Done.quote:Op donderdag 22 oktober 2015 12:48 schreef Arn0 het volgende:
TV / Mythbusters / Discovery Channel
Kan dit topic terug open? Er is al te lang niet meer in gepost denk ik.
Eentje is dicht, die van septemberquote:Op woensdag 28 oktober 2015 21:38 schreef Forbry het volgende:
Hoi,
Misschien kan/moet er ééntje van deze dicht?:
TV / Peaky Blinders
TV / Peaky Blinders
Thanx!quote:Op woensdag 28 oktober 2015 22:21 schreef Karina het volgende:
[..]
Eentje is dicht, die van september
Ik kijk morgenochtend nog even zit nu weer mobielquote:Op woensdag 28 oktober 2015 22:25 schreef Forbry het volgende:
[..]
Thanx!Die je hebt gesloten (die andere was idd eerder, dus dat snap ik wel) had wel een veel mooiere/uitgebreidere OP, zou je die misschien over kunnen/willen hevelen?
Als dat te veel moeite is, laat maar hoor. Zo belangrijk is het verder niet.
Is goed, bedankt alvast.quote:Op woensdag 28 oktober 2015 23:22 schreef Karina het volgende:
[..]
Ik kijk morgenochtend nog even zit nu weer mobiel
Sorry zie je post nu pas. Maar voor diegenen die ook op zoek zijn, WIDM staat in RLS:quote:Op donderdag 12 november 2015 15:32 schreef DonnaRush het volgende:
Ik ben misschien echt blind, maar ik kan nergens het Wie is de Mol topic/onderdeel vinden?
*Laat maar. Eindelijk gevonden, na serieus 10 minuten zoeken.![]()
Done. Grootste kick ever denk ikquote:Op vrijdag 13 november 2015 11:01 schreef Lucky_Strike het volgende:
Kan deze open, de serie krijgt een reboot van 4 lange afleveringen![]()
TV / [USA] Gilmore Girls
Beste kick ever ook, Gilmore Girlsquote:Op vrijdag 13 november 2015 11:31 schreef Karina het volgende:
[..]
Done. Grootste kick ever denk ik
Ik heb de titel ietsjes aangepast en getracht een reeks te maken maar ik kwam er niet precies uit welke bij elkaar hoordenDus het is een reeks van de laatste 2 topics geworden.
Ik heb even gezocht maar kon alleen een oud topic vinden over Zweedse series en nog iets over Zweedse crimeseries. Dus wat mij betreft, ga je gang. Wie weet komen er nog wat oude of onbekende series naar boven die haast niemand kent.quote:Op dinsdag 1 december 2015 19:29 schreef megamandy het volgende:
Weet iemand hier of er al een verzamel topic is voor Scandinavische films/series? De laatste jaren zijn dit soort series steeds meer een groot succes en o.a. Bron/Broen werd hier op FOK! gevolgd.
Ook was er afgelopen week een artikel over te vinden in de NRC (http://www.nrc.nl/next/20(...)-ijsschotsen-1561671) en zoals daar te lezen is was er tijdens het Lumière Crime Festival in Utrecht ook aandacht voor.
Als het er niet is zou ik het graag willen openen
Dankje voor het zoekenquote:Op dinsdag 1 december 2015 19:50 schreef Karina het volgende:
[..]
Ik heb even gezocht maar kon alleen een oud topic vinden over Zweedse series en nog iets over Zweedse crimeseries. Dus wat mij betreft, ga je gang. Wie weet komen er nog wat oude of onbekende series naar boven die haast niemand kent.
Voor zover mij bekend zijn er geen topics over, dus voel je vrij er een te openen.quote:Op donderdag 10 december 2015 10:20 schreef Lucky_Strike het volgende:
Weet iemand of er een topic is over realityseries uit Alaska? Daar worden er veel van gemaakt tegenwoordig: Alaska: the last frontier, Railroad Alaska, Life Below Zero, Yukon Men, etc.
Zou er animo zijn voor een verzameltopic?
Lijkt me leuk.quote:Op donderdag 10 december 2015 10:20 schreef Lucky_Strike het volgende:
Weet iemand of er een topic is over realityseries uit Alaska? Daar worden er veel van gemaakt tegenwoordig: Alaska: the last frontier, Railroad Alaska, Life Below Zero, Yukon Men, etc.
Zou er animo zijn voor een verzameltopic?
quote:Op donderdag 10 december 2015 10:36 schreef Mike het volgende:
[..]
Voor zover mij bekend zijn er geen topics over, dus voel je vrij er een te openen.
Ok! Ik ga binnenkort even tijd vrijmaken om een OP in elkaar te knutselenquote:
Ik plaatste het gewoon netjes in een spoiler. Slaat echt nergens op om dat te verwijderen.quote:Op woensdag 16 december 2015 09:23 schreef Mike het volgende:
[..]
Een andere mod heeft je bericht weggehaald omdat het ook nergens op slaat om zomaar de belangrijkste plotpoints uit een film neer te plempen.
Voor verder commentaar het FB-topic gebruiken aub.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |