Link naar vorige delen:quote:De farmaceutische industrie is een hot topic, voor en tegenstanders van deze tak van sport raken altijd in felle discussies over het nut van deze industrie. Maken ze mensen beter of juist zieker?
Dus discussieer hier over dit onderwerp in het licht van BNW
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Go!
Over Homeopatie
Maken we even een gedachten experiment,
We gaan even de assumptie aan dat water daadwerkelijk de magische geheugeneigenschap heeft. En we gaan Oscillococcinum maken.
We slachten een eend en nemen wat van zijn hart en lever en laten dit 40 dagen trekken. We filteren en vriesdrogen dat, en gaan het verdunnen. We nemen wat water, en voegen het er aan toe, schudden, nemen een beetje van de oplossing en verdunnen het verder met water. Dit herhalen we tot we de onvoorstelbare verdunning hebben van 10-400
Nu vraag ik me af, hoe weet je nu wat je verdunt hebt? De eendenlever? Ja, maar hoe zit het met de verontreinigingen van het water? Je hebt een plek waar je aan het gieten en aan het verdunnen bent, de lucht zit daar vol met stof, bacteriën, virussen, schimmels ja zelfs algensporen.
Zelfs in de modernste chipfabrieken is men maar tot een bepaalde graad in staat alles uit de lucht te halen. En het water dan? Hoe wil je weten dat je water geen andere sporenelementen bevat? Of heeft bevat? Water is bijna zo oud als het universum, en heeft dus aardig wat bedgenoten gehad in het bestaan.
En de flessen waarin je aan het verdunnen bent?
Allemaal brengen ze sporen mee, al zei het gering
Dat de Eendenlever een actief element is in de griepmedicatie is dus niet alleen vanwege de verdunning onwaarschijnlijk, maar ook omdat je vrijwel onmogelijk kan weten wat er nog meer oneindig verdunt is.
En dan heb je zo je best gedaan je bereiding zuiver te houden binnen bepaalde limieten en dan doe je die oplossing op suiker, suiker is hygroscopisch en trekt vocht uit de lucht. Heeft dat vocht ook een geheugen en wat staat daar in? Je Oscillococcinum gaat plastic buisjes in.
Die verpakking ademt in en uit bij veranderingen in luchtdruk, ja dat is weinig, maar meer dan 10-400
Mensen maken het open en nemen er 2 op hun vochtige hand (zweet) waar weer allerlei zaken oneindig in verdunt zijn en nemen het in hun mond, dat speeksel en je lichaamsvocht bevat ook allerlei oneindige verdunningen
1. Hoe weet je dat je werkzame stof degene is die de werking doet, en niet een van de verontreinigingen die je mee verdunt?
2. Hoe is kwaliteitscontrole mogelijk bij de fabricage van homeopatische middelen, als de verdunningen zo groot zijn dat er van je werkzame stof niets meer inzit?
3. Waarom is de werking nooit aangetoond bij gedegen dubbelblind onderzoek?
4. Hoe weet je objectief dat het werkt en wat er werkt als je daar geen onderzoek naar doet?
Bij homeopatie hebben we het over oplossingen van 10 -60 tot 10 -400.
Een oplossing van 10-60 is een verdunning die een even grote verdunning als 1 molecule actieve stof in 20.000.000.000.000 keer de inhoud van alle oceanen.
Oscillococcinum is een mooi voorbeeld van een homeopatisch middel, verdunde eendenhart en lever met een verdunning van 1 tot 10 -400
Hoe verdunt is dat?
Nu, als je 1 atoom van een eendenhart en lever zou nemen en je verdunt dat op het gehele universum is dat een verdunning van 1 op 10 -80
Dus, Oscillococcinum is volgens eigen opgave van de fabrikant, eendenhart en eendenlever zodanig verdunt dat het 1atoom is op 10 320 keer het universum
Dat is een 1 met 320 nullen erachter maal alle atomen in het universum, en 1 daarvan is van het eendenextract.
Geloof je werkelijk dat dit de werkzame stof is?![]()
Waar waren we, oh ja, geld verdienen is het kenmerk van fraude, oplichters en moordenaars. Maar niet voor homeopathische middelen en kruidenverkopers, want die zijn per definitie superduper OK!![]()
Als je niet met kritiek om kunt gaan en geen discussie wil over homeopathie gebruik dan vooral geen bron wat als portal gebruikt word voor homeopathie reclame.quote:Op vrijdag 17 april 2015 12:23 schreef Japie77 het volgende:
Ik zie het alweer, de hele Pharma politie springt er weer op als er iemand ook maar iets van kritiek durft te leveren op Big Pharma.
Maar af en toe betekend bij jou dus niet alle schimmels en bacterien?
[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 17-04-2015 12:28:31 ]![]()
nou ja, de discussie ging over extraxctie van wietolie, dat homeopathie er dan bijgesleept moet worden is ook wel weer flauw natuurlijk04-08-11, 02-02-12, 20-06-14, 13-08-15![]()
Homeopathische pijnbestrijders, 50 tabletten met niets:
http://www.bol.com/nl/p/h(...)el/9200000005932340/
11,49
paracetamol 50 st.:
https://www.kruidvat.nl/k(...)mg-tabletten/p/24305
0.99
Wie zijn hier de grootste graaiers?![]()
Ja als die kritiek niet terecht is...quote:Op vrijdag 17 april 2015 12:23 schreef Japie77 het volgende:
Ik zie het alweer, de hele Pharma politie springt er weer op als er iemand ook maar iets van kritiek durft te leveren op Big Pharma.Egregious professor of Cruel and Unusual Geography
Onikaan ni ov dovah![]()
LOL. Wat is dit nou weer voor belachelijke vergelijking?quote:Op vrijdag 17 april 2015 12:33 schreef .SP. het volgende:
Homeopathische pijnbestrijders, 50 tabletten met niets:
http://www.bol.com/nl/p/h(...)el/9200000005932340/
11,49
paracetamol 50 st.:
https://www.kruidvat.nl/k(...)mg-tabletten/p/24305
0.99
Wie zijn hier de grootste graaiers?Feyenoord!![]()
Nou nee, eerder plantenextracten vs synthese van de werkzame stof.quote:Op vrijdag 17 april 2015 12:27 schreef .SP. het volgende:
Waar waren we, oh ja, geld verdienen is het kenmerk van fraude, oplichters en moordenaars. Maar niet voor homeopathische middelen en kruidenverkopers, want die zijn per definitie superduper OK!Egregious professor of Cruel and Unusual Geography
Onikaan ni ov dovah![]()
Ah ja alle kritiek op Big Pharma is onterecht. Sorry even vergeten.quote:Op vrijdag 17 april 2015 12:33 schreef ATuin-hek het volgende:
[..]
Ja als die kritiek niet terecht is...
Feyenoord!![]()
Over geld en corruptie en arggghhh, als je dat niet inziet.....quote:Op vrijdag 17 april 2015 12:34 schreef Japie77 het volgende:
[..]
LOL. Wat is dit nou weer voor belachelijke vergelijking?![]()
Nou ben jij de troll uit aan het hangen Japiequote:Op vrijdag 17 april 2015 12:34 schreef Japie77 het volgende:
[..]
Ah ja alle kritiek op Big Pharma is onterecht. Sorry even vergeten.
Egregious professor of Cruel and Unusual Geography
Onikaan ni ov dovah![]()
Even gemistquote:Op vrijdag 17 april 2015 12:34 schreef ATuin-hek het volgende:
[..]
Nou nee, eerder plantenextracten vs synthese van de werkzame stof.![]()
Wat in het feedback topic begon.quote:Egregious professor of Cruel and Unusual Geography
Onikaan ni ov dovah![]()
D4 kan ik nog inkomen (nou ja, het is denk ik niet onmogelijk om er nog werkzame stof in te vinden) en er zijn natuurlijk duurdere pijnbestrijders te vindenquote:Op vrijdag 17 april 2015 12:33 schreef .SP. het volgende:
Homeopathische pijnbestrijders, 50 tabletten met niets:
http://www.bol.com/nl/p/h(...)el/9200000005932340/
11,49
paracetamol 50 st.:
https://www.kruidvat.nl/k(...)mg-tabletten/p/24305
0.99
Wie zijn hier de grootste graaiers?
04-08-11, 02-02-12, 20-06-14, 13-08-15![]()
Bepaald soort medicijnen in de apotheek:quote:Op vrijdag 17 april 2015 12:34 schreef .SP. het volgende:
[..]
Over geld en corruptie en arggghhh, als je dat niet inziet.....
10.000 euro
Zaadjes wiet:
2,95
Zo kan ik ook wel wat leuke vergelijkingen bedenken.Feyenoord!![]()
Ik ben helemaal voor het gebruik van marihuana, maar het is natuurlijk geen geneesmiddel.quote:Op vrijdag 17 april 2015 12:40 schreef Japie77 het volgende:
[..]
Bepaald soort medicijnen in de apotheek:
10.000 euro
Zaadjes wiet:
2,95
Zo kan ik ook wel wat leuke vergelijkingen bedenken.The only limit is your own imagination
Ik ben niet gelovig aangelegd en maak daarin geen onderscheid tussen dominees, imams, scharenslieps, autohandelaren, politici en massamedia
Waarom er geen vliegtuig in het WTC vloog![]()
Waarom zijn er dan bepaalde pharmaceutische bedrijven die het wel als geneesmiddel verkopen?quote:Op vrijdag 17 april 2015 12:45 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Ik ben helemaal voor het gebruik van marihuana, maar het is natuurlijk geen geneesmiddel.Feyenoord!![]()
o jawel hoor, pijnbestrijding bij chemo bijvoorbeeld, glaucoom, neuropatische pijn bij AIDS etc.quote:Op vrijdag 17 april 2015 12:45 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Ik ben helemaal voor het gebruik van marihuana, maar het is natuurlijk geen geneesmiddel.04-08-11, 02-02-12, 20-06-14, 13-08-15![]()
Eens, al is het wel een prima pijnstiller voor veel mensen.quote:Op vrijdag 17 april 2015 12:45 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Ik ben helemaal voor het gebruik van marihuana, maar het is natuurlijk geen geneesmiddel.
al gebruik ik het liever recreatief![]()
Jij kent een pijnstiller van 10.000 euro?quote:Op vrijdag 17 april 2015 12:40 schreef Japie77 het volgende:
[..]
Bepaald soort medicijnen in de apotheek:
10.000 euro
Zaadjes wiet:
2,95
Zo kan ik ook wel wat leuke vergelijkingen bedenken.Egregious professor of Cruel and Unusual Geography
Onikaan ni ov dovah![]()
Als die zaadjes wiet hetzelfde effect hebben als dat dure medicijn zou je een punt (kunnen) hebbenquote:Op vrijdag 17 april 2015 12:40 schreef Japie77 het volgende:
[..]
Bepaald soort medicijnen in de apotheek:
10.000 euro
Zaadjes wiet:
2,95
Zo kan ik ook wel wat leuke vergelijkingen bedenken.![]()
Pijnbestrijding en -verzachting is geen genezing.quote:Op vrijdag 17 april 2015 12:46 schreef Japie77 het volgende:
[..]
Waarom zijn er dan bepaalde pharmaceutische bedrijven die het wel als geneesmiddel verkopen?The only limit is your own imagination
Ik ben niet gelovig aangelegd en maak daarin geen onderscheid tussen dominees, imams, scharenslieps, autohandelaren, politici en massamedia
Waarom er geen vliegtuig in het WTC vloog![]()
Dat klopt, maar het valt alsnog onder de noemer geneesmiddel. Je zou het misschien beter medicijn moeten noemen, maar goed.quote:Op vrijdag 17 april 2015 12:48 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Pijnbestrijding en -verzachting is geen genezing.Egregious professor of Cruel and Unusual Geography
Onikaan ni ov dovah![]()
Het doodt ook kankercellen.quote:Op vrijdag 17 april 2015 12:48 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Pijnbestrijding en -verzachting is geen genezing.Feyenoord!![]()
Of chemotherapie. Alleen doden chemotherapie en een handgun veel meer en de stoffen in hennep doden ALLEEN de kankercellen.quote:Feyenoord!![]()
Heb jij dit trouwens al gezien?quote:Op vrijdag 17 april 2015 12:48 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Pijnbestrijding en -verzachting is geen genezing.
Feyenoord!![]()
Hoe weet jij dat zo zeker?quote:Op vrijdag 17 april 2015 12:54 schreef Japie77 het volgende:
[..]
Of chemotherapie. Alleen doden chemotherapie en een handgun veel meer en de stoffen in hennep doden ALLEEN de kankercellen.Egregious professor of Cruel and Unusual Geography
Onikaan ni ov dovah![]()
humira kost wel 20.000 per jaarquote:Op vrijdag 17 april 2015 12:47 schreef ATuin-hek het volgende:
[..]
Jij kent een pijnstiller van 10.000 euro?
04-08-11, 02-02-12, 20-06-14, 13-08-15![]()
in vitro heeft het wel effect, dus je kunt best stellen dat het cellen dood, of het effectief is in klinische studies moet nog blijken, een handgun is effectief ja, maar heft wat bijwerkingenquote:04-08-11, 02-02-12, 20-06-14, 13-08-15![]()
Nee, heb alleen mobiel. Zal het kijken als ik weer wifi heb.quote:The only limit is your own imagination
Ik ben niet gelovig aangelegd en maak daarin geen onderscheid tussen dominees, imams, scharenslieps, autohandelaren, politici en massamedia
Waarom er geen vliegtuig in het WTC vloog![]()
Dat zit toch in de afweer modulerende hoek?quote:Egregious professor of Cruel and Unusual Geography
Onikaan ni ov dovah![]()
ja rheumatoid arthritis, ankylosing spondylitis etc.quote:Op vrijdag 17 april 2015 13:06 schreef ATuin-hek het volgende:
[..]
Dat zit toch in de afweer modulerende hoek?04-08-11, 02-02-12, 20-06-14, 13-08-15![]()
Zijn er überhaupt resultaten dat marihuana iets kan genezen?
En neen, ik bedoel niet het verzachten van pijn.
Er is op zich wel een topic over te maken, wiet/cannabis schijnt een zondebok te zijn geweest van belangen.
Meen ooit iets gelezen te hebben over een persoon in de papier industrie die dankzij de opkomst van de hennepplant zijn winsten zag dalen, of daar bang voor was.
En vanaf dat punt is er een lastercampagne begonnen tegen het plantje.
Ook leuk.
List of United States politicians who admit to cannabis useYou have to stop the Q-tip when there's resistance!![]()
Klopt helemaal. Hennep is op een gegeven moment in het verdomhoekje gezet door papierbaronnen. En daar zit het nog steeds. Ook weer een mooi complot. Mag iemand een mooi topic van maken.quote:Op vrijdag 17 april 2015 13:16 schreef schommelstoel het volgende:
Zijn er überhaupt resultaten dat marihuana iets kan genezen?
En neen, ik bedoel niet het verzachten van pijn.
Er is op zich wel een topic over te maken, wiet/cannabis schijnt een zondebok te zijn geweest van belangen.
Meen ooit iets gelezen te hebben over een persoon in de papier industrie die dankzij de opkomst van de hennepplant zijn winsten zag dalen, of daar bang voor was.
En vanaf dat punt is er een lastercampagne begonnen tegen het plantje.
Ook leuk.
List of United States politicians who admit to cannabis useFeyenoord!![]()
Is volop onderzocht al en zijn ze nog erg druk mee bezig. Mooie docu tip Bud Buddies:quote:
Feyenoord!![]()
Dat kun je ook niet meer stellen, medische wereld (waaronder ook de door jouw verfoeide big pharma) gebruikt het en doet er onderzoek naar. Hennep (wat als concurrent werd gezien voor papier) word gebruikt voor o.a. dashboards van auto's ter vervanging van kunststof (en zo zijn er wel meer producten) en cannabis wordt steeds meer gelegaliseerd.quote:Op vrijdag 17 april 2015 13:21 schreef Japie77 het volgende:
[..]
Klopt helemaal. Hennep is op een gegeven moment in het verdomhoekje gezet door papierbaronnen. En daar zit het nog steeds. Ook weer een mooi complot. Mag iemand een mooi topic van maken.
Het zit dus allang niet meer in het verdomhoekje behalve dan bij politici die net zo goed kunnen beargumenteren als de gemiddelde "waarheidszoeker" hier. Maar blijf vooral geloven.![]()
veruit de meeste geneesmiddelen genezen niet maar bestrijden symptomen, dus dat op zich hoeft geen argumentatie te zijnquote:Op vrijdag 17 april 2015 13:16 schreef schommelstoel het volgende:
Zijn er überhaupt resultaten dat marihuana iets kan genezen?
En neen, ik bedoel niet het verzachten van pijn.
Er is op zich wel een topic over te maken, wiet/cannabis schijnt een zondebok te zijn geweest van belangen.
Meen ooit iets gelezen te hebben over een persoon in de papier industrie die dankzij de opkomst van de hennepplant zijn winsten zag dalen, of daar bang voor was.
En vanaf dat punt is er een lastercampagne begonnen tegen het plantje.
Ook leuk.
List of United States politicians who admit to cannabis use04-08-11, 02-02-12, 20-06-14, 13-08-15![]()
Ja dat klopt, daar heb je een punt.quote:Op vrijdag 17 april 2015 13:27 schreef Re het volgende:
[..]
veruit de meeste geneesmiddelen genezen niet maar bestrijden symptomen, dus dat op zich hoeft geen argumentatie te zijn
Maar ik vraag het, omdat je op vele pro site's het ziet staan als werkelijk geneesmiddel.
En dan even de verzamelterm 'geneesmiddel' daargelaten.
Dat zijn dus eigenlijk beweringen die ze nog niet kunnen waarmaken.
Wat in mijn ogen mensen weer valse hoop kan geven.You have to stop the Q-tip when there's resistance!![]()
Heb je daar ook een leuke paper van?quote:Op vrijdag 17 april 2015 13:22 schreef Japie77 het volgende:
[..]
Is volop onderzocht al en zijn ze nog erg druk mee bezig. Mooie docu tip Bud Buddies:Egregious professor of Cruel and Unusual Geography
Onikaan ni ov dovah![]()
het ligt idd aan de definitie van geneesmiddel denk ik, een verkeerde term die in zichzelf een verwachting creeertquote:Op vrijdag 17 april 2015 13:33 schreef schommelstoel het volgende:
[..]
Ja dat klopt, daar heb je een punt.
Maar ik vraag het, omdat je op vele pro site's het ziet staan als werkelijk geneesmiddel.
En dan even de verzamelterm 'geneesmiddel' daargelaten.
Dat zijn dus eigenlijk beweringen die ze nog niet kunnen waarmaken.
Wat in mijn ogen mensen weer valse hoop kan geven.04-08-11, 02-02-12, 20-06-14, 13-08-15![]()
Precies.quote:Op vrijdag 17 april 2015 13:35 schreef Re het volgende:
[..]
het ligt idd aan de definitie van geneesmiddel denk ik, een verkeerde term die in zichzelf een verwachting creeert
Wat mij ook weer doet denken aan de persoon die beweerde genezen te zijn van kanker door een noten dieet.
Wat mij weer op de vraag brengt, is die man nu nog altijd genezen, of had het alleen een remmende werking?
En is de betreffende persoon te snel met conclusies aankomen om die beweringen de wereld in te helpen.
Ik weet verder niet veel van dit verhaal, ooit eens vaag wat over gelezen/gehoord.
Aangezien dit in bnw is, zal er vast wel iemand zijn die meer weet over dit verhaalYou have to stop the Q-tip when there's resistance!![]()
Heb je net een docu gegeven. Ga die maar kijken.quote:Op vrijdag 17 april 2015 13:35 schreef ATuin-hek het volgende:
[..]
Heb je daar ook een leuke paper van?
Feyenoord!![]()
Dat is geen paperquote:Op vrijdag 17 april 2015 14:11 schreef Japie77 het volgende:
[..]
Heb je net een docu gegeven. Ga die maar kijken.
Egregious professor of Cruel and Unusual Geography
Onikaan ni ov dovah![]()
nou ja, de meeste chemo (de standaard cis-platin bijvoorbeeld) doden snel delende cellen, die maken geen onderscheid tussen gezonde cellen en kankercellen.quote:04-08-11, 02-02-12, 20-06-14, 13-08-15![]()
Ja dat weet ik. Volgens Japie maakt hennep dat onderscheid wel.quote:Op vrijdag 17 april 2015 14:24 schreef Re het volgende:
[..]
nou ja, de meeste chemo (de standaard cis-platin bijvoorbeeld) doden snel delende cellen, die maken geen onderscheid tussen gezonde cellen en kankercellen.Egregious professor of Cruel and Unusual Geography
Onikaan ni ov dovah![]()
Wat en klinklare onzin durf jij toch te schrijven. Sterker nog, Ik durf te beweren dat als je hennep rookt dat je GEEN ENKELE kanker cel zal doden.quote:Op vrijdag 17 april 2015 12:54 schreef Japie77 het volgende:
[..]
Of chemotherapie. Alleen doden chemotherapie en een handgun veel meer en de stoffen in hennep doden ALLEEN de kankercellen.![]()
beetje deductisch te werk gaan dan moet het op zich wel verdedigbaar zijn, mensen gebruiken al eeuwen lang hennep, de effecten op delende cellen lijkt me wel miniem. Maar dat zal je toch echt in een (pre)klinische studie moeten gaan testenquote:Op vrijdag 17 april 2015 14:26 schreef ATuin-hek het volgende:
[..]
Ja dat weet ik. Volgens Japie maakt hennep dat onderscheid wel.04-08-11, 02-02-12, 20-06-14, 13-08-15![]()
het gaat dan ook niet om roken maar om iets in pilvorm, en in vitro zijn wel degelijk positieve effecten op kankercellen gevonden, zo moeilijk is dat toch niet te accepterenquote:Op vrijdag 17 april 2015 14:31 schreef WeerWachtwoordVergeten het volgende:
[..]
Wat en klinklare onzin durf jij toch te schrijven. Sterker nog, Ik durf te beweren dat als je hennep rookt dat je GEEN ENKELE kanker cel zal doden.04-08-11, 02-02-12, 20-06-14, 13-08-15![]()
Haha. Wie heeft het over roken gehad? Het gaat om bepaalde stoffen in hennep genaamd cannabinoiden. Je lichaam produceert zelf endocannabinoiden en deze zijn heel belangrijk voor het onbewuste deel van je lichaam, je immunsysteem etc.quote:Op vrijdag 17 april 2015 14:31 schreef WeerWachtwoordVergeten het volgende:
[..]
Wat en klinklare onzin durf jij toch te schrijven. Sterker nog, Ik durf te beweren dat als je hennep rookt dat je GEEN ENKELE kanker cel zal doden.
Je kan het wel als wietolie innemen trouwens. Dan werkt het ook. Word je ook stoned van.Feyenoord!![]()
Dat is ook geen paperquote:Op vrijdag 17 april 2015 14:43 schreef Japie77 het volgende:
[..]
http://www.collective-evo(...)bis-can-cure-cancer/![]()
![]()
Dankje, dat is beterquote:Op vrijdag 17 april 2015 14:43 schreef Japie77 het volgende:
[..]
http://www.collective-evo(...)bis-can-cure-cancer/Het is wat ver bij mijn vakgebied vandaan, maar ziet er veelbelovend uit.
Egregious professor of Cruel and Unusual Geography
Onikaan ni ov dovah![]()
Het zijn 20 onderzoeken die aantonen dat cannabis tumoren verkleind. Lijkt me toch aardig, niet?quote:Feyenoord!![]()
Goh we hebben zowaar een normale prettige discussie.quote:Op vrijdag 17 april 2015 14:49 schreef ATuin-hek het volgende:
[..]
Dankje, dat is beterHet is wat ver bij mijn vakgebied vandaan, maar ziet er veelbelovend uit.
Feyenoord!![]()
uuit je artikel.quote:Op vrijdag 17 april 2015 14:43 schreef Japie77 het volgende:
[..]
http://www.collective-evo(...)bis-can-cure-cancer/In twee uit de negen maar liefst. En niet zoals jij beweert genezen maar het kan het verminderen. Persoonlijk vind ik 22% wel erg weing.quote:THC was found to decrease tumour cells in two out of the nine patients.
Als ik de andere onderzoeken bekijk staat er NERGENS dat het de kanker geneest, wel dat het positieve effecten heeft in de vorm van een verminderde groei en dat het bepaalde vormen van kanker dragelijker maakt.![]()
Ehhh. Reduced growth betekend dat de groei minder hard gaat. Niet dat de tumor kleiner wordt (ok ik ben aan het muggenziften. Bij bepaalde kankers kreeg je inderdaad een vermindering.)quote:Op vrijdag 17 april 2015 14:50 schreef Japie77 het volgende:
[..]
Het zijn 20 onderzoeken die aantonen dat cannabis tumoren verkleind. Lijkt me toch aardig, niet?
Tevens en vraag voor je Japie77. heb je de links naar de wetenschappelijk pagina's ook gelezen? Ik denk het niet omdat het eerste artikel al begint met de volgende zin:ja het is effectief tegen kankercellen, helaas alleen maar buiten het lichaam omdat je het niet bij de kankercellen kan krijgen in een lichaam. THC laat zich niet lekker tranporteren naar de kankercellen.quote:?9-tetrahydrocannabinol (THC) exhibits anti-tumor effects on various cancer cell types, but its use
in chemotherapy is limited by its psychotropic activity
[ Bericht 31% gewijzigd door WeerWachtwoordVergeten op 17-04-2015 15:12:41 ]![]()
Kan ook wel, als je een beetje meewerktquote:Op vrijdag 17 april 2015 14:51 schreef Japie77 het volgende:
[..]
Goh we hebben zowaar een normale prettige discussie.Het is wel zo dat WWV een punt heeft, dat wat in die papers omschreven wordt lang geen genezing is, en nog verre van een praktische oplossing is.
Egregious professor of Cruel and Unusual Geography
Onikaan ni ov dovah![]()
dat laatste is ook waarom ze voornamelijk tegen hersentumoren effectief zouden kunnen zijn, daar komt THC welquote:Op vrijdag 17 april 2015 14:54 schreef WeerWachtwoordVergeten het volgende:
[..]
[..]
ja het is effectief tegen kankercellen, helaas alleen maar buiten het lichaam omdat je het niet bij de kankercellen kan krijgen in een lichaam. THC laat zich niet lekker tranporteren naar de kankercellen.
04-08-11, 02-02-12, 20-06-14, 13-08-15![]()
Ik kwam deze tegen op www.kritischdenken.infoquote:Brussel, 1 april 2012, van onze correspondent bij het Europees parlement
In een perscommuniqué geeft een woordvoerder van het Europees parlement duiding bij de recent goedgekeurde wet op het alternatief vervoer. Deze wet wil een aanzet geven tot de vervanging van de huidige vervuilende en gevaarlijke transportmiddelen door zachte alternatieven. “De machtige oliemaatschappijen en autofabrikanten hebben tientallen jaren lang alternatieve vervoersmiddelen geboycot en belachelijk gemaakt”, merkt de woordvoerder op, “en wetenschappers en universiteiten, ongetwijfeld grof betaald door de industrie, halen afgezaagde argumenten aan dat ze niet kunnen werken, omdat de tweede hoofdwet van de thermodynamica dit zou verbieden. In het kader van de éénmaking van de Europese unie heeft het parlement beslist om de lokale thermodynamische wetten te vervangen door een Europese wet. Die moet het mogelijk maken voor de alternatieve vervoersindustrie om, complementair aan de allopathische vervoersindustrie, zijn plaats op te eisen in een geïntegreerde, holistische visie op de transportvereisten van onze moderne maatschappij”. De wet voorziet in de erkenning van vliegende tapijten als een volwaardig en complementair alternatief, vermits het één van de meest populaire vormen van alternatief vervoer betreft. De lidstaten zijn verplicht om tegen ten laatste 31 December 2020 ten minste 10% van de huidige vervoersmiddelen (auto’s, vrachtwagens, bussen, trams, metro, treinen en vliegtuigen) te vervangen door vliegende tapijten of gelijkwaardige alternatieven.
Ondanks de scepsis van traditionele wetenschappers en tegenwerkingen van de automobiel- en olie-industrie, is uiteindelijk bewezen wat vele mensen al wisten: tapijten kunnen vliegen, want het Europees parlement heeft ze erkend. Het wordt tijd dat het ministerie van verkeer alternatieve mobiliteitsvormen erkent als volwaardige alternatieven voor de energieverslindende en milieuvervuilende transportsector. Het is een schande dat de olie-industrie zoveel winst maakt op de kap van de consument en bovendien alternatieve oplossingen onderdrukt. Auto- en oliebedrijven sponsoren onderzoek aan de universiteiten en controleren zo de publicatie van de resultaten. Het is duidelijk waarom de officiële wetenschap al honderden jaren het bestaan van vliegende tapijten loochent. We ontkennen niet dat de traditionele vervoersmiddelen een belangrijke plaats hebben in onze maatschappij. Maar zij bieden geen oplossing voor vele transportproblemen waarmee de moderne mens wordt geconfronteerd. Er is plaats voor complementaire naast wetenschappelijke bewezen voertuigen, geïntegreerd in het beleid en gesubsidieerd door de overheid (zoals het bus- en treinvervoer). De mens wordt afgeschrikt door de harde, technologische oplossingen die de traditionele transportindustrie ons opdringt – hij zoekt met open geest naar een zachtere aanpak. Alternatieve vervoersmiddelen voldoen aan die behoefte en de gebruikers ervan zijn erg tevreden.
“Al te lang hebben de klassieke industrieën onze wegen, spoorwegen en luchtwegen gemonopoliseerd”, verklaart Flip Flipkens, marketing manager bij ‘Ali Baba – holistisch vervoer bvba’, “Ze hebben onze lucht vervuild, de longen van onze kinderen vergiftigd en ontelbare doden en gewonden veroorzaakt. Bij de klassieke wetenschappers en ingenieurs is het altijd weer hetzelfde refrein: het kan niet werken want het is niet wetenschappelijk bewezen. De wetenschap weet ook niet alles, en daarbij, Einstein heeft gezegd dat E = m.c², dat massa equivalent is aan energie, dus kunnen tapijten vliegen”. Ali Baba is al meer dan twintig jaar actief in de tapijtsector, maar hun technologie gaat terug tot ten minste de 10de eeuw, toen ze een belangrijke rol speelde in de technologie zo lyrisch beschreven in ‘1001 Nacht’. “Onze technologie is meer dan 1000 jaar oud” vervolgt Flipkens, “dus werkt ze. We hebben vele tevreden klanten en hebt u al ooit van een vliegend tapijt ongeval gehoord? Nee? U ziet wel hoe veilig onze technologie is”. Alle toepassingen van vliegende tapijten zijn natuurlijk nog niet onderzocht, daarvoor zijn middelen nodig, overheidssteun, om aan te tonen dat die allemaal werken. Maar nu het bewijs geleverd is dat tapijten kunnen vliegen, staat niets in de weg van de erkenning van alle alternatieve vervoermiddelen, zoals astrale projectie, transcendente meditatie, telekinese, levitatie, lichaamsuittreding, bilocatie, en meer.
Goedingelichte bronnen melden ook dat het parlement eindelijk werk maakt van een vervanging van de eeuwenoude wet op het behoud van energie. Onze gedreven Europese politici zijn van mening dat een einde moet gemaakt worden aan het monopolie van de klassieke industrie op onze energie-productie. “Als we de CO2-uitstoot van onze lidstaten drastisch willen verminderen, dan moeten we revolutionaire maatregelen durven nemen”, vertelt Jef Groenen, zetelend voor het Groen Blok, “daarom willen we die bekrompen, klassieke wet vervangen door een nieuwe, holistische visie”. In een eerste fase zou het parlement een wet uitvaardigen die stipuleert dat uitvinders van een perpetuum mobile niet meer hoeven aan te tonen dat hun uitvinding werkt. “Dat is een eerste stap in ons streven om de energiemarkt vrij te maken voor alternatieve, holistische energieproducenten”, vervolgt Groenen. “We plannen om deze wetgeving daarna uit te breiden naar andere alternatieve energiebronnen zoals nulpuntenergie, spontane verbranding, antigravitatie en brandende braambossen”. Eventuele tegenkantingen uit de hoek van de klassieke wetenschap wuift Groenen weg: “Benveniste werd ook niet geloofd door de wetenschap, maar sinds we in 2011 in het parlement beslist hebben dat homeopathie werkt, eh… werkt het”.
Copyleft Paul De Belder
Woordelijk kopiëren en distribueren van dit artikel is toegestaan in elke vorm, mits duidelijke verwijzing naar de auteur
Klinkt belachelijk? Zojuist heeft Europa een wet gestemd om homeopathie zonder wetenschappelijk bewijs te erkenen en in 1897 heeft de staat Indiana gestemd dat het getal Pi voortaan gelijk zou zijn aan 3,2.
Het is een mooie persiflage op de alternatieve "geneeskunst" aanhangers en hoe deze redenerenIn Baden-Badener Badeseen kann man Baden-Badener baden sehen.![]()
Leuke site ook. Holistische vervoer lijkt me wel wat, al moet ik nog even goed uitvogelen wat het precies betekentquote:Op zaterdag 25 april 2015 15:49 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Ik kwam deze tegen op www.kritischdenken.info
Het is een mooie persiflage op de alternatieve "geneeskunst" aanhangers en hoe deze redeneren![]()
![]()
Absoluutquote:Op zaterdag 25 april 2015 16:02 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Leuke site ook. Holistische vervoer lijkt me wel wat, al moet ik nog even goed uitvogelen wat het precies betekent
Iedereen die meent kritisch te willen denken zou deze regelmatig moeten lezen of een abo nemen op de podcast, voorgelezen met een zeer charmant vlaams accent.In Baden-Badener Badeseen kann man Baden-Badener baden sehen.![]()
Goed of fout?quote:Pharmaceutical Companies Buying Others’ Drugs, Sharply Raising Prices.
In a front-page story, the Wall Street Journal (4/27, A1, Rockoff, Silverman, Subscription Publication) reports that a trend has emerged in which pharmaceutical companies purchase drugs developed by their rivals, and then sharply raise their price. As an example, the Journal highlights the purchase of heart drugs Nitropress (nitroprusside) and Isuprel (isoproterenol) by Valiant, which then raised their prices by 525% and 212% respectively. While the overall cost of healthcare in the US has been largely unaffected by this trend, both hospitals and pharmacy benefits managers have expressed concern about having to absorb higher costs.04-08-11, 02-02-12, 20-06-14, 13-08-15![]()
linkje naar het artikel: http://www.wsj.com/articl(...)he-prices-1430096431quote:Op maandag 27 april 2015 15:41 schreef Re het volgende:
Pharmaceutical Companies Buying Others’ Drugs, Sharply Raising Prices.
en imo fout maar een consequentie van het huidige pharmaceutische systeem wat denk ik niet meer aan te passen valt :/Op dinsdag 1 november 2016 00:05 schreef JanCees het volgende:
De polls worden ook in 9 van de 10 gevallen gepeild met een meerderheid democraten. Soms zelf +10% _O-![]()
De bedrijven wier producten worden opgekocht kunnen de productie flink verhogen bijvoorbeeld.quote:Op maandag 27 april 2015 15:47 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Niet goed lijkt mij. Maar wat kan men er aan doen?In Baden-Badener Badeseen kann man Baden-Badener baden sehen.![]()
Dat is idd een mogelijkheid.quote:Op maandag 27 april 2015 16:58 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
De bedrijven wier producten worden opgekocht kunnen de productie flink verhogen bijvoorbeeld.![]()
Heb eens een verhaal gelezen over spoorondernemers die concureerden op veevervoer en een steeds lagere prijs rekenden om elkaar uit de markt te drukken. De grootste en rijkste ging zover dat hij een dollar per koe toelegde. Een van zijn concurrenten ging toen koeien opkopen en werd schatrijk.quote:In Baden-Badener Badeseen kann man Baden-Badener baden sehen.![]()
Slim!quote:Op maandag 27 april 2015 17:04 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Heb eens een verhaal gelezen over spoorondernemers die concureerden op veevervoer en een steeds lagere prijs rekenden om elkaar uit de markt te drukken. De grootste en rijkste ging zover dat hij een dollar per koe toelegde. Een van zijn concurrenten ging toen koeien opkopen en werd schatrijk.![]()
Ze kopen niet de medicijnen maar de rechten er op.quote:Op maandag 27 april 2015 16:58 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
De bedrijven wier producten worden opgekocht kunnen de productie flink verhogen bijvoorbeeld.Op dinsdag 1 november 2016 00:05 schreef JanCees het volgende:
De polls worden ook in 9 van de 10 gevallen gepeild met een meerderheid democraten. Soms zelf +10% _O-![]()
Ah, op die fiets.quote:Op maandag 27 april 2015 17:06 schreef oompaloompa het volgende:
[..]
Ze kopen niet de medicijnen maar de rechten er op.In Baden-Badener Badeseen kann man Baden-Badener baden sehen.![]()
meisje dat van kanker geneest door gezonder te eten en geen chemo te gebruiken blijkt alles verzonnen te hebben: http://www.theguardian.co(...)ole-pantry?CMP=fb_gu
(en gaat er ook nog eens met 300.000 dollar gedoneerd door goedgelovigen vandoor)Op dinsdag 1 november 2016 00:05 schreef JanCees het volgende:
De polls worden ook in 9 van de 10 gevallen gepeild met een meerderheid democraten. Soms zelf +10% _O-![]()
Mijn vriendin is beherend apotheker en kwam laatst met dit boekje aanzetten wat in het Farm. weekblad werd besproken,
https://www.facebook.com/farmacieboek
Als ik mijn vriendin mag geloven hebben ook mensen aan de balie vaak nogal een krom beeld van het apothekersgebeuren, dus wat dat betreft is zo'n boekje een leuk initiatief.Ik schrijf boeken over wetenschap en filosofie!
https://www.epsilon-uitga(...)e-tijd-materie/10996
https://www.spectrumboeke(...)k-niet-9789000386765
https://www.spectrumboeke(...)tronen-9789000395071![]()
Wel een beetje 'wij van wc-eend' hoorquote:Op donderdag 30 april 2015 08:17 schreef Haushofer het volgende:
Mijn vriendin is beherend apotheker en kwam laatst met dit boekje aanzetten wat in het Farm. weekblad werd besproken,
https://www.facebook.com/farmacieboek
Als ik mijn vriendin mag geloven hebben ook mensen aan de balie vaak nogal een krom beeld van het apothekersgebeuren, dus wat dat betreft is zo'n boekje een leuk initiatief..
Toen m'n vriend vroeg om informatie over een medicijn (in het kader van het 'eerste uitgifte gesprek'), printte het apothekersassistent-meisje met een verveelde zucht de bijsluiter. Alleen als arts krijg je nog wel eens de apotheker zelf te spreken heb ik het idee. Een apotheek is een winkel, lijkt het soms.![]()
Ongemotiveerd personeel heb je in iedere branche...quote:Op donderdag 30 april 2015 09:24 schreef MevrouwPuff het volgende:
[..]
Wel een beetje 'wij van wc-eend' hoor.
Toen m'n vriend vroeg om informatie over een medicijn (in het kader van het 'eerste uitgifte gesprek'), printte het apothekersassistent-meisje met een verveelde zucht de bijsluiter. Alleen als arts krijg je nog wel eens de apotheker zelf te spreken heb ik het idee. Een apotheek is een winkel, lijkt het soms.![]()
Een vriend van me is laatst naar een lezing geweest over vaccinaties en nu totaal overtuigd van het feit dat het absolute onzin is. Voor die lezing stond hij er vrij gematigd tegenover. Door Frankema was de vrouw die de lezing gaf en dit is haar website:
http://www.vaccinvrij.nl/pages/over.htmlFeyenoord!![]()
Dan lijkt mij die vriend van je te makkelijk te overtuigen.quote:Op donderdag 30 april 2015 11:25 schreef Japie77 het volgende:
Een vriend van me is laatst naar een lezing geweest over vaccinaties en nu totaal overtuigd van het feit dat het absolute onzin is. Voor die lezing stond hij er vrij gematigd tegenover. Door Frankema was de vrouw die de lezing gaf en dit is haar website:
http://www.vaccinvrij.nl/pages/over.html
Dat je niet overtuigd bent van griepvaccinaties kan ik nog inkomen maar ontkennen dat vaccinaties tegen mazelen e.d. onzin zijn is gewoon heel erg dom.![]()
Wat me als eerste opvalt van die website:quote:Op donderdag 30 april 2015 11:25 schreef Japie77 het volgende:
http://www.vaccinvrij.nl/pages/over.htmlHiermee wordt de toon al gezet. Kennelijk is de wens om je kind niet de mazelen of polio te laten oplopen een op angst gebaseerde keuze? En niet één omdat je het beste voor je kind zou willen?quote:“Toen ik begon met het verzamelen van informatie kwam ik er al gauw achter dat de discussie over vaccineren veel verder gaat dan het onderwerp ‘vaccinatie’ zelf. Wat mij betreft gaat het - net als zoveel dingen in deze tijd - om bewustwording. Velen van ons zijn bezig de weg terug naar binnen te vinden – met andere woorden; we laten ons niet langer leiden door angst, maar door liefde en een diep innerlijk weten.”
Ik vraag me serieus af waarom ik háár wél zou moeten geloven, en de wetenschap níet.[b]Op <a href="http://forum.fok.nl/topic/2422880/2/50#p176814828" target="_blank" >maandag 29 januari 2018 10:31</a> schreef richolio het volgende:[/b]
Kijk even naar de post van worteltjestaart en neem het goed in je op.![]()
Dat is inderdaad een op angst gebaseerde keuze. Het is net als je verzekeren tegen eventuele schade. Vaccineren is inenten tegen eventuele ziekte. Dat is een keuze uit angst voor wat er eventueel in de toekomst zal gebeuren.quote:Op donderdag 30 april 2015 11:29 schreef Worteltjestaart het volgende:
[..]
Wat me als eerste opvalt van die website:
[..]
Hiermee wordt de toon al gezet. Kennelijk is de wens om je kind niet de mazelen of polio te laten oplopen een op angst gebaseerde keuze? En niet één omdat je het beste voor je kind zou willen?
Ik vraag me serieus af waarom ik háár wél zou moeten geloven, en de wetenschap níet.
En het is nou net niet het beste voor je kind aangezien je na inenting met die troep je kind nooit meer zijn of haar maximale gezondheid kan bereiken. Dus je doet je kind er juist een plezier mee.Feyenoord!![]()
Wat? Onderbouw dat eens?quote:Op donderdag 30 april 2015 11:32 schreef Japie77 het volgende:
En het is nou net niet het beste voor je kind aangezien je na inenting met die troep je kind nooit meer zijn of haar maximale gezondheid kan bereiken. Dus je doet je kind er juist een plezier mee.
Hoe kun je nu stellen dat inentingen niet bevordelijk zijn voor de gezondheid terwijl uit elk cijfer blijkt dat dit wel het geval is?![]()
Dat inderdaad, en ook over het HPV-vaccins zijn heel correcte nuances te geven.quote:Op donderdag 30 april 2015 11:29 schreef Chewie het volgende:
Dat je niet overtuigd bent van griepvaccinaties kan ik nog inkomenHet lijkt dat de anti-vaxxers vooral het beeld willen scheppen dat iemand die vóór vaccineren van bijv mazelen is, daarmee vaccinaties in het algemeen nonkritisch beziet en ongenuanceerd toepast.quote:maar ontkennen dat vaccinaties tegen mazelen e.d. onzin zijn is gewoon heel erg dom.
Terwijl juist de nuance, de context, maakt dat er wetenschappelijke vooruitgang is.Ik vaccineer niet uit angst voor het feit dat mijn kind ziek kan worden en ik daar bang voor ben.quote:Op donderdag 30 april 2015 11:32 schreef Japie77 het volgende:
Dat is inderdaad een op angst gebaseerde keuze.
Ik doe dat omdat ik uit liefde voor mijn kind niet wil dat deze wordt blootgesteld aan onnodige risico's met potentieel dodelijke gevolgen.
Ga je nog wat zeggen over deze quote van mij:quote:Op donderdag 30 april 2015 11:29 schreef Worteltjestaart het volgende:
Ik vraag me serieus af waarom ik háár wél zou moeten geloven, en de wetenschap níet.[b]Op <a href="http://forum.fok.nl/topic/2422880/2/50#p176814828" target="_blank" >maandag 29 januari 2018 10:31</a> schreef richolio het volgende:[/b]
Kijk even naar de post van worteltjestaart en neem het goed in je op.![]()
Weer precies je standaard trucje. De bewijslast bij mij leggen. Jij wilt toch een punt maken? Dan mag jij het in eerste instantie proberen te bewijzen.quote:Op donderdag 30 april 2015 11:34 schreef Chewie het volgende:
[..]
Wat? Onderbouw dat eens?
Hoe kun je nu stellen dat inentingen niet bevordelijk zijn voor de gezondheid terwijl uit elk cijfer blijkt dat dit wel het geval is?Feyenoord!![]()
Nee japie, jíj begint. Jij bent de eerste die een stelling poneert, jíj bent dus ook de eerste die die moet onderbouwen.quote:Op donderdag 30 april 2015 11:36 schreef Japie77 het volgende:
Weer precies je standaard trucje. De bewijslast bij mij leggen. Jij wilt toch een punt maken? Dan mag jij het in eerste instantie proberen te bewijzen.[b]Op <a href="http://forum.fok.nl/topic/2422880/2/50#p176814828" target="_blank" >maandag 29 januari 2018 10:31</a> schreef richolio het volgende:[/b]
Kijk even naar de post van worteltjestaart en neem het goed in je op.![]()
De cijfers dat vaccins wel degelijk werken zijn hier al vaak voorbij gekomen, cijfers dat ze niet werken nog niet.quote:Op donderdag 30 april 2015 11:36 schreef Japie77 het volgende:
[..]
Weer precies je standaard trucje. De bewijslast bij mij leggen. Jij wilt toch een punt maken? Dan mag jij het in eerste instantie proberen te bewijzen.
Overigens jij stelt iets dus bewijs het maar eens![]()
Daarnaast doet ze ook aan wel heel veel verschillende vormen van kwakzalverij. Hoe kan iemand nou op zoveel onderwerpen tegelijk een expert zijn? Juist reden om extra sceptisch te zijn, die site.![]()
Het blijft een keuze uit angst.quote:Op donderdag 30 april 2015 11:35 schreef Worteltjestaart het volgende:
[..]
Dat inderdaad, en ook over het HPV-vaccins zijn heel correcte nuances te geven.
[..]
Het lijkt dat de anti-vaxxers vooral het beeld willen scheppen dat iemand die vóór vaccineren van bijv mazelen is, daarmee vaccinaties in het algemeen nonkritisch beziet en ongenuanceerd toepast.
Terwijl juist de nuance, de context, maakt dat er wetenschappelijke vooruitgang is.
[..]
Ik vaccineer niet uit angst voor het feit dat mijn kind ziek kan worden en ik daar bang voor ben.
Ik doe dat omdat ik uit liefde voor mijn kind niet wil dat deze wordt blootgesteld aan onnodige risico's met potentieel dodelijke gevolgen.
Ga je nog wat zeggen over deze quote van mij:
[..]
Misschien omdat in een van deze artikelen wel iets zinnigs staat wat je overtuigt?
Dossier Hepatitis B
www.nvkp.nl/fileadmin/nvkp/pdf/Dos_HepB_110529.pdf
(met de stille trom wordt wéér een vaccin toegevoegd aan het RVP)
Understanding Infection: Not a Battle, But a Housecleaning – Philip Incao, M.D.
www.compwellness.net/mp/Infection.pdf
The Medical Time Bomb of Immunizations
www.whale.to/vaccines/mendelsohn.html
Very Important Vaccine Question
articles.mercola.com/sites/articles/archive/2009/09/24/VERY-Important-Vaccine-Question.aspx
Dispelling Vaccination Myths – Alan Phillips
www.vaccinerights.com/pdf/DispellingVaccinationMythsx.pdf
Nederlands:
Op de website:www.wijwordenwakker.org vind je onder de knop “gezondheid” een schat aan waardevolle artikelen; een selectie:
Genezen is iets anders dan ziekten wegdrukken – H.C. Moolenburgh
www.wijwordenwakker.org/content.asp?m=m4&s=M24&ss=P1215&l=NL
Vaccinatieschade terugdringen – over ontgiften en ontstoren – Nico Appelman
www.wijwordenwakker.org/content.asp?m=m4&s=M24&ss=P1215&l=NL
Immuniteit en gezondheid – Nico Appelman
www.wijwordenwakker.org/content.asp?m=M4&s=M62&l=NL
Vaccineren of niet vaccineren – bijdrage tot discussie voor het maken van een keuze Marcel Messing (met betrekking tot de H1N1-griep)
www.wijwordenwakker.org/content.asp?m=M4&l=NL
ADHD aangepakt door dieet – Het Pelsser -Voeding en Gedrag-dieet
www.wijwordenwakker.org/content.asp?m=M4&s=M62&ss=P1140&l=NL
En op dezelfde website onder de knop “vaccinatie” bv. :
Vaccinatie en Borstvoeding - Liesbeth Hiddema
www.wijwordenwakker.org/content.asp?m=m4&s=M22&ss=P857&l=NL
Zembla en de overbodige griepprik
www.wijwordenwakker.org/content.asp?m=M4&s=M22&ss=P1088&l=NL
Kritische berichtgeving over baarmoederhalskanker vaccinatie
www.wijwordenwakker.org/content.asp?m=M4&s=M22&ss=P938&l=NL
Top tien van zorgen over de toekomst van Vaccinatie – Dan Schultz
www.wijwordenwakker.org/content.asp?m=m4&s=M22&ss=P751&l=NL
Gardasil versus baarmoederhalskanker (deel 1)
www.wijwordenwakker.org/content.asp?m=m4&s=M22&ss=P511&l=NL
Gardasil versus baarmoederhalskanker (deel 2)
www.wijwordenwakker.org/content.asp?m=m4&s=M22&ss=P549&l=NL
www.wijwordenwakker.org/content.asp?m=m4&s=M22&ss=P573&l=NL
Gardasil versus baarmoederhalskanker (deel 3)
www.wijwordenwakker.org/content.asp?m=m4&s=M22&ss=P600&l=NL
Objectieve feiten over de Mexicaanse griep (virus type A-H1N1)
www.wijwordenwakker.org/content.asp?m=m4&s=M22&ss=P879&l=NL
Meer artikelen van Désirée Röver:
Vaccinatie het Failliet van een mythe
www.newtreatments.org/loadlocal.php?hid=1119
Vaccinatie en Griepvaccins – zinvolle standaardprocedures of gevaarlijke nonsens?
data.argusoog.org/radio/pdf/Griepvaccins.pdf
Een gezonde baarmoederhals
data.argusoog.org/radio/pdf/Een%20gezonde%20baarmoederhals.pdf
Kindermishandeling of Vaccinatieschade?
desiree.rover.holoversity.eu/wp-content/uploads/2010/11/Kindermishandeling-of-vaccinatieschade7.pdf
Op de website www.wanttoknow.nl onder de knop ‘gezondheid’ een groot aantal zeer goede artikelen van verschillende auteurs – een selektie:
De AIDS-fraude, een vervolg.. De aidsepidemie in Afrika is bedrog – Christian Fiala
www.wanttoknow.nl/overige/de-aids-fraude-een-vervolg/
Vaccinaties ondergraven de immuniteit, Paul Fassa
www.wanttoknow.nl/gezondh(...)raven-de-immuniteit/
Het is weer tijd voor de griepfabriekpaniek.! Paul Engels
www.wanttoknow.nl/overige(...)griepfabriek-paniek/
Toename kanker door het uitroeien infectieziekten met koorts! Ing. Harry Zandvliet
www.wanttoknow.nl/overige(...)eziekten-met-koorts/
De liegende overheid ontmaskerd – Arend Zeevat
www.wanttoknow.nl/gezondheid/de-liegende-overheid-ontmaskert/
Het rusteloze-vagina-syndroom – Terry J. Allen
www.wanttoknow.nl/gezondh(...)en-rusteloze-vagina/
Dodelijke immuniteit: over kwik in vaccins – Robert F. Kenney JR.
www.wanttoknow.nl/overige(...)ver-kwik-in-vaccins/
Kwik is giftig; niet als concerveermiddel in vaccins..?
www.wanttoknow.nl/overige(...)middel-voor-vaccins/
H1N1-virus is al meer dan 30 jaar oud!
www.wanttoknow.nl/overige(...)eer-dan-30-jaar-oud/
Nanodeeltjes in de nieuwe vaccins vormen gevaar tijdens de zwangerschap..! Teuni Kuiper
www.wanttoknow.nl/gezondh(...)ijdens-zwangerschap/
Nanodeeltjes gebruikt in ongeteste H1N1 vaccinaties!
www.wanttoknow.nl/gezondh(...)ste-h1n1-vaccinaties
Hoe je wordt voorgelogen door Klink en Coutinho! – Janny Stokvis
www.wanttoknow.nl/overige(...)r-klink-en-coutinho/
Vertalingen van Jan Smith:
Dr. Rauni Kilde: de Mexicaanse griep samenzwering
www.wanttoknow.nl/overige(...)-griep-samenzwering/
Wetenschappelijk bewijs: de griepprik werkt niet! – Jan Smith
www.wanttoknow.nl/gezondh(...)riepprik-werkt-niet/
Zuster Theresa Forcades: luidt de bel inzake de griep!
www.wanttoknow.nl/overige(...)bel-inzake-de-griep/
Verband vaccinaties met autisme en hersenbeschadiging! Vertaling Xandernieuws www.wanttoknow.nl/gezondh(...)-hersenbeschadiging/
Artikelen van Guido Jonkers:
Hogere kindersterfte bij hogere vaccinatiegraad!
www.wanttoknow.nl/gezondh(...)ere-vaccinatiegraad/
Bewijs geleverd: autisme veroorzaakt door vaccinaties!
www.wanttoknow.nl/overige(...)kt-door-vaccinaties/
WHO-medewerkers betaald door ‘Big Pharma’ tijdens de varkensgriep periode
www.wanttoknow.nl/gezondh(...)rma-in-h1n1-periode/
VN wil miljarde inzamelen voor grootscheeps mondiaal HPV vaccinatieplan
www.wanttoknow.nl/nieuws/(...)accinatie-programma/
HPV–accin-oproep? Doe mee als proefkonijn!
www.wanttoknow.nl/overige(...)mee-als-proefkonijn/
Vaccinatie industrie wettelijk gevrijwaard van schade claims..!!
http://www.wanttoknow.nl/(...)rd-van-schadeclaims/
‘Veilige’ vaccins? 2699 dode kinderen in 23 jaar..! http://www.wanttoknow.nl/gezondheid/‘veilige’-vaccins-2699-dode-kinderen-in-23-jaar/
WHO schendt eigen regels en is schuldig aan financiële belangenverstrengeling!
http://www.wanttoknow.nl/(...)angenverstrengeling/
Vaccins ondergraven onze natuurlijke immuniteit
http://www.wanttoknow.nl/(...)uurlijke-immuniteit/
Wereldwijde HPV-vaccinaties in steeds meer landen stopgezet!
http://www.wanttoknow.nl/(...)er-wereld-stopgezet/
Meneer Klink, cijfers bekend! Onze miljoenen zijn boven water…!!
http://www.wanttoknow.nl/(...)ljoenen-boven-water/
Waar is het bewijs van de nieuwe griep?
http://www.wanttoknow.nl/(...)van-de-nieuwe-griep/
Is het al duidelijk van die H1N1, meneer Couthinho?
http://www.wanttoknow.nl/(...)1n1-meneer-coutinho/
De pandemie 2009: hoe de wereld werd besodemieterd!!
http://www.wanttoknow.nl/(...)d-werd-besodemietert
Het RIVM, HPV en intieme details van uw dochter van 15..!
http://www.wanttoknow.nl/(...)n-uw-dochter-van-15/
Grove fraude van Big Pharma-onderzoeker!
http://www.wanttoknow.nl/(...)ft-grove-fraude-toe/
Vaccins als zwaar chemisch afval..!?
http://www.wanttoknow.nl/nieuws/vaccins-als-chemisch-afval/
Artikelen van John Consemulder:
De kwik, kwek en kwakzalverij van vaccinaties
http://www.healingsoundmo(...)riep-vaccinaties.pdf
Griepliegen als kunstvorm: ‘geen onderzoek dat erop wijst dat vaccins schadelijk zijn’.
http://zaplog.nl/zaplog/a(...)t_dat_vaccins_schade
De leugen regeert: de grote griep propaganda
http://www.healingsoundmo(...)s-j.-consemulder.pdf
Aan het licht brengen en onder ogen zien: de waarheid over hpv-vaccinaties
http://www.healingsoundmo(...)rs.-john-consemulder
Belangstelling voor griep vaccin of belangverstrengeling bij griepvaccin
http://www.healingsoundmo(...)-bij-griepvaccin.pdf
Journalisten gemanipuleerd én HPV-campagne van start..!!
http://www.wanttoknow.nl/(...)-campagne-van-start/
Artikelen van Anneke Bleeker (zie ook haar website www.verontrustemoeders.nl):
Doornroosje en het spinnewiel
http://www.wanttoknow.nl/(...)e-en-het-spinnewiel/
Gezondheid: oude tijden kunnen herleven.
http://www.wanttoknow.nl/(...)nnen-herleven…/
Artikelen van Jannes Koetsier:
Gezondheid: Vaccinaties én chemo: heel duur, maaar ook heel weinig effect..!
http://www.wanttoknow.nl/(...)ur-en-weinig-effect/
http://www.degezondepatient.nl/Weblog/
Op de website van de Nederlandse Vereniging Kritisch Prikken ( www.nvkp.nl ) staan zeer zorgvuldig samengestelde dossiers:
Dossier Hepatitis B vaccinatie:
http://www.nvkp.nl/fileadmin/nvkp/pdf/Dos_HepB_110529.pdf
Dossier HPV vaccin:
http://www.nvkp.nl/fileadmin/nvkp/pdf/HPVdossier.pdf
Onder de knop ‘Archief’ een groot aantal artikelen – een greep:
Wetenschap over autisme / ADHD en het verband met vaccinaties, geactualiseerd december 2010
http://www.nvkp.nl/actuee(...)D=1&cHash=debde3a750
Relatie tussen vaccinatie en astma/ overige allergieën / autotimmuunzienten / leukemie
http://www.nvkp.nl/filead(...)othese_juni_2009.pdf
Neem ook een kijkje bij ‘veel gestelde vragen’ en ‘ziekten en vaccins (met bijsluiters)’ – www.nvkp.nl
Op www.deepjounal.com artikelen van Daan de Wit:
Prikadvies zwangeren gebaseerd op ‘vrijwel geen wetenschappelijke gegevens’
http://www.deepjournal.com/p/43/a/nl/2409.html
Is het vaccin tegen de Mexicaanse griep gevaarlijk? De feiten en de fictie
http://www.deepjournal.com/p/43/a/nl/2397.html
Vaccin of een natuurlijk middel tegen de Mexicaanse griep? De feiten en de fictie
http://www.deepjournal.com/p/43/a/nl/2394.html
Verplichte vaccinaties en geïnmplanteerde chips? De feiten en de fictie over de Mexicaanse griep
http://www.deepjournal.com/p/43/a/nl/2367.html
Het grootste schandaal sinds WOII
http://www.deepjournal.com/p/43/a/nl/2844.html
De gekte van de Mexicaanse griep
http://www.deepjournal.com/p/43/a/nl/2845.html
Gevaarlijke stoffen in de griepvaccins? De feiten en de fictie
http://www.deepjournal.com/p/43/a/nl/2381.html
Het Mexicaanse-griepvaccin wordt getest in de praktijk
http://www.deepjournal.com/p/43/a/nl/2408.html
Hoe Klink besloot tot vaccins met toevoegingen - 1
http://www.deepjournal.com/p/43/a/nl/2453.html
Hoe Klink besloot tot vaccins met toevoegingen - 2
http://www.deepjournal.com/p/43/a/nl/2465.html
Invloed industrie bij aanpak ‘loze pandemie’ onderzocht
http://www.deepjournal.com/p/43/a/nl/2528.html
Griepadviseurs overheden niet onafhankelijk
http://www.deepjournal.com/p/43/a/nl/2531.html
WHO speelt twijfelachtige rol bij grieppandemie
http://www.deepjournal.com/p/43/a/nl/2540.html
Op www.verontrustemoeders.nl een kleine honderd ‘schrijfsels’ van Anneke Bleeker. Een greep:
Regeren is vooruitzien, maar.. we gaan even bijna 100 jaar terug in de tijd!
http://www.verontrustemoe(...)is%20vooruitzien.pdf
Bekende landgenoten vertellen de waarheid!
http://www.verontrustemoe(...)%20de%20waarheid.pdf
Vrijwilligers gezocht om alle kruiden in het wild uit te roeien!
http://www.verontrustemoe(...)it%20te%20roeien.pdf
Vaccinatiegeloof brokkelt steeds verder af...
http://www.verontrustemoe(...)ds%20verder%20af.pdf
Nienke, een meisje met een onterecht label
http://www.verontrustemoe(...)cht%20label%20LV.pdf
Ook Ailsa heeft haar verhaal
http://www.verontrustemoe(...)r%20verhaal%20LV.pdf
Zijn ouders fantasten? Is wetenschap helig?
http://www.verontrustemoe(...)enschap%20heilig.pdf
Wie gaat voor een bewuste keuze ten aanzien van de eigen gezondheid… loopt het risico ontslagen te worden!
http://www.verontrustemoe(...)0bewuste%20keuze.pdf
Vebeter de wereld en begin bij je keukenkastje
http://www.verontrustemoe(...)e%20keukenkastje.pdf
In memoriam..
http://www.verontrustemoeders.nl/2010.03.08%20In%20memoriam.pdf
Aileen en Dhylan
http://www.verontrustemoe(...)en%20en%20Dhylan.pdf
Op www.earth-matters.nl geweldige artikelen over vaccineren:
Wat ‘sceptici” echt geloven over vaccinaties, medicijnen, bewustzijn en het universum.
http://www.earth-matters.(...)n-het-universum.html
Japan stopt met vaccinatieprogramma met Pfitzer en Sanofi na dood van 4 kinderen
http://www.earth-matters.(...)-van-4-kinderen.html
‘Mexicaanse-‘griep: de Feiten
http://www.earth-matters.(...)griep-de-feiten.html
De overbodige griepprik
http://www.earth-matters.nl/20/1372/vaccinaties/griepprik.html
Zeer groot overzicht van artikelen in engels en Nederlands:
http://www.despuitblijfteruit.nl/krantenartikelen.html
http://www.despuitblijfteruit.nl/artikelen-eng.html
Op www.dehoogstetijd.info HPV special:
HPV-Special
http://www.dehoogstetijd.info/dht/images/stories/hpv-special.pdf
Artikelen van Karel en Caroline van Huffelen:
Zie www.stralendegroeten.nl voor een groot aantal nieuwsbrieven.
Vaccinatiespecial van Karel en Caroline van Huffelen:
http://www.stralendegroeten.nl/?q=vaccinatiespecial-najaar-2010
Engels:
Te veel om een behoorlijke selectie te maken. Ik beperk me tot een selectie van artikelen van Mike Adams, Dr. Sherri Tenpenny, Barbara Lou Fisher en dr. Mercola:
Een greep uit de artikelen van Mike Adams:
The hepatitis B vaccine is linked to infant death, multiple sclerosis and autoimmune disorders
http://www.NaturalNews.com/032579_hepatitis_B_vaccines.html
H1N1 vaccine linked to 700 percent increase in miscarriages
http://www.naturalnews.com/030657_vaccines_miscarriages.html
Australia bans flu vaccines in childre after vomiting, fevers, seizures
http://www.naturalnews.com/029586_Australia_vaccines.html
Vitamin D proven far better than vaccines at preventing influenza infections
http://www.naturalnews.com/029760_vitamin_D_influenza.html
CDC admits flu vaccines don’t work (which is why you need a new one every year)
http://www.naturalnews.com/032558_flu_shots_wear_off.html
Influenza vaccine sends children into convulsions
http://www.naturalnews.com/028773_vaccines_convulsions.html
Bill Gates funds covert vaccine nanotechnology
http://www.naturalnews.com/028887_vaccines_Bill_Gates.html
Educated families increasingly refusing vaccines
http://www.naturalnews.com/030402_vaccinations_intelligence.html
The great HPV hoax exposed
http://www.naturalnews.com/Report_HPV_Vaccine_0.html
Why vaccinations Harm Children: Health Experts Sound Off
http://www.naturalnews.com/025595_vaccinations_vaccines.html
Vaccines cause Autism: Supporting Evidence
http://www.naturalnews.co(...)sm_NaturalPedia.html
Government Vaccine Comensation Payouts prove autism links
http://www.naturalnews.co(...)am_brain_injury.html
False foundation of science: Can Vaccine Science be Trusted? – Neil Z. Miller
http://www.naturalnews.com/031113_vaccines_science.html
Breastfeeding better than vaccines at preventing infection
www.naturalnews.com/029899_breastfeeding_infections.html
HPV and Natural Alternatives to the HPV Vaccine - Neil Z. Miller
www.naturalnews.com/031432_HPV_vaccines_alternatives.html
More than 2000 babies died – the costs of doing business – Neil Z. Miller
www.naturalnews.com/031820_vaccinations_babies.html
Dr Jonas Stalk, inventor of polio vaccine exposed as criminal minded scientist who conducted illicit medical experiments on mental patients
www.naturalnews.com/031564_Jonas_Salk_medical_experiments.html
Are MMR vaccines dangerous? Dr Suzanne Humphries urges parents to get informed
www.naturalnews.com/031184_Suzanne_Humphries_vaccines.html
History: Vacine related nerve damage
www.naturalnews.com/031476_vaccines_nerve_damage.html
CDC advisor Pockets $29 million promoting vaccines
www.naturalnews.com/026359_CDC_rotavirus_vaccination.html
Hidden Government papers expose lies about measles vacines for infants
www.naturalnews.com/029798_measles_vaccines.html
Vaccines Exposed: A Hidden Crime Against Our Children – Rami Nagel
www.naturalnews.com/022400.html
Artikelen van dr. Sherri Tenpenny:
Health doesn’t come through a needle
drtenpenny.com/Health_Needle.aspx
Vaccines and the Rise of Childhood Arthritis
drtenpenny.com/Arthritis.aspx
Challenging the Vaccine Dogma
drtenpenny.com/vaccine_dogma.aspx
Far-off adventures: Vaccination and Oversees Travel
drtenpenny.com/travel.aspx
The MMR-vaccine is Not Holy Water
drtenpenny.com/MMR_vac_not_holy_water.aspx
Vaccine decisions – Who should we trust?
drtenpenny.com/vaccine_decisions_trust.aspx
Vaccines: why fear sells
drtenpenny.com/why_fear.aspx
When parents question vaccination
drtenpenny.com/when_parents_question.aspx
Having an antibody does not guarantee protection from infection
drtenpenny.com/vac_failures.aspx
Cal-Oregon Vaccinated vs Unvaccinated Survey
drtenpenny.com/vaccinated_vs_unvaccinated_survey.aspx
Former Sience chief: ‘MMR fears coming true’
drtenpenny.com/MMR_fears.aspx
Vaccination of Very Premature Infants – Edward Yazbak, MD, FAAP
drtenpenny.com/Documents/PrematureInfants.pdf
Artikelen van Barbara Lou Fisher:
Amy Wallace and Yellow Journalism
www.nvic.org/NVIC-Vaccine(...)llow-Journalism.aspx
Counting Blessings, Remembering the Children
www.nvic.org/NVIC-Vaccine(...)ng-the-Children.aspx
Promoting Vaccination, Fear, Hate & Discrimination
www.nvic.org/informed-consent/promoting-vaccination.aspx
In the Wake of Vaccines
www.nvic.org/informed-con(...)cines---English.aspx
Workshop on Risk Communication and Vaccination
www.nvic.org/informed-consent/riskcommunicationworkshop.aspx
Een greep uit de artikelen van Dr. Mercola: (Op zijn website staan een kleine 2000 artikelen over vaccinatie: search.mercola.com/search/Pages/results.aspx?k=vaccines)
One of the Most Inexcusable Vaccine Revelations of All...
articles.mercola.com/sites/articles/archive/2011/07/10/this-shocking-fact-is-never-disclosed-on-any-vaccine-informed-consent-form.aspx?e_cid=20110710_SNL_Art_N
Warning to Parents: This Vaccine Linked to Sudden Infant Death
articles.mercola.com/sites/articles/archive/2011/05/19/us-government-concedes-hep-b-vaccine-causes-systemic-lupus-erythematosus.aspx
This Devastating Mistake can Wreck Your Immune System...
articles.mercola.com/sites/articles/archive/2011/04/29/the-emergence-of-vaccine-induced-diseases.aspx
60 Lab Stories Now Confirm Link to a Vaccine You Probably Had as A Child
articles.mercola.com/sites/articles/archive/2011/02/18/leading-vaccine-doctor-states-cancer-linked-to-polio-vaccine.aspx
ALERT: Seizures Now Reported in Kids Receiving Flu Vaccine
articles.mercola.com/sites/articles/archive/2011/02/12/alert--seizures-now-reported-in-kids-receiving-flu-vaccine.aspx
What’s Really to Blame For California’s Whooping Cough Epidemic?
articles.mercola.com/sites/articles/archive/2011/01/07/traditional-media-now-questioning-whooping-cough-vaccine.aspx
Don’t give this to your daughter – Despite What Your Doctor Says
articles.mercola.com/sites/articles/archive/2010/11/05/gardasil-vaccine-is-a-flop-for-good-reasons.aspx
Should Pregnant Woman Avoid All Vaccines?
articles.mercola.com/sites/articles/archive/2010/06/08/should-pregnant-women-avoid-all-vaccines.aspx
Op de website van ‘mothering’ meer geweldige artikelen:
mothering.com/vaccinesFeyenoord!![]()
Echt Japie. Nu sla je de plank zó ver mis.quote:Op donderdag 30 april 2015 11:32 schreef Japie77 het volgende:
[..]
Dat is inderdaad een op angst gebaseerde keuze. Het is net als je verzekeren tegen eventuele schade. Vaccineren is inenten tegen eventuele ziekte. Dat is een keuze uit angst voor wat er eventueel in de toekomst zal gebeuren.
En het is nou net niet het beste voor je kind aangezien je na inenting met die troep je kind nooit meer zijn of haar maximale gezondheid kan bereiken. Dus je doet je kind er juist een plezier mee.![]()
Ah zoveel bullshit posten dat het praktisch onmogelijk is om alles onderuit te halen, typische taktiek weer.quote:Op donderdag 30 april 2015 11:38 schreef Japie77 het volgende:
[..]
Het blijft een keuze uit angst.
Misschien omdat in een van deze artikelen wel iets zinnigs staat wat je overtuigt?
Dossier Hepatitis B
www.nvkp.nl/fileadmin/nvkp/pdf/Dos_HepB_110529.pdf
(met de stille trom wordt wéér een vaccin toegevoegd aan het RVP)
Understanding Infection: Not a Battle, But a Housecleaning – Philip Incao, M.D.
www.compwellness.net/mp/Infection.pdf
The Medical Time Bomb of Immunizations
www.whale.to/vaccines/mendelsohn.html
Very Important Vaccine Question
articles.mercola.com/sites/articles/archive/2009/09/24/VERY-Important-Vaccine-Question.aspx
Dispelling Vaccination Myths – Alan Phillips
www.vaccinerights.com/pdf/DispellingVaccinationMythsx.pdf
Nederlands:
Op de website:www.wijwordenwakker.org vind je onder de knop “gezondheid” een schat aan waardevolle artikelen; een selectie:
Genezen is iets anders dan ziekten wegdrukken – H.C. Moolenburgh
www.wijwordenwakker.org/content.asp?m=m4&s=M24&ss=P1215&l=NL
Vaccinatieschade terugdringen – over ontgiften en ontstoren – Nico Appelman
www.wijwordenwakker.org/content.asp?m=m4&s=M24&ss=P1215&l=NL
Immuniteit en gezondheid – Nico Appelman
www.wijwordenwakker.org/content.asp?m=M4&s=M62&l=NL
Vaccineren of niet vaccineren – bijdrage tot discussie voor het maken van een keuze Marcel Messing (met betrekking tot de H1N1-griep)
www.wijwordenwakker.org/content.asp?m=M4&l=NL
ADHD aangepakt door dieet – Het Pelsser -Voeding en Gedrag-dieet
www.wijwordenwakker.org/content.asp?m=M4&s=M62&ss=P1140&l=NL
En op dezelfde website onder de knop “vaccinatie” bv. :
Vaccinatie en Borstvoeding - Liesbeth Hiddema
www.wijwordenwakker.org/content.asp?m=m4&s=M22&ss=P857&l=NL
Zembla en de overbodige griepprik
www.wijwordenwakker.org/content.asp?m=M4&s=M22&ss=P1088&l=NL
Kritische berichtgeving over baarmoederhalskanker vaccinatie
www.wijwordenwakker.org/content.asp?m=M4&s=M22&ss=P938&l=NL
Top tien van zorgen over de toekomst van Vaccinatie – Dan Schultz
www.wijwordenwakker.org/content.asp?m=m4&s=M22&ss=P751&l=NL
Gardasil versus baarmoederhalskanker (deel 1)
www.wijwordenwakker.org/content.asp?m=m4&s=M22&ss=P511&l=NL
Gardasil versus baarmoederhalskanker (deel 2)
www.wijwordenwakker.org/content.asp?m=m4&s=M22&ss=P549&l=NL
www.wijwordenwakker.org/content.asp?m=m4&s=M22&ss=P573&l=NL
Gardasil versus baarmoederhalskanker (deel 3)
www.wijwordenwakker.org/content.asp?m=m4&s=M22&ss=P600&l=NL
Objectieve feiten over de Mexicaanse griep (virus type A-H1N1)
www.wijwordenwakker.org/content.asp?m=m4&s=M22&ss=P879&l=NL
Meer artikelen van Désirée Röver:
Vaccinatie het Failliet van een mythe
www.newtreatments.org/loadlocal.php?hid=1119
Vaccinatie en Griepvaccins – zinvolle standaardprocedures of gevaarlijke nonsens?
data.argusoog.org/radio/pdf/Griepvaccins.pdf
Een gezonde baarmoederhals
data.argusoog.org/radio/pdf/Een%20gezonde%20baarmoederhals.pdf
Kindermishandeling of Vaccinatieschade?
desiree.rover.holoversity.eu/wp-content/uploads/2010/11/Kindermishandeling-of-vaccinatieschade7.pdf
Op de website www.wanttoknow.nl onder de knop ‘gezondheid’ een groot aantal zeer goede artikelen van verschillende auteurs – een selektie:
De AIDS-fraude, een vervolg.. De aidsepidemie in Afrika is bedrog – Christian Fiala
www.wanttoknow.nl/overige/de-aids-fraude-een-vervolg/
Vaccinaties ondergraven de immuniteit, Paul Fassa
www.wanttoknow.nl/gezondh(...)raven-de-immuniteit/
Het is weer tijd voor de griepfabriekpaniek.! Paul Engels
www.wanttoknow.nl/overige(...)griepfabriek-paniek/
Toename kanker door het uitroeien infectieziekten met koorts! Ing. Harry Zandvliet
www.wanttoknow.nl/overige(...)eziekten-met-koorts/
De liegende overheid ontmaskerd – Arend Zeevat
www.wanttoknow.nl/gezondheid/de-liegende-overheid-ontmaskert/
Het rusteloze-vagina-syndroom – Terry J. Allen
www.wanttoknow.nl/gezondh(...)en-rusteloze-vagina/
Dodelijke immuniteit: over kwik in vaccins – Robert F. Kenney JR.
www.wanttoknow.nl/overige(...)ver-kwik-in-vaccins/
Kwik is giftig; niet als concerveermiddel in vaccins..?
www.wanttoknow.nl/overige(...)middel-voor-vaccins/
H1N1-virus is al meer dan 30 jaar oud!
www.wanttoknow.nl/overige(...)eer-dan-30-jaar-oud/
Nanodeeltjes in de nieuwe vaccins vormen gevaar tijdens de zwangerschap..! Teuni Kuiper
www.wanttoknow.nl/gezondh(...)ijdens-zwangerschap/
Nanodeeltjes gebruikt in ongeteste H1N1 vaccinaties!
www.wanttoknow.nl/gezondh(...)ste-h1n1-vaccinaties
Hoe je wordt voorgelogen door Klink en Coutinho! – Janny Stokvis
www.wanttoknow.nl/overige(...)r-klink-en-coutinho/
Vertalingen van Jan Smith:
Dr. Rauni Kilde: de Mexicaanse griep samenzwering
www.wanttoknow.nl/overige(...)-griep-samenzwering/
Wetenschappelijk bewijs: de griepprik werkt niet! – Jan Smith
www.wanttoknow.nl/gezondh(...)riepprik-werkt-niet/
Zuster Theresa Forcades: luidt de bel inzake de griep!
www.wanttoknow.nl/overige(...)bel-inzake-de-griep/
Verband vaccinaties met autisme en hersenbeschadiging! Vertaling Xandernieuws www.wanttoknow.nl/gezondh(...)-hersenbeschadiging/
Artikelen van Guido Jonkers:
Hogere kindersterfte bij hogere vaccinatiegraad!
www.wanttoknow.nl/gezondh(...)ere-vaccinatiegraad/
Bewijs geleverd: autisme veroorzaakt door vaccinaties!
www.wanttoknow.nl/overige(...)kt-door-vaccinaties/
WHO-medewerkers betaald door ‘Big Pharma’ tijdens de varkensgriep periode
www.wanttoknow.nl/gezondh(...)rma-in-h1n1-periode/
VN wil miljarde inzamelen voor grootscheeps mondiaal HPV vaccinatieplan
www.wanttoknow.nl/nieuws/(...)accinatie-programma/
HPV–accin-oproep? Doe mee als proefkonijn!
www.wanttoknow.nl/overige(...)mee-als-proefkonijn/
Vaccinatie industrie wettelijk gevrijwaard van schade claims..!!
http://www.wanttoknow.nl/(...)rd-van-schadeclaims/
‘Veilige’ vaccins? 2699 dode kinderen in 23 jaar..! http://www.wanttoknow.nl/gezondheid/‘veilige’-vaccins-2699-dode-kinderen-in-23-jaar/
WHO schendt eigen regels en is schuldig aan financiële belangenverstrengeling!
http://www.wanttoknow.nl/(...)angenverstrengeling/
Vaccins ondergraven onze natuurlijke immuniteit
http://www.wanttoknow.nl/(...)uurlijke-immuniteit/
Wereldwijde HPV-vaccinaties in steeds meer landen stopgezet!
http://www.wanttoknow.nl/(...)er-wereld-stopgezet/
Meneer Klink, cijfers bekend! Onze miljoenen zijn boven water…!!
http://www.wanttoknow.nl/(...)ljoenen-boven-water/
Waar is het bewijs van de nieuwe griep?
http://www.wanttoknow.nl/(...)van-de-nieuwe-griep/
Is het al duidelijk van die H1N1, meneer Couthinho?
http://www.wanttoknow.nl/(...)1n1-meneer-coutinho/
De pandemie 2009: hoe de wereld werd besodemieterd!!
http://www.wanttoknow.nl/(...)d-werd-besodemietert
Het RIVM, HPV en intieme details van uw dochter van 15..!
http://www.wanttoknow.nl/(...)n-uw-dochter-van-15/
Grove fraude van Big Pharma-onderzoeker!
http://www.wanttoknow.nl/(...)ft-grove-fraude-toe/
Vaccins als zwaar chemisch afval..!?
http://www.wanttoknow.nl/nieuws/vaccins-als-chemisch-afval/
Artikelen van John Consemulder:
De kwik, kwek en kwakzalverij van vaccinaties
http://www.healingsoundmo(...)riep-vaccinaties.pdf
Griepliegen als kunstvorm: ‘geen onderzoek dat erop wijst dat vaccins schadelijk zijn’.
http://zaplog.nl/zaplog/a(...)t_dat_vaccins_schade
De leugen regeert: de grote griep propaganda
http://www.healingsoundmo(...)s-j.-consemulder.pdf
Aan het licht brengen en onder ogen zien: de waarheid over hpv-vaccinaties
http://www.healingsoundmo(...)rs.-john-consemulder
Belangstelling voor griep vaccin of belangverstrengeling bij griepvaccin
http://www.healingsoundmo(...)-bij-griepvaccin.pdf
Journalisten gemanipuleerd én HPV-campagne van start..!!
http://www.wanttoknow.nl/(...)-campagne-van-start/
Artikelen van Anneke Bleeker (zie ook haar website www.verontrustemoeders.nl):
Doornroosje en het spinnewiel
http://www.wanttoknow.nl/(...)e-en-het-spinnewiel/
Gezondheid: oude tijden kunnen herleven.
http://www.wanttoknow.nl/(...)nnen-herleven…/
Artikelen van Jannes Koetsier:
Gezondheid: Vaccinaties én chemo: heel duur, maaar ook heel weinig effect..!
http://www.wanttoknow.nl/(...)ur-en-weinig-effect/
http://www.degezondepatient.nl/Weblog/
Op de website van de Nederlandse Vereniging Kritisch Prikken ( www.nvkp.nl ) staan zeer zorgvuldig samengestelde dossiers:
Dossier Hepatitis B vaccinatie:
http://www.nvkp.nl/fileadmin/nvkp/pdf/Dos_HepB_110529.pdf
Dossier HPV vaccin:
http://www.nvkp.nl/fileadmin/nvkp/pdf/HPVdossier.pdf
Onder de knop ‘Archief’ een groot aantal artikelen – een greep:
Wetenschap over autisme / ADHD en het verband met vaccinaties, geactualiseerd december 2010
http://www.nvkp.nl/actuee(...)D=1&cHash=debde3a750
Relatie tussen vaccinatie en astma/ overige allergieën / autotimmuunzienten / leukemie
http://www.nvkp.nl/filead(...)othese_juni_2009.pdf
Neem ook een kijkje bij ‘veel gestelde vragen’ en ‘ziekten en vaccins (met bijsluiters)’ – www.nvkp.nl
Op www.deepjounal.com artikelen van Daan de Wit:
Prikadvies zwangeren gebaseerd op ‘vrijwel geen wetenschappelijke gegevens’
http://www.deepjournal.com/p/43/a/nl/2409.html
Is het vaccin tegen de Mexicaanse griep gevaarlijk? De feiten en de fictie
http://www.deepjournal.com/p/43/a/nl/2397.html
Vaccin of een natuurlijk middel tegen de Mexicaanse griep? De feiten en de fictie
http://www.deepjournal.com/p/43/a/nl/2394.html
Verplichte vaccinaties en geïnmplanteerde chips? De feiten en de fictie over de Mexicaanse griep
http://www.deepjournal.com/p/43/a/nl/2367.html
Het grootste schandaal sinds WOII
http://www.deepjournal.com/p/43/a/nl/2844.html
De gekte van de Mexicaanse griep
http://www.deepjournal.com/p/43/a/nl/2845.html
Gevaarlijke stoffen in de griepvaccins? De feiten en de fictie
http://www.deepjournal.com/p/43/a/nl/2381.html
Het Mexicaanse-griepvaccin wordt getest in de praktijk
http://www.deepjournal.com/p/43/a/nl/2408.html
Hoe Klink besloot tot vaccins met toevoegingen - 1
http://www.deepjournal.com/p/43/a/nl/2453.html
Hoe Klink besloot tot vaccins met toevoegingen - 2
http://www.deepjournal.com/p/43/a/nl/2465.html
Invloed industrie bij aanpak ‘loze pandemie’ onderzocht
http://www.deepjournal.com/p/43/a/nl/2528.html
Griepadviseurs overheden niet onafhankelijk
http://www.deepjournal.com/p/43/a/nl/2531.html
WHO speelt twijfelachtige rol bij grieppandemie
http://www.deepjournal.com/p/43/a/nl/2540.html
Op www.verontrustemoeders.nl een kleine honderd ‘schrijfsels’ van Anneke Bleeker. Een greep:
Regeren is vooruitzien, maar.. we gaan even bijna 100 jaar terug in de tijd!
http://www.verontrustemoe(...)is%20vooruitzien.pdf
Bekende landgenoten vertellen de waarheid!
http://www.verontrustemoe(...)%20de%20waarheid.pdf
Vrijwilligers gezocht om alle kruiden in het wild uit te roeien!
http://www.verontrustemoe(...)it%20te%20roeien.pdf
Vaccinatiegeloof brokkelt steeds verder af...
http://www.verontrustemoe(...)ds%20verder%20af.pdf
Nienke, een meisje met een onterecht label
http://www.verontrustemoe(...)cht%20label%20LV.pdf
Ook Ailsa heeft haar verhaal
http://www.verontrustemoe(...)r%20verhaal%20LV.pdf
Zijn ouders fantasten? Is wetenschap helig?
http://www.verontrustemoe(...)enschap%20heilig.pdf
Wie gaat voor een bewuste keuze ten aanzien van de eigen gezondheid… loopt het risico ontslagen te worden!
http://www.verontrustemoe(...)0bewuste%20keuze.pdf
Vebeter de wereld en begin bij je keukenkastje
http://www.verontrustemoe(...)e%20keukenkastje.pdf
In memoriam..
http://www.verontrustemoeders.nl/2010.03.08%20In%20memoriam.pdf
Aileen en Dhylan
http://www.verontrustemoe(...)en%20en%20Dhylan.pdf
Op www.earth-matters.nl geweldige artikelen over vaccineren:
Wat ‘sceptici” echt geloven over vaccinaties, medicijnen, bewustzijn en het universum.
http://www.earth-matters.(...)n-het-universum.html
Japan stopt met vaccinatieprogramma met Pfitzer en Sanofi na dood van 4 kinderen
http://www.earth-matters.(...)-van-4-kinderen.html
‘Mexicaanse-‘griep: de Feiten
http://www.earth-matters.(...)griep-de-feiten.html
De overbodige griepprik
http://www.earth-matters.nl/20/1372/vaccinaties/griepprik.html
Zeer groot overzicht van artikelen in engels en Nederlands:
http://www.despuitblijfteruit.nl/krantenartikelen.html
http://www.despuitblijfteruit.nl/artikelen-eng.html
Op www.dehoogstetijd.info HPV special:
HPV-Special
http://www.dehoogstetijd.info/dht/images/stories/hpv-special.pdf
Artikelen van Karel en Caroline van Huffelen:
Zie www.stralendegroeten.nl voor een groot aantal nieuwsbrieven.
Vaccinatiespecial van Karel en Caroline van Huffelen:
http://www.stralendegroeten.nl/?q=vaccinatiespecial-najaar-2010
Engels:
Te veel om een behoorlijke selectie te maken. Ik beperk me tot een selectie van artikelen van Mike Adams, Dr. Sherri Tenpenny, Barbara Lou Fisher en dr. Mercola:
Een greep uit de artikelen van Mike Adams:
The hepatitis B vaccine is linked to infant death, multiple sclerosis and autoimmune disorders
http://www.NaturalNews.com/032579_hepatitis_B_vaccines.html
H1N1 vaccine linked to 700 percent increase in miscarriages
http://www.naturalnews.com/030657_vaccines_miscarriages.html
Australia bans flu vaccines in childre after vomiting, fevers, seizures
http://www.naturalnews.com/029586_Australia_vaccines.html
Vitamin D proven far better than vaccines at preventing influenza infections
http://www.naturalnews.com/029760_vitamin_D_influenza.html
CDC admits flu vaccines don’t work (which is why you need a new one every year)
http://www.naturalnews.com/032558_flu_shots_wear_off.html
Influenza vaccine sends children into convulsions
http://www.naturalnews.com/028773_vaccines_convulsions.html
Bill Gates funds covert vaccine nanotechnology
http://www.naturalnews.com/028887_vaccines_Bill_Gates.html
Educated families increasingly refusing vaccines
http://www.naturalnews.com/030402_vaccinations_intelligence.html
The great HPV hoax exposed
http://www.naturalnews.com/Report_HPV_Vaccine_0.html
Why vaccinations Harm Children: Health Experts Sound Off
http://www.naturalnews.com/025595_vaccinations_vaccines.html
Vaccines cause Autism: Supporting Evidence
http://www.naturalnews.co(...)sm_NaturalPedia.html
Government Vaccine Comensation Payouts prove autism links
http://www.naturalnews.co(...)am_brain_injury.html
False foundation of science: Can Vaccine Science be Trusted? – Neil Z. Miller
http://www.naturalnews.com/031113_vaccines_science.html
Breastfeeding better than vaccines at preventing infection
www.naturalnews.com/029899_breastfeeding_infections.html
HPV and Natural Alternatives to the HPV Vaccine - Neil Z. Miller
www.naturalnews.com/031432_HPV_vaccines_alternatives.html
More than 2000 babies died – the costs of doing business – Neil Z. Miller
www.naturalnews.com/031820_vaccinations_babies.html
Dr Jonas Stalk, inventor of polio vaccine exposed as criminal minded scientist who conducted illicit medical experiments on mental patients
www.naturalnews.com/031564_Jonas_Salk_medical_experiments.html
Are MMR vaccines dangerous? Dr Suzanne Humphries urges parents to get informed
www.naturalnews.com/031184_Suzanne_Humphries_vaccines.html
History: Vacine related nerve damage
www.naturalnews.com/031476_vaccines_nerve_damage.html
CDC advisor Pockets $29 million promoting vaccines
www.naturalnews.com/026359_CDC_rotavirus_vaccination.html
Hidden Government papers expose lies about measles vacines for infants
www.naturalnews.com/029798_measles_vaccines.html
Vaccines Exposed: A Hidden Crime Against Our Children – Rami Nagel
www.naturalnews.com/022400.html
Artikelen van dr. Sherri Tenpenny:
Health doesn’t come through a needle
drtenpenny.com/Health_Needle.aspx
Vaccines and the Rise of Childhood Arthritis
drtenpenny.com/Arthritis.aspx
Challenging the Vaccine Dogma
drtenpenny.com/vaccine_dogma.aspx
Far-off adventures: Vaccination and Oversees Travel
drtenpenny.com/travel.aspx
The MMR-vaccine is Not Holy Water
drtenpenny.com/MMR_vac_not_holy_water.aspx
Vaccine decisions – Who should we trust?
drtenpenny.com/vaccine_decisions_trust.aspx
Vaccines: why fear sells
drtenpenny.com/why_fear.aspx
When parents question vaccination
drtenpenny.com/when_parents_question.aspx
Having an antibody does not guarantee protection from infection
drtenpenny.com/vac_failures.aspx
Cal-Oregon Vaccinated vs Unvaccinated Survey
drtenpenny.com/vaccinated_vs_unvaccinated_survey.aspx
Former Sience chief: ‘MMR fears coming true’
drtenpenny.com/MMR_fears.aspx
Vaccination of Very Premature Infants – Edward Yazbak, MD, FAAP
drtenpenny.com/Documents/PrematureInfants.pdf
Artikelen van Barbara Lou Fisher:
Amy Wallace and Yellow Journalism
www.nvic.org/NVIC-Vaccine(...)llow-Journalism.aspx
Counting Blessings, Remembering the Children
www.nvic.org/NVIC-Vaccine(...)ng-the-Children.aspx
Promoting Vaccination, Fear, Hate & Discrimination
www.nvic.org/informed-consent/promoting-vaccination.aspx
In the Wake of Vaccines
www.nvic.org/informed-con(...)cines---English.aspx
Workshop on Risk Communication and Vaccination
www.nvic.org/informed-consent/riskcommunicationworkshop.aspx
Een greep uit de artikelen van Dr. Mercola: (Op zijn website staan een kleine 2000 artikelen over vaccinatie: search.mercola.com/search/Pages/results.aspx?k=vaccines)
One of the Most Inexcusable Vaccine Revelations of All...
articles.mercola.com/sites/articles/archive/2011/07/10/this-shocking-fact-is-never-disclosed-on-any-vaccine-informed-consent-form.aspx?e_cid=20110710_SNL_Art_N
Warning to Parents: This Vaccine Linked to Sudden Infant Death
articles.mercola.com/sites/articles/archive/2011/05/19/us-government-concedes-hep-b-vaccine-causes-systemic-lupus-erythematosus.aspx
This Devastating Mistake can Wreck Your Immune System...
articles.mercola.com/sites/articles/archive/2011/04/29/the-emergence-of-vaccine-induced-diseases.aspx
60 Lab Stories Now Confirm Link to a Vaccine You Probably Had as A Child
articles.mercola.com/sites/articles/archive/2011/02/18/leading-vaccine-doctor-states-cancer-linked-to-polio-vaccine.aspx
ALERT: Seizures Now Reported in Kids Receiving Flu Vaccine
articles.mercola.com/sites/articles/archive/2011/02/12/alert--seizures-now-reported-in-kids-receiving-flu-vaccine.aspx
What’s Really to Blame For California’s Whooping Cough Epidemic?
articles.mercola.com/sites/articles/archive/2011/01/07/traditional-media-now-questioning-whooping-cough-vaccine.aspx
Don’t give this to your daughter – Despite What Your Doctor Says
articles.mercola.com/sites/articles/archive/2010/11/05/gardasil-vaccine-is-a-flop-for-good-reasons.aspx
Should Pregnant Woman Avoid All Vaccines?
articles.mercola.com/sites/articles/archive/2010/06/08/should-pregnant-women-avoid-all-vaccines.aspx
Op de website van ‘mothering’ meer geweldige artikelen:
mothering.com/vaccines
Alleen weer verdomd weinig wetenschappelijks.![]()
Ja, Japie, copy-paste kennen we allemaal.
Je geeft me nog steeds geen reden waarom ik háár zou moeten geloven.
Waarom is zíj de expert die blijkbaar toonaangevend is?[b]Op <a href="http://forum.fok.nl/topic/2422880/2/50#p176814828" target="_blank" >maandag 29 januari 2018 10:31</a> schreef richolio het volgende:[/b]
Kijk even naar de post van worteltjestaart en neem het goed in je op.![]()
Nee hoor Chewie zegt dat uit elk cijfer blijkt dat vaccineren goed is voor de gezondheid wat natuurlijk je reinste onzin is.quote:Op donderdag 30 april 2015 11:36 schreef Worteltjestaart het volgende:
[..]
Nee japie, jíj begint. Jij bent de eerste die een stelling poneert, jíj bent dus ook de eerste die die moet onderbouwen.
Maar het is heel simpel te onderbouwen, daar is ook onderzoek naar gedaan. Als zo'n jonge baby word ingespoten met zo veel troep dan beschadigt dat het immuunsysteem dermate dat ze daar nooit meer volledig van kunnen herstellen en altijd heel vatbaar blijven voor ziektes.Feyenoord!![]()
Je hebt deze stukjes echt niet allemaal uitgeplozen Japie.
Claim je stelling maar met een pubmed samenvatting![]()
![]()
Ik dacht dat we afgesproken hadden dat je niet meer zo verwijzen naar " het is al debunked" maar als je je punt wil aantonen een beetje meer je best zou doen.quote:Op donderdag 30 april 2015 11:37 schreef Chewie het volgende:
[..]
De cijfers dat vaccins wel degelijk werken zijn hier al vaak voorbij gekomen, cijfers dat ze niet werken nog niet.
Overigens jij stelt iets dus bewijs het maar eensFeyenoord!![]()
Waar heb je het over?quote:Op donderdag 30 april 2015 11:37 schreef MevrouwPuff het volgende:
Daarnaast doet ze ook aan wel heel veel verschillende vormen van kwakzalverij. Hoe kan iemand nou op zoveel onderwerpen tegelijk een expert zijn? Juist reden om extra sceptisch te zijn, die site.Feyenoord!![]()
Jij gelooft dus echt dat AL die artikelen bullshit zijn? Dat er totaal geen greintje waarheid in te vinden is mbt vaccinaties?quote:Op donderdag 30 april 2015 11:40 schreef Worteltjestaart het volgende:
Ja, Japie, copy-paste kennen we allemaal.
Je geeft me nog steeds geen reden waarom ik háár zou moeten geloven.
Waarom is zíj de expert die blijkbaar toonaangevend is?
Er zijn er zo veel zoals haar die vertellen over de gevaren mbt vaccinaties.Feyenoord!![]()
Over die mevrouw waar je vriend heen was. Ze is 'natuurgeneeskundige', 'alternatief psychotherapeut' Èn 'vaccinatieexpert'. Kan toch niet?quote:![]()
Dat zeg ik niet, waag het niet mij woorden in de mond te leggen!quote:Op donderdag 30 april 2015 11:43 schreef Japie77 het volgende:
Jij gelooft dus echt dat AL die artikelen bullshit zijn? Dat er totaal geen greintje waarheid in te vinden is mbt vaccinaties?
Geef godverdomme gewoon antwoord man.[b]Op <a href="http://forum.fok.nl/topic/2422880/2/50#p176814828" target="_blank" >maandag 29 januari 2018 10:31</a> schreef richolio het volgende:[/b]
Kijk even naar de post van worteltjestaart en neem het goed in je op.
Forum Opties Forumhop: Hop naar: