Je tante was ook een smerige crackhoer.quote:Op maandag 20 april 2015 14:05 schreef clumsy_clown het volgende:
[..]
Doe ff een vermanend woordje in FC, smegma.
Zo neem ik aanstoot aan die slotpost. M'n tante is overleden aan tyfus.
ooooooooooooooooooooooooooooooooooOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOooooooooooooooooooooooooooooooooo snapquote:Op maandag 20 april 2015 14:08 schreef smegmanus het volgende:
[..]
Je tante was ook een smerige crackhoer.
Echte baas van FOK! is Ted, dat weet iedereen.quote:Op maandag 20 april 2015 14:11 schreef kaasplankje het volgende:
[..]
heb net ff dm gestuurd aan danny
de baas van fok weetje
dankje man dit apreccieer ikquote:Op maandag 20 april 2015 14:11 schreef fathank het volgende:
[..]
Echte baas van FOK! is Ted, dat weet iedereen.
Snakey komt zo terug van het strand. Ik belde em witheet op. Hij zei dat ik me geen zorgen moest maken en dat hij er wel ff hoogstpersoonlijk voor zou zorgen dat er rake klappen vielen achter de schermenquote:Op maandag 20 april 2015 14:11 schreef kaasplankje het volgende:
[..]
heb net ff dm gestuurd aan danny
de baas van fok weetje
Hahaha. Hah. Hah.quote:Op maandag 20 april 2015 14:08 schreef smegmanus het volgende:
[..]
Je tante was ook een smerige crackhoer.
Handelde je tante in zoutzuur?quote:Op maandag 20 april 2015 14:23 schreef clumsy_clown het volgende:
[..]
Hahaha. Hah. Hah.
Hey ik hoop niet dat het gebeurt hoor, maar mócht je ooit aangevallen worden met zoutzuur, denk ik niet dat het iets met deze post te maken zal hebben.
mn vriendje was met mij. Was alleen maar liefdequote:Op maandag 20 april 2015 14:27 schreef fathank het volgende:
Hoe is het met je woede-uitbarstingen? Nog een beetje para geweest dit weekend?
Ff stinkie vragen vanavond. Moet hij hetwel ff via dm vertellen, anders is het freestinkiequote:Op maandag 20 april 2015 14:28 schreef Weissman het volgende:
Ik vraag me trouwens af wat smeggie tegen foppie heeft gezegd achter de schermen
quote:Op maandag 20 april 2015 14:23 schreef clumsy_clown het volgende:
[..]
Hahaha. Hah. Hah.
Hey ik hoop niet dat het gebeurt hoor, maar mócht je ooit aangevallen worden met zoutzuur, denk ik niet dat het iets met deze post te maken zal hebben.
lastig bij hem om te zien of zn ogen open of dicht zijn xDquote:
Hm. Tijd om een kloon aan te maken die slank lijkt.quote:Op maandag 20 april 2015 14:43 schreef Awesome_ het volgende:
nee geintje word wel tijd dat ik me weer open ga stellen voor de ladies
dm me
hey slanky_clownquote:Op maandag 20 april 2015 14:45 schreef clumsy_clown het volgende:
[..]
Hm. Tijd om een kloon aan te maken die slank lijkt.
quote:Op maandag 20 april 2015 14:45 schreef Awesome_ het volgende:
denk dat dat er dik bovenop ligt dat jij dat dan bent
dik erbovenop ligt
quote:
quote:
quote:
dat valt vast zwaar XDXDquote:Op maandag 20 april 2015 14:45 schreef Awesome_ het volgende:
denk dat dat er dik bovenop ligt dat jij dat dan bent
dik erbovenop ligt
en bedankt. Kan al niet eens meer naar de gym zonder iets te missenquote:Op maandag 20 april 2015 14:08 schreef Awesome_ het volgende:
inb4 stinkie die weer de boot heeft gemist xD
Comedy = tragedy + timequote:Op maandag 20 april 2015 14:53 schreef stinkie het volgende:
Weten jullie wie de boot niet gemist hebben? Die vluchtelingen die verzopen zijn. Van zuurstof gebrek loop je ook blauw aan he. Net als die mods .....
Die week van de tietpaniek paar moeilijke eetbuien gehad, not gonna lie. Maar verder nog steeds progressie ja. Teller staat sinds 15 dec op -11,3quote:Op maandag 20 april 2015 14:51 schreef Awesome_ het volgende:
Clumsy waar staat de teller nu op
maken we nog btje progress of hoe zit dat
srs
quote:Op maandag 20 april 2015 14:45 schreef Awesome_ het volgende:
denk dat dat er dik bovenop ligt dat jij dat dan bent
dik erbovenop ligt
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |