recept uit de Allerhande toevallig? If so laat even weten hoe het wasquote:Op donderdag 2 april 2015 12:56 schreef Bienelientjee het volgende:
Nu een pistoletje en een croissantje. Vanavond maak ik een spinazie/zalm lasagne, ben benieuwd!
quote:Op donderdag 2 april 2015 14:50 schreef houdjemond het volgende:
[..]
recept uit de Allerhande toevallig? If so laat even weten hoe het was
Had hem ook bewaard vandaar, ben benieuwdquote:
Ik vond hem heel goed te doen!quote:Op donderdag 2 april 2015 14:58 schreef houdjemond het volgende:
[..]
Had hem ook bewaard vandaar, ben benieuwd
Ja, maar met minder vet in dusquote:
Aparte combinatie met die knoflook.quote:Op vrijdag 3 april 2015 16:01 schreef badtripbob het volgende:
Soya melk, bloem, cacaopoeder, gedroogde knoflook, suiker en zout. 5 minuten in de magnetron op hoogste stand.
Soort van cake/pannenkoek. LekkerEn echt snel klaar.
[ afbeelding ]
Is 'ie rot?quote:Op vrijdag 3 april 2015 17:34 schreef Njosnavelin het volgende:
Even acclimatiseren met een organische sinaasappel.
Beetje, maar tenminste onbespoten en zonder conserveringsmiddelenquote:
Wij hebben ook altijd biologische groenten en fruit. Is wel wat sneller rot maar inderdaad geen giftige meuk.quote:Op vrijdag 3 april 2015 17:53 schreef Njosnavelin het volgende:
[..]
Beetje, maar tenminste onbespoten en zonder conserveringsmiddelen
Ah bah, ziekjes?quote:Op zaterdag 4 april 2015 19:03 schreef uniekhoorn het volgende:
Heb sperziebonen (dure!), salade, rijst met satesaus en een tartaar naar binnen geschoven. Totaal geen smaak, zelfs zout proefde ik niet.
Van de rode pepers voelde ik alleen mijn wangen branden en mijn keel..
Straks nog maar een paar dropjes
Ik las op windigo haar post voor nieuwe dingen:quote:
En de paté op plastic dingetjesquote:Op zondag 5 april 2015 16:21 schreef ..-._---_-.- het volgende:
Wel het tafelzilver en het goede servies uit de kast halen, maar dan dat blik cola
FTFYquote:Op zondag 5 april 2015 16:21 schreef ..-._---_-.- het volgende:
Wel het tafelzilver en het goede servies uit de kast laten halen, maar dan dat blik cola
Zuurvleesquote:Op zondag 5 april 2015 16:50 schreef Zo-is-dat het volgende:
Er staan hier old school appelflappen in de ovenWilde iets anders bakken maar heb helemaal geen eieren meer! En dat met Pasen
![]()
Heb dienst dus uitgebreid Pasen zat er toch niet in.
Vanavond eten we zuurvlees met friet en rode kool, heeft uren staan pruttelen
En glazen verweerd door de afwasmachinequote:Op zondag 5 april 2015 16:21 schreef ..-._---_-.- het volgende:
Wel het tafelzilver en het goede servies uit de kast halen, maar dan dat blik cola
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Maar ga dan niet zo hoog van de toren blazen![]()
quote:Op zondag 5 april 2015 17:28 schreef mascara-klodder het volgende:
[..]
En glazen verweerd door de afwasmachine
En met dit alles en wat anderen erop aan te merken hadden is absoluut niks mis.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Maar ga dan niet zo hoog van de toren blazen
T2K; "Je posts zijn leuker dan je lijstje"
-Scorpion_17
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |