannen zijn geëindigd en waar Danny nu is.
[..]
Keer een interview met hem gelezen daarover. Ik weet verder ook niet alles van hem.
Serieus?quote:Op dinsdag 21 april 2015 18:02 schreef superniger het volgende:
Die Shea heeft wel goede porno gemaakt in het verleden.
Toe Shae. De steppenomade in kwestie stierf trots en overslagen aan ofwel een bacteriële infectie ofwel de zorgen van de onbetrouwbare heks die hij zijn neukertje binnen liet halen.quote:Op dinsdag 21 april 2015 18:02 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
En je ziet hoe beide mannen zijn geëindigd en waar Danny nu is.
Dat ze goeie porno heeft gemaakt verbaasd me eigenlijk meer dan dat ze porno heeft gemaakt.quote:Op dinsdag 21 april 2015 18:02 schreef superniger het volgende:
Die Shea heeft wel goede porno gemaakt in het verleden.
Vind er niks aan.quote:Op dinsdag 21 april 2015 17:55 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Kuthoer wel, maar wel mooie vrouw hoor
Aldus iemand die nog maagd is.quote:Op dinsdag 21 april 2015 18:37 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Vind er niks aan.
Loopt alleen maar chagrijnig rond.
-doe effe normaal JR-
HOERRRRRRRquote:Op dinsdag 21 april 2015 14:46 schreef Rabieluh het volgende:
Laten we een moment stilstaan bij het feit dat deze vervelende hoer dood is.
[ afbeelding ]
Dacht dat je het over Dany had.quote:Op dinsdag 21 april 2015 18:37 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Vind er niks aan.
Loopt alleen maar chagrijnig rond.
quote:
quote:
quote:
quote:
Inderdaad, redelijk wat materiaal van te vinden.quote:Op dinsdag 21 april 2015 18:02 schreef superniger het volgende:
Die Shea heeft wel goede porno gemaakt in het verleden.
Zeker goed te doen. Kan er ook aan liggen dat ze blijkbaar al is gestopt in 2002. Toen was ze nog een stuk jonger.quote:Op dinsdag 21 april 2015 18:13 schreef Repelsteeltju het volgende:
[..]
Toe Shae. De steppenomade in kwestie stierf trots en overslagen aan ofwel een bacteriële infectie ofwel de zorgen van de onbetrouwbare heks die hij zijn neukertje binnen liet halen.
[..]
Dat ze goeie porno heeft gemaakt verbaasd me eigenlijk meer dan dat ze porno heeft gemaakt.
Was een reactie op je post die Karina ge-edit heeft.quote:Op dinsdag 21 april 2015 19:16 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Want die kunnen niet beoordelen of een vrouw knap is?
Sowieso vind/vond ik van alle lords enkel Tywin en Roose Bolton gezag uitstralen. De rest zijn maar halve tamme eigenlijk. Robert straalde ook wel wat uit, maar die was vaker dronken dan nuchter.quote:Op dinsdag 21 april 2015 14:25 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Sowieso zijn de vrouwen in GoT over het algemeen de baas over de mannen.
Heb laatst nog wat scenes van Robert zitten terugkijken. Hij was inderdaad ook een baas met gezagquote:Op dinsdag 21 april 2015 21:43 schreef Funzel het volgende:
[..]
Sowieso vind/vond ik van alle lords enkel Tywin en Roose Bolton gezag uitstralen. De rest zijn maar halve tamme eigenlijk. Robert straalde ook wel wat uit, maar die was vaker dronken dan nuchter.
"Wear it in silence, or I will honor you again!"quote:Op dinsdag 21 april 2015 21:55 schreef Romanus het volgende:
[..]
Heb laatst nog wat scenes van Robert zitten terugkijken. Hij was inderdaad ook een baas met gezag, jammer dat hij een dronkenlap was.
Wederom? Ben ik iets vergeten?quote:Op dinsdag 21 april 2015 14:31 schreef Gezicht het volgende:
[..]
Ach, Aemon had toch wel op Jon Snow gestemd. Ergens vind ik het jammer dat Jon het aanbod om een Stark te worden wederom heeft afgeslagen, maar dit betekent natuurlijk wel dat we in de buurt van de Walkers blijven en de struggles met de wildlings meekrijgen.
Selmy en Lord Commander Mormont niet?quote:Op dinsdag 21 april 2015 21:43 schreef Funzel het volgende:
[..]
Sowieso vind/vond ik van alle lords enkel Tywin en Roose Bolton gezag uitstralen. De rest zijn maar halve tamme eigenlijk. Robert straalde ook wel wat uit, maar die was vaker dronken dan nuchter.
Helemaal gelijk in. Ergerde me dood aan haar personage en hoopte echt dat die eruit vloog.quote:Op dinsdag 21 april 2015 20:26 schreef Gezicht het volgende:
Vond Shae sowieso maar een saai personage, voegde niet veel meer toe dan wat struggles voor Tyrionn. Het enige enigszins belangrijke dat ze deed was het verraden van Tyrion.
Actrice had tevens een afschuwelijk accent (terwijl ik me daar normaal niet zo aan kan ergeren, vind het bij bijv. Carice veel minder storend) en ze kon überhaupt niet goed acteren.
Ik was in diepe rouw toen Joffrey doodgingquote:Op woensdag 22 april 2015 06:36 schreef RickoKun het volgende:
[..]
Helemaal gelijk in. Ergerde me dood aan haar personage en hoopte echt dat die eruit vloog.
Dat had ik bij King Joffrey een stuk minder, omdat ik ervan houdde om hem te haten. Maarja die knaap speelde dan ook erg goed!
Shae had gewoon in de pornoindustrie moeten blijven, want normaal acteren is geen succes.quote:Op woensdag 22 april 2015 06:36 schreef RickoKun het volgende:
[..]
Helemaal gelijk in. Ergerde me dood aan haar personage en hoopte echt dat die eruit vloog.
Dat had ik bij King Joffrey een stuk minder, omdat ik ervan houdde om hem te haten. Maarja die knaap speelde dan ook erg goed!
Pijn aan mijn ogen!quote:Op woensdag 22 april 2015 06:36 schreef RickoKun het volgende:
[..]
... omdat ik ervan houdde om hem te haten...
Moet je eens Gegen die Wand of Die Fremde kijken, top films!quote:Op woensdag 22 april 2015 08:32 schreef Spooky4u het volgende:
[..]
Shae had gewoon in de pornoindustrie moeten blijven, want normaal acteren is geen succes.
Echt niet. Olenna had 'm bij de incest-ballen.quote:Op dinsdag 21 april 2015 14:35 schreef Monolith het volgende:
[..]
Die bedoelde ik inderdaad.
Ik meen mij te herinneren dat die op punten naar Tywin ging.
Ik irriteerde me ook aan t acteren van Shae in GOT. Vreselijk.quote:Op woensdag 22 april 2015 09:48 schreef Karstman het volgende:
[..]
Moet je eens Gegen die Wand of Die Fremde kijken, top films!
Zoals gezegd kreeg Tywin gewoon wat hij wou, dus dat lijkt me een wat gekleurde interpretatie.quote:Op woensdag 22 april 2015 10:07 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Echt niet. Olenna had 'm bij de incest-ballen.
Mwah, ik weet het niet; ze speelde wel een hoertje waarbij het dubieus is of ze nou WEL of GEEN gevoelens voor Tyrion zou hebben. Is het oprecht, of is het puur een hoer die doet alsof ze smoorverliefd op "my lion" is?quote:Op woensdag 22 april 2015 08:32 schreef Spooky4u het volgende:
[..]
Shae had gewoon in de pornoindustrie moeten blijven, want normaal acteren is geen succes.
Heeft Ned dat hem niet ook ooit aangeboden? Anders vergis ik me.quote:Op dinsdag 21 april 2015 22:45 schreef tostitomaatkaas het volgende:
[..]
Wederom? Ben ik iets vergeten?
Niet in de series. Hij zou Jon vertellen wie zijn moeder was als hij terug zou komen uit Kings Landing.quote:Op woensdag 22 april 2015 10:45 schreef Gezicht het volgende:
[..]
Heeft Ned dat hem niet ook ooit aangeboden? Anders vergis ik me.
Eens. Shae was geen Tywin qua acteerwerk maar dat gezeur om haar vind ik onterecht. Voor iemand die voorheen alleen dicks to the mouth nam vind ik dat ze zich prima heeft geweerd in een TV serie.quote:Op woensdag 22 april 2015 10:40 schreef ToT het volgende:
[..]
Mwah, ik weet het niet; ze speelde wel een hoertje waarbij het dubieus is of ze nou WEL of GEEN gevoelens voor Tyrion zou hebben. Is het oprecht, of is het puur een hoer die doet alsof ze smoorverliefd op "my lion" is?
Het was een egocentrische bitch, maar ze overstelpte hem wel met ontzettend veel liefde wat hij nooit gekend heeft. Was hij blind voor haar acteerwerk als hoer zijnde, of was ze echt een ander persoon geworden dankzij hem?
Gezien hoe makkelijk na haar verraad overstapte naar zijn papa, leek het dus in ieder geval wel voor een groot deel allemaal nep geweest te zijn.
En tja, dan past het houterige acteerwerk en het egocentrische gedrag er wel heel erg goed bij!
Dit was niet haar eerste non-porn rol hoorquote:Op woensdag 22 april 2015 13:14 schreef ems. het volgende:
[..]
Eens. Shae was geen Tywin qua acteerwerk maar dat gezeur om haar vind ik onterecht. Voor iemand die voorheen alleen dicks to the mouth nam vind ik dat ze zich prima heeft geweerd in een TV serie.
Het was ook niet bedoelt als excuus, ik wilde gewoon even vulgair zijn.quote:Op woensdag 22 april 2015 13:32 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Dit was niet haar eerste non-porn rol hoor
Dus dat "eerder alleen dicks to the mouth" is geen excuus.
Vooruit danquote:Op woensdag 22 april 2015 13:33 schreef ems. het volgende:
[..]
Het was ook niet bedoelt als excuus, ik wilde gewoon even vulgair zijn.
Ik lees het nu ook terugquote:
quote:Op woensdag 22 april 2015 10:45 schreef Gezicht het volgende:
[..]
Heeft Ned dat hem niet ook ooit aangeboden? Anders vergis ik me.
En voor zover ik me het herinner, ook niet in de boekenquote:Op woensdag 22 april 2015 11:39 schreef muhahaha het volgende:
[..]
Niet in de series. Hij zou Jon vertellen wie zijn moeder was als hij terug zou komen uit Kings Landing.
Zoveel lords of leenmannen zijn er geloof ik ook niet in de serie. Momenteel is alleen de Lord of Highgarden in Kings Landing. Stannis is of was Lord of Dragonstone, maar wie weet hoe lang dat nog duurt. We volgen nu vooral de familie van lords, vroegere lords en nieuwbakken lords.quote:Op dinsdag 21 april 2015 21:43 schreef Funzel het volgende:
[..]
Sowieso vind/vond ik van alle lords enkel Tywin en Roose Bolton gezag uitstralen. De rest zijn maar halve tamme eigenlijk. Robert straalde ook wel wat uit, maar die was vaker dronken dan nuchter.
En de nieuwe Lord Commander Jon Snowquote:Op woensdag 22 april 2015 18:54 schreef Repelsteeltju het volgende:
[..]
Zoveel lords of leenmannen zijn er geloof ik ook niet in de serie. Momenteel is alleen de Lord of Highgarden in Kings Landing. Stannis is of was Lord of Dragonstone, maar wie weet hoe lang dat nog duurt. We volgen nu vooral de familie van lords, vroegere lords en nieuwbakken lords.
ellariaquote:Op woensdag 22 april 2015 11:28 schreef Michellee het volgende:
Ik vind de weduwe van Oberyn behoorlijk irritant. (en heel slecht uitzien)
quote:Op woensdag 22 april 2015 21:17 schreef JaqenHghar het volgende:
Geen Kill Bill achtige moordpartij in het steegje
Gevalletje :quote:Op woensdag 22 april 2015 20:12 schreef Slayage het volgende:
[..]
ellariadie nek
![]()
[ link | afbeelding ]
the honorable ned starkquote:Op donderdag 23 april 2015 00:24 schreef Awsom het volgende:
Net die aflevering uit S01 gezien waarin Robert Baratheon de pijp uit gaat. Blijft toch tof om zo'n bijna-rijkscoupe te zien van Ned
ze zag er in Rome een stuk leuker uit. Al komt die serie ook alweer uit 2004-2007quote:Op woensdag 22 april 2015 20:12 schreef Slayage het volgende:
[..]
ellariadie nek
![]()
[ link | afbeelding ]
Robert <3quote:Op donderdag 23 april 2015 00:24 schreef Awsom het volgende:
Net die aflevering uit S01 gezien waarin Robert Baratheon de pijp uit gaat. Blijft toch tof om zo'n bijna-rijkscoupe te zien van Ned
Vergeet Ludo Sanders niet. Je hebt toch nog een badguy nodig.quote:Op donderdag 23 april 2015 02:12 schreef ems. het volgende:
[..]
Robert <3
Eigenlijk had het verhaal moeten zijn dat dany trots deed en dat hij haar gezicht insloeg met z'n hamer. En dat het dan Stannis vs Robert vs Jon the snowdragon was.
Ja, en Paul de Leeuw, die had ook gewoon in Kingslanding moeten blijven met Dr. House' Mini-Me.quote:Op donderdag 23 april 2015 08:55 schreef TheThirdMark het volgende:
[..]
Vergeet Ludo Sanders niet. Je hebt toch nog een badguy nodig.
quote:Op donderdag 23 april 2015 08:55 schreef TheThirdMark het volgende:
[..]
Vergeet Ludo Sanders niet. Je hebt toch nog een badguy nodig.
Heel Westeros vs. White Walkers?quote:Op donderdag 23 april 2015 13:01 schreef De-Hamster het volgende:
Enige clash die mogelijk is, is evt. Lannister met behulp van Tyrell (of andersom) tegen Stannis. Greyjoy/Bolton/the Vale zie ik eigenlijk niet als mogelijke oorlogspartners.
Ja, die zijn op puppytraining geweest en luisteren heel goed naar hun moeder.quote:Op donderdag 23 april 2015 14:28 schreef De-Hamster het volgende:
Zijn de White Walkers niet heel eenvoudig uit te schakelen met enkel alleen al de draken van Deanarys?
Die draken hoeven het toch ook niet van de mam te doen, wellicht herkennen ze zelf al het gevaar in de White Walkers.quote:Op donderdag 23 april 2015 14:40 schreef Spooky4u het volgende:
[..]
Ja, die zijn op puppytraining geweest en luisteren heel goed naar hun moeder.
Ik denk niet dat GRRM zelf al weet hoe het gaat aflopen, als het überhaupt al ooit afloopt.quote:Op donderdag 23 april 2015 14:53 schreef Spooky4u het volgende:
Dus heel Westeros moet maar hopen dat de draken het snappen? Ik begrijp je punt, maar ik denk niet dat GRRM het zo makkelijk gaat maken. Dan zullen de WW's eerst mama moeten doden om ze boos te maken ofzo. Zoals ze nu zijn maken ze alles af behalve hun moeder.
Zo'n smirking whore from Highgarden kop, bedoel je?quote:Op donderdag 23 april 2015 15:05 schreef Maanvis het volgende:
marjorie krijgt steeds meer zo'n pepkop... valt jullie dat ook op?
nee een kop alsof de actrice die haar speelt heel veel drugs gebruiktquote:Op donderdag 23 april 2015 15:12 schreef ToT het volgende:
[..]
Zo'n smirking whore from Highgarden kop, bedoel je?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |